Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 26 , از مجموع 26

موضوع: مشکلات سیمای کودک و نوجوان !

Registered User ASUMA آواتار ها
    نگارشها
    4,020

پاسخ : مشکلات سیمای کودک و نوجوان !

ممنونم از شفق که بسیار خوب و واضح یکی از مشکلات رو گفت ...
    دوستان ، اگه بخوام 1پست رو نگه دارم ، و توش شماره بزنم ، برای مشکلاتی که میگیم ، فک کنم شماره ها خیلی زود چند رقمی بشن !

دوستانه عزیز ، میتونید طی صحبت ها ، نظر هم بدید برای بهبوده سیمای کودک و نوجوان !
    vi veri veniversum vivus vici
    به قدرت حقیقت ، من جهان هستی رو فتح میکنم

2. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    4,020

نظر ایده پیشنهاد ؟
    کسی نیست ؟

خوب ، میگم من 1نکته دیگه به نظرم رسیده ...

اصلا ما چیزی از ریشه به نام سیمای نوجوان داریم ؟

4. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    4,020

راستی 1خواهش دیگه هم دارم ، فقط بازدید کننده نباشید ، لطفا نظراتتون رو بدید ، چه غلط چه درست هیچ کس کاری نداری ، اینجا در مرحله اول قراره با تفکرات همدیگه اشنا شیم ...
    سخن گو اینجا فقط من نیستم ، همه شما ها هستید

،

6. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم soshian آواتار ها
    نگارشها
    1,434

خب به نظر من مشکل عدم برنامه ریزی و وجود یک تیم متخصص برای برنامه های کودک و نوجوانه
    از گذشته شکل ظاهری برنامه ها تغییر خاصی نکرده
    مثلا من که در دهه 60 کودک بودم و نه کامپیوتری داشتم نه پلی استیشنی و... با برنامه های عروسکی خاله ها و عمو ها سرگرم میشدم و خیلی هم برام جالب بود اما آیا این جریان برای بچه های امروزی با این پیشرفت و فن آوری جواب میده؟
    زمان ما کسایی که پشت برنامه های کودک و نوجوان بودن اکثرا کسایی بودن که سالها تجربه کار در تاتر داشتن برنامه های مختلف تلوزیونی کار کرده بودن و به اصطلاح متخصص بودن (مثلا محله بهداشت با حضور اکبر عبدی ، حمید جبلی ، آتیلا پسیانی ، رضا ژیان و...)اما من در تخصص کسانی که در حال حاضر برنامه ها رو اجرا میکنن شک دارم
    در گذشته مرز بین برنامه های کودک و نوجوان مشخص بود
    کسی که به سنی رسیده بود که دیگه علاقه ای به برنامه های عروسکی و خاله بازی نداشته باشه انقدر برنامه براشون تولید شده بود که سرگرم بشن اما حالا؟!
    تا زمانی هم که یه سریالهایی مثل دنیای شیرین و برنامه طنز سیب خنده و نیم رخ و اکسیژن و... تولید میشد خوب بود اما بعدش نمیدونم چی شد؟
    گرچه الان هم یه معدود برنامه هایی مثل فتیله پیدا میشه که اونم به خاطر تجربه ، تخصص و سابقه ای که در این کار دارن هنوز هم محبوب هستن
    مردن چيزي نيست ، زندگي نكردن هولناكاست!

8. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    4,020

نقل قول نوشته اصلی توسط soshian نمایش پست ها
    خب به نظر من مشکل عدم برنامه ریزی و وجود یک تیم متخصص برای برنامه های کودک و نوجوانه
    از گذشته شکل ظاهری برنامه ها تغییر خاصی نکرده
    مثلا من که در دهه 60 کودک بودم و نه کامپیوتری داشتم نه پلی استیشنی و... با برنامه های عروسکی خاله ها و عمو ها سرگرم میشدم و خیلی هم برام جالب بود اما آیا این جریان برای بچه های امروزی با این پیشرفت و فن آوری جواب میده؟
    زمان ما کسایی که پشت برنامه های کودک و نوجوان بودن اکثرا کسایی بودن که سالها تجربه کار در تاتر داشتن برنامه های مختلف تلوزیونی کار کرده بودن و به اصطلاح متخصص بودن (مثلا محله بهداشت با حضور اکبر عبدی ، حمید جبلی ، آتیلا پسیانی ، رضا ژیان و...)اما من در تخصص کسانی که در حال حاضر برنامه ها رو اجرا میکنن شک دارم
    در گذشته مرز بین برنامه های کودک و نوجوان مشخص بود
    کسی که به سنی رسیده بود که دیگه علاقه ای به برنامه های عروسکی و خاله بازی نداشته باشه انقدر برنامه براشون تولید شده بود که سرگرم بشن اما حالا؟!
    تا زمانی هم که یه سریالهایی مثل دنیای شیرین و برنامه طنز سیب خنده و نیم رخ و اکسیژن و... تولید میشد خوب بود اما بعدش نمیدونم چی شد؟
    گرچه الان هم یه معدود برنامه هایی مثل فتیله پیدا میشه که اونم به خاطر تجربه ، تخصص و سابقه ای که در این کار دارن هنوز هم محبوب هستن
    منظوره شما به صورته واضح تر اینه که :
    نه کارشناسی تو کارها هست ،
    نه برنامه ریزی،
    نه فرده مناسب ،
    نه ...
    یعنی ، شما برنامه های گذشته رو به برنامه های امروزی برای کودکان ترجیح میدید ؟

10. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

vegeku
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط ASUMA نمایش پست ها
    منظوره شما به صورته واضح تر اینه که :
    نه کارشناسی تو کارها هست ،
    نه برنامه ریزی،
    نه فرده مناسب ،
    نه ...
    یعنی ، شما برنامه های گذشته رو به برنامه های امروزی برای کودکان ترجیح میدید ؟
    دقيقا حرف شما درسته
    در ضمن
    نه تنها اين خبرا نيست بلكه مسئولين فكر ميكنند مه ما ها احمقيم
    اين برنامه هايي كه پخش ميشه نه كيفيت داره نه جديده
    اصلا برنامه هاي كودك هم كه ديگه خجالت آوره
    يكي بياد از يه كشور ديگه ببينه
    ميگه اينا همه بچه هاشون عقب اتاده هستند
    2تا برنامه درس حسابي تو هيچ كانالي هم كه نداريم
    خدارا شكر
    همه كانال ها هم كه در اصل يه كاناله

با تشكر

12. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

سلام
    پرتیتراژ ترین روزنامه چیه ؟
    جام جم

سینمای آزادی یا شبکه ی مستقلی وجود داره ؟
    نه

هنرمندها ( کلا من با اینکه هنر رو از زندگی جدا کنند مخالف بیدم و به یه عده بگن هنرمند و به یه عده بگن صنعت گر مخالف بیدم )از کی حقوق می گیرن ؟
    صدا و سیما

عرضم به حضورتون موقعی که با یه پورنگ و امیر محمدی و یه دو سه تا دوربین و چندتا دیگه میشه یه لودگی راه انداخت و دو ساعت ادامش داد ، پس چرا باید بیان پول خرج کنند ؟
    وقتی می تونند چپ و راست تو روزنامه ی مورد نظرشون از برنامه های خودشون تعریف کنند پس چرا باید به خودشون زحمت بدن ؟؟

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

14. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    4,020

نقل قول نوشته اصلی توسط Shafagh نمایش پست ها
    سلام
    پرتیتراژ ترین روزنامه چیه ؟
    جام جم

سینمای آزادی یا شبکه ی مستقلی وجود داره ؟
    نه

هنرمندها ( کلا من با اینکه هنر رو از زندگی جدا کنند مخالف بیدم و به یه عده بگن هنرمند و به یه عده بگن صنعت گر مخالف بیدم )از کی حقوق می گیرن ؟
    صدا و سیما

عرضم به حضورتون موقعی که با یه پورنگ و امیر محمدی و یه دو سه تا دوربین و چندتا دیگه میشه یه لودگی راه انداخت و دو ساعت ادامش داد ، پس چرا باید بیان پول خرج کنند ؟
    وقتی می تونند چپ و راست تو روزنامه ی مورد نظرشون از برنامه های خودشون تعریف کنند پس چرا باید به خودشون زحمت بدن ؟؟

شفقی حقیقت همینه که میگی ولی بحث رو خطرناک نکن

خوب شفقی ، نمیدونم بالا گفتم یا گفتیم یا کلا نگفتیم ، یکی از مشکلات همین ارتباطاتیه که خیلی چیزهارو خراب میکنه ، یک نفر که با بالایی های سیما ارتباط داره اوازش تو روزنامه و تلوزیون و ... همه جا میپیچه ولی دیگری نه ...

پس یکی دیگه از مشکلات ارتباط هست !(ارتباط های مخرب البته)

16. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    4,020

متخصص بودن (مثلا محله بهداشت با حضور اکبر عبدی ، حمید جبلی ، آتیلا پسیانی ، رضا ژیان و...)اما من در تخصص کسانی که در حال حاضر برنامه ها رو اجرا میکنن شک دارم
    جدا به مورده خوبی و اشخاص خوبی اشاره کردی ...
    واقعا بینه اینا نمیشه مقایسه کرد که اینا مجرین پورنگ هم مجریه

18. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

vegeku
    Guest

شنبه ي گذشته يكي از منتقدين به نام و مشهور كه در صدا و سيما هم نقش هاي مديريتي ايفا كرده به نام آقاي شاه حسيني اومد دانشگاه ما ، براي يه نقد و بررسي روي يه قضيه اي و كه همراه با پخش فيلم هم بود.
    نميدونيد چه گندهايي زد به مراسم ما و چه آبروريزي هايي هم كه نكرد ، از پخش فيلم هاي سياه و سفيد دو قرن پيش تا مشكلات اخلاقي
    تا اونجا كه ئستاد برگزاري مراسم هم به ستوه آمدند.
    با خودم گفتم همينه كه صدا و سيماي ما اين مشكلات عمده و بزرگ و اين خلل ها را داره ديگه
    با وجود يه همچين مديرايي تا هزار سال ديگه هم وضعمون از اين بهتر كه نميشه هيچ ، بدتر هم ميشه!!!!!

20. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User
    نگارشها
    1

به نظرم یه عامل دیگه هم هست که باعث میشه سینما و تلویزیون ضعیف عمل کنه... خود ما زیاد توی سینما و تلویزیونمون به عنوان مخاطبین نقشی ایفا نمیکنیم، که البته شاید یه دلیلش این باشه که چیز زیادی دریافت نمیکنیم و یا هم اینکه راه ارتباطی زیادی برای قشر بزرگسال ترمون با تلویزیون به اون صورت نیست و یا اگرم هست ما ازش استفاده نمیکنیم و توقع فیدبک گرفتن هم نداریم...
    مثلا توی امریکا یه مدتی قرار شد سریال پیشتازان فضا پخشش به کلی تعطیل بشه، اون زمان طرفداران پیشتازان فضا کلی نامه نوشتن و از این طریق جلوی قطع شدن پخش این سریال رو گرفتن...
    یه جریان مشابه توی امریکا برای پخش sailor moon هم راه می افته، که تازه اون دوره امریکایی ها به دیدن انیمه هایی که قهرماناش دختر باشن عادت نداشتن و کلا sailor moon خیلی مورد استقبال قرار نگرفته بوده، ولی طرفدارها با اینکه تعدادشون کم بوده یه جوری صداشون رو به مسئولان میرسونن.. ولی ما تا جایی که من در جریانم کلا ارتباطمون قطعه، درسته که توی این سایت و جاهای مشابه فعالیت داریم ولی کلا چقدر از جامعه ی بیرون از وجود ما با خبره؟ و کجا بهمون اهمیت میدن؟ اینکه ما هم بتونیم صدامون رو به بخش های بالاتر برسونیم به نظرم مهمه، شاید اولش کسی اهمیت نده ولی به مرور زمان تاثیر میذاره...

22. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال