Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

View RSS Feed

Raha

شروع کار وبلاگ بهشت انیمه

Rating: 6 votes, 4.00 average.
[CENTER][COLOR=White]به نام خدا
[/COLOR] [/CENTER]
[COLOR=White]
با سلام خدمت كاربران عزيز بهشت انيمه

از امروز قرار هستش که وبلاگ بهشت انيمه با توجه به امكانات جديد فروم شروع به كار كنه و به وسيله اون كاربران عزيزمون رو از اخرين اخبار و تغييراتي كه در بهشت رخ ميده باخبر کنیم و شخصا علاقمندم كه وبلاگ AP بتونه كاربران رو به كادر مديريتي نزديك تر كنه و در واقع یک جور پل ارتباطی بین کادر مدیریتی و کاربران عزیز باشه و از نظرات شما دوستان در بهتر شدن اين محيط دوست داشتني كه مي دونم خيلي از شماها به اون شديدا علاقمنديد استفاده كنيم ...

شايد موضوعاتي كه در حال حاضر توي وبلاگ عنوان ميشه به نظر تكراري بياد و براي هر كدوم تاپيكي وجود داشته باشه ولي ما مي خوايم با استفاده از اين امكان جديد تمامي اخبار و تغييرات و نظرات دوستان رو يك جا و به صورت منظم داشته باشيم و فكر مي كنم با استقبال شما عزيزان از اين موضوع به راحتي بتونيم به هدفمون برسيم...

با آرزوي موفقيت براي همه شما عزيزان

رها ^ ^[/COLOR]

Submit "شروع کار وبلاگ بهشت انیمه" to del.icio.us Submit "شروع کار وبلاگ بهشت انیمه" to StumbleUpon Submit "شروع کار وبلاگ بهشت انیمه" to Google

Updated 05-31-2010 at 05:18 PM by Raha

Categories
Uncategorized

Comments

1. Trunks آواتار ها
    معمولا توی فروم های دیگه قابلیت ایجاد بلاگ برای کاربران وجود دارد . یا حداقل برای کاربران غیر معمولی . اینجا اینجوری نیست ؟ خب اگه قراره اینجوری باشه که میشه همون تاپیک تغییرات !
    Updated 05-29-2010 at 06:20 PM by Trunks
  2. Raha آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Trunks
    معمولا توی فروم های دیگه قابلیت ایجاد بلاگ برای کاربران وجود دارد . یا حداقل برای کاربران غیر معمولی . اینجا اینجوری نیست ؟ خب اگه قراره اینجوری باشه که میشه همون تاپیک تغییرات !
    نه این امکان برای دیگران وجود نداره به دلیل محدودیت هایی که داریم
    بله بالا هم توضیح دادم سیستم چه جوریه ولی خوب احتمالا در اینده بخش های دیگری هم اضافه می شه ^_-
  3. C.CryingEnemy آواتار ها
    خب...عالیه. اما ای کاش برای کاربرانم میشد این قضیه مورد استفاده بشه.
    راستی نمیشه یک هماهنگیهایی کنیم برای اینکه چطور میشه این محدودیتها رفع بشه؟ من از نظر مادیش رو تا حدودی میتونم کمک کنم...خب کلا اگر اعلام بسیج عمومی کنید و خانم هیمه ساما حکم جهاد بدن، قطعا از هر نظر تعدادی حاضر میشن کمک کنن تا فروم از محدودیت خارج بشه...
    درکل عالیه و پیروز باشید ^_^
  4. Raha آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط C.CryingEnemy
    خب...عالیه. اما ای کاش برای کاربرانم میشد این قضیه مورد استفاده بشه.
    راستی نمیشه یک هماهنگیهایی کنیم برای اینکه چطور میشه این محدودیتها رفع بشه؟ من از نظر مادیش رو تا حدودی میتونم کمک کنم...خب کلا اگر اعلام بسیج عمومی کنید و خانم هیمه ساما حکم جهاد بدن، قطعا از هر نظر تعدادی حاضر میشن کمک کنن تا فروم از محدودیت خارج بشه...
    درکل عالیه و پیروز باشید ^_^
    فقط موضوع محدودیت های سرور نیستش بلکه کنترل وبلاگ ها و کامنت ها هم یک مشکل اساسی که راه حلی نداره
    در هر حال فریدا ترجیح میده تمام هزینه های اینجا رو خودش به عهده بگیره که به عنوان مدیر اصلی اینجا و صاحب این انجمن نظرش قابل احترام و باید قبول کنیم -_^
  5. Trunks آواتار ها
    در هر حال فریدا ترجیح میده تمام هزینه های اینجا رو خودش به عهده بگیره که به عنوان مدیر اصلی اینجا و صاحب این انجمن نظرش قابل احترام و باید قبول کنیم -_^
    منم یه بار گفتم . یه فضای اختصاصی تا اونجا که یادم میاد خیلی سال پیش 20 تومن بود . حالا میگیم گرون تر هم شده باشه میتونیم یه کاریش کنیم . هر کس یه درصدی بذاره همه چی حله . آواتار ، امضا ، بلاگ همه چی قابل دسترسی میشه .
    ولی خب بعید میدونم کسی برای مدیریت پول بده ها ! یعنی مثلا بخواد پول بده و جزوی از مدیریت بشه . بیشتر یه نوع کمک مالی هستش .
    کنترلشم خیلی سخت نیست . ما تو بازی سنتر هم همچین امکاناتی داریم . فقط نیاز به تعیین قانون و همچنین برخورد جدی داره . اگر رعایت شه خیلی مشکل بوجود نمیاد . مثلا حرف siasi نزنیم یا حرفای غیر اخلاقی نزنیم و این جور چیزا . که بیشتر مثله قانون اصلی فروم هست .
  6. Raha آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط Trunks

منم یه بار گفتم . یه فضای اختصاصی تا اونجا که یادم میاد خیلی سال پیش 20 تومن بود . حالا میگیم گرون تر هم شده باشه میتونیم یه کاریش کنیم . هر کس یه درصدی بذاره همه چی حله . آواتار ، امضا ، بلاگ همه چی قابل دسترسی میشه .
    ولی خب بعید میدونم کسی برای مدیریت پول بده ها ! یعنی مثلا بخواد پول بده و جزوی از مدیریت بشه . بیشتر یه نوع کمک مالی هستش .
    کنترلشم خیلی سخت نیست . ما تو بازی سنتر هم همچین امکاناتی داریم . فقط نیاز به تعیین قانون و همچنین برخورد جدی داره . اگر رعایت شه خیلی مشکل بوجود نمیاد . مثلا حرف siasi نزنیم یا حرفای غیر اخلاقی نزنیم و این جور چیزا . که بیشتر مثله قانون اصلی فروم هست .
    من بالا گفتم که نظر فریدا غیر از این هستش و همه این مسائل قبلا چه اینجا چه توی مدیریت بحث شده و نظر فریدا این که به همین شکل ادامه بدیم

ولی نظر شخصی من این هستش که هر گونه کمکی خواسته یا ناخواسته سطح انتظارات رو میبره بالا الان اسمش کمک فردا همه این موارد تغییر می کنه توی این مدت سه سال مواردی داشتیم که فقط با تغییر رنگ کاربر ،کاربر فکر می کرده که یک استثنا هستش و قوانین فروم رو به جای اینکه احساس مسئولیت بیشتری کنه به راحتی زیر پا می گذاشته حالا فرض کنید این جور کاربرانی قرار باشه سهمی هم در این کمک داشته باشند دیگه تکلیف مشخصه!

قانون که الان هم داریم شما می گید حرف سی اسی و غیر اخلاقی نزنیم حتما خودتون کاملا در جریان هستید که فقط با گفتن نزنیم این مساله حل نمی شه و به هر حال نظارت باید به همه جا باشه ما توی فروم هم گفتیم این کارها رو نکنید ولی خیلی ها می کنند !پس این راه حل نیستش

ولی با توجه به نظر فریدا کلا بحث این مسائل فایده ای نداره چون فعلا شرایط مشخص و ثابت و از یک وبلاگ و اون هم فقط برای کارهای فروم و اطلاع رسانی ها استفاده می شه
  7. carrow آواتار ها
    حالا کاربرها هیچ ولی فکر کنم بشه به مدیرای هر بخش یا مدیرای تیم های خاص مثل آپتا یه وبلاگ داد واسه اطلاع رسانی .
    اینطوری از زدن تاپیک های اطلاع رسانی اضافه هم جلوگیری میشه
  8. Raha آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط carrow
    حالا کاربرها هیچ ولی فکر کنم بشه به مدیرای هر بخش یا مدیرای تیم های خاص مثل آپتا یه وبلاگ داد واسه اطلاع رسانی .
    اینطوری از زدن تاپیک های اطلاع رسانی اضافه هم جلوگیری میشه
    البته... مدیران عزیز هم باید همکاری کنند و در همین وبلاگ توی طبقه بندی های دیگه اطلاعات لازم هر بخش داده می شه
  9. PrinceofHacking آواتار ها
    هااا سیلام ... ^_^
    من میگم چرا این پلاگین resize عکس و نصب نمیکنید ؟
    خیلی صفحات افتضاح شده و یه عکس که بچه ها میزارن از کادر میزنه بیرون و عرض صفحه زیاد میشه .... ^_^
  10. C.CryingEnemy آواتار ها
    خب پس اگر نظر خود مدیریت محترم هست که پس مشکلی نیست. اما خب من فکر نمیکنم موجودی بر روی زمین باشه که با ارائه کمک، بخواد تصور کنه برگزیده شده و دیگه میتونه هرکاری که بخواد بکنه. درکل اینکه حالا که خود مدیریت میگن، پس اصراری نیست...اما چنین تصوری در مورد همدیگه نداشته باشید. بخدا غیر ممکنه کسی چنین کاری که میگین بکنه.
    درهرحال پیروز باشید ^_^
  11. carrow آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط C.CryingEnemy
    خب پس اگر نظر خود مدیریت محترم هست که پس مشکلی نیست. اما خب من فکر نمیکنم موجودی بر روی زمین باشه که با ارائه کمک، بخواد تصور کنه برگزیده شده و دیگه میتونه هرکاری که بخواد بکنه. درکل اینکه حالا که خود مدیریت میگن، پس اصراری نیست...اما چنین تصوری در مورد همدیگه نداشته باشید. بخدا غیر ممکنه کسی چنین کاری که میگین بکنه.
    درهرحال پیروز باشید ^_^
    چرا آقای CCE چنین تصوری داشته باش . من خودم مدیر چند تا سایت بودم قبلا . یکیشون رو مجبور شدیم از کاربرا کمک بگیریم . ولی بعدش اینقدر زدن توی سرمون که اله و بله و ما کمک کردیم و مثلا چرا پست های من پاک میشه و چرا پست اون پاک نمیشه و حیف پولی که دادم جای سایت و ... که ما رو هم پشیمون کردن
  12. C.CryingEnemy آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط carrow
    چرا آقای CCE چنین تصوری داشته باش . من خودم مدیر چند تا سایت بودم قبلا . یکیشون رو مجبور شدیم از کاربرا کمک بگیریم . ولی بعدش اینقدر زدن توی سرمون که اله و بله و ما کمک کردیم و مثلا چرا پست های من پاک میشه و چرا پست اون پاک نمیشه و حیف پولی که دادم جای سایت و ... که ما رو هم پشیمون کردن
    خب والا نمیدونم...ولی واقعا دور از انتظاره. من فکر میکنم چنین مواردی رو نمیشه به دیگران نسبت داد. شاید اگر شما نحوه عملکرد بهتری داشتید و بهتر برنامه ریزی کرده بودید (مثلا موقع دریافت وجه، یک چیزی مثل قرارداد مانند باید مطالعه میشد که پیشگیری بشه از اینشکل موارد)، قطعا چنین مسایلی پیش نمیآد. درکل اینکه اگر شما از چاقو استفاده کنید و دستتون باهاش ببره، دلیل نمیشه کل چاقوها رو بندازید دور. بجای من توصیه میکنم بهتر و با احتیاط بیشتر از اون چاقو استفاده کنید تا صدمه ای بهتون نخوره. برای همین قضیه هم همینطوره. خب وقتی میشه اصلاحش کرد...چرا به فراموشی سپرده بشه؟ شخص خودم الآن سیل پیشنهاد برای پیشگیری از مشکلات اینچنینی به ذهنم دخول کرده...خب راه زیاده...نباید فرصت امتحان کردن رو از دست داد.
    درکل اما این مسایل مهم نیست. من بازهم میگم چون مدیریت خودشون تصمیم بر این دارن که تنها پشتیبان مالی انجمن باشن، پس من اعتراضی ندارم و پیگیری نمیکنم دیگه. اونقدر بهشون اعتماد دارم که بدونم در مقام مدیریت، بهترین تصمیم رو میگیرن...
    درکل اینکه پس صحبت مالی دیگه مطرح نشه فکر میکنم بهتره...جو یکم جالب نیست و فکر میکنم اینطوری بهتر باشه
    یک اطلاعیه هم بدین که مدیریت کی برمیگردن بی زحمت
    پیروز باشید
  13. Raha آواتار ها
    یک اطلاعیه هم بدین که مدیریت کی برمیگردن بی زحمت
    اگر منظور فریداست که فعلا کار داره به هر حال من و فریدا فرقی نمی کنه هر کدوم نتونیم بیایم اون یکی میاد و فعلا تا زمانی فریدا وقت ازاد پیدا کنه من در خدمت دوستان هستم
  14. Raha آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط PrinceofHacking
    هااا سیلام ... ^_^
    من میگم چرا این پلاگین resize عکس و نصب نمیکنید ؟
    خیلی صفحات افتضاح شده و یه عکس که بچه ها میزارن از کادر میزنه بیرون و عرض صفحه زیاد میشه .... ^_^
    سلام عرفان جان
    این پلاگین رو نصب نشده تا اینکه کاربران و مدیران عکس ها را به صورت Thumbnail ( تصویر کوچک که با کلیک بر روش به تصویر با سایز واقعی و کامل رهنمون می شویم ) قرار بدهند.

قرار دادن تعدادی تصاویر با سایزهای خیلی بزرگ ( به قدری که از کادر بزنه بیرون ) باعث کند شدن لود صفحات برای کاربران ( به خصوصی دایال آپی ها ) میشه ...

و الان مدیران می تونند به راحتی عکس های بسیار بزرگ را ببینند و به صورت تامبنیل (بندانگشتی ) بذارند ...

بیشتر آپلود سنترها و البته آپلود سنتر بهشت انیمه هم که در اختیار مدیران و بیشتر همکاران هست این ویژگی رو داره ...
    Updated 05-30-2010 at 10:07 PM by Raha
  15. gara آواتار ها
    امیدوارم که کار موفقی بشه (البته اگه اسم گارا رو کسی بر نداره)
  16. Raha آواتار ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط gara
    امیدوارم که کار موفقی بشه (البته اگه اسم گارا رو کسی بر نداره)
    ممنون
    اسمش و که خودت برداشتی من فقط عکسش و بر میدارم :rofl:
  17. PrinceofHacking آواتار ها
    مرسی رها جان ولی چاره چیه ؟ الان همه ی کاربرا عکس های بزرگ و حجیم میزارن و کسی از قانون پیروی نمیکنه ...

راستی یه درخواست دیگه ^_^ (ها من چه پرو بیدم ^_^)
    سایز آوتار ها خیلی کوچیه ....
    حتی میتونید سایزش بزرگتر کنید ولی حجمش همون بمونه تا به سرور فشار نیاد (که اگه حجمشم بالا بره بازم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد ) ...
    فکر نکنم مانعی باشه ؟ چون فقط سایز تصویر بزرگ میشه و حجم همونه ...

تفرییییییییک بابت وبلاگ ^_^
    Updated 05-31-2010 at 05:53 PM by PrinceofHacking
  18. Re7a آواتار ها
    سلام رها جان...دیدم یکی درباره آواتار نظر داد گفتم منم تایید کنم...تغییر سایز آواتار اگه انجام بشه خیلی خوبه...به نظرم لازم هم نیست که خیلی بزرگتر بشه...150X150 هم خوبه...و فکر نکنم لازم باشه تغییری تو حجم به وجود بیارین...
    در هر حال مرسی
  19. Silencer آواتار ها
    اول تبریک...
    منم فکر نکنم تغییر سایز آواتار با حفظ محدودیت حجمی تاثیری روی کارکرد سایت بزاره اگه به این پیشنهاد بچه ها عمل کنید بسیار سپاسگزار خواهم بود.
  20. C.CryingEnemy آواتار ها
    انقدر به آواتارا گیر ندین...بخدا خوبه که!
    البته هر حجمی که بخواید اضافه کنید، باید اون حجم رو در عددی دور و بر 10000 ضرب کنید. خب فکر کنم اینجوری اگر حساب کنیم، یک عدد نجومی حاصل بشه از بزرگتر کردن آواتارا. حالا 10000 فرضیه...ولی خب نوعی معیاره دیگه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Raha
    اگر منظور فریداست که فعلا کار داره به هر حال من و فریدا فرقی نمی کنه هر کدوم نتونیم بیایم اون یکی میاد و فعلا تا زمانی فریدا وقت ازاد پیدا کنه من در خدمت دوستان هستم
    جدا؟ خب پس بی زحمت مدال بخش کمیکمو بدید !!!! ای بابا...ماشینم برای ادامه مسیر نیاز به بنزین داره...حالا بنزین من مداله...چه فرقی داره؟!!!
    راستی مدیریت محترم، تازه بعد از اینکه استعفاء هم دادم، گفتن "چرا وقتی من نبودم استعفاء دادی؟ حالا میشه حداقل کاربر فعالت کنم؟" خب وقتی میشه رنگی بشم و استعفام ناراحت کننده هم بوده (یوهاهاها)...یعنی مدال نمیشه داشته باشم ؟!!!
    بدین دیگه این مدالو...تو رو اودا (توروخدای کودکانه @_@) !!!

پ.ن: راستش رو بخواید انقدر دوست دارم زودتر مدیریت برگردن، چون یکجورایی حس میکردم ازم ناراحت نیستن. خب...پیام 5 خطی که براشون ارسال میکردم، دو صفحه جواب میدادن. هرچیزی بهشون میگفتم و ازشون میخواستم، اگر عملی بود انجام میدادن و اگر نشدنی بود، کلی توضیح میدادن! ولی الآن از دوستان حدود چهار هفته ای میشه که پرسیدم چرا مدال بخش کمیک بهم تعلق نگرفته...هیچکس حتی توضیحی نداده و سوالم بی جواب مونده. بخاطر همینه که به بازگشت هیمه ساما اصرار دارم ^_^ .

پیروز باشید ^_^
    Updated 05-31-2010 at 06:17 PM by C.CryingEnemy
بهشت انیمه انیمیشن مانگا کمیک استریپ