Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نقدر و بررسی نانیا 3

vegeku
    Guest

نقدر و بررسی نانیا 3

ب سلام
    در این تاپیک ما به معرفی و نقد و بررسی فیلم نارنیا 3 خواهیم پرداخت.
    این فیلم که ادامه دو فیلم قبلی میباشد محصول سال اخیر میلادی است نظرات و نقد های بسیار گوناگون و مختلفی را تا کنون از ان خود کرده است.
    نقد های بسیاری در مورد تن فیلم و صحنه های آن و موضوع و.....
    که بیشتر وجه مخالفت آمیز به خود اختصاص داده است .
    ما در اینجا همه چیز را پا به پای هم بررسی میکنیم.
    با تشکر

2. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Sasuke-Naruto آواتار ها
    نگارشها
    1,124

پاسخ : نقدر و بررسی نانیا 3

سلام منظورت از نانیا 3 همون نارنیا 3 هستش دیگه؟
    اگه اینطوره پس شروع می کنیم:

نخستين نمايش جهاني نسخه جديد وقايع نگاري نارنيا با عنوان فرعي «کشتي سپيده پيما » براي نمايش ويژه در« رويال فيلم » بريتانيا انتخاب شد.
    به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، اين فيلم سومين نسخه از فيلم‌هاي نارنيا است و داستان آن در گونه آثار فانتزي به نگارش در آمده است.
    اين فيلم 10 دسامبر (20 آذر) امسال توسط كمپاني «فوكس» به اكران مي‌رسد.
    پروژه سينمايي «وقايع نگاري نارنيا: كشتي سپيده پيما» توسط «مارك جانسون» به توليد رسيده است.
    بنابر اعلام هاليوود ريپورتر، فيلم‌نامه بخش سوم «نارنيا» نيز مثل بخش‌هاي قبلي بر اساس مجموعه قصه كلاسيك «سي‌اس لوئيس» به نگارش در آمده است.
    بازيگران اصلي بخش سوم نارنيا همان بازيگران دو قسمت قبلي «جورجي هتلي»، «اسكندر كينز» و «بن بارنز» هستند.
    خط اصلي قصه قسمت سوم فيلم درباره «ادموند لوسي» و پسر عموي آنها «اوستاس» است كه دوباره خودشان را در درون دنياي كهن نارنيا پيدا مي‌كنند.
    در قسمت جديد نارنيا آنها سوار بر يك كشتي راهي سفري هيجان‌انگيز مي‌شوند، اين سفر آنها را به دورترين و آخرين نقطه كره زمين مي‌رساند.
    در طول سفر، ‌شخصيت‌هاي اصلي قصه با سپاه شاهزاده كاسپين همراه مي‌شوند و با پيوستن گروه تازه‌اي از سلحشوران به آنان، نبرد با نيروي دشمن آغاز مي‌شود.
    «اندرو آدامسون» كه نگارش و كارگرداني بخش اول و دوم نارنيا را به انجام رسانده است،به‌عنوان تهيه‌كننده با اين پروژه همكاري مي‌كند.
    اين فيلم توسط كمپاني «فوكس قرن بيستم» با همكاري شركت فيلمسازي «والدن مديا» به تهيه و توليد رسيده است.
    «مايكل آپتر» كارگرداني بخش سوم نارنيا را برعهده داشته است.

اين فيلم كه در قالب سه‌بعدي ساخته شده است توسط بريان رابرتسون رييس اجرايي روياي فيلم براي اين نمايش ويژه انتخاب شده است.
    سلسله موي دوست حلقه دام بلاست*هر كه در اين حلقه نيست فارغ از اين ماجراست

4. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

vegeku
    Guest

پاسخ : نقدر و بررسی نانیا 3

ای وای ببخشید.
    چرا اسم تاپیک را اشتباه نوشتم .
    آره منظورم همون نارنیا 3 هستش.

خب این فیلم به صورت دی وی دی در ایران موجوده و فکر کنم که خیلی از دوستان گرامی و علاقه مند این
    فیلم را تماشا کردند یا با اون آشنایی هایی دارند.
    حالا میریم سر فیلم:
    معرفی فیلم را باید من انجام میدادم اما به دلیل کم کاری من دوست خوبمون زحمت کشیدن و معرفیش کردن با اینحال من آمار
    های فروش و رده بندی هاش رو براتون قرار خواهم داد.
    ما در این تاپیک میخوایم این فیلم را نقد و بررسی کنیم پس باید خیلی فراتر از معرفی بریم جلو و همه ابعاد اونو نگگاه کنیم.

در ابتدا برای آشنایی خودم با جو شما بگید که آیا از این فیلم خوشتون اومده یا نه؟
    و درضمن اگه از ان راضی بودین از کجا ها ؟
    و اگه خوشتون هم نیومده از چه جاهایی.؟

با تشکر از همه

6. سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال