Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 59

موضوع: معرفی انیمیشنهای عروسکی

کاربر افتخاری فروم Enigmatic آواتار ها
    نگارشها
    274

Red face معرفی انیمیشنهای عروسکی

واقعا بايد بگم كه جاي بررسي انيميشن هي عروسكي تو فروم خالي بود.
    من نمي دونم چطور تاحالا كسي اين موضوع رو باز نكرده بوده. حالا عيب نداره. اميدوارم معنيش اين نباشه كه اينجا
    طرفداران انيميشن عروسكي كم هستن.
    بهرحال ازين ببعد اميدوارم شاهد فعاليت همه دوستداران اين ژانر در اين موضوع باشيم.:)
    من بنوبه خودم تا جايي كه بتونم اطلاعات مفيدي رو جمع مي كنم. به خصوص كه واقعا عاشق عروسك هاي متحرك هستم.

حالا اگه دوستان خيلي هم تمايل به نظرسنجي و اين حرفا داريد يه نظر سنجيم مي زارم كه بر حسب علاقه اكثريت پيش بريم.
    خلاصه اينطوري... ضمنن آزادين كه احساس و عقيدتونو هرجوري كه هست بيان كنين. بشرطي كه كار به خون و خونريزي نكشه و كاري نكنين كه مديران ارشد thread منو ببندن.
    ویرایش توسط Enigmatic : 04-19-2009 در ساعت 01:16 PM

2. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم Aurion آواتار ها
    نگارشها
    1,368

پاسخ : انيميشن هاي عروسكي

خوب من داشتم توي Wikipedia مي شگتم، چشم خورد به معرفي Postman Pat گفتم ترجمه اش رو اينجا بزارم، اگه مديران لازم ديدند، بگند تا به تاپيك ديگه اي منتقلش كنم.

اين انيميشن عروسكي كه تقريبا همه مون ديديمش، ساخت شركت Woodland Animations هست كه براي كودكان طراحي و ساخته شده. موضوع ماجراهاي Pat Clifton يك پستچي در شهر Greendale اه.

اين انيميشن براي اولين بار در سال 1981 در تلويزيون BBC1 نمايش داده شد. نمايش نامه نويس اون John Cunliffe هست و كارگردان هنريش هم Ivor Wood هستش.
    از آثار ديگه اين كار گردان به The Magic Roundabout, Paddington Bear, و The Herbs هم ميشه اشاره كرد.

نسخه دومي هم از اين مجموعه در سال 2004 تهيه شده كه بسياري از جنبه هاي نسخه اول انيميشن رو گسترش داده. در اين مجموعه كه Postman Pat Special Delivery Service نام داره، پت يك ترفيع حسابي گرفته و به عنوان رئيس يك SDS (Special Delivery Service) مشغول فعاليته. و حالا از طريق SDS بهش درخواست رسوندن هر چيزي به هرجايي و در هر زماني رو مي دهند. بهمراه گربه باوفاش jess كسي هست كه مي تونه مرسولات رو به دست صاحباش هر زماني و هر جايي برسونه.

اولين نمايش سري دوم اين مجموعه روي كانال BBC2 در تاريخ 29 September, 2008 بوده
    با تشکر از همگی اعضای فروم بهشت انیمه که من رو تا امروز تحمل کردند؛

بدرود

4. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    274

Post پاسخ : انيميشن هاي عروسكي

خب. خيلي ممنون اميرحسين عزيز كه اولين پست اين تاپيك رو با اين كارتون شروع كردي.;)
    حالا كه بحث وودلند به ميون اومد . بنظرم بد نيست راجع به كارهاي ديگشون رو هم صحبت كنيم.
    مسلمن اولين انيميشني كه بعد از پستمن پت به يادمون مياد انيميشن خوشگل برتا، ماشين اسباب بازيه..

ماشين برتا اسباب بازي هايي مثل آسياب بادي ، توپ، خرسهاي پلاستيكي، ساعتهاي كوكو دار ديواري، كوتوله هاي تزييني، و چيزهاي بامزه ي ديگه توليد مي كنه.
    اين كارتون مثل پستمن پت به روش استاپ موشن ساخته شده. اولين قسمت اون در اپريل سال 1985 پخش شده.
    و بقيه اپيزودها هم طي يكسال بعد ساخته و پخش شدن. برتا كلن شامل 13 اپيزود هست.
    بطور كلي فضاي شاد و روح مثبت و بشاش انيميشنهاي كمپاني وودلند كه براي مخاطبين زير 7 سال ساخته شده اند، (البته بماند كه بنده هنوز هم با جون و دل ميشينم اينارو نگاه مي كنم.:D) .در برتا هم كاملا ديده ميشه.
    نكته جالب تفاوت بين برتا و پت پستچي اين هست كه برتا كلن در فضاي كارخانه توليد اسباب بازي همه چيز جريان داره و مثل پت فضاهاي بيرون و جاده و... نداره. بنابراين انتخاب داستانهاي بامزه و خود كاراكترهاي دوست داشتني و وجود اونهمه خورده ريز و رنگهاي شاد باعث شده كه تكراري بودن location به هيچ عنوان كسل كننده نباشه.

نويسنده هاي داستانهاي برتا Stephen Flewersو Eric Charles هستن و به تهيه كنندگيIvor Wood.

فقط يه نگاه دقيق به چهره هاي بامزه و دوست داشتني اين عروسكها بندازين تا به عمق زيبايي و جذابيت اين كارتون پي ببرين.

ايشون آقاي ويلميك. مدير كمپاني اسباب بازي هستن :D

ايشون خانم مكلاكرتي، دستيار مدير هستن.;)

ايشون آقاي اسپروت، طراح اسباب بازيها تشريف دارن..

اين نازنازيم، تريسي هست. دستيار طراحمون

آقاي دونكان، سركارگر

تد ترنر. مسيول اپراتور

روي ويلينگ، دستيار اپراتور

خانم توپ، مسيول چاي و قهوه:D

پنجيد، اپراتور جرثقال

مسيولين دسته بندي و بسته بندي: نل و فلو

روبات رسيدگي به امور، T.O.M

اينم كه خود برتا

واقعا آدم دلش مي خواد اين عروسكهارو داشته باشه. نكته اي كه قيافه هاي اينارو خيلي بامزه تر كرده موهاي ويژويژي و طبيعيشونه. قبول دارين؟

خب اميد وارم لذت برده باشين.:)
    اگر دوست داشته باشيد مي تونيم براي پست بعدي باز هم يكي ديگه از كارهاي وودلند رو بررسي كنيم تا بعد بريم سراغ يه كارتون عروسكي ديگه.
    من در نظر دارم راجع به the herbs هم يه حرفي بزنيم. اگه كسي داوطلبه شروع كنه...:p
    ویرایش توسط Enigmatic : 12-10-2008 در ساعت 03:08 PM

نگارشها
    274

خب... انگار خودم بهتره يكم اينجارو راه بندازم تا رو بياد حسابي..
    عيبي نداره.. من عاشق كارهاي عروسكيم.. هرچقدر بنويسم راجع بشون.. خسته نمي شم..

the Herbs يا همون كه فكر كنم اينجا بش مي گفتن باغچه سبزيجات... به روش استاپ موشن 3d ساخته شده. توسط وودلند انيميشن به كارگرداني Michael Bond و تهيه كنندگي ايوور وود.

خب ديگه من همين الان خسته شدم از اينكه ادامه اين مطلبو بگم. يه چندتا عكس مي زارم فقط.

اين كارتونارو چون در بچگي ديديم. همه ميشناسن مي خوام برم سرا چيزايي كه تلويزيون خودمون پخش نمي كنه.
    خب اينم چند تاعكس. ضمنن اگه كسي لينك دانلود اينو داره بياد بزاره. چون خودمم مي خوامش.

oghab mobarez
    Guest

کار خوبیه موفق باشید
    یک انیمیشن بود توش یکی از کاراکتراش اسمش جیر جیر بود(جوجه بود)
    اگه یادتونه اونم یک عکس بزارین لطفا

Registered User arfsp آواتار ها
    نگارشها
    71

نقل قول نوشته اصلی توسط oghab mobarez نمایش پست ها
    کار خوبیه موفق باشید
    یک انیمیشن بود توش یکی از کاراکتراش اسمش جیر جیر بود(جوجه بود)
    اگه یادتونه اونم یک عکس بزارین لطفا
    گویا این باشه: Orm and Cheep
    این‌جا یه سری عکس هست D:
    sometimes
    i think
    sometimes
    i don't

نگارشها
    274

Fireman, Sam

ممكنه در وحله اول ياد Postman Pat بندازدتون... :p
    خب آره بايد بگم بسيار بسيار به هم شبيهن جز اينكه مال دو كمپاني متفاوت هستن..
    اين انيميشن عروسكي يك محصول ولزي هست. ولز استان بزرگي در انگلستان هست و داراي فرهنگ و سنت و حتي لهجه منحصر به خودش مي باشد.:)
    سري تلويزيوني سام، مامور آتشنشاني اولين بار درسال 1985 با گويش ولزي و بعد در سال 1987 با لهجه متداول انگليسي در بي بي سي وان پخش شد. آقاي Nia Ceidiog داستانسراي اين سري هستن و به ترتيب كمپاني Bumper Films و HIT Entertainment توليد كننده هاي سري قديم و جديد سام، مامور آتشنشاني مي باشند.
    كارگردانهاي اين انيميشن Dave Gingeو Dave Jones هستن.
    بطور كلي داستان سام خيلي شبيه به پت پستچي هست بااين تفاوت اصلي كه سام مامور آتشنشاني هست. او و همكارانش به كمك اهالي دهكده ميان و مشكلات ناگهاني كه واسه مردم پيش مياد رو سريع رفع مي كنن. فضاي دهكده با خونه هاي كوچولو و طبيعت قشنگ و حيوونهاي اهلي حتي با وجود يك كاراكتر گربه باز هم با پت پستچي قالب مقايسه است. حتي چند تا بچه مثل سالي و دوستانش در پت، اينجا هم نقش مهمي دارن مثل سارا و جيمز و....
    بنظر من تفاوت اصلي عروسكها با عروسكهاي پت اينه كه در سام، مامور آتشنشاني ، موي عروسكها از جنس خود بدنشون هست و حركت هم ندارد در صورتي كه در پت پستچي و اصولا كل كارهاي عروسكي وودلند موي كاراكترها ويژگي جالب و استثنايي داره و عين موي واقعي مي مونه. بطوركلي و روي هم رفته عروسكها و فضاها ملموس و زيبا هستن و تماشاي داستانهاي جذاب سام، مامور آتشنشاني، خالي از لطف نيست.

راستي اينا همه اسباب بازيهاشونم موجوده.:)

نگارشها
    274

Shaun, The Sheep
    خب حالا مي خوايم بريم سراغ شان، گوسفند شر و شيطون و دوستانش. احتمال زياد خيلي هاتون اين كارتون رو ديده باشيد و مسلمن لحظه اي هم نبوده كه از كارهاي بامزه و شيطنت هاي اونا خندتون نگرفته باشه.
    خوب اين كارتون در واقع در انگلستان به روش استاپ موشن ساخته شده. كمپاني Aardman Animations تهيه كننده اين سري 40 قسمتي هست و اولين بار در مارچ 2007 از شبكه سي بي بي سي پخش شد.
    كاراكتر شان يا بهتر بگيم همين عروسك گوسفند كوچولو اول بار در يك اپيزود واليس و گروميت بنامA Close Shave وارد شده بود و بدليل بامزه بودن و جذابيت زيادش، آقايNick Park كه سازنده هردو سريال هست،تصميم مي گيره كه سري Shaun the sheep رواختصاصن بر مبناي اين كاراكتر بسازه. شان گوسفند كوچولوي بسيار باهوش و شيطونيه، او و دوستانش و سگ گله Bitzer و خوكهاي شيطون كار خرابكن، به دور از چشم صاحب مزرعه، بازيهاي و برنامه هاي هيجان انگيزي ايفا مي كنند از قبيل فوتبال با يك كلم و راه انداختن ديسكو با گرامافون قديمي مزرعه دار. اين انيميشن عروسكي تمامن با زبان حيوانات و طبيعت سخن مي گويد و هيچ ديالوگي دراون بكار نرفته بهمين دليل براي همه سنين و همه مليتها كاملا مفهوم مي باشد.
    عروسكها بسيار بدقت و با خلاقيت ساخته شده اند.:)
    داستانهاي اونا بسيار خنده دار و دلنشين هست و آدم توهر سني كه باشه شادي و هيجان دوران كودكيشو بياد مياره. اگر كسي نديده حتمن ببينه. بخصوص صبحا جلوي صبحونه شديدن توصيه ميشه:p

حالا چند تا عكس بامزه ببينين

نگارشها
    274

Blood Tea and Red String

انيميشن عروسكي به روش استاپ موشن. ساخت آمريكا سال 2006- به كارگرداني خانم Christiane Cegavske.
    به گفته خود ايشان اين كار از نوع جن و پري متعلق به بزرگسالان است و قرار است در ادامه به يك سه گانه انيميشني ختم شود و اين قسمت اول ازين 3 گانه است.
    اينطور كه گفته ميشه 13 سال ساخت اينكار طول كشيده. تم داستان فضاي فانتزي و تقريبن تاريك و ترسناكي است كه باعث ميشه عنوان animation for adults رو بش بدن. موضوع راجع به يك موش سفيد ثروتمند هست كه به يه سري جونور روستايي حكم ميكنه كه براش يه عروسك خيلي زيبا بسازن. اونها هم اينكارو مي كنن ولي عوض اينكه عروسك رو تحويل بدن خودشون عاشقش ميشن و ...
    ضمنن اين كار برنده جايزه بهترين انيميشن سال 2006 از طرف بينندگان شده.

من كه نديده عاشق موضوع داستان و تيپ عروسكهاش شدم.. بنظرم خيلي قشنگه. كسي ديده اينو؟؟؟؟

ویرایش توسط Enigmatic : 01-02-2009 در ساعت 07:51 PM

نگارشها
    274

Wallace and Gromit

خب نام اين كار قطعن براي هيچكس نا آشنا نيست و مطمينن طرفدار هم زياد داره..
    كاري از همون سازنده گوسفندي بنام شان كه البته قديمتر از اون هست و اساسن ايده شان هم درحين ساختن والاس و گروميت بذهن كارگردان اومده.
    عروسكها خميري هستن كه برروي اسكلتهاي فلزي ساخته شدن. كارگردان و سازنده اونها آقاي
    Nick Park و تهيه كننده هم كمپاني انيميشن AArdman هست.
    داستانهاي 2 كاراكتر يكي مخترعي خلو چل و عاشق پنير بنام والاس و ديگري سگ شكاريش گروميت هست..
    داستانها خنده دار و جذاب هستن و كاملن به روش استاپ موشن ساخته شده.
    بهمين دليل ساخت هر قسمت اين كار چند سال بطول انجاميده و خوب نتيجش هم عالي و درخشان بوده و در دنيا طرفداراي زيادي داره.
    اپيزودهاي والاس و گروميت شامل اينها هستن:

اينم سايت اصلي اون

http://www.wallaceandgromit.com/

اينجا هم چند تا عكس ببينين

Registered User alba22 آواتار ها
    نگارشها
    492

نقل قول نوشته اصلی توسط Enigmatic نمایش پست ها
    Shaun, The Sheep

خب حالا مي خوايم بريم سراغ شان، گوسفند شر و شيطون و دوستانش. احتمال زياد خيلي هاتون اين كارتون رو ديده باشيد و مسلمن لحظه اي هم نبوده كه از كارهاي بامزه و شيطنت هاي اونا خندتون نگرفته باشه.
    خوب اين كارتون در واقع در انگلستان به روش استاپ موشن ساخته شده. كمپاني Aardman Animations تهيه كننده اين سري 40 قسمتي هست و اولين بار در مارچ 2007 از شبكه سي بي بي سي پخش شد.
    كاراكتر شان يا بهتر بگيم همين عروسك گوسفند كوچولو اول بار در يك اپيزود واليس و گروميت بنامA Close Shave وارد شده بود و بدليل بامزه بودن و جذابيت زيادش، آقايNick Park كه سازنده هردو سريال هست،تصميم مي گيره كه سري Shaun the sheep رواختصاصن بر مبناي اين كاراكتر بسازه. شان گوسفند كوچولوي بسيار باهوش و شيطونيه، او و دوستانش و سگ گله Bitzer و خوكهاي شيطون كار خرابكن، به دور از چشم صاحب مزرعه، بازيهاي و برنامه هاي هيجان انگيزي ايفا مي كنند از قبيل فوتبال با يك كلم و راه انداختن ديسكو با گرامافون قديمي مزرعه دار. اين انيميشن عروسكي تمامن با زبان حيوانات و طبيعت سخن مي گويد و هيچ ديالوگي دراون بكار نرفته بهمين دليل براي همه سنين و همه مليتها كاملا مفهوم مي باشد.
    عروسكها بسيار بدقت و با خلاقيت ساخته شده اند.:)
    داستانهاي اونا بسيار خنده دار و دلنشين هست و آدم توهر سني كه باشه شادي و هيجان دوران كودكيشو بياد مياره. اگر كسي نديده حتمن ببينه. بخصوص صبحا جلوي صبحونه شديدن توصيه ميشه:p

حالا چند تا عكس بامزه ببينين

وای منو یاد چی انداختی!:);)
    دستت درد نکنه...
    من عاشق تک تک این گوسفندا بودم...
    مخصوصا اون بچه گوسفند...
    من می مردم واسه اون قسمتی که می رفتن پیتزا بخرن...:p

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

لینک بزارین که دان کنیم، البته مگا و مدیافایر
    این گوسفندهارو گرفتم، خیلی حال داد،دم سازندهاشون گرم

Vergil
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط boss hunter نمایش پست ها
    این گوسفندهارو گرفتم، خیلی حال داد،دم سازندهاشون گرم
    مگه توی تلویزیون خودمون ندیدیش، ته خندس

Registered User KAKASHI_LOVER آواتار ها
    Iran -Ahwaz-In my room with kakashi & byakuya
    نگارشها
    3,994

گوسفندها Shaun, The Sheepخيلي باحالن
    نوع ساختشون منو ياد گروميت والاس ميندازه

Registered User alba22 آواتار ها
    نگارشها
    492

نقل قول نوشته اصلی توسط KAKASHI_LOVER نمایش پست ها
    گوسفندها Shaun, The Sheepخيلي باحالن
    نوع ساختشون منو ياد گروميت والاس ميندازه
    اره منم اولین بار که دیدمشون فکر کردم سری جدید والاس و گرومیته ولی دیدم زود تموم شد تازه یادم افتاد انیمیشن کوتاهه!!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Vergil نمایش پست ها
    مگه توی تلویزیون خودمون ندیدیش، ته خندس
    کی گذاشت...من ندیدم...الانم می ذاره؟اگه میذاره لطف کن و زمان و شبکه پخشش رو بهم بگو...ممنون میشم

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال