Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

View RSS Feed

Shaparak

داستان خوانی با تم وحشت

Rate this Entry

این هفته با جلسه داستان خوانی میوز همراه ما باشید!

جلسه داستان خوانی این هفته با تم وحشت. این بار می خواهیم میخ کوب داستانهای پردلهره شویم و ببینیم چه چیزی باعث می شود قوی ترین احساس انسان برانگیخته شود.

پیشنهاد ویژه ما به همراهان میوز :

داستانهای ترسناک مورد علاقه خود را به همراهتان بیاورید تا با هم بترسیم!
(از داستانهای وحشت ایرانی، استقبال می کنیم!)

فرهنگسرای اندیشه پایین تر از پل سیدخندان،
پارک اندیشه، فرهنگسرای اندیشه.
ساختمان کلاس‌های آموزشی،
کلاس شماره‌ی 3 پنجشنبه
ساعت
16 الی 18

به نقل از صفحه رسمی محفل میوز

Submit "داستان خوانی با تم وحشت" to del.icio.us Submit "داستان خوانی با تم وحشت" to StumbleUpon Submit "داستان خوانی با تم وحشت" to Google

برچسب ها: وحشت
Categories
Uncategorized

Comments

1. katsoo آواتار ها
    این جلسه دیگه شرکت نکردن توش حسرت داره!:دی
  2. slimshady21 آواتار ها
    اوپس این جلسه برای پنج شنبه قبل بوده یا برای پنج شنبه این هفته ست پری ساما ؟
  3. Shaparak آواتار ها
    همین پنجشنبه ای که گذشت ;-)
  4. slimshady21 آواتار ها
    اوپس زیادتا حیف شد ، پری ساما میشه بگین چه کتابهایی خوندین ؟ کتابی که ترس و دلهره درست و حسابی داشته باشه هم خوندین ؟ کتاب ایرانی ترسناک هم هست عایا ؟
  5. Shaparak آواتار ها
    عرضم به حضورت که... یه تعداد نویسنده های مشخص و مطرحی هستن که روی این ژانر کار کردن و موفق بودن. عمدتا هم روی هم اثر گذاشتن.

این جریان با کلارک اشتون اسمیث شروع شده؛
    و با آلن پو که وحشت، جنایی، کاراگاهی و گوتیک کار می کرده شناخته شده؛
    و بعد اچ پی لاوکرفت دورو بر دهه ی 20. این آدم قطعا نویسنده ی هارور محبوب منه:دی این بشر اصلا خودش هم یه چیزیش میشده لول معتقد بوده دنیا جایی نیست که انسان بتونه بشناسه ش.بشر بیگانه ست در این دنیا. و اگر از من بپرسی چندان از سلامت روح و روان هم برخوردار نبوده. میاد یه سبکی رو خلق می کنه به نام وحشت کیهانی و من شیفته ی این سبکشم! مذهب خلق می کنه! کتب افسانه ای خلق می کنه! و گاهی اینقدر جدی این کار رو می کنه که جو واقعه جدا میگیره آدم رو. من یادمه یکسال افتاده بودم دنبال اون کتابی که میگفتن از این کتاب افسانه ای کذایی نقل قول کرده بوده. که مبادا اصلا وجود خارجی داشته باشه لول

و بعدش هم میرسیم به دوران حاضرو آثار استفن کینگ که باز از هر سه ی اینها الهام گرفته و جدا استاد مسلمم کلام هست. من یادمه میزری ش رو که خونده بودم تا چند شب کابوس میدیدم. بعدا فهمیدم فقط من نبودم لول میتونم بگم بیش از اینکه بترسونه کلامش تاثیر میذاره.

ترس یه مساله ی نسبیه اما اگر میخوای کار وحشت بخونی، داستان های لاوکرفت هست؛ زبان اصلیه. معروف ترین کارش اما ترجمه شده. ادیتورش هم خودم بودم. می تونم برات پی امش کنم.
    آلن پو هم همینطور. داستان های کوتاه وحشتش حس و حال جالبی داره. ازش هم میدونم کتاب ترجمه شده هست اما باید بپرسم برات که از کدوم نشر بوده. اما فکر می کنم به فارسی داستان های مهمش پیدا بشه روی نت. مثل زوال خاندان آشر، گربه سیاه، چاه و آونگ و ...

هر دوشون هم روی المانهای روحی دست میذارن. نهایتا اینکه باید خودت امتحان کنی ببینی انتظارت رو برآورده می کنن یا نه و این رو هم درنظر بگیری که جریان خیلی زیاد مبتنی بر تخیل فردیه.

در مورد داستان وحشت ایرانی هم کار چاپ شده نداریم تا جایی که میدونم. میشناسم کسانی رو که سعی کردن بومی سازی کنن این ماجرا رو و خب این مدت های مدیدی اصلا دغدغه ی خودمون بود. ولی خب سخته. ماهایی که با المانهای فانتزی توی جامعه اصلا بزرگ نشدیم، سخته بتونیم فضایی رو تصور کنیم که همین نزدیکی ها باشه و بترسونمون. ولی خب چنین داستانهایی هم هست.

بحث داستانهای وحشت، بحث دلهره آور ِ شیرینیه! ;-)
    Updated 12-14-2013 at 03:17 AM by Shaparak
  6. katsoo آواتار ها
    در مورد داستان وحشت ایرانی هم کار چاپ شده نداریم
    من یادمه 13-14 سالگی کتابی خوندم به اسم جاودانگان،نویسنده اش یک ایرانی بود.داستان زیبایی هم داشت و به عنوان یک بچه 14 ساله تا اونجا که یادم میاد من رو ترسوند:دی
    گشتم و یه سر نخ پیدا کردم ازش:
    کد:
    http://iketab.com/books.php?Module=SMMPBBooks&SMMOp=BookDB&SMM_CMD=&BookId=83529
    ........
    یادمه قرار بود یه 3 گانه باشه،که البته فقط جلد اولش به دست من رسید...و فکر نکنم اصلا نویسنده ادامه داده باشه داستان رو.
  7. slimshady21 آواتار ها
    منم حدود 4 یا پنج سال پیش خوندمش اره جالب بود ، یادمه دادم خواهریم خوند ترسیده بود بدجور ترسیده بود !!

اره فکر کنم برادر خانواده زنده مونده بود امیدوارم بودم جلد دوم و سوم داشته باشه ولی نداشت
  8. rick آواتار ها
    هم نشینی جالبی بود XD جاتون خالی
    راستی موسیقی متن هم داشتیم XD
  9. Shaparak آواتار ها
    من نخوندمش مثل اینکه.
    ممنون برای معرفی ;-)
بهشت انیمه انیمیشن مانگا کمیک استریپ