Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 23

موضوع: معرفی برنامه های عروسکی از گذشته تا .....

کاربر افتخاری فروم ariangirl آواتار ها
    نگارشها
    489

معرفی برنامه های عروسکی از گذشته تا .....

چقدر به برنامه های زنده عروسکی علاقه دارید؟
    کلاه قرمزی یادتون هست ؟
    پسرخاله و اون ژولی پولی پشمالو چطور؟
    در این بخش به یادآوری و معرفی برنامه های عروسکی می پردازیم .

2. سپاس

نگارشها
    489

پاسخ : معرفی برنامه های عروسکی از گذشته تا .....

نبووووووووووووود؟ یعنی برنامه ها ی عروسکی اینقدر بی طرفدار بودن ؟ کسی دوستشون نداشت ؟ برنامه عروسکی کلاه قرمزی که طرفدار داشت ؟ اونم پَر ؟

4. سپاس

Bloo
    Guest

آقا من حرف نمی زنم ...................من شرمگین شدم...........نمی دونم بچه ها در بخش های دیگه از این جور چیزها کلی حرف می زنند اما تا به بخش مخصوصش میرس همه تا وکیلشون نیاد صحبت نمی کنند....

من که خودم به طور کلی فیلم های عروسکی خارجی رو بیشتر از ایرانی دوست دارم...هر چند ایرانی ها هم بد کار نکردن...تو یکی از چیزهایی که خوب پیشرفت کردن در زمینه کودک همین یک قسمتش هست..اما متاسفانه ابتکارشون کمه و به ندرت کار ماندگار می کنند...

به قول معروف دیگه سینمای کودک تو ایران داره بی ارزش میشه...........

من به نوبه خودم برنامه های عروسکی رو دوست دارم اون هم به شرطی که واقعا یک شخصیت فوق العاده و یک حرف حسابی داشته باشن...

مثلا تو ایرانی ها کلاه قرمزی یکی از شخصیت های برجسته بود.............

اما تو خارجی ها برنامه سیسامه استریت و تمامی شخصیت هاش و همین طور برنامه the muppet show با تمامی شخصیت هاش مخصوصا animal و خود شخصیت قورباغه خیلی قشنگ تشبیه شدن...به طور کلی ماپت شو و سیسامه استریت یا همون خیابان سیسامه به نظر من جزو شاهکار های برنامه عروسکی هستند................

و هر دوشون هم با اون تفکر زیر بطنشون خوب تونستن مردم رو جذب کنند...سیسامه استریت با یک حرکت آموزشی داره اون تفکر زیر بطنش رو به دنیا عرضه می کنه و برنامه ماپت ها با ترکیب سرگرمی و کمدی تونسته به شدت در ایجاد اون تفکر کلیدی خودش تو ذهن مخاطب خوب پیشرفت کنه................

کلاه قرمزی هم البته داشت یک جوری اب اون سری برنامه هاش با اقای مجری به یک همچین سمتی می رفت اما خوب متاسفانه تلویزیون ایران به دلیل سیاست های نادرستش هنوز نتونسته حتی تفکر خودش رو در کارهاش ایجاد کنه......

با اینحال کلاه قرمزی بهترین ایران در برنامه های تلویزیونی بود...........

همکار بازنشسته بخش Dark Side of Eden mana sama آواتار ها
    نگارشها
    714

من خونه مادر بزرگه رو خيلي دوست داشتم همش ميخواستم ببينم البته بشه بيدما

بعدشم كلاه قرمزي خف بيد شكل بلو هلو بيد
    هيچ وقت از خدا نخواه که همه ي دنيا مال تو باشه ... هميشه از خدا بخواه کسي که همه ي دنياي توست مال کسي ديگه نباشه

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط mana sama نمایش پست ها
    من خونه مادر بزرگه رو خيلي دوست داشتم همش ميخواستم ببينم البته بشه بيدما

بعدشم كلاه قرمزي خف بيد شكل بلو هلو بيد

بلو آبیه ...کلاه قرمزی شبیه یک کاربر دیگه به نام RAHA هستش که قرمزیه کلاه قرمزیه تازه خودش هم شبیه کلاه قرمزیه...

****** هنرآموز مانگا ****** مدير بخش مانگا Yotsubato آواتار ها
    نگارشها
    1,235

اخرین برنامه عروسکی جالبی که دیدم (غیر از کلاه قرمزی جدید) یه برنامه بود که اسم عروسکاش جیتاتا و اتاتا و ماتاتا بود!:rofl:
    یکی دیگم یه جوجه و کلاغ بودن به اسم جیک جیک و غار غار !
    از سنجد دیگه خبری نشد ؟ بیچاره مجریش هر چقدر بیشتر برنامه اجرا میکرد صدا و قیافه اش بیشتر خراب میشد از بس به خودش فشار میورد

نگارشها
    489

والا چی بگم ؟ البته بچه ها حق دارند ما برنامه عروسکی جالبی نداشتیم این روزا . اما خونه مادربزرگه یکی از برنامه هایی بود که من الانم میبینم . کار خانم مرضیه برومند و با صدای رضا بابک و آزاده پور مختار و هرمز هدایت و... واقعا قشنگ بودن و دوست داشتنی . خونه مادر بزرگ خیلی قشنگ ساخته شده بود . دقیقا مثل خونه های شمالی قدیمی . جلوش آویز سیر خشک و .. . این چیزا بود . من خیلی دوستش داشتم . چرا کسی از برنامه بچه ها سلامت باشید چیزی نمیگه ؟ البته اون خیلی نوستالژیکه .

Registered User hiyono آواتار ها
    نگارشها
    91

باید بگم که من اصلا خونه ی مادربزرگ رو ندیدم! ولی کلاه قرمزی رد خیلی دوست دارم.... دوست داشتنی هم هست ولی در دوران ما چیز جالبی بخش نمی شه.

کاربر افتخاری فروم Sasuke_7 آواتار ها
    2,135

پاسخ : معرفی برنامه های عروسکی از گذشته تا ....

من زیزیگولو خیلی دوست داشتم خیلی ناز بود
    السون و ولسونم دوس داشتم دون دون خیلی خوب بود
    خاله قورباغه هم که دیگه آخرش بود

大事な人 sahra_7 آواتار ها
    نگارشها
    142

منم خونه ی مادربزرگه رو خیلی دوست داشتم. دکور خیلی خوب و قشنگی داشت. الانم اگه نشون بده میشینم میبینم ! آخی مخمل با اون جوجه آخریه چقدر مهربون بود , اصلا متحول شد کلا !
    بچه ها سلامت باشید رو هم دوست داشتم . اون موشه (موش بود دیگه ؟) که میگفت بچه ها سلامت باشید بعد آخرشو هی میکشید ,صداش تو گوشمه ! یه خورده هم اولا از برنامش میترسیدم مخصوصا اون لاشخوره که همش آت آشغال ازش آویزون بود !
    ببینم چاق و لاغرم جزئ برنامه های عروسکی میشه دیگه ؟! من اونم دوست داشتم اون سری های اولش از لاغره میترسیدم ! حرف زدنش یه جوری بود . خیلی خاطره انگیزه برام ! اون ماشین ژیانشون جالب بود , قرقی !

نگارشها
    489

به سریال خوبی اشاره کردی . یادمه چاق و لاغر رو تو دهه فجر میذاشت. امروز تو شبکه جام جم هم یه تیکه ازش دیدم و کلی خاطره تازه شد. اون هم برنامه قشنگی بود . ولی اینا خیلی نوستالژیکه فکر نکنم کسی اینجا اندازه ما کهولت سن داشته باشه که یادش بیاد . دی :

نگارشها
    1,235

الان تلویزیون یه برنامه داره دو تا پسرن با یه بره . . نمیدونم اسم گوسفند چیه ولی بامزه است
    چرا بابا من یادم میاد چاق و لاغرو...... (خاطرات یک فسیل )

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط ariangirl نمایش پست ها
    به سریال خوبی اشاره کردی . یادمه چاق و لاغر رو تو دهه فجر میذاشت. امروز تو شبکه جام جم هم یه تیکه ازش دیدم و کلی خاطره تازه شد. اون هم برنامه قشنگی بود . ولی اینا خیلی نوستالژیکه فکر نکنم کسی اینجا اندازه ما کهولت سن داشته باشه که یادش بیاد . دی :

شرمنده ما هم زمان چاق و لاغر بودیم....جای کودکان امروز خالی نباشه پدرمون در اومد:rofl::rofl: البته شایان ذکر است که یادمه سال گذشته قبل از اینکه من بیام مالزی یک شبحی از پخش دوباهر این سریال به قول یاتسوبوتو فسیل و کپک زده دیده شد..بخیر گذشت:rofl::rofl:

الفرااااااااااااااااررررر رررررررررررررر

ولی نه شوخی کردم فیلم خیلی قشنگی بود در مقابل اون انیمه خزعبل ببخشید یعنی خدای فوتبالیستها و بقیه اونها اعم از دوقلو های جک و جونور افسانه ای و آنشرلی با موهای هویجی و بابا لنگاتو جمع کن، این که پخش میشد یکم باعث دلگرمی بود ...حداقل میگفتیم کاچی بعض هیچی....بر پدر سازمان صدا و سیما لعنت خدا مادرش رو بیامرزه ( اصلا منظور بدی نداشتم)):rofl:

دیگه جدا الفرااااااااررررررررررررر ررررررررر

نگارشها
    1,235

یه برنامه بود که پورنگ با یه عروسک پسر بچه مو طلایی به اسم تورنگ با هم بودن . عروسکه خیلی نمکی بود .
    یادم افتاد یه جا داشت تعریف میکرد که چرا گم شده بود . میگفت تو خیابون یه گربه دیده بود که هی میگفته بیا بیا .اونم رفته بود دنبالش .یعنی میو رو با بیا اشتباه گرفته بود .:)
    ویرایش توسط Yotsubato : 02-12-2010 در ساعت 01:20 PM

大事な人 sahra_7 آواتار ها
    نگارشها
    142

یاد یه نمایش عروسکی قدیمی هم افتادم. یه چند سالی معمولا 2 2 بهمن نشون میداد. همونی که ایرج طهماسب و حمید جبلی عروسکگردانش بودن. از این عروسکایی که با نخ از بالا تکونشون میدادن. عروسک خیمه شب بازی میگن نه؟! تو فروم کودکی دیدم مثل اینکه اسمش " دیو چو بیرون رود " بود. خیلی برنامشو دوست داشتم اصلا از این تیپ برنامه عروسکی خیلی خوشم میومد. یادمه برای خودم از این عروسکا درست کردم و نمایش میدادم!
    همه یادشون میاد دیگه نه ؟!
    (بعدا نوشت: یادم رفت در مورد عروسکاش بگم ,عروسکای فر ح و بختیار و ... بود و ماجراهای اونزمان)
    ویرایش توسط sahra_7 : 02-12-2010 در ساعت 09:37 PM

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال