Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 50 از 51 نخستنخست ... 4048495051 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 736 تا 750 , از مجموع 763

موضوع: [كامپيوتر] رفع مشکلات فنی

پاسخ : [كامپيوتر] رفع مشکلات فنی

سلام بچه ها من جدیدا به یک مشکل برخوردم که گفتم شاید بدونید بهتر باشد من چند وقت پیش یک نرم افزار از یک سایت دانلود کردم که اسمش hdsetup.exe بود سایت گفته بود برای دیدن تصاویر باید این برنامه رو نصب کنم به محض ریختن تو کامپیوترم نیو فولدرای ویندوزم از کار افتادن یعنی وقتی میخواستم تو محیط ویندوز نیوفولدر بسازم نمیتونستم بد از طریق راهه زیر درستش کردم از اونجایی که سایتا همش در مورد ویروس نیوفولدر صحبت کردن و گفتن این ویرس کارش ساخته نیوفولدره و هیچ توضیحی تو سایتای فارسی در مورد این مشکل ندیدم گفتم اولین کسی باشم در مورد این مدل ویروس توضیح میده تو سایتای فارسی

من مثله عکسه بالا تو محیط دسکتاپ نمیتونستم نیوفولدر بسازم همونطور که تو عکس میبینید اصلا گزینه نیوفولدر حذف شده
    FolderFix.reg to .inf file باید فولدر فیکسو درست کنید بد نصبش کنید اگه ران نشد پسوند .reg به inf تغییر بدید بعد راست کلیک کنید روش و نصبو بزنید درست میشود
    حالا من این فولدر فیکسو ساختم میزارم براتون اگه به این مشکل گرفتار شدید ازش استفاده کنید
    اخطار : محتوای ویژه کاربران
    برای دیدن این محتوا باید وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید.
    اینم سایتی بود که ازش یاد گرفتم چجوری این مشکل حل کنم
    اخطار : محتوای ویژه کاربران
    برای دیدن این محتوا باید وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید.

2. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

با عرض سلام و خسته نباشید و تبریک ساله نو
    نرم افزار آیتونز(Ituns) مدتی پیش پاک کردم و دو باره نصب کردم اما اینبار زبانه نرم افزار عوض شده,پاک کردم و دو باره نصب کردم اما بازم نشد اصلا نمیدونم چه زبانی هست!
    اگر کسی بتونه راهنمائی کنه ممنون میشم

4. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

گرافیست تیم Urash
    Graphic
    pucira_mja آواتار ها
    نگارشها
    1,810

دوستان سوالی داشتم دی
    الان فرق ARGB با RGB فقط یه کانال الفاس که واسه رنگ سفید اضافه کردن ؟
    بعد یه چیز دیگه که من تو potplayer بهش برخوردم این پسوند BITF که جلو بعضی output color space ها هست به معنی چیه دی؟
    تو نت چیز درست درمونی پیدا نکردم گفتم اساتید شاید ما را مورد رحمت خود قرار دهند
    پ.ن:وقتی میشه به RGB 32بیت خروجی گرفت چرا دیگه بریم سراغ yuy2 که 16 بیت خروجی میده (البته پدر cpu مورد عنایت قرار میگیره دی) البته حس میکنم رنگ مشکی تو yuy2 بهتر نمایش داده میشه دی یا رنگ ها غلیط ترن شاید اصلا به من چه دی
    آرام ؟آرام بـرای چـه بایـد گـرفت ؟ وقتـی بمیریـم ، خـود به خـود آرام می گـیریم !
    پیـش از آنکـه بمیریـم کـه نبایـد بمیریـم !

6. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

سلام دوستان عزیز من علاقه ای به مشارکت و تحقیق در مورد مسایل کامپیوتر جدیدا ندارم چون کارم وقتمو میگیره و وقتی برام نمیزاره تا دنبال این مطالب برم اما امشب یه مطلبه دیگه رو کشف کردم که هیچ سایته ایرانی به اون اشاره نکرده بود و گفتم دوستان بدونن شاید مثله من دنبالش باشن
    من می خواستم pes 2014 رو لب تاپم نصب کنم که هم gpu , vram ایراد میگرفت من طبقه توضیحاته سایتای فارسی پیش رفتم ولی مشکل gpu حل نشد تا اینکه از یک سایته خارجی تونستم راهه حلشو پیدا کنم
    http://www1.zippyshare.com/v/69789232/file.html
    یا
    http://uplod.ir/nb4935g002dr/PES2014...ey1002.rar.htm

فقط کافیه برنامه بالا رو که اسمش PES2014_File_Loader_1.0.0.4_full_Jenkey1002.rar
    هستش رو در محل نصبه بازی نصب و وارد ستینگ File loader config و picture quality رو high بزارید بد سیو کنید و exit بزنید اینجوری gpu هم مشکلش حل میشه به همین راحتی
    این نرم افزار ورژنه 1.2.0.4 هم داره ولی بتاست من اینو بیشتر پیشنهاد میکنم چون آزمایشی نیستش.
    در ضمن مشکل اجرای باز در اینه که توی لب تاپ ما دو گرافیک داریم برای اینکه به کامپیوتر بفهمونیم که بازی رو با کدوم گرافیک اجرا کنه از این روش استفاده کردم اونم فقط برای gpu

سایتای ایرانی همشون فقط اینو گفتن که مشکله gpu رو برای من حل نکردش
    – لپ تاپ هایی که دارای دو گرافیک هستن مثلا : دارای گرافیک آنبورد Intel و گرافیک قدرتمند Nvidia هستن هنگامی که در قسمت Setting بازی میروند مشاهده میکنند که گرافیک آنبورد آن ها به صورت پیش فرض انتخاب شده است و از گرافیک Nvidia استفاده نمی شود و همچنین مقدار Gpu آن هم خیلی کمتر از آن چیزی که وجود دارد نوشته شده است. ( طبق عکس زیر )
    ۲ – برای رفع این مشکل شما باید گرافیک پیش فرض لپ تاپ خود را بر روی Nvidia قرار بدهید برای این کار روی Desktop کلیک راست کرده و گزینه Nvidia Control Panel را بزنید و سپس طبق عکس ها عمل نمایید :
    ——————————————-
    جهت مشاهده در سایز اصلی ( بزرگ ) روی عکس کلیک کنید
    ———————————
    ۳ – اکنون دوباره به بخش Setting بازی بروید و تغییرات را مشاهده کنید
    ———————————
    ۴ – اکنون جهت بالابردن کیفیت بازی کافی است طبق عکس زیر عمل کنید :

——————————-
    ۵ – اکنون جهت اجرای بازی با بالاترین کیفیت ممکن کافی است روی آیکون بازی کلیک راست کرده و از بخش Run With Graphics Processors گزینه higth Performance Grapics Processors را انتخاب کنید ( طیق عکس زیر )
    خب حالا بازی را با بهترین کیفیت بر روی لپ تاپ های خود اجرا کنید
    ویرایش توسط KALAGH2020 : 03-28-2014 در ساعت 05:06 AM

8. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

خیلی مطلبه مفیدی بود محمد جان ...
    ممنون

...

10. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

گرافیست تیم Urash
    Graphic
    pucira_mja آواتار ها
    نگارشها
    1,810

نقل قول نوشته اصلی توسط KALAGH2020 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من علاقه ای به مشارکت و تحقیق در مورد مسایل کامپیوتر جدیدا ندارم چون کارم وقتمو میگیره و وقتی برام نمیزاره تا دنبال این مطالب برم اما امشب یه مطلبه دیگه رو کشف کردم که هیچ سایته ایرانی به اون اشاره نکرده بود و گفتم دوستان بدونن شاید مثله من دنبالش باشن
    من می خواستم pes 2014 رو لب تاپم نصب کنم که هم gpu , vram ایراد میگرفت من طبقه توضیحاته سایتای فارسی پیش رفتم ولی مشکل gpu حل نشد تا اینکه از یک سایته خارجی تونستم راهه حلشو پیدا کنم
    http://www1.zippyshare.com/v/69789232/file.html
    یا
    http://uplod.ir/nb4935g002dr/PES2014_File_Loader_1.0.0.4_Full_Jenkey1002.rar.ht m

فقط کافیه برنامه بالا رو که اسمش PES2014_File_Loader_1.0.0.4_full_Jenkey1002.rar
    هستش رو در محل نصبه بازی نصب و وارد ستینگ File loader config و picture quality رو high بزارید بد سیو کنید و exit بزنید اینجوری gpu هم مشکلش حل میشه به همین راحتی
    این نرم افزار ورژنه 1.2.0.4 هم داره ولی بتاست من اینو بیشتر پیشنهاد میکنم چون آزمایشی نیستش.
    در ضمن مشکل اجرای باز در اینه که توی لب تاپ ما دو گرافیک داریم برای اینکه به کامپیوتر بفهمونیم که بازی رو با کدوم گرافیک اجرا کنه از این روش استفاده کردم اونم فقط برای gpu

سایتای ایرانی همشون فقط اینو گفتن که مشکله gpu رو برای من حل نکردش
    – لپ تاپ هایی که دارای دو گرافیک هستن مثلا : دارای گرافیک آنبورد Intel و گرافیک قدرتمند Nvidia هستن هنگامی که در قسمت Setting بازی میروند مشاهده میکنند که گرافیک آنبورد آن ها به صورت پیش فرض انتخاب شده است و از گرافیک Nvidia استفاده نمی شود و همچنین مقدار Gpu آن هم خیلی کمتر از آن چیزی که وجود دارد نوشته شده است. ( طبق عکس زیر )
    ۲ – برای رفع این مشکل شما باید گرافیک پیش فرض لپ تاپ خود را بر روی Nvidia قرار بدهید برای این کار روی Desktop کلیک راست کرده و گزینه Nvidia Control Panel را بزنید و سپس طبق عکس ها عمل نمایید :
    ——————————————-
    جهت مشاهده در سایز اصلی ( بزرگ ) روی عکس کلیک کنید
    ———————————
    ۳ – اکنون دوباره به بخش Setting بازی بروید و تغییرات را مشاهده کنید
    ———————————
    ۴ – اکنون جهت بالابردن کیفیت بازی کافی است طبق عکس زیر عمل کنید :

——————————-
    ۵ – اکنون جهت اجرای بازی با بالاترین کیفیت ممکن کافی است روی آیکون بازی کلیک راست کرده و از بخش Run With Graphics Processors گزینه higth Performance Grapics Processors را انتخاب کنید ( طیق عکس زیر )
    خب حالا بازی را با بهترین کیفیت بر روی لپ تاپ های خود اجرا کنید
    والا منم رو لپتاپم دو گرافیک دارم اما یه راه حل خییلی ساده واسه این مشکل بود
    برین تو پوشه ای که بازی رو نصب کردین
    یه فایل exe هست به نام setting روش کلیک راست کنید run with graphc prossesor رو بزنید high performance nvidia proccessor انتخاب کنید
    بعد که باز میشه تو specifiction برید اونجا میگه مشکلی واسه گرافیک ندارید دی
    بعد موقعی که خواستین بازی رو اجرا کنین دوباره راست کلیک کنین و رو nvidia کلیک کنین که با گرافیک nvidia اجرا شه دی
    افزونه اضافی لازم نیست دی

12. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

والا برای منgpu درست نشدش مجبور شدم از این افزونه استفاده کنم که جالبیه این برنامه هم برام این بود که بد از 2 تا بازی بازی هنگ میکردش بدش با پاک کردنه افزونه خودش درست شدش هم مشکله

gpu حل شد نه دیگه گیر میکردش.

ولی الان میخوام برم شهرستان گفتم گوشیه موبایلو بعنوانه مودم به کامپیوتر بشناسونم یه 10 دقیقه تو سایت بودم 2250 کم کرد از اعتبارم پشیمون شدم بگیم 10 تومن اینترنت یه روزه رو فعال کنم ولی سرعتشو چیکار کنم نمیشه کاری کرد سرعتش خوب باشه سیم کارتم ایرانسله ولی خیلی طول داد تا یه گوگلو باز کنه 3g modem خوبه بگیرم رو سرعته اینترنته این تاثیر میزاره ؟

اون چیزی که پشیمونم کرد بگیرمش قیمت 85 هزار تومنیش بود چون گوشی ایفون یا 4جی سامسونگو بگیرم خودش کاره اونو میکنه از طرفی من فقط برای 4 روز میخوام استفاده کنم نه بیشتر ؟

اینترنته خونگیم 8مگ در ثانیست ولی این ایرانسله فکر نمیکنم بیشتر از 2 کی باشه
    ویرایش توسط KALAGH2020 : 03-29-2014 در ساعت 09:06 PM

14. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط nagato uzumaki نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید و تبریک ساله نو
    نرم افزار آیتونز(Ituns) مدتی پیش پاک کردم و دو باره نصب کردم اما اینبار زبانه نرم افزار عوض شده,پاک کردم و دو باره نصب کردم اما بازم نشد اصلا نمیدونم چه زبانی هست!
    اگر کسی بتونه راهنمائی کنه ممنون میشم
    میبخشید داداشه گلم یه قرن از دادنه پستت میگذره و من تازه دیدم میبخشید
    من بهتون این نرم افزاره فوق العاده رو پیشنهاد میکنم چون ممکنه درست و بطور کامل پاک نشده باشه و برای همین دوباره که نصب کردی با زبانه دیگه ای میاره وقتی برنامه ای رو پاک میکنید برنامه هایی هستند که بازن و برای همین پاک نمیشن اما این نرم افزار که اسمش Revo.Uninstaller.Pro.3.0.8.Portable هستش اول برنامه هارو هر جا قایم شدن پیدا میکنه بد با بستنه برنامه اقدام به پاک کردنه اونا میکنه
    برای همین پیشنهاد میکنم با این برنامه بگیر ایتونز پاک کن بد دوباره برنامه رو نصب کنید
    http://uplod.ir/xj7o368x8mss/Revo.Uninstaller.Pro.3.0.8.rar.htm
    ویرایش توسط KALAGH2020 : 03-29-2014 در ساعت 10:15 PM

16. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط MADARA نمایش پست ها
    خیلی ممنون sasuke.sama جان

یک کیس باشخصات:

GFORCE 2500 1GB GT DDR3 : V.G.A
    4GB DDR3 :RAM
    200 GB :HDD
    6000 DUAL X2 OR 5.4 DUAL CORE :CPU

خیلی ممنون می شم اگه پاسخ بدین. بقیه ی چیز های کیس رو هم که ننوشتم درحد معمولی باشه نه خیلی مدل بالا و CPU رو هم که دو تا نوشتم اگر فرق آنچنانی میکنه دو قیمت رو بگین

باتشکر
    سلام سایت دیجی کالا
    یک تماس . ای ار
    و رایانه صبا هم قیمتارو میگه ولی قیمتا هر هفته گاهی هر روز تغییر میکنن بهترین کار رفتن به بازار حتی پاساژ به پاساژم قیمتا تغییر میکنن مغازه به مغازه بعنوانه مثال تو پاساژ ایران لب تاپه ایسوس n550j قیمتش از 3200 بود تا 4200 به خاطر ضمانت نوعه گرافیک و بلوری و غیره جالبیش گارانتیش بود فقط بخاطر گارانتی 350 هزار تومن گرونتر بود که نظارت بر بازار کامپیوتر تو کشور نشون میده قیمت من ماله 1/12/92 هستش

18. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

سلام یه ویندوز ایکس پی رو چند بار نصب کردم مشکل من اینه که نمیتونم صفحاتو سریع باز کنم . هر کارم کردم فایده نداره نه دی ان اس عوض کردم درست شد نه با تغییر ای پی درست شد . از شرکت با مودم جدید اومدن خونه بازم فایده نداشت تعرفه سرویسا رو عوض کردم فایده نداشت . خرابی رو مدیر فنی درست کرد بازم فایده نداشت . کارت شبکه را نشون دادم سالمه . مودم هم سالمه .
    ویندوزی که دانلود زدم از تو سافت 98 بود جدید بود یعنی شما هم فکر میکنین ویندوزه یه چیزیش خراب بوده که اینطوری میکنه ؟ من تمام مرورگرامم به روز بود . تنها رو ویندوز 8.1 چنین مشکلی به من نمیخوره . محتویات برنامه های هر دو ویندوز هم مشابه هست و همون نود 32 هم رو هر دوتاش نصبه . خب شما هم نظر بدین ... هر کی میدونه پیام بزاره به پروفایلم .

20. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

گرافیست تیم Urash
    Graphic
    pucira_mja آواتار ها
    نگارشها
    1,810

درایور lan یا wireless تو ابدیت کن شاید درست شد دی

22. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط pucira_mja نمایش پست ها
    درایور lan یا wireless تو ابدیت کن شاید درست شد دی
    سلام با اپدیت اینا حل نشد ولی به قول یکی از بچه ها که تو پروفم نوشته من خودمم حدس میزنم این ماه جدید ماکروسافت سیستم نت را روی ویندوز ایکس پی مختل کرده ولی خب خیلی مشکوکه چون بچه های دیگه با ایکس پی مشکل نداشتند و من هم از توی کافی نت با کامپیوتر داغون بدون کارت گرافیک میرفتم اصلا مشکل نداشت . خلاصه مشکل را با ایکس پی نتونستم حل کنم فعلا مجبورا با ویندوز 8.1 میام نت گردی . برا دانلودای همزمان 10 تا 20 تا فایل هم مجبورم برم تو ایکس پی چون ویندوز 8.1 که نصب کردم تو درایو 30 گیگی که داشتم نصب کردم شده 27 گیگ و این 3 گیگ باقی مونده کفاف دانلود و نت گردی و این چیزا رو نداره ولی میشه مثلا یه فایل یه فایل دانلود کنم اینطوری میشه فقط .

24. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

****** هنرآموز مانگا ****** مدير بخش مانگا Yotsubato آواتار ها
    نگارشها
    1,235

من اسمارت فون ندارم و میخواستم رو لپتاپم وایبر رو نصب کنم برای همین از امولاتور bluestacks استفاده کردم و وایبرو روش نصب کردم. اما متاسفانه sms رو برام نمیفرسته کسی راه حلی میرسه به نظرش آیا؟

26. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

مدیر بخش مترجمان slimshady21 آواتار ها
    نگارشها
    1,629

از گزینه ی تماس صوتیش استفاده کنین !! پایینش مینویسه No Code بعد میرین تو یه صفحه اینترتی باهاتون تماس میگیرن و کد رو میگن !!

really?

28. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User lio_polo آواتار ها
    نگارشها
    342

با سلام خدمت دوستان خوبم...راستش نمیدونم جای مناسبی برای طرح سوالم هست یا خیر.... یه mkv player برای گوشی آیفون که jail break نشده....سراغ دارید؟طبعا free باشه!!!!!!

30. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال