Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: نوشتن رو خیلی دوست دارم .

Registered User Allenanime آواتار ها
    نگارشها
    980

Cool نوشتن رو خیلی دوست دارم .

همیشه مثل هر روز میگذرد و من از شگفتی های این جهان بیشتر و بیشتر از هر وقت و زمانی شگفت زده میشوم , این چه حسی عجیبی است که من ان را تجربه میکنم , نظیر ان را تا به حال احساس نکرده ام , حس اینکه واژه هایی چون عشق , دلاوری , حماسه , دین , دوست داشتن , حماقت , اشتباه , انتقام , زشتی , زیبایی , نفرت , چه معنایی دیگری پس این اسم ها هست وقتی این واژه های مهم زندگی را میشنوی به سادگی از انها عبور میکنیم , ولی تا به حال چقدر به این واژه ها فکر کردیم , چقدر به انها توجه کرده ایم , بسیاری از این واژه ها شاید هر روز در کنار ما اتفاق بیفتد , ولی ما به سادگی از انها میگذریم , ولی اگر مانند انسان اگاه در زندگی واقعا بدون پرده به انها نگاه کرده باشیم میبینید که این واژه ها چقدر زیبا هستند . میتوان نصف زندگی را در این واژه ها و در این چند کلمه خلاصه کرد . ما انسان ها بعضی وقت ها نمی توانیم احساساتمان را به طور واضح بیان کنیم , یا کلماتی پیدا کنیم که احساسمان را در ان بگنجانیم بعضی ها ان را با اشک ریختن , و بعضی هم ان را با ناراحتی , با عصبانیت , و با خنده و ..... ولی من وقتی کلمه ای برای این که بتوانم احسساسم را بازگو کنم پیدا نمیکنم , ان را به وسیله موسیقی بازگو میکنم اوایی دل انگیز شاید هیچ چیزی مانند موسیقی , نتواند قلب و مغز را با هم اشتی دهد . کمتر وقتی این دو در ارامش قرار میگیرنند و ان هم موقعی است که شما یک موسیقی را گوش میکنید , که باب میل شما باشد . من خودم وقتی که موسیقی دل نشین را درشب گوش میکنم انگار که تمام دنیا در دستان من است و من در بام دنیا قرار دارم این احساسی است که نه خریدنی است و نه لمس کردنی بلکه در کلمه هم نمیگنجد , خوده کلمه شب خیلی مهم است چرا ؟ چون حتی زمین هم در حال استراحت کردن است , حتی فرشتگان هم در خوابند , حتی رودها , حتی کوه ها , حتی پرندگان , حیوانات , انسان ها , همه و همه ولی به جز یکی اره تنها یکی است که قدرت دارد همیشه بیدار بماند و نظاره گر باشد و خسته , نه نیست , حتی اندکی فکر نکنم . مادرم به من میگوید که شب بهترین وقت برای خواب است . ولی من میگویم شب بهترین وقت برای بیدار ماندن است . این هم یکی از واژه هایی است که برای توصیف زیبایی ان واقعا نمی توانم از کلمه ها استفاده کنم , بگویم زیباست , بگویم دل انگیز است , بگویم دل نواز است , بگویم بوی عشق میدهد , بوی محبت , بوی ارامش , بوی تنهایی , بوی شب میدهد , سیاهی که قشنگ ترین رنگ دنیاست ........ نویسنده : امید: )
    ویرایش توسط Allenanime : 11-16-2010 در ساعت 06:45 PM

2. 22 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    980

پاسخ : نوشتن رو خیلی دوست دارم .

چشمانت را ببند .

ایمان , حماسه , شجاعت , اعتقاد , ..... این ها چه صحنه هایی را برای شما تدایی می کنند چه چیزی هایی هم اکنون از مقابل چشمان شما عبور میکند . خوب روی این کلمات فکر کنید هر کدام یک دریایی از زیبایی های این زندگی هستند , ایمان به زندگی به او که هست , ایمان به تمام انچه که میبینی , ایمان به عشق , ایمان به امید , ایمان به خودتان . ایا به این ها اعتقاد دارید , ایا شجاع هستید که به این ها اعتقاد داشته باشید . شجاعت در زندگی یک برگ برنده است و ایمان داشتن به این که می توانی , شجاع باش و ادامه بده , ایمان داشته باش به راهی که می روی , اعتقاد داشته باش به یک یک قدم هایی که بر میداری به تمامی لحظات زندگی خود فکر کن و از انها درس بگیر , تو خود زندگی هستی , اگر به خود ایمان , اعتقاد داشته باشی و شجاعت در کارت می توانی تمام دنیا را عوض کنی , نیروی که در تو هست حتی در بمب های اتمی هم نیست , چون این خصوصیات خدایی گونه ای ایست که در ما است ما از او هستیم و به او باز می گردیم پس بدان که می توانی حماسه ای بزرگ ایجاد کنی و حتی دیگران را با خودت راهی کنی و ان وقت است که میبینی هر کاری که بخواهی می توانی انجام دهی . بدان که هیچ کاری در این دنیا نشدنی نیست . چشمانت را ببند حال میبینی که گنجی در دستانت است که با ان همه کاری خواهی کرد چرا ؟ چون تو می خواهی فقط بخواه .... بدان که کلید تمامی این ها برای باز کردن این گنج خود تو هستی , ما , تمامی ما انسان ها , با خود گنجی حمل میکنیم که خودمان خبر نداریم , بعضی ها هم ان را تا اخر عمر پیدا نمی کنند , بعضی ها هم ان را در جوانی پیدا می کنند , به خودت بستگی دارد به انچه که می خواهی , با منطق درست , عاشق باش همیشه , اینجا مغز کاری از دستش بر نمی اید , با قلبت حرف بزن , او با هر تپشش راه درست را به تو نشان می دهد , چون بلد نیست دروغ بگوید , فقط به انچه می خواهی فکر کن و ادامه بده حال باید در سیاهی قدم بر داری , ایا شجاعت این کار را داری , ایا به انچه که می خواهی و به او , اعتقاد داری , قدم هایت را بردار , قدم بعدی , بعدی , و بعدی , چرا که تو می خواهی اره , تو می خواهی و این کافی است , نزدیک شدی , قدم های خودت را تندتر بر میداری و به ان دست می یابی و حماسه خودت را رقم میزنی ........ نویسنده :‌Allenanime (امید) 2 برگ از کتابم , هنوز دارم می نویسم ......

4. 19 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    980

Cool پاسخ : نوشتن رو خیلی دوست دارم .

صبح زیبایی است , گرمایش مرا به روزهای گرم تابستان می اندازد , روزهای پرشور پر از شادی , به اسمان نگاه میکنم پر از ابر است . ابرها سفیدنند بر روی انها سوار می شوم , از ان بالا چه زمین کوچک است , چقدر زیباست , اینجا خورشید یک رنگ دیگر است , اینجا همه چیز یک رنگ دیگر است , نگاه کن خودم هم یک رنگ دیگرم , چقدر زیباست , انگار واقعا زندگی زیباست , چقدر زود اسمان شب شد , هنوز سوار ابرم , همه چیز سیاه است , رنگ سیاه چقدر زیباست , همه چیز در سیاهی شب می درخشد , اه ,‌ماه چقدر زیبایی , انگار ماه هم از سیاهی خوشش می اید , چقدر نزدیک هستی , می توانم لمسش کنم . چه ستارگانی کاش می توانستم یک از انها را داشته باشم . چه زیبایی در اسمان شب است که در روز ناپدید میشود , هوا سرد است ,‌ مانند زمستان این ستارگان پر نور که در اسمان انند , مانند دانه های برف زمستانند که می درخشنند در اسمانی که با ماهی زیبا به رنگ سیاه میدرخشد , مانند بلور در اسمان ماهی که در شب سیاه نوری سفید رنگی را پخش میکند که اگر مسافر شبی میگذرد در این سیاهی ان را به بی راه نبرد . ای سیاهی شب همراه من باش ,‌من تنها هستم مانند تو که در شب تنهایی , کسی تو را درک نمی کند همه فکر می کنند که سیاهی یعنی پلیدی , رنج , بدی , ولی من می دانم رنگ تو , رنگ زیبایی , عشق , خوبی , یکی بودن , رنگی که فقط سیاه است .

6. 13 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    980

انسان , جهان , بهشت , جهنم , ..... این ها برای چی هستن چرا جهانی هست چرا ما انسان ها هستیم چرا میگن بهشتی هست چرا میگن جهنمی هست چرا ما انسان ها باید به زندگی کردن ادامه بدیم اصلا انسان خوب و انسان بد داریم اصلا خوب و بد داریم ایا اصلا این جهان این روز و شب این .... این ها واقعیت دارن ایا ما واقعا داریم نفس میکشیم یا این ها خیال هستنند اصلا چی واقعیت هست چی خیال هست چه چیزی راست هست چه چیزی دروغ چه چیزی حقیقت هست واقعا میشه به چشم هایمان اطمینان کنیم ایا چیزی که این چشم ها به ما نشان میدن واقعیت هست ایا به ما راست می گن برای چی زنده هستیم برای چه چیزی نفس میکشیم و سعی میکنیم که زنده بمونیم ایا اصلا مهم هست یا فقط خودمون مهم هستیم فقط خودت , مادر , پدر , خواهر , برادر , این ها یعنی چی خانواده , فرزند , خوشبختی , ایا این ها می تونن ارزشی داشته باشن , برای زندگی کردن برای نفس کشیدن , بهشت , جهنم , ایا این ها می توانن ارزشی داشته باشن برای زندگی برای نفش کشیدن , پاکی , زشتی , چه کاری زشت هست ایا انسان پاکی هم مونده ایا انسان خوبی هم باقی مونده اصلا انسان خوب یعنی چی انسان بد یعنی چی ایا انسان بد زیاده یا انسان خوب , ایا انسان های خوب نشانه ای دارن از کجا تشخیص میدین اون ها رو انسان بد رو چطور ایا همه این ها یک رویای شیرین نیست که همه ما داریم از اون لذت میبریم ایا همه ما داریم از این رویا لذت میبریم؟ من هم مطمئن نیستم اصلا به چی میشه اعتماد کرد به خودت به دیگران به پدر ایا کسی هست که تو رو یاری کند ایا کسی در کنار خودت میبینی کسی که بهش اعتماد کنی ایا بهت خیانت نمیکند ؟ نه ؟ از کجا مطمئنی ایا فقط باید به خودت اعتماد کنی ؟ حالا واقعا به خودت اعتماد داری ؟
    ویرایش توسط Allenanime : 11-30-2010 در ساعت 01:19 PM

8. 12 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    980

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید ؟ الان میگم به این که بسیاری ار انسان ها به این اعتقاد دارند که هر چیزی امکان داره و بسیاری از انسان ها بر عکس این را . شما چی فکر میکنید کدامین گروه درست فکر می کنند ؟ راستی اصلا در مورد خود کلمه فکر تا به حال اندیشیده اید که یعنی چی ؟ فکر کردن یعنی این که تمامی اجزای بدن تو به یک موضوعی که در مغز تو در حال تکاپو است تمرکز میکند . حالا یک موضوع پیش می اید تا به حال انسان به هر چیزی که فکر کرده تقریبا دست پیدا کرده به پرواز به جعبه ای مانند تلویزیون و یا سفر در فضا این ها از رویا های انسان بوده و به انها فکر کرده بوده و انها را به دست اورده و اگر به چیز هایی دست پیدا نکرده ایم حتما به طور کامل به انها فکر نکرده ایم چون اگر به انها به خوبی فکر کنیم و به ان موضوع متمرکز بشویم حتما ان را به دست می اوریم تا به امروز که این طور بوده و حتما هم همین طور هم خواهد بود انسان به هر چی که بخواهد میرسد درست است فکر کردن به تنهایی کافی نیست بلکه خواستن و در راه ان قدم بر داشتن هم مهم است همان طور که انسان به تنهایی نمی تواند کاری را انجام دهد فکر کردن هم به تنهایی کافی نیست. پس خواستن ان همراه با فکر کردن ان و قدم بر داشتن در راهی که می خواهی و دور اندیشی یعنی فکر کردن قرار نیست به هر کاری که انسان دست می زند با موفقیت همراه باشد باید امید وار بوده و مثبت فکر کنی به این که تو می توانی و به ان دست پیدا می کنی این را به خاطر بسپار تو می توانی , تو ان را می خواهی پس از ان توست همین . پس به ان فکر کن چرا ؟ که چطور به ان دست پیدا کنی و مثبت فکر کن و امیدوار و دور اندیش باش , همه چیز از ان توست .

10. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    980

Smile پاسخ : نوشتن رو خیلی دوست دارم .

دوست . این کلمه بسیار مهم در زندگی ماست , کلمه ای که زندگی ما رو تشکیل میده , واقعا کلمه ای حیاتی است به ان درست فکر کنید , بادقت , بدون هیچ پیش فرض قدیمی , فقط سعی کنید که اون رو حس کنید , احساس ارامش میکنید نه ؟ دوست , حال به اتحاد فکر کنید , این کلمه , دوست , در زندگی نصف وجود شما را تشکیل میده , دوست شخصیت شما , هدف شما , اعتقاد شما را نشان می دهد . دوست خوب , دوست بد , دوست عاقل , دوست احمق . همگی در راهی که شما می روید , تاثیر دارنند , دوست می تواند راهی را به نشان دهد که زودتر به مقصد برسید یا راهی را به شما نشان دهد که به پرتگاه میرسید . باز هم اینجاست که باید هوشیار باشید , دوست حتی میتواند , برادر شما باشد و حتی دشمن شما باشد , مراقب باشید , دوست شما می تواند در سخت ترین لحظات در کنار شما باشد , یا در سخت ترین مشکلات شما رو رها کند . دوست میتواند تکیگاهی محکم و یا تکیگاهی بدون ستون باشد . دوست در کنار شما , در هدف شما شریک و متحدی قوی شما باشه و یا هیچکدوم . این بستگی به انتخاب شما داره هر انچه که شما خواهید , همان شود . دوست شما باید هم فکر شما و هدف شما با او یکی باشد . دوست خوب یعنی برادری که برای شما جان می دهد , او خودش را در راه شما فدا میکند چون مطمئن هست که شما هم همین کار را در قبال او انجام می دهید . من که از داشتن چنین دوستی محروم بودم ولی اگه هر کسی چنین دوستی داره بدونه که نصف راه خود رو پیدا کرده . با دوستان خود باشید تا اتحادی داشته باشید که هیچ کس نتواند ان را از بین ببرد اگر دوستان خوبی دارید از انها دفاع کنید که دفاع از انها یعنی دفاع از خود و این یعنی اتحاد , انها در رسیدن به هدفتان شما را همراهی می کنند از شما دفاع می کنند . دوست خوب من .......

12. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    980

عنوان : بخواب عزیزم

به زودی اینجا .

14. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    980

ترس از اینکه دوران خوش کودکیت داره تموم میشه .... داره سنت کم کم زیاد میشه ... ترس از این که فردا روز باید به فکر این باشی که هر روز به سختی کار کنی ... ترس از اینکه شاید دیگه روزهای که انقدر وقت داشته باشی رو نداشته باشی حتی وقت اینکه دیگه بنویسی ... ترس از اینکه میتونی پدر خوبی باشی ... مادر خوبی باشی ... همسر خوبی باشم ... بالاترین ترس برای ما کدومه ؟ ... ترس از مرگ ؟ شاید بزرگترین ترس برای خیلی از ما همین مرگ باشه ...پایان داستان ما پایانی برای زندگی ما .... میتونه هر لحظه باشه .. مرگ قبلش خبر نمیده ... فقط میاد و با ارزش ترین , مهمترین , چیزی که داریم رو از ما میگیره ... برای هر شروعی پایانی هست ... همیشه همین طور بوده و همینطور خواهد بود ... شاهد مرگ عزیزان بودن سخته ... شاهد رفتن اونها بودن سخته ... جای خالی اون ها رو حس کردن سخته .. فقط به یاد اون ها کردن سخته ... فقط در خواب دیدن اون ها سخته ... رفتن کنار محلی که ارام گرفتن سخته ... مرگ فقط میاد و با ارزش ترین و مهمترین چیزی که داریم رو از ما میگیره و میره .... غم و درد رو برای باز ماندگان میگذاره و میره .... مرگ ایا سخته ... ایا دردناکه ... ایا شیرینه ... این رو ما همه یک رو تجربه میکنیم ... امید به زندگی کلمه قشنگی هست امید به لحظه لحظه زندگی زیباست ... عمر ما انسان ها کوتاه هست ... این به خودت بستگی داره تا اون رو خیلی سخت یا خیلی راحت یا خیلی زیبا یا خیلی زشت به پایان ببری و در اخر چیزی که از تو باقی می مونه یاد و خاطره تو ... کارهایی که کردی تا نزدیکان تو از تو به نیکی یاد کنن یا ... ما انسان ها به اینده خیلی فکر میکنیم ... به اینکه چه کارهایی رو باید انجام بدیم ... ولی هیچ وقت دوست نداریم که به مرگ هم کمی فکر کنیم و وقتی که میاد هیچ وقت براش اماده نیستیم و میگیم چرا حالا ... خیلی زوده .... مرگ فقط اغازی دوبارست .

16. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال