Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: پیشنهاد و انتقادات شما

کاربر افتخاری فروم Madman آواتار ها
    نگارشها
    4,849

پیشنهاد و انتقادات شما

با سلام
    این مکان رو برای انتقادات و پیشنهادات شما دوستان زدیم تا برای هر چه بهتر شدن این بخش به ما کمک کنید
    با تشکر

2. 16 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

پاسخ : پیشنهاد و انتقادات شما

سلام

من این پیشنهاد رو به madman دادم
    در موردش نظر بدین ( قبلا براش پیام خصوصی کرده بودم ، ولی گفته باید کاربران هم نظر بدن و در صورت حمایت اکثریت این بخش و یا حداقل اون سه تایپیک شاهنامه ایجاد بشه >>> حال و حوصله ی دوباره نوشتنش رو ندارم برای همین کپی پیستش می کنم اینجا ؛ البته کمی تغییر هم توش دادم )

سلام
    دوستان من پیشنهاد ایجاد یه بخش با یکی از نام های ادبیات کلاسیک ایران یا ادبیات کهن یا اسمش رو بزار قند پارسی ( یا > پند پارسی )

اگه این بخش رو بزنیم علاوه بر این سه تا تایپیک ( که تو ادامه ی پست معرفی می کنم ) می شه مثلا یه تاپیک درمورد شعرهای قدیمی و محلی زد ، یه تایپیک در مورد زندگی نامه ی بزرگان شعر و ادبیات زد >> محدودیتی نداره
    برای هر شاعر یه تایپیک زد
    مثلا برای فردوسی یه تایپیک زد و برای مولوی و آثارش یه تایپیک زد و در موردشون بحث کرد و گزیده ی اشعار و داستان ها رو گفت
    برای داستان های کهن و متون نثر کهن تایپیک زد
    برای معرفی هر شاعر + مختصری از زندگی نامش + معرفی آثارش هم تایپیک می شد ( این یکی یه تاپیک کلی خواهد بود )

کلا اگه بخش بشه پتانسیل فوق العاده بالایی داره (( شاید یه عده هم برای تحقیق دوران دبیرستان که بعضی وقت ها دبیرها بهشون می دن استفاده ی درسی هم کنند ،، اگه مطالب پر بار باشه که دامنه ی استفاده گسترده تر هم می شه ))

برای تایپیک های شاهنامه هم سه تا اسم بزار
    1- مباحث کلی و بحث در مورد داستان های شاهنامه ( تایپیک اصلی )
    2- چیکده ی داستان های شاهنامه
    3- نقد و نکات داستان

بیشتر حجم کار هم تو تایپیک اصلی هست که اول در مورد داستان بحث می کنند و بعد و کاربران به دلخواه خودشون چکیده ی داستان رو ( حتما تو چکیده باید از اشعار خود شاهنامه هم استفاده بشه ) می نویسند و د رآخر بعد از دو هفته از شروع بحث >> مثلا بحث رو انتخاب می کنیم از بیت فلان تا بیت فلان برای این بحث ( بر اساس چاپ مسکو ) و در آخر هم بهترین چکیده انتخاب می شه و با ویرایش مسئول تایپیک " چکیده ی داستان های شاهنامه " با نام کاربر در اون بخش قرار می گیره ...

و در آخر نقدهای کاربران و نظرات کاربران در مورد هر موضوع تو این بخش زده می شه نقد ها همون هایی هستن که تو تایپیک اصلی نوشته می شه که دست آخر پس از اتمام مهلت چهار هفته ای (( تا دو هفته برای نوشتن چکیده وقت بود ولی چهار هفته برای نقد داستان )) توسط مسئول یا مسئولین تایپیک ویرایش شده و به صورت شکیل و زیبا به همراه نام کاربر تو این تایپیک قرار می گیره
    راستی می تونیم یه زیر بخش به نام ادبیات معاصر هم به این بخش اضافه کنیم

من هم قول می دم تا اونجایی که وقت دارم حداقل در مورد همون سه تا تایپیک شاهنامه همکاری کنم .

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

4. 19 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

**** مدیر ارشد ****
    Shaparak
    Shaparak آواتار ها
    نگارشها
    4,120
    Blog Entries
    128

اووم... دقیقا سه ماه دیگه که خلاص بشم از یه چیزهایی(: دیی)می تونم شخصا قول یه تاپیک قافیه -عروض شعر فارسی رو بدم اگر دوستان اساسا مایل باشن به این موضوعات.به نظرم روی دانش بخش تاثیر خوبی داره.;-)

6. 15 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

گرافیست تیم ZABOZA
    Graphic
    jiraiya kabir آواتار ها
    نگارشها
    1,556

برای تایپیک های شاهنامه هم سه تا اسم بزار
    1- مباحث کلی و بحث در مورد داستان های شاهنامه ( تایپیک اصلی )
    2- چیکده ی داستان های شاهنامه
    3- نقد و نکات داستان

اولش كه داشتم اين پست رو ميخوندم زياد علاقه اي نداشتم ....... ولي اين 3 تا موضوع رو كه ديدم ذوق زده شدم...... خيلي كار مفيدي هستش و فكر ميكنم

مطمئنا حداقل خودم خيلي استفاده مي برم

8. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال