Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

Blog Comments

1. AbdAllah آواتار ها
    ایدی یاهو منthegodstoy
    یکی این ایدیو بده Raha بگید بیاد امانتیشو بگیره از من
    واسم اف بزاره
  2. Demon Spade آواتار ها
    جالبه
    خب سعى ميكنم مثل بقيه نگم چرا براى كاربراى معمولى اين امكانات را نگذاشتى
    مجبورم يه فعاليتهايى بكنم اينجورى نميشه
    فعلا
  3. ASUMA آواتار ها
    سلام خدمت رها ساما و باقی دوستان

یکنفر میشه توضیح بده این بزرگ کردن سایز اواتار چقدر سخت و هزینه بره که اینکار انجام نمیشه ؟
    مرسی.
  4. l-lITMAN آواتار ها
    lol:tongue::laugh2:
  5. tekna آواتار ها
    اینجا کسی جواب سلام نمیده
  6. tekna آواتار ها
    سلام
    خوفین من تازه عضو شدم نمی دونم چه جوری باید کا ر کنم.
  7. tekna آواتار ها
    سلام دوستای خوبم خوفین خدارو شکر شما میدونین چه جوری باید سی دی وینکس رو تهیه کنم[IMG]http://teknalove.**********************[/IMG]
  8. hsh_4321 آواتار ها
    به نظر من ایده ی باحالیه....
    پل ارتباطی بین کادر مدیریتی و کاربران
    یعنی برای عموم آزاد نیست؟!
    ما مي خوايم با استفاده از اين امكان جديد تمامي اخبار و تغييرات و نظرات دوستان رو يك جا و به صورت منظم داشته باشيم
    من فک می کردم یه جورایی واسه اینه که بچه های فروم دل نوشته هاشون رو بنویسن! ......بلاگ در فروم جایی باشه واسه حرفایی که دوس دارن بزنن تا به گوش بقیه ی اعضا و دوستان این فرومشون برسه ...جایی واسه حرفایی که جای دیگه ای واسشون نیست! جایی که حرفاشون اسپم نباشه (البته با توجه به قوانین مدنی و شئونات اسلامی و این حرفا! هار )
    کی راه میوفته؟؟
    مرسی.
  9.  آواتار ها
    آفرين رها جان ...
    اميد وارم موفق باشي...:grin:
  10. Melina آواتار ها
    خیلی فکر خوبیه مطمئنن خوب میشه مرسی رها جون.
  11. Yugi آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Trunks
    منم یه بار گفتم . یه فضای اختصاصی تا اونجا که یادم میاد خیلی سال پیش 20 تومن بود . حالا میگیم گرون تر هم شده باشه میتونیم یه کاریش کنیم . هر کس یه درصدی بذاره همه چی حله . آواتار ، امضا ، بلاگ همه چی قابل دسترسی میشه .
    ولی خب بعید میدونم کسی برای مدیریت پول بده ها ! یعنی مثلا بخواد پول بده و جزوی از مدیریت بشه . بیشتر یه نوع کمک مالی هستش .
    کنترلشم خیلی سخت نیست . ما تو بازی سنتر هم همچین امکاناتی داریم . فقط نیاز به تعیین قانون و همچنین برخورد جدی داره . اگر رعایت شه خیلی مشکل بوجود نمیاد . مثلا حرف siasi نزنیم یا حرفای غیر اخلاقی نزنیم و این جور چیزا . که بیشتر مثله قانون اصلی فروم هست .
    داره اونم اینه که به جای ۱ مدیر ۳ تا یا چرتا مدیر باشه
  12. Ishida Uryuu آواتار ها
    منم حس میکنم که باید یه انتقاد کوچولو در مورد آواتار و دسترسی امضا بکنم...
    باید بگم که کاربر های دیگه کاملا در مورد محدودیت حرف درستی میزنن...واقعا چه اتفاقی میوفته اگر آواتار ها به جای 100 در 100 ،مثلا 150 در 150 پیکسل باشه؟مطمعن باشد 50 پیکسل توی کند شدن تاثیر نمیزاره!
    یا مثلا چی میشه اگر همه دسترسی امضا داشته باشن؟...میترسید برای کسایی که دایل آپ میان مشکل به وجود بیاد؟...خب اونایی که پول دادن پرسرعت گرفتن چه گناهی کردن؟...اصلا این هیچی،مدیریت به این گندگی،نمیتونید بگید کسایی که مثلا امضاشون حجمش از فلان قدر بیشتر باشه اخطار میگیرن یا یه بلایی سرشون میاریم؟
    باور کنید بودن این جور محدودیت ها کاربر هارو برای فعالیت در سایت سرد میکنه...تاثیر داره به خدا!
    میدونم که برای تمام کار هاتون دلیل و برهان میارین و یه جوری حقو میدید به خودتون ولی من وظیفه دونستم که بگم!
  13. A-A.DeViLiSH آواتار ها
    نه نه !
    این که شکلای بچگونه برای کاربر و مدیر و . . . بزاریم منظورم بود !
    تازه من فقط نظرم رو گفتم عزیز !
  14. linkin_p آواتار ها
    چه جالب یعنی شورای نظارت داشتن بچه بازاره؟؟
  15. A-A.DeViLiSH آواتار ها
    درجه ی کاربران رو براتون انجام میدم حالا کاربر فعال نه 10 تا لوگوی خفن میسازم برا هر بخش مثلا ناروتو اینطوری باشه
    کابر عادی genin کاربر فعال chunin کاربر ارشد junin و چه میدونم sanin و مدیر ارشد hokage این که کار سختی نیست .
    پیشنهاد میکنم شورای نظارت هم به لیست مدیرانتون اضافه کنید. اگه خاستین براتون طراحی کنم اینجا بهم اطلاع بدین.
    به من خیلی مربوط نیست ولی اینجوری خیلی بچه بازی میشه !
    ساده بودن از همه چی قشنگ تره !
    این جور کارا فقط باعث میشه فروم جلف بشه که من خیلی بدم میاد !
  16. linkin_p آواتار ها
    چه انتقادات سازنده ای ولی حیف اصلا بهشون توجه نمیشه خب منم یه چنتا انتقاد کوچولو بکنم.
    در مورد صفحه ی اول انجمن که واقعا با کم حوصلگی تمام توصت مدیر فنی ساخته شده در کل بازگردانی سایت به فارسی هم درست و حصابی انجام نشده میتونستید مترجمتون رو از یه سایت دیگه بگیرید مثلا همین سایت m4p یا انجمن های وب زیست.
    در مورد اخرین ارسال ها که میتونید خیلی ساده یه پلاگین اضافه کنید مثل این که توی m4p هستش.(راستی اون cloud str!fe من هستم)

بابا شما لا اقل تعداد تشکر هارو قرار میدادید حالا مشکل اواتار و امضا هیچ. راستتی سیستم امتیاز دهی ندارید شما اینم هیچ ارتقا درجه هاتون چرا اینطوریه من یا مدیر سایت میبینم یا کابر عادی رنگی ها فقط مدیرن یه کاربر فعالی یه ارشدی یه چیز دیگه بدین کاربرا یه کم حال کنن مدال با ارتقا خیلی میفرقه.
    حیف فاوروم هست به خدا اینجا همه یه جورایی دارن زحمت میکشن باید بهتر جوابشون رو بدین شما حتی مدیرانتون هم بالا سرشون یه لوگوی moderator ندارند.
    اینجا اگه بخاید من میتونم یه لطفی هم بکنم اگه دوست داشتید من طراحی لوگو های درجه ی کاربران رو براتون انجام میدم حالا کاربر فعال نه 10 تا لوگوی خفن میسازم برا هر بخش مثلا ناروتو اینطوری باشه
    کابر عادی genin کاربر فعال chunin کاربر ارشد junin و چه میدونم sanin و مدیر ارشد hokage این که کار سختی نیست .
    پیشنهاد میکنم شورای نظارت هم به لیست مدیرانتون اضافه کنید. اگه خاستین براتون طراحی کنم اینجا بهم اطلاع بدین.

Updated 06-15-2010 at 10:55 PM by Raha
  17. A-A.DeViLiSH آواتار ها
    اینجا هم میشه اسپم زد ؟
    اصلا اینجا برای چیه ؟
    من که سواد ندارم ولی اگه چیز خوبیه به منم بگید !
    اگه دعوایی شد منم خبر کنید !
    اگه مدال میدن به منم بدین !
    اگه حلوا میدن برای منم نگه دارین !
    اگه باید توی صف وایستیم برام زنبیل بزارین !
    خلاصه منم هستم ! ( این نتیجه اخلاقیش بود )
  18. Trunks آواتار ها
    انقدر حرف از امکانات نیارین خواهشا ! شما ماشاله همه امکانات رو برای خودتون قرار دادید ! خوده فریدا عکس پروفایل میذاره ! ولی هیچ کس اجازش رو نداره ! نمیدونم چرا همه کاری خودتون میکنید بعد که به ما میرسه حرف از محدودیت میزنید ! اینجا کلا چی میخواین بذارین میتونین به من توضیح بدین ؟ اخبار فروم ؟! تغییرات ؟! چی واقعا ؟ یعنی علنا اینجا موشوع یک بلاگ با یه تاپیک یکی هست ؟
    بعدشم ما توی بازیسنتر 100 برابر اینجا پسر شر یا بهتر بگم شیطون داریم ! اونجا اگر یکی بلاگی ســـی اسی بزنه خب برخورد میشه و مثلا یه هفته بن میشه ! شما مشکلتون یا زیادی دل نازک بودنتون هست که دلتون نمیاد بن کنید ، یا فقط میخوان الکی محدودیت محدودیت کنید ! من خودم توی فروم های دیگه مثل دنیا انیمه یه کاربر معمولی ام . اما یه نگاه به پیشرفت اونا توی این چند وقته بکنید ... دلیلش اینه که محدودیت نداره ! طرف ترجیح میده بیاد اینجا آواتار 100 در 100 بذاره ، بره اونجا و بدون محدودیت هر کاری دلش خواست ( نه هر کاری البته !! ) بکنه ! یه نگاه هم به ریتش بکنید خواهشا ! اگر بخواین همینطوری ادامه بدید و شعار محدودیت و ^^ برای فرار از حرفای دیگران بدید ، باور کنید تا روزی های دیگه از نظر ریت همه از اینجا میزنن بالا !

حالا به قول معروف خود دانی ! گفتم سره اون قضیه مدال دیگه انتقاد نکنم چون اینجا ظاهرا کسی جنبش رو نداره و میاد انتقاد رو پاک میکنه ! اما دیدم واقعا باید یه چیزایی گفت وگرنه تا ابد شما دست از این محدودیت های الکی تون بر نمیدارید !
  19. Raha آواتار ها
    اینجا حالتش عجیب غریب نیست با توجه به محدودیت هایی داریم امکاناتی و می تونستیم در اختیار کاربران گذاشتیم و همیشه روی درخواست های کاربران بحث می شه و در صورتی که امکانش باشه اجرا می شه در غیر این صورت مثل این وبلاگ اجرا نمی شه ^ ^
    اینجا یک وبلاگ داره و قرار مطالبش فقط در مورد مسائل انجمن و گزارش بخش ها باشه و اگر موفقیت امیز بود و دوستان همکاری کردند ازش استفاده می کنیم به همین شکل در غیر این صورت تصمیمات دیگری گرفته می شه
  20. lordsohrab آواتار ها
    من که توی این بحث با شهاب(Trunks)موافقم...
    من توی دو سه تا فروم آلمانی مدیر بخش هستم و هرکی از قوانین سرپیچی کنه دخلش رو میاریم ولی همه قابلیت هارو به همه اعضا میدیم و یه حالت عجیب غریب مثل اینجا درست نمی کنیم....
    شما میگی بچه ها سرپیچی می کنند از قوانین نباید آزادی داد بهشون این دلیل منطقی نیست
    شما آزادی رو بده هروقت سرپیچی کردن تا هر حدی که دوست داشتی مجازاتشون کن...
    معمولا هم متخلف توی فروم های اینگونه زیاد نیستن...
    اصلا برای آسون تر شدن نظارت می شه یه گروه ناظر تشکیل داد که مراقب پست ها باشند.
    این محدودیت ها تا حدودی تبدیل به نقطه ضعف این فروم شده من مدت طولانی نیست که اینجام ولی کاملا پدیداره این موضوع.
بهشت انیمه انیمیشن مانگا کمیک استریپ