Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: مشاوره در مورد خدمت سربازی ( قبل از اعزام . در حال خدمت)

soltanmasoud
    Guest

مشاوره در مورد خدمت سربازی ( قبل از اعزام . در حال خدمت)

یه سری مطلب تو یه فرومی دیدم گفتم شاید به درد بچه های اینجا هم بخوره ، پس تصمیم گرفتم بیام تاپیکش رو اینجا بزنم و مطالب رو بزارم.

چه چیز هایی با خود ببریم :

1- يك ساك كوچك
    2- شامپو ، ليف و يك عدد صابون
    3- يك بسته كيسه فريزر و تعدادي كيسه هاي بزرگ تر
    4- چشم بند خواب و ماسك صورت ( اگر به گرد و خاك و پتوهاي پشمي حساسيت داريد )
    5- يك بشقاب پلاستيكي ، ليوان بزرگ دسته دار پلاستيكي ( ابتدا در آن چايي بريزيد ببينيد دستتان را نمي سوزاند !) ، يك عدد چاقوي پلاستيكي هميشه در جيبتان باشد ، فلاسك هاي كوچك دستي هم اگر بخواهيد به ديگران بدهيد برايتان چايي بيارند بسيار مناسب است .
    6- لباس زير شامل 1 عدد شورت سفيد بدون طرح!( در موقع حمام رفتن بايد شورت نظامي كاملا سفيد تنتان باشد ) ، 2 زير پوش سفيد بدون طرح ( ايضا ) ، همان جورابي كه پايتان مي كنيد و به پادگان مي رويد ، دمپايي همراه خود نبريد چون مي دهند ، كفشي كه پايتان هست . هيچ پيژامه و لباس خوابي نبريد چون بايد با همان لباس هايي كه تنتان است و در خاك غلط مي زنيد به خواب برويد و امكان تعويض لباس نداريد .
    7- 2 متر كش پهن و نواري براي گت كردن شلوار ، بستن به در يقلوي و كاربرد هاي ديگر
    8- سوزن و نخ
    9- 2 عدد قفل : يكي اندازه متوسط براي بستن در كمد ( اگر گيرتان آمد !) يكي قفل خيلي كوچك جهت قفل كردن زيپ ساك ( ساك نظامي دو زيپ دارد كه كنار هم هستند و اين قفل بايد از سوراخ زيپ ها رد شود )
    10- مجله جدول ، كتاب شعر ، كتاب كت و كلفت نبريد كه حوصله خواندن نخواهيد داشت / دفتر خاطرات ( صفحه اول مي نويسيد امروز صبح ساعت سه و نيم بيدار شدم ، رفتم نماز خوندم ، صبحانه خوردم و ...و ساعت 10 خوابيدم . سپس 59 صفحه بعد را ايضا مي زنيد !! )
    11- در باز كن
    12- نمك و نمكدان
    13- يك شيشه آبليمو به همراه يك شيشه شكر و مقداري خاك شير .
    14- مقدار زيادي شيشه ها و قوطي هاي كوچولو كه در آن مواد مورد نيازتان را بريزيد و به راحتي در جيبتان حمل كنيد . مثلا همين آبليمو را در شيشه كوچكي بريزيد به غذاخوري ببريد چون اگر شيشه پر بزرگ ببريد دوستان الطفات مي كنند و نهايتا يك شيشه خالي مي ماند .
    15- داروهاي مورد نيازتان و داروهاي تقويتي شامل : 3 بسته قرص جوشان كه خيلي حياتي است ، قرص روغن ماهي ، شربت ضد سرفه اكسپكتورانت ، تعدادي قرص سرماخوردگي ، استامينوفن ( قايم كنيد ) ، بروفن ( قايم كنيد كه پيدا نكنند ) ، قرص اسهال همراه خود نبريد چون جلوگيري به اين نحو بسيار خطرناك مي باشد ( نهايتا 2 عدد ) ، قطره نفازولين ، ويتامين ad ، كرم ضد آفتاب .
    16- چسب قطره اي و چسب نواري خيلي مورد نياز است .
    17- اسپري زير بغل ، عطر ، مام .
    18- يك عدد تيغ ژيلت يكبار مصرف ( قايم كنيد )
    19- دستمال براي تميز كردن عينك
    20- مسواك و خمير دندان ( البته بعدا به شما مي دهند )
    21- جوراب زنانه مشكي در پوتين راحت تر است
    22- صابون جيبي
    23- اگر تخمش رو داريد موبايل كه شبها با زيدتون sms بازي كنيد .( فقط مطلقا كسي نفهمه كه قبض موبايلتون يهو 300 تومن ميشه )
    24- آينه كوچك ، نخ دندون ، دستمال جيبي پارچه اي ( هنگام زدن گاز اشك آور روي صورت قرار دهيد
    25- مقدار كمي قند ، نبات ، چاي كيسه اي همراه نبريد چون دم در از ما گرفتن .
    26- ناخنگير بدون چاقو ، كرم ترك پا ،
    27- مقداري ترشي ليته در ظرفي كوچك با در محكم
    28- لواشك و برگه زردآلو براي موقع نظام جمع و رژه ، يك بسته قرص relax بسيار مقيد است . مقداري هله هوله .
    29- پودر شربت فوري اگه دلتون خواست
    30- از اين پودر هاي شربت فوري 100 تومني كه كنار خيابون مي فروشن كه هي براي دژبان ها درست كنيد و به خوردشون بديد .
    31- تعدادي شيشه يك ليتري و يك و نيم ليتري خيلي لازم است . ( همين شربته رو كجا مي خواي درست كني ؟)
    32- تخمه و تنقلات ، چندتايي گردو براي صبحانه . حوله همراه خود نبريد
    33- يك عدد ماژيك براي نوشتن يادگاري درون توالت ها و مخابرات و ديگر اماكن قابل دسترس .
    34- پول حداقل 60 هزار تومان
    35- يك كيلو پياز شيرين و نقلي براي ناهارتون
    36- تعدادي پونس براي آنكادر تختتون

مرجعی کامل از کد که سربازها میخورن :

کد 1 : مرکز اموزش ولیعصر تبریز
    کد 2 : نیروی انتظامی سعید آباد (آذر بایجان شرقی)
    کد 3 : ارومیه
    کد 4 : بیرجند
    کد 5 : کرمان ارتش 05
    کد 6 : اراک نیروی انتظامی 06
    کد 7: شهید بهشتی اصفهان
    کد 10 : مرکز آموزش شهید درویش اهواز نیروی انتظامی ( کیلومتر 15 جاده ماهشهر بعد از پلس راه )
    کد 11 : اراک نیروی انتظامی شهید دستغیب جهرم-فارس (ناجا)
    کد 12 :نیروی انتظامی مرزن آباد چالوس
    کد 13 : نیروی انتظامی مشکین شهر
    کد 14 : اصلاندوز اردبیل
    کد 16 : پادگان آموزش ولیعصر ناجا
    کد 17 :نیروی هوایی شیراز ارتش منطقه هوایی شهید دوران
    کد 20 : نیروی هوایی ارتش دانشگاه هوایی ستاری - شمشیری آذری (تهران)
    کد 21 : پایگاه شکاری شهید نوژه همدان(نیروی هوایی ارتش)
    کد 23 : سپاه - باغرود نیشابور
    کد 26: عجب شیر
    کد 27 : نیروی هوایی سمنان
    کد 28 : نیروی هوایی ارتش بابلسر
    کد 29 : نیروی هوایی تبریز ( سردرود )
    کد 31 : پدافند هوائی ارتش - هاشم آباد
    کد 32 : پدافند نیروی هوایی تهران
    کد 33 : مرکز آموزش عجب شیر تبریز
    کد 35 : نیروی زمینی ارتش تهران آموزشی 01
    کد 36 :نیروی زمینی ارتش تهران آموزشی 02
    کد 37 : ارتش نیروی زمینی عجب شیر
    کد 38 :مربوط به ۰۴بیرجند
    کد 39 :کرمان نیروی زمینی ارتش
    کد 40 :نیروی زمینی ارتش کازرون
    کد 41 : 08 نیروی زمینی ارتش خاش (سیستان و بلوچستان )
    کد 42 : نیروی زمینی ارتش هوابرد شیراز
    کد 44 :تیپ هوابرد ارتش شیراز
    کد 45 : نیروی زمینی ارتش مراغه
    کد 46 : 22 توپخانه شهرضا
    کد 47 : نیروی زمینی ارتش گروه 33 توپخانه پرندک
    کد 49 : نیروی زمینی ارتش لشگر 16 زرهی قزوین
    کد 52 : مرکز آموزش 23 پرندک (تهران)
    کد 53 : لشکر 30 دوآب
    کد 54: لشگر ٥٨ چهل دختر شهارود
    کد 56 : ارتش – قوچان
    کد 57 : ارتش لشکر 81 زرهی کرمانشاه
    کد 62 : سپاه شیروان
    کد 64 : پادگان نبی اکرم میبد (یزد)
    کد 65 : مرکز آموزش نیرو مقاومت شهید بهشتی شیروان (خراسان شمالی)
    کد 68 : نیروی هوایی ارتش بوشهر
    کد 71 : نیروی زمینی سپاه امام رضا(ع) کازرون
    کد 72 : پادگان شهید ثابت خواه ، سپاه ، گیلان غرب کرمانشاه
    کد 73 : نیروی زمینی سپاه پادگان شهید قاضی تبریز
    کد 74 : نیروی زمینی سپاه ولیعصر(عج) آباده
    کد 75 : وزارت دفاع قزوین
    کد 76: نیروی انتظامی تبریز
    کد 77: هواپیمایی کرمان
    کد 78: نیروی هوای سپاه خاتم یزد
    کد 80 : ستاد مشترک سپاه
    کد 81 : سپاه مرودشت یا نیروی هوایی ارتش مهرآباد - تهران
    کد 82 : سپاه مرودشت
    کد 83: نیروی زمینی سپاه مالک الشتر ارومیه
    كد 85: نيروي دريايي كوهك ارتش
    کد 86 : كهريزك تهران ارتش
    کد 87 : نیروی مقاومت سپاه پادگان خاتمی یزد
    کد 88 : نیروی هوائی سپاه اردکان
    کد 89 : سازمان زندان کرج
    کد 91 : سپاه ( نیروی زمینی ) در اقلید فارس (شیراز )
    کد 94 :سپاه پادگان ولیعصر ساری
    كد 97 : پادگان بلال حبشي
    کد 101 : دزفول سپاه
    کد 105 : هتل ولیک بابل پادگان المهدی بابل نیروی زمینی سپاه
    کد 111 : نیروی انتظامی جهرم
    کد 114 : پایگاه دوم شکاری تبریز- نیروی هوایی
    کد 115 : لشگر چهار شکاری دزفول
    کد 119 : نیروی دریایی ارتش سیرجان کرمان
    کد 123 : نيروي زميني سپاه شهيد هاشمي نيشابور
    کد 128 : پادگان شهید بابایی اصفهان - نیروی هوایی ارتش
    کد 135 : سپاه شهید قدوسی یزد
    کد 141 : مرکز آموزش شهید حبیب اللهی اهواز (سپاه) است
    کد 148 : اصفحان نیروی هوایی ارتش
    کد 159: یگان ویژه شیراز
    کد 164 : نیروی هوایی ارتش پدافند بهبهان
    کد 174: پدافند هوایی ارتش شیراز
    کد 175 :نیروی هوایی ارتش پایگاه شکاری دزفول
    کد 176 : نیروی هوایی امام حسین - تهران
    کد 181: نیرو هوایی مشهد
    کد 182 : نیروی هوائی تهران ارتش
    کد 185 : ستاد مشترک سپاه شهدای کرمانشاه یا شهید همت روانسر
    کد 189: نیروی هوایی شیراز
    کد 200: شیرگاه قائم شهر نیروی انتظامی
    کد 206 : هواپيمايي قلعه مرغي
    کد 215 : پادگان شهید پازوکی سپاه (لشکر 27 ) واقع در افسریه
    کد 226 : مازاد (یعنی در روز تقسیم هر جا که نیرو لازم بود به انجا اعزام خواهید شد)
    کد 231: بندر انزلی
    کد 232: یگان ویژه زاهدان
    کد 233: نیروی زمینی تکاور ارتش لشگرک تهران
    کد 234 : نیروی دریایی
    کد 235: مرکز اموزش تکاور نزاجا لشگرک تهران تو جاده لواسانات
    کد 238: ارتش شیراز
    کد 256 : نیروی زمینی سپاه ( که در کیلومتر 28 اتوبان تهران - کرج واقع شده و تنها افسران وظیفه با مدارک لیسانس به بالا را پذیرش می نماید )
    کد 261 : فرماندهی انتظامی مازندران
    کد 270 : یگان ویژه قزوین
    کد 277 : یگان امداد فاتب نیروی انتظامی (تهران خیابان شریعتی خیابان معلم مرودشت جنوبی فضای سبز مجتمع آموزشی فاتب)
    کد 281 : مازاد (یعنی در روز تقسیم هر جا که نیرو لازم بود به انجا اعزام خواهید شد)
    کد 282 : کرمان ( نامشخص )
    کد 287 : مرکز آموزش مرزبانی شهید عامری زاهدان
    کد 288 : لشکر 31 عاشورایه تبریزه (منظریه تبریز )
    کد 296 : تیپ 44 قمر بنی هاشم شهر کرد
    کد 311: سپاه استان گلستان
    کد 313 : سپاه
    کد 335 : تکاور لشگر 57 ارتش تهران ( پشت نظام وظیفه تهران)

2. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User ASUMA آواتار ها
    نگارشها
    4,020

پاسخ : مشاوره در مورد خدمت سربازی ( قبل از اعزام . در حال

اینطوری ها هم نیست مسعود جون ...
    به جای اینکه کپی کنی ، میرفتی میپرسیدی خیلی بهتر بود ..

اون وقت خیلی از این چیزها پاک میشد و 1سری چیزها اضافه میشد ، مثله زندان و تنبیه و ...

نمونش خودم ، صمیمی ترین رفیقم تو دوره سربازی 25روز بازداشت بود (نیرو هوایی ارتش بود ) رو یکی از هواپیما ها (کجاش نمیدونم ) یادگاری نوشت ! (بد بخت رو انقدر زدنش !)

فک کنم بیام از خاطرات سربازی خودمون و رفیقام بگم همتون روده درد بگیرید (از خنده !)

یا مثلا ، پسر عمم ، با لیسانس رفت سربازی گفت الان میرم فرمانده و ... ، رفت اونجا کلین گو بود

(بعد اگه خواستید با اصطلاحاتی مثله کلین گو و ... اشناتون میکنم)
    vi veri veniversum vivus vici
    به قدرت حقیقت ، من جهان هستی رو فتح میکنم

4. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

soltanmasoud
    Guest

منم اول تاپیک گفتم.

اونارو از تو یه فروم دیگه اوردم ، ممکنه از نظر اون یارو اینا مهم باشن.

حالا مثلا زندانی بشی یا کتک بخوری چه ربطی به وسایل داشت ؟؟؟

مثلا نمکدون نبری کتک نمیخوری ؟؟؟

(نیرو هوایی ارتش بود )
    گفتی نیرو هوایی یاد شغل بابام افتادم ...

الان که خیلی ساله بازنشست شده.

______

سوتی دادی ...

رفتی سربازی آره ؟؟؟

گفتم 30 سالته.

6. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User ASUMA آواتار ها
    نگارشها
    4,020

نه بابا من همش 9 سال و 364 روزمه !

درضمن منظورم نمک دون نبود ، خیلی چیزا دیگه منظورم بود ....

و این رو هم بگم ، هرکی رفته سربازی (اگه انصاف داشته باشه) میگه بخشی از بهترین روزهای زندگیم رو سربازی بودم (پسر عموم قسم میخوره ، همش خونه بود)
    فرار میکرد از رو دیوار (البته اون مسئول بود و کسی هم نمیتونست بش گیر بده ماشین هم زیره پاش بود) دی:

کلا ما انقدر خاطره داریم ..

8. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User sarutobi آواتار ها
    نگارشها
    461

منم خدمت رفتم آموزشیم مرکز آموزش شهید حبیب اللهی اهواز (سپاه) بودم خودشون میگفتن هتل حبیب اللهی ولی بشنوید و باور نکنید! دوره من توی چله تابستون بود وچون سپاه تو نظم و تدارکات حرف نداره توی چند روز اول مشکل آب داشتیم ( پادگان تو بیابون بود و آب شرب رو واسش با تانکر میوردن البته تا دلتون بخواد آب پسمونده کشاورزی واسه شست وشو به صورت لوله کشی داشت!) کار به جایی رسید که بچه ها سراغ آب تقطیر شده کولرا رفتن! چقدر که توی آفتاب نگهمون نداشتنو و چقدر توی خاک وخلا غلتمون ندادن! ساعت 3.5 واسه نماز بیدار میشدیم و بعدش 1 ساعت مثل اسب میدویدیم بعدش صبحانه و کلاسا و... خلاصه شب که میرسیدیم آسایشگاه با اینکه ساعت 9 خاموشی بود بچه ها از فرط خستگی خودشون مثل مرغا 8 میخوابیدن ولی دوره آموزشی 10 روز اولش سخته ، بعدش به شرایط عادت میکنی!
    من که تقریبا هیچی با خودم نبردم! سپاه یه ساک بهمون داد که از شیر مرغ تا جون آدمیزاد توش بود، تنها چیزی که مجبور شدم بخرم یه کم کش واسه گت کردن ( یه نوع بستن پاچه شلوار با کش، تا آویزون نباشه و مار و عقرب واسه تفریح اون تو نرن!) و یه پوست ساندیس به عنوان لیوان جیبی! اینم از تجربیات من:
    1- يك ساك كوچك.......................................... .....نگران نباشید یه بزرگشو بارتون میکنن
    2- شامپو ، ليف و يك عدد صابون..............................بهتون میدن تازه اگه توفیق حموم نصیبتون بشه!
    3- يك بسته كيسه فريزر و تعدادي كيسه هاي بزرگ تر......بدک نیست!
    4- چشم بند خواب و ماسك صورت ( اگر به گرد و خاك و پتوهاي پشمي حساسيت داريد )...............سرباز و این سوسول بازیا!
    5- يك بشقاب پلاستيكي ، ليوان بزرگ دسته دار پلاستيكي ( ابتدا در آن چايي بريزيد ببينيد دستتان را نمي سوزاند !) ، يك عدد چاقوي پلاستيكي هميشه در جيبتان باشد ، فلاسك هاي كوچك دستي هم اگر بخواهيد به ديگران بدهيد برايتان چايي بيارند بسيار مناسب است ....................جیگرا اینا به دردتون نمیخوره چون لیوانو باید تو لباستو جا بدین (همون پوست ساندیس مناسب تره!) بعدشم آب جوش کجا بود؟ فقط موقع صبحانه چایی گیرتون میاد ، به جای بشقاب یقلوی بهتون میدن!
    6- لباس زير شامل 1 عدد شورت سفيد بدون طرح!( در موقع حمام رفتن بايد شورت نظامي كاملا سفيد تنتان باشد ) ، 2 زير پوش سفيد بدون طرح ( ايضا ) ، همان جورابي كه پايتان مي كنيد و به پادگان مي رويد ، دمپايي همراه خود نبريد چون مي دهند ، كفشي كه پايتان هست . هيچ پيژامه و لباس خوابي نبريد چون بايد با همان لباس هايي كه تنتان است و در خاك غلط مي زنيد به خواب برويد و امكان تعويض لباس نداريد .........هر چی گفتی رو بهتون میدن! حتی اون شورت های سفید ( واسه همین از خدمت خوشم میاد!)
    7- 2 متر كش پهن و نواري براي گت كردن شلوار ، بستن به در يقلوي و كاربرد هاي ديگر....................باهاش موافقم
    8- سوزن و نخ.............بابا بیخیال لباسای سپاه که از جنس برزنتن و پاره نمیشن
    9- 2 عدد قفل : يكي اندازه متوسط براي بستن در كمد ( اگر گيرتان آمد !) يكي قفل خيلي كوچك جهت قفل كردن زيپ ساك ( ساك نظامي دو زيپ دارد كه كنار هم هستند و اين قفل بايد از سوراخ زيپ ها رد شود ).........البته اگه آسایشگاتون کمد داشته باشه ( مال ما که نداشت!)
    10- مجله جدول ، كتاب شعر ، كتاب كت و كلفت نبريد كه حوصله خواندن نخواهيد داشت / دفتر خاطرات ( صفحه اول مي نويسيد امروز صبح ساعت سه و نيم بيدار شدم ، رفتم نماز خوندم ، صبحانه خوردم و ...و ساعت 10 خوابيدم . سپس 59 صفحه بعد را ايضا مي زنيد !! ).................باور کنید راست میگه تا روی تختتون رفتین خوابتون میبره!
    11- در باز كن.................اگه غذای پادگان کفافتون رو نمیده بیارین
    12- نمك و نمكدان..................ای بابا بیخیال ساک خودتونو کثیف نکید
    13- يك شيشه آبليمو به همراه يك شيشه شكر و مقداري خاك شير ............................و باز هم ساکتونو کثیف نکنید
    14- مقدار زيادي شيشه ها و قوطي هاي كوچولو كه در آن مواد مورد نيازتان را بريزيد و به راحتي در جيبتان حمل كنيد . مثلا همين آبليمو را در شيشه كوچكي بريزيد به غذاخوري ببريد چون اگر شيشه پر بزرگ ببريد دوستان الطفات مي كنند و نهايتا يك شيشه خالي مي ماند .........................................ای خسیس سرباز باید هوای هم بزماشو داشته باشه
    15- داروهاي مورد نيازتان و داروهاي تقويتي شامل : 3 بسته قرص جوشان كه خيلي حياتي است ، قرص روغن ماهي ، شربت ضد سرفه اكسپكتورانت ، تعدادي قرص سرماخوردگي ، استامينوفن ( قايم كنيد ) ، بروفن ( قايم كنيد كه پيدا نكنند ) ، قرص اسهال همراه خود نبريد چون جلوگيري به اين نحو بسيار خطرناك مي باشد ( نهايتا 2 عدد ) ، قطره نفازولين ، ويتامين ad ، كرم ضد آفتاب ....................... مگه تریاک بردی که قایم کنی؟ شربت ضد سرفه اكسپكتورانت ،قرص سرماخوردگي هم داروی تقویتی بودن و ماخبر نداشتیم، البته مریض شدن تو شاخته ولی اونجا دکتر و دارو هم پیدا میشه!
    16- چسب قطره اي و چسب نواري خيلي مورد نياز است .......................................... من که نفهمیدم به چه دردت میخوره
    17- اسپري زير بغل ، عطر ، مام .................................................. .................... فایده نداره وقتی 10 دیقه دویدی اثرش از بین میره
    18- يك عدد تيغ ژيلت يكبار مصرف ( قايم كنيد )................................................. ..بعید میدونم فرصت استفاده رو پیدا کنید چون باید تو 5 دیقه حموم کنید و از آب گرم و اینجور چیزا هم خبری نیست فوقش 5 شنبه برید آرایشگاه
    19- دستمال براي تميز كردن عينك.................................. چیزی نداریم ما برای گفتن!
    20- مسواك و خمير دندان ( البته بعدا به شما مي دهند )...........................شانس بیارین همون روز اول بهتون میدن
    21- جوراب زنانه مشكي در پوتين راحت تر است...........................نگوووووو
    22- صابون جيبي................................اینم خوبه
    23- اگر تخمش رو داريد موبايل كه شبها با زيدتون sms بازي كنيد .( فقط مطلقا كسي نفهمه كه قبض موبايلتون يهو 300 تومن ميشه )......................چی سرباز امام زمان و این کارا؟
    24- آينه كوچك ، نخ دندون ، دستمال جيبي پارچه اي ( هنگام زدن گاز اشك آور روي صورت قرار دهيد........................دیگه توی پادگانا خبری از خشم شب نیست(ممنوع شده)
    25- مقدار كمي قند ، نبات ، چاي كيسه اي همراه نبريد چون دم در از ما گرفتن ...........................بازم میگم آبجوش گیرتون نمیاد
    26- ناخنگير بدون چاقو ، كرم ترك پا ،..........................ناخنگیرش خوبه
    27- مقداري ترشي ليته در ظرفي كوچك با در محكم......................................حا لا اگه یه مدت ترشی نخوری چی میشه؟
    28- لواشك و برگه زردآلو براي موقع نظام جمع و رژه ، يك بسته قرص relax بسيار مقيد است . مقداري هله هوله .......................استقبال میشه
    29- پودر شربت فوري اگه دلتون خواست.....................................ب مقدار لازم
    30- از اين پودر هاي شربت فوري 100 تومني كه كنار خيابون مي فروشن كه هي براي دژبان ها درست كنيد و به خوردشون بديد ............................. با این چیزا خر نمیشن!
    31- تعدادي شيشه يك ليتري و يك و نيم ليتري خيلي لازم است . ( همين شربته رو كجا مي خواي درست كني ؟)........................ میخوای عطاری باز کنی؟
    32- تخمه و تنقلات ، چندتايي گردو براي صبحانه . حوله همراه خود نبريد........................................ ..تخمه رو باید قاچاقی ببری ، واسه تنقلات اونجا بوفه هست
    33- يك عدد ماژيك براي نوشتن يادگاري درون توالت ها و مخابرات و ديگر اماكن قابل دسترس ................................... ای بی فرهنگ
    34- پول حداقل 60 هزار تومان...............................برو بالا ! همه چیز هدفمند شده!
    35- يك كيلو پياز شيرين و نقلي براي ناهارتون................................1 کیلو پیاز واسه نهار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! پادگانو به گند میکشی!
    36- تعدادي پونس براي آنكادر تختتون.................................مو ظب باشید تا آبکش نشید
    آزمودم عقل دور اندیش را.................بعد از این دیوانه سازم خویش را‏

10. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User C.CryingEnemy آواتار ها
    نگارشها
    718

ماجرای چاقوی پلاستیکی چیه؟
    یعنی قراره در خطر قرار بگیریم؟
    بعدش...امکانش نیست مثلا مستقیما بگم میخوام برم پلیس پیشگیری...و به طور کاملا مستقیم وارد همونجا بشم؟!
    درواقع دست خودمونه کجا بریم سربازی یا خودشون میفرستن؟ (مکانی نمیگما...از لحاظ موقعیتی میگم.)

Happy Halloween

12. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Gol D.Ace
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط C.CryingEnemy نمایش پست ها
    ماجرای چاقوی پلاستیکی چیه؟
    یعنی قراره در خطر قرار بگیریم؟
    بعدش...امکانش نیست مثلا مستقیما بگم میخوام برم پلیس پیشگیری...و به طور کاملا مستقیم وارد همونجا بشم؟!
    درواقع دست خودمونه کجا بریم سربازی یا خودشون میفرستن؟ (مکانی نمیگما...از لحاظ موقعیتی میگم.)
    برادر مگه میخوای بری پیک نیک که خودت بخوای تعیین کنی:دی
    نه برادر خودشون شانسی یه جایی شوتت میکنن
    البته اگه پارتی داشته باشی هم میشه یه کارهایی کرد و تو شهرت خودت بری سربازی

14. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User C.CryingEnemy آواتار ها
    نگارشها
    718

شهر خودم؟؟؟ اتفاقا من از خدامه شهر خودم نباشم!
    ولی خیلی حیف شد. من دوست دارم برم کلانتری بازی ناجا...ولی با این قضایا...امکان اینکه حتی بیافتم راهنمایی رانندگی ام هست...آره؟ پس بدبخت شدم رفت. دعا کنین همین کنکور، دانشگاه علوم انتظامی قبول بشم تا نرم سرباز صفری!!!
    ای بابا...

16. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال