Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

View RSS Feed

Shaparak

جشنوارۀ هایائو میازاکی در تهران

Rate this Entry
روز همگی به خیر ;-)
دیروز خبردار شدیم که یه عده از هنرمندان (به طور دقیق‌تر سایت تخصصی هنرهای دیجیتال) با همکاری فرهنگسرای اندیشه و پردیس قلهک یه فستیوال هنری دوماهه برای میازاکی ترتیب دادن، که قطعا تلاش قشنگیه.

اگر شما هم میل داشتین می‌تونید در فستیوال این دوستان شرکت کنین:

«این یک رویداد بزرگ و جذاب است، ولی نه یک مسابقه! یک فستیوال دو ماهه هنری و یک ادای دین از طرف هنرمندان ایرانی و دوست دار "هایائو میازاکی" افسانه ای!

ما برای این رویداد بزرگ خیلی برنامه ریزی کردیم، فعلا 1 مرداد را (به هیچ وجه!) از دست ندهید چرا که شما را به افتتاحیه ای با شکوه دعوت می کنیم! در این مراسم با جزئیات این رویداد آشنا خواهید شد و از اجرای زنده موزیک فیلم های میازاکی توسط گروه موسیقی Vintage Live لذت خواهید برد! البته سورپریز های دیگری هم برایتان داریم!
در طول این دو ماه کارگاه های آموزشی هنری مفید و هیجان انگیزی در انستیتو بازی سازی خواهیم داشت و البته نمایش فیلم های میازاکی در سینما پردیس قلهک! برنامه دقیق این رویدادها در روز افتتاحیه (و بعد از آن در سایت ما) اطلاع رسانی خواهد شد!

پس هفته آینده 1 مرداد ساعت 6 فرهنگسرای اندیشه باشید! ما از تمام هنرمندان دیجیتال و هنرهای تجسمی، انیماتور ها، بازی سازان و البته تمامی دوست داران هایائو میازاکی برای شرکت در این روز هیجان انگیز دعوت می کنیم!

خبر خوب دیگه هم اینکه آثارتان برای Ghibli ارسال خواهد شد و یک نمایش آثار معرکه هم در تهران خواهیم داشت!
به امید دیدار!»

به نقل از CGart.ir

Submit "جشنوارۀ هایائو میازاکی در تهران" to del.icio.us Submit "جشنوارۀ هایائو میازاکی در تهران" to StumbleUpon Submit "جشنوارۀ هایائو میازاکی در تهران" to Google

Comments

1. rick آواتار ها
    ........
  2. rick آواتار ها
    جشنواره سیگار هم بود جاتون خالی!!
  3. golpar آواتار ها
    من روز و تاریخشو اشتباه کردم،اصلا دلم کباب شد که نتونستم برم T_T

گریه کردم یعنی ))))))
    چطور بود؟
    فستیوال دو ماهه یعنی چی؟یعین بقیشو میخوان چیکار کنن؟
بهشت انیمه انیمیشن مانگا کمیک استریپ