Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 17

موضوع: Simpsons Comics (کمیک استریپ خانواده سیمپسونها)

Registered User C.CryingEnemy آواتار ها
    نگارشها
    718

Simpsons Comics (کمیک استریپ خانواده سیمپسونها)

کیمک استریپ خانواده سیمپسونها

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیز. این تاپیک که بزودی فعالیت خود را شروع میکنه، مخصوص ارائه کمیک استریپ "سیمپسونها" (Simpsons Comics) میباشد، آنهم به زبان فارسی.
    از آنجایی که ترجمه و ادیت این کمیک استریپها تا به حال (تا آنجایی که من خبر دارم) در ایران و سایتهای فارسی زبان دیگر سابقه نداشته، پس ما، انیم پارادایسیها، اولین افرادی خواهیم بود که این کار واقعا سخت و دشوار ... اما با ارزش رو به تمامی فارسی زبانان جهان تقدیم خواهیم کرد(ناااازی...چه حماسی!!!).
    در پست بعدی، توضیحاتی درخصوص این کمیک استریپها به شما دوستان عزیز -به نوشته خود بنده- به شما ارائه خواهم داد تا بیشتر با این تاپیک آشنا شوید.
    در ضمن ... این تاپیک مخصوص ارائه قسمتهای مختلف کمیک استریپ سیمپسونها توسط تیم ادیت و ترجمه سیمپسونها (زرشک!!!) خواهد بود که برای ادیتورها و مترجمان این بخش، تاپیکی جداگانه در نظر گرفته شده است. پس دوستانی که قصد پیوستن به تیم ترجمه و ادیت سیمپسونها را دارند، هم میتوانند با مراجعه به تاپیک تیم ترجمه و ادیت کمیک استریپ سیمپسونها آمادگی خود را و هماهنگیهای لازم را انجام دهند، هم میتوانند به صورت پیام خصوصی با من در ارتباط باشند. شخصا فعلا قسمت اول این کمیک استریپ که 24 صفحه هست رو دارم تموم میکنم، اما با سختیه فراوان...یعنی کلا به کمک نیاز دارم!!!!
    درهرحال...به امید پیشرفت و تسریع در امر این هدف بزرگ ... به کمک شما دوستان عزیز!!!
    درود بر شما
    و بدرود
    CCE

Crooked_crying_enemy

پ.ن: الهی...قربانه خودم برم...انقدر بهم مقام ندادین که خودم به خودم مقام دادم!!!!

ویرایش توسط C.CryingEnemy : 01-29-2010 در ساعت 03:52 PM

Happy Halloween

نگارشها
    718

پاسخ : Simpsons Comics (کمیک استریپ خانواده سیمپسونها)

Simpsons Comics

بازم سلام!!!
    امروز داشتم تو تاپیکهای مختلف از قبیل ترجمه میگشتم و ترجمه میکردم و مانگا ادیت میکردم و کلا جان میکندم برای ... رضای خدا ... با خودم فکر میکردم کجا میتونم چه پست مفیدی بدم که یه فکری به ذهنم رسید. من لینک دانلود تمام سیمپسونهارو اعلام کردم دارم و براتون میزارم، چند نمونه هم اشانتیون گذاشتم (4 قسمت اول فصل 19 و سری Treehouse of Horror)، اما استقبال نشد. فکر کنم دلیلش سرعت دانلودا و مدت زمانیه که برای دانلود صرف (هدر) میره. با اینکه حتی خودم عاشق سیمپسونها هستم، حاضرم پول بدم یکجا همه شو بگیرم تا اینکه بخوام دانلود کنم. اینم یادم بود که هر کارتون، فیلم یا هر اتفاق خاصی، کلی حاشیه دورش داره که یکیشون کمیک استریپ هست. آره. سیمپسون هم کمیپ استریپ داره. اونم نه یکی. کلی!!!
    یکیشون Simpsons Comics هست که به صورت ماهانه منتشر میشود و اولین بارنوامبر 1993 منتشر شد. البته بجز این کمیک استریپ، کمیکهای دیگه ای هم هستن. مثل:

این سه کمیک استریپ در جریان هستن و هنوز هم تولید میشن، ولی بیشتر کمیک استریپهای دیگه، که از سال 1993 تا 1995 شروع به کار کردن، کار بعضیاشون حتی به ماه هم نرسید ... چه برسه به سال!!! مثل Lisa Comics، آپریل 1993 شروع شد و همون ماه تموم شد. یا Krusty Comics ژانویه 1995 شروع شد و مارس 1995 تموم شد.
    در هر حال. ژانویه سال 1993، کتابی بنام Simpsons Comics and Stories منتشر شد. این کتاب خودش سه داستان جدا و مستقل داشت که عکساشونو زیر میبینین:

کتاب موفق بود و تونست نظر خیلی از علاقه منداشو جذب کنه.
    بزارید کلا بگم که این کمیک استریپا اصلا قصیه پیدایششون و عاقبتشون چیه: سازنده The Simpsons، آقای Matt Geroening با دیگر همکارانش تونست کمپانی انتشاراتیه Bongo Comics رو پایه گذاری کنه. 1993، Bongo کمیک استریپهای Simpsons Comics, Bartman, Radioactive Man and Itchy & Scratchy Comics رو چاپ میکرد. بعد 11 کمیک استریپ دیگه هم به این مجموعه اضافه شد که همونطور که گفتم بعد از یه کوچولو زمان همگی فرت شدن بجز Simpsons Comics, Bart Simpson, Bart Simpson's Treehouse of Horror, Radioactive Man and Simpsons Super Spectacular!!!
    Simpson's Comics و Bart Simpson Comics با همین اسم خودشون، چاپ دوباره دارن میشن تو انگلیس توسط کی؟ کی؟ آها تو ... بگو ... نه خره!!! توسط Titan Magazines!!!!
    بقیه قسمتایی هم که Bongoی خدابیامرز چاپ میکرد، تو UK Simpsons Comics دوباره دارن چاپ میشن. همینا تو استرالیا توسط Otter Press هم دارن چاپ میشن!!!
    اهی!!!!!! چه گویم؟ چیشونو نقد کنم؟ خوب شما که نخوندینشون تا به عمرتون.
    پس من براتون لینک دانلوداشونا میزارم این پایین تا بتونیم بعدا در موردشون با هم حرف بزنیم و پستامو مثل بیشتر بدانید... های شیمی نپرین!!!! امیدوارم لذت ببرید (البته یه کوچولو صبرم لازمه ... چون اینجا همانطور که گفتم فقط مخصوص کمیک استریپهای فارسیه سیمپسونه...پستی بجز کمیک استریپهای ترجمه شده سیمپسون نمیزارم!!)
    Anime Spoilerمتن پنهان: دانلود کمیک استریپا:

simpsons comics 001
    The Start

Simpsons Comics 003
    The Springfield Puma

Simpsons Comics 004
    It s In The Cards

Simpsons Comics 005
    When Bongos Collide

Simpsons Comics 006
    Be Bop A Lisa

Simpsons Comics 007
    The Greatest D oh On Earth

البته بهترین کار برای استفاده از فایلها، اینه که Open with رو بزنید و با WinRar فایلارو اجرا کنین. میبینین که تصویرا ظاهر میشن. من الآن خودم دارم میخونمشون. خیلی جالبن

این 6 تا اشانتیونه برای کارهای فارسی ای که قراره از این به بعد تو همین تاپیک بارتون بزنیم. خودم دارم ترجمه و ادیت میکنما، ولی چون خیلی سخته حتماه حتما به کمک نیاز دارم. اگر میتونستید کمک کنید یا تو تاپیکه مربوطش بیایین اعلام کنید میخواید کمک کنید، یا تو پروفایل خودم. بیاینا
    منتظرما

با تشکر
    CCE

Crooked_crying_enemy
    ویرایش توسط C.CryingEnemy : 01-29-2010 در ساعت 03:52 PM دلیل: متناسب سازی با موضوع این تاپیک

کاربر افتخاری فروم soshian آواتار ها
    نگارشها
    1,434

تبريك ميگم به خاطر گشايش اين تاپيك
    كار خوبي كردي
    ما بيصبرانه منتظريم
    موفق باشي
    مردن چيزي نيست ، زندگي نكردن هولناكاست!

نگارشها
    718

پاسخ : Simpsons Comics

هاااااااااا...دومو دومو دومو....
    چقدر اینجا آشنا میآد...آهــــــــا ...
    خودم درستش کردم...یوهاهاهاهـــــــا!!! پس اینم اولین قسمت از کمیک استریپ سیمپسونها تقدیم شما ****تان عزیز (آخر پست=یک خبر باحال)

چیه؟ خب تموم شد دیگه!!!! هه هه هه هه ... بله ... خبر باحال اینه که به دلیل مسایل خودپرستانه، این اولین و آخرین صفحه ی فارسیه ترجمه شده سیمپسونهاست!!!!!!!!!
    من که خودم میتونم بخونم...چرا ترجمش کنم؟؟؟؟ ****تان عزیزی هم که میخوان کمیک استریپها رو بخونن، با شمارم تماس بگیرن براشون کلاس خصوصی بزارم!!!!
    بنابراین (اگر کسی راه رو ادامه نده) این تاپیک به دلیل عدم حمایت و استقبال و انجام نامردیهای فراوان از سوی مقامات خواهد بود...
    تعطیل

البته فعالیتهای دیگه ام ادامه داره ها...ولی این قضیه چون ارزشش بیشتر از این بود که برای یک مشت کاگه بونشین مناسب نباشه، پس دیگه ادامه نمیدم.
    Peace!!!
    ویرایش توسط C.CryingEnemy : 01-29-2010 در ساعت 03:52 PM

Registered User Elf dante آواتار ها
    نگارشها
    301

پاسخ : Simpsons Comics (کمیک استریپ خانواده سیمپسون

چی میگی
    تو یک ذره سعی کن
    هنوز یک قسمت کامل رو ترجمه نکردی میگی کسی استقبال نکرده
    هنوز کار رو شروع نکردی میگی هیچ کس استقبال نکرده
    تو دو یا سه قسمت رو ترجمه بعد اگه کسی استقبال نکرد اونوقت بگو
    به نظر من کارت خوبه
    تو سعی کن بعد ببین چی میشه

نگارشها
    718

نقل قول نوشته اصلی توسط Elf dante نمایش پست ها
    چی میگی
    تو یک ذره سعی کن
    هنوز یک قسمت کامل رو ترجمه نکردی میگی کسی استقبال نکرده
    هنوز کار رو شروع نکردی میگی هیچ کس استقبال نکرده
    تو دو یا سه قسمت رو ترجمه بعد اگه کسی استقبال نکرد اونوقت بگو
    به نظر من کارت خوبه
    تو سعی کن بعد ببین چی میشه
    هه. یکجوری حرف میزنی انگار همه فرشته ان و من کافیه تار بزنم تا صد تا حوری برام برقصه!!!!
    نه. اینجا ارزشش رو نداره. من که خودم میتونم کمیک استریپ انگلیسی رو مثل زبان فارسی بخونم و لذت ببرم...مگه دیوانه ام برای جایی که مردمش حتی حیفشون میآد تنکس بزنن (پستای خانواده سیمپسونها رو بخون...از من که پست مفید میدم 3 نفر تشکر میکنه از رنگی ای که اومده میگه کروکد جان کارت خوبه 5 نفر!!!) دیگه مقام و مدال که پیشکش، ارزشش رو داره من خودم رو خسته کنم یا اصلا کار مفید انجام بدم؟ به خدا...من گله ام از کل پستهامه در مورد سیمپسونها. تو خانواده سیمپسونها...من اگه اونهمه خودمو خسته نکنم و 5 پست عالی ندم و بجاش 100تا پست کپی پیستی مسخره بدم...باور کن بیشتر تحویلم میگیرن. من میآم اون پستارو میزنم، برای خودم که نمیزنم، برای ملت میزنم! وقتی ملت با من مثل یک احمق رفتار میکنن...خب من چه دلیلی داره سودشون رو بخوام؟ ناروتو اوروچیمارو رو دوست خودش نمیدونه، اما سورا رو میدونست. چرا؟ چون تو اوروچیمارو نوری نیست که لیاقت دوستی داشته باشه، اما تو سورا که بدجنس بنظر میرسید، این نور بود. حالا من اگر نوری میدیدم که یه روزی قراره تو سایت کلی دوست داشته باشم و مردم بشناسمن و دوستم بشن...تلاش میکردم. اونقدر تلاش میکردم که به این هدف برسم. اما حالا که میبینم همچین چیزی نیست و یه جورایی، کوچکترین محبوبیتی ندارم و بیشتر از روی پستام میپرن و نادیده م میگیرن، چرا بیخود تلاش کنم؟ میرم برای خودم تلاش میکنم. همینطور که این دو روز اینکارو کردم و دیگه به هیچ تاپیکی تو اینجا اهمیت ندادم
    ویرایش توسط C.CryingEnemy : 01-29-2010 در ساعت 03:53 PM

نگارشها
    301

اگه پنج نفر برای سوشیان تنکس زدن یعنی حرفش رو که گفته کارت خوبه قبول دارن
    تو حداقل یک کار بده بیرون که بچه ها استفاده کنن بعد بگو تحویلم نمیگیرن

نگارشها
    718

نقل قول نوشته اصلی توسط elf dante نمایش پست ها
    اگه پنج نفر برای سوشیان تنکس زدن یعنی حرفش رو که گفته کارت خوبه قبول دارن
    تو حداقل یک کار بده بیرون که بچه ها استفاده کنن بعد بگو تحویلم نمیگیرن
    من خیلی تنبلم. خیلی بدم. بَــــــــــــــــــد!!!!!
    منظورم از این پستی که داده بودم (همینی که ادیتش کردم و ادیت شدش شده این پست) این بود که خواستم دلیل رفتنم رو بدونید. ولی ظاهرا مغز آدما طوری طراحی شده که بهشون اجازه نمیده منظور واقعی طرف رو بفهمن (بعضیا اومدن انتقادایی در مورد این پستم که ادیت کردم و پاکش کردم گفتن که اصلا به پستم ربطی نداشت).
    پس من همینجا به بدی خودم اعتراف میکنم و به جهل خودم هم معترفم. امیدوارم خوش بگذره. خداحافظ
    ویرایش توسط C.CryingEnemy : 01-29-2010 در ساعت 03:45 PM دلیل: از دست آدما

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

دوستان توجه کنن که:
    کارتون نتوورکی ها حق کل کل ندارن
    حق دعوا ندارن
    حق یکی به دو ندارن
    کارتون نتورکی ها باید متحد باشن تا مشتی باشه بر دهان استکبار انیمه ای.

نگارشها
    301

دوست عزیز من هم همین رو میگم ولی اگه crooked_crying_enemy نمیخواد بهتر این تایپیک بسته بشه

نگارشها
    718

گزارش کار
    فعالیت ادامه دارد...حتی به تنهایی

به یاری خدا تونستم تا به الآن که تقریبا اواسط دوران مرخصیم هست، از 10 قسمت کمیک استریپ سیمپسونها، به شرح زیر فعالیتهایی رو به انجام برسونم...

قسمت اول از 21 صفحه حدودا 3 صفحه ترجمه و ادیت شده
    قسمت دوم کاری نشده
    قسمت سوم 10 صفحه از حدود 21 صفحه
    قسمت چهارم 8 صفحه
    خداروشکر قسمت پنجم که شامل 26 صفحه میشه کارش کاملا تموم شده و هم ترجمه شده و هم ادیت! البته به لطف دوستان به تنهایی!!!!
    قسمت ششم 12 صفحه
    قسمت هفتم هیچی
    قسمت هشتم هیچی
    قسمت نهم 5 صفحه
    سقمت دهم هم 10 صفحه ترجمه و ادیت شده...
    متاسفانه بخاطر اختلالی که سیستمم دچارش شده بود، و بخاطر پراکندگی فایلهای ترجمه شده تو درایوها، نصف کارهای ترجمه م پاک شده بود که خوشبختانه تونستم در کنار فشار زیاد کاری، به اونجایی که توضیح دادم برسونم ترجمه و ادیتارو و زیان رسیده رو جبران کنم تقریبا...
    انشالله تو عید، کار کاملا تموم میشه (وقتی شماها میرین سفر من میشینم ترجمه میکنم!!!!) و کمیک استریپ سیمپسونها، 10 قسمت اولشان، با ترجمه فارسی، اونم برای اولین بار! منتشر خواهد شد...
    امیدوارم کیفیت راضی کننده باشه و کارامم سریعتر پیش بره و حقوقا هم زیاد بشه!!!
    به امید دیدار...تو میتینگ
    تا بعد بای

Registered User looney آواتار ها
    نگارشها
    91

دستت درد نکنه خیلی خوب شد که کارو ادامه دادی.

راستی یه سوالم داشتم: مگه اینجا بخش کمیک نداریم؟ پس چرا این تایپک اینجاست؟!!

نگارشها
    718

نقل قول نوشته اصلی توسط looney نمایش پست ها

ما اينجا يه انجمن توهمي جدا براي سيمپسونها تو ذهنمون ساخته ايم...
    اين تاپيك و چند تاپيك ديگه اي كه در آينده خواهيم ساخت كه موضوعشون و محوريتشون در خصوص سيمپسونهاست...بعدا قراره از ايده آليستي به رئاليستي وراد بشه و بشن زيرمجموعه هاي بخشه سيمپسونها...
    در هر حال اگر اعتراضي داريد، نميتونيد مطرح كنيد...!!! هاهاهاها

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط looney نمایش پست ها

به قول گفتنی ما اینجا خیلی بخش داریم....بخش دانلود ، بخش مترجمان ، بخش انیمه ، بخش انیمیشن ، بخش سینما و بخش مدیریت ...........

به طور کل همشون میرن به سابش کشک می پردازند

بخش رسانه کودک و نوجوان (( کارتون نتورک سابق )) با رهبری شورشی بلوریگارد کیو کازو کبیر تمام بخش ها رو اخر زیر مجموعه این بخش می کنه...

اون بخش کمیک استریپ با اون بنیانگذار مرحومش که شادروان شد یعنی گارفیلد هم بره کنار بقیه بخش ها کشکش رو بسابه...:rofl::rofl::rofl:

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

نقل قول نوشته اصلی توسط crooked_crying_enemy نمایش پست ها
    هنوزم هنگم كه چطور ملت انقدر الكي الكي رنگي ميشن!!!
    ما هم نمیدونیم
    As soon as we are born the return begins
    at once the setting forth and the coming back
    we die in every moment

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال