Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

View RSS Feed

Shaparak

!! PegoOlisa

Rating: 3 votes, 5.00 average.
سلام... ر^^

همونطور که از عنوان متن پیداست،(هست؟نیست؟:دی) قرار هست که مروری داشته باشیم بر فعالیت های این چند وقته ی بخش فن آرت، تا شما هم با آثار دوستان بهشتی بیشتر آشنا بشید.

قبل از هر چیز دعوتتون میکنم که سری بزنید به آخرین گالری ایجاد شده در بخش فن آرت که قرار هست پگاه عزیز کارهاش رو داخل اون قرار بده. پگاه که فکر می کنم همگی باهاش آشنا باشید، مدیر بخش گرافیک فروم هست و در کار خودش بسیار با استعداد و پرحوصله ست. به تازگی کاشف به عمل اومده که گویا مقادیری هم به هنر نقاشی علاقمنده :دی بهتره که سر زدن به گالری تازه تاسیسش رو فراموش نکنید:

PegoOlisa

تصور می کنم داخل این فروم کمتر کسی باشه که با کارهای لولو چان آشنایی نداشته باشه. Sessomaru ساما مدیر اعظم بخش فن آرت هست :دی و در کار خودش جدا بی نظیره. اگر دلتون نقاشی های شگفت انگیز و رنگارنگ میخواد، حتما سری به گالری این هنرمندمون بزنید:

My Wonderlad

همینطور اگر به فن آرت و دیدن کاراکترهای جدید علاقه دارید سری بزنبد به گالری Mile-elf عزیز و با کاراکترهاش کمی بیشتر آشنا بشید:

My Neverland

Hyugata هم به نظر میرسه که این روزها کما بیش در گیر طراحی کاراکترهای مانگاشه.برای آشنایی بیشتر و کارهای دیگرش سری بزنید به:

Like Hyuga

و در ادامه...

نگاهی بندازید به کارهای PikushiHime در گالری Pikushi Hime's doodles
آثار حسین عزیز در Art is not crime by trap
ساریمه ی عزیز: sarime no yume no hate
و آثار شهاب عزیز در تاپیک WIP - Work In Progress در قسمت نرم افزارهای گرافیکی.
و ...

معرفی کوتاهی بود از هنرمندان بهشت و آثارشون در بخش فن آرت...
مخصوص دوستان تازه وارد، که با فعالیت های این بخش بیشتر آشنا بشن. ;-)

Submit "!! PegoOlisa" to del.icio.us Submit "!! PegoOlisa" to StumbleUpon Submit "!! PegoOlisa" to Google

Updated 08-24-2011 at 07:10 PM by Shaparak

Categories
Uncategorized

Comments

بهشت انیمه انیمیشن مانگا کمیک استریپ