Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 16

موضوع: کدام یک از شخصیت های سونیک ایکس هستید؟

مدیر بازنشسته بخش انيميشن paulina آواتار ها
    نگارشها
    446

پاسخ : سونیک اکس.....( Sonic x )

این جا تست بدین ببینین کدوم شخصیت سونیک اکس درمیاین : http://quizilla.teennick.com/quizzes...racter-are-you

مدیر بازنشسته بخش انيميشن paulina آواتار ها
    نگارشها
    446

ام...مال من در اومد شادو....:134:
    My Result

You are.... SHADOW.
    You're bad and you know it. Nothing scares you. Nothing stops you. Nothing stands in your way. You have the power of Chaos at your disposal, and you really know how to use it. You'll get what you want at any cost!
    ویرایش توسط paulina : 01-07-2010 در ساعت 02:00 PM دلیل: مو هاهاهاهاهاهاها.....

کاربر افتخاری فروم Sasuke_7 آواتار ها
    2,135

منم این شدم :)
    You are... ROUGE!
    You're a beauty and you're strong. You're also narrow-minded and a bit of a pain. Confusion gives you an advantage, but at the same time it makes it difficult for you to gain the trust of others. But, as far as you're concerned, diamonds are a girl's best friend.

Bloo
    Guest

پاسخ : کدام یک از شخصیت های سونیک ایکس هستید؟

You are.... SHADOW.
    You're bad and you know it. Nothing scares you. Nothing stops you. Nothing stands in your way. You have the power of Chaos at your disposal, and you really know how to use it. You'll get what you want at any cost

من هم سایه شدم.....اه زیاد ازش خوشم نمیاد...من رو یاده ساسوکه تو ناروتو میندازه.... هر چند خود سونیک هم شبیه ناروتو هست اون اخلاقش....اوه اوه...هر جا میرسم چهار تا نثار این ناروتویی ها می کنم...یو ها ها ها...اوه غلط کردم..الفراااااااااارررررر رررررررررررر

من هم سایه شدم.....اه زیاد ازش خوشم نمیاد...من رو یاده ساسوکه تو ناروتو میندازه.... هر چند خود سونیک هم شبیه ناروتو هست اون اخلاقش....اوه اوه...هر جا میرسم چهار تا نثار این ناروتویی ها می کنم...یو ها ها ها...اوه غلط کردم..الفراااااااااارررررر رررررررررررر
    بابا این سونیک بد بخت کجاش شبیه ناروتوئه ...... سونیک خیلی عاقل تر و جذاب تره ..... کلا بی برنامه کاراشو انجام نمیده..... و خیلی زرنگ تر از ناونوئه !!

ولی شدو رو تا حدودی قبول دارم که شبیه ساسکه هست .... البته نه به اون گندی !!!
    ویرایش توسط Sepi_60 : 01-05-2010 در ساعت 11:37 PM

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط sepi_60 نمایش پست ها
    بابا این سونیک بد بخت کجاش شبیه ناروتوئه ...... سونیک خیلی عاقل تر و جذاب تره ..... کلا بی برنامه کاراشو انجام نمیده..... و خیلی زرنگ تر از ناونوئه !!

ولی شدو رو تا حدودی قبول دارم که شبیه سا******ت .... البته نه به اون گندی !!!
    ایول ضد ناروتویی ها جمع شدیم.....یو ها ها ها

اره راست میگی سونیک یکم عاقل تره اما باز هم یکذره شوت می زنه..با این حال خیلی از ناروتو بهتره....قبول دارم...اما هر موقع این افاده های سایه رو می بینم که یک گوشه کز می کنه یا پرت و پلا میگه یاد این نخود فرنگی نرسیده ساسوکه می افتم.....:141:

ادامه اسپم ها:134:

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

خداییش سوالهاش خلاقانه طراحی شده و هم خنده دار...توصیه میشه حتما همه شرکت کنن.
    من چرا شدم این:

You are... CREAM!
    You're just a kid. The world is simpler in your eyes. You represent innocence, purity and wonder. Danger frightens you. You keep your loyal friend Cheese by your side always and stay out of danger as much as you can manage. Should your help ever be required, though, you offer it willingly.

Registered User
    نگارشها
    281

من شدم سونیک..:151:
    سونیک پر سرعت با کفشهای آبی:134:

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط Boss Hunter نمایش پست ها
    خداییش سوالهاش خلاقانه طراحی شده و هم خنده دار...توصیه میشه حتما همه شرکت کنن.
    من چرا شدم این:

You are... CREAM!
    You're just a kid. The world is simpler in your eyes. You represent innocence, purity and wonder. Danger frightens you. You keep your loyal friend Cheese by your side always and stay out of danger as much as you can manage. Should your help ever be required, though, you offer it willingly.

وای باسی جان...مردم از خنده....این دیگه اخرش بود....یکی من رو بگیره.......الان بعد از یک ساعت خده دارم این پست رو می زنم...خدایییش ایول....

کاربر افتخاری فروم shavang آواتار ها
    نگارشها
    725

You are... ROUGE!
    You're a beauty and you're strong. You're also narrow-minded and a bit of a pain. Confusion gives you an advantage, but at the same time it makes it difficult for you to gain the trust of others. But, as far as you're concerned, diamonds are a girl's best friend.

Bloo
    Guest

این تاپیک چقدر با نمک و با مزه شده..ته خنده شده...شاونگ جان بابا تو اینجوری بودی ما خبر نداشتیم.. شماره بده

حالا نه اینکه مال خودم خیلی درست حسابی بود...الان دارم به دو تا همکاراها می خندم..خیر سرم..الهی عزراییل بیفته به جونم با مشت و لگد اونقدر بزنه اما چون عقده هاش خالی نمیشه نمی میرم..بعد باز من رو میزنه...ولی هر کاری می کنه دلش خنک نمیشه..الهی عزراییل بیفته به جون بلو اونقدر بزنه تا بالاخره دلش خنک شه...خیلی منگلم...میدونم...

همکار بازنشسته بخش Dragon Balls Trunks آواتار ها
    نگارشها
    886

من هم تست میکنم ! از الان بگم اگر سیلور نباشه جرشون میدم

5 دقیقه بعد ...

You are... SONIC THE HEDGEHOG!
    You're courageous, focused, and man are you fast! You respond to danger in the only way you know how... and while you may toe the line occasionally, you seldom taste defeat. You're awesome and a true hero!

ها باز بد نشد ! انسانی تر از اِگمن و روگ هست !

برای اسطوره دعا کنید...

ایول خودم جوجه تیغی قرمز و نازم

ها باز بد نشد ! انسانی تر از اِگمن و روگ هست !
    سونیک شدی غر هم میزنی ؟؟؟؟ باید بری 60 نفر رو شام بدی که سونیک شدی !!!!! اونم روژه ! دیییی !!

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

ترانکس تو که بهتر از من شدی، من شدم You're just a kid.این یه توهینه، قلبم شکست.
    As soon as we are born the return begins
    at once the setting forth and the coming back
    we die in every moment

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال