Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 29 , از مجموع 29

موضوع: معرفی برنامه های کودک و نوجوان (در حال پخش)

کاربر افتخاری فروم soshian آواتار ها
    نگارشها
    1,434

پاسخ : معرفی برنامه های کودک و نوجوان (در حال پخش)

دژفضايي(ربوتك) رادوباره ببينيد!

امروز طي الكي عوض كردن كانال هاي تلوزيون ديدم كه شبكه پويا داره كارتون ربوتك رو كه چندين سال پيش به اسم دژ فضايي دوبله و پخش شد رو باز پخش ميكنه!
    يادمه سال 75-76 بود دبيرستاني بودم كه پخش مي شد(همون حدودا) خيلي دوستش داشتم ، عاشق ريك هانتر و روي و... بودم گرچه خيلي حذفيات داشت!
    جذابيتش به علت مبارزات فضايي و دفاع از زمين و برخورد با موجودات ساكن ديگر سيارات و سفينه هاي فضايي كه تبديل به ربوت مي شدن و...بود
    (نسخه اصليش رو هم تهيه كردم اما به دليل نداشتن زير نويس نمي تونم ببينمش!!!)
    به هر حال اگه دوست داريد اين كارتون خاطره انگيز رو هم ببينيد هر روز ساعت 4:20(16:20) از شبكه پويا پخش ميشه

مردن چيزي نيست ، زندگي نكردن هولناكاست!

2. 14 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط soshian نمایش پست ها
    نسخه اصليش رو هم تهيه كردم اما به دليل نداشتن زير نويس نمي تونم ببينمش!!!
    انیمه اکسس دوبله انگلیسیشو برای دانلود داره اگه یه موقع خواستی. البته اینم زیرنویس نداره

4. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,434

پاسخ : «کلاه قرمزی» نوروز 90 به شبکه دو می آید

مرسي ، ايني كه دارم دوبله انگليسيه اما خب من خيلي زبانم خوب نيست كه كل حرفاشونو بفهمم
    حالا اگه جايي زيرنويسشو سراغ داشتين(كه بعيد ميدونم باشه) خبرم كنين

6. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

پاسخ : «کلاه قرمزی» نوروز 90 به شبکه دو می آید

كاش اينا رو تو پرشين تون ميداد . نامرد اينا رو تو يه شبكه اي پخش ميكنن كه همه جا قابل گرفتن نيست . خب پرشين تون هم شايد همه جا قابل گرفتن نباشه تنها پيشنهادي كه به دهنم ميرسه تو هر دوتاش بزارن . من ديگه داستانشو يادم نمياد. من بچه بودم ديدمش خيلي حال كردم باهاش ولي الان حتي موضوعشم يادم رفته .

8. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

APTA Member rick آواتار ها
    نگارشها
    698

دژفضايي(ربوتك) رادوباره ببينيد!

امروز طي الكي عوض كردن كانال هاي تلوزيون ديدم كه شبكه پويا داره كارتون ربوتك رو كه چندين سال پيش به اسم دژ فضايي دوبله و پخش شد رو باز پخش ميكنه!
    يادمه سال 75-76 بود دبيرستاني بودم كه پخش مي شد(همون حدودا) خيلي دوستش داشتم ، عاشق ريك هانتر و روي و... بودم گرچه خيلي حذفيات داشت!
    جذابيتش به علت مبارزات فضايي و دفاع از زمين و برخورد با موجودات ساكن ديگر سيارات و سفينه هاي فضايي كه تبديل به ربوت مي شدن و...بود
    (نسخه اصليش رو هم تهيه كردم اما به دليل نداشتن زير نويس نمي تونم ببينمش!!!)
    به هر حال اگه دوست داريد اين كارتون خاطره انگيز رو هم ببينيد هر روز ساعت 4:20(16:20) از شبكه پويا پخش ميشه

من و ایشون همسن هستیم :) (بعضی وقتا از دخترا تعجب میکنم برای دیدن بعضی کارتونا)
    اون موقع کارتون دژفضایی یکی از بهترینای تلویزیون ایران بود. چه حالی میداد تقریبا بزرگترها هم میشستن می دیدن.
    من دی وی دی اصلی و دوبله اشو چندسال پیش خریدم.
    آواتارم هم "ریک هانتر" بیده

متاسفانه زمان پخشش بد موقع است . سرکار بیدم
    گاهے یڪ نگاه آنقدرمهرباݧ است ڪہ چشم هرگزرهایش نمیڪند
    گاهےیڪ رفاقت آنقدرماندگاراست ڪہ زماݧ حریفـــــش نمےشود
    و گاهے یڪ نفر آنقدر عزیزاست ڪہ قلب رهایش نمیڪند

10. 13 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,434

پاسخ : برنامه های شب چهارشنبه سوری

من و ایشون همسن هستیم
    :)
    (بعضی وقتا از دخترا تعجب میکنم برای دیدن بعضی کارتونا)
    چرا انقدر تعجب داره rick عزيز الان كه دخترا خيلي چيزاي عجيب تري مي بينن!

براي اون هايي كه دوست دارن دوباره ببينن،
    كلاه قرمزي 90 هر شب ساعت 9 از شبكه دو پخش ميشه

12. 12 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,434

معرفی برنامه های کودک و نوجوان (در حال پخش)

شما هم با كارتون چوبين خاطره دارين؟ دوست دارين دوباره ببينينش؟ پس عجله كنيد كه فرصتش پيش اومده!

انيمیشن «چوبین» در شبکه نمایش(در واقع انيمه س!)
    ستاره‌ای که بر زمین افتاد

کارتون قدیمی و خاطره‌انگیز «چوبین» انیمیشن این هفته شبکه نمایش است. یک اثر کارتونی متفاوت که ترکیبی جالب از داستان‌های علمی تخیلی و حکایات افسانه‌ای را در مضمونی ماجراجویانه به تصویر کشیده است.

چوبین یک موجود فضایی عجیب و کوچک با دست و پایی کوتاه و چشمانی بزرگ است که پس از اشغال سیاره‌اش توسط نیروهای شیطانی برونکا موجودی خبیث و غول آسا از فضا به زمین آمده و مثل بسیاری از شخصیت‌های اصلی انیمیشن‌های دیگر ژاپنی به دنبال مادرش است! مادر او در چنگال برونکا اسیر است. روی مچ دست چوبین وسیله‌ای مثل ساعت بود که امواجی را دریافت می‌کرد و می‌توانست با آن کارهای خارق العاده انجام بدهد.

چوبین محصول تخیل شوتارو ایشینومور نویسنده ژاپنی است که در سال ۱۹۳۸ در ژاپن متولد شد و ۲۸ ژانویه ۱۹۹۸ تنها سه روز پس از جشن تولد شصت سالگش در گذشت. بر اساس یک نظرسنجی اینترنتی کارتون چوبین در مقام دوم کارتون‌های ماندگار و خاطره‌انگیز در ایران (بعد از فوتبالیستها) قرار گرفته که از اوج محبوبیت این کارتون حکایت دارد.

چوبین محصول سال ۱۹۷۴ ژاپن است. شیگیوکی هایاشی معروف به رینتارو کارگردذانی آن را برعهده داشت. چوبین از اولین آثار رینتارو است که اکنون از کارگردانان برجسته انیمیشن ژاپن محسوب می‌شود و بیشتر آثار او در ژانر علمی تخیلی هستند. نوریو یازاوا، هیروشی کانکو، شون ایچی یوکیکورو، و یوشیاکی یوشیدا طراحان و نویسندگان فیلمنامه آن بوده‌اند و تیسشو هاگیوارا موسیقی متن آن را ساخته است. تایزو تاناکا، ماساشی تاداکوما و شینیچی سوزوکی تهیه کننده، ایکو نیشیده تدوینگر، آکیو بانتو فیلمبردار و نوریو یازاوا کارگردان انیمیشن چوبین بوده‌اند.

انیمیشن چوبین را می‌توانید از روز شنبه ۱۹ اسفندماه هر روز ساعت ۱۵ از شبکه نمایش ببینید. تکرار هر قسمت چوبین هم ساعت ۵ بامداد روز بعد (در روزهای تعطیل ساعت ۹ صبح) از همین شبکه پخش می‌شود
    منبع:شبكه نمايش
    ویرایش توسط soshian : 03-18-2013 در ساعت 05:17 PM

14. 14 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

چند تا عکس دیگه از چوبین:

ویرایش توسط CppBuilder2006 : 03-18-2013 در ساعت 12:46 AM

16. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,434

نمایش انیمیشن ایرانی "حیات وحش" در شبکه آی فیلم

(البته انيميشن حيات وحش رو نميشه كاري براي كودك و نوجوان معرفي كرد اما چون انيميشن هست و همچنين در حال پخش ،پس بهتر ديدم خبرش رو اينجا بذارم)

حمله ناخوناسورها به ماهواره

مجموعه انیمیشن ایرانی "حیات وحش" به کارگردانی علی درخشی و تهیه‌کنندگی محمدرضا ابوالحسنی در ایام نوروز از شبکه "ifilm" نمایش داده می‌شود.

محمدرضا ابوالحسنی تهیه‌کننده این مجموعه در توضیح جزئیات نمایش انیمیشن "حیات وحش" به خبرنگار مهر گفت: این مجموعه انیمیشن جایزه‌های متعددی از جشنواره‌های مختلف هنری و فرهنگی دریافت کرده است، به‌عنوان مثال جایزه بهترین صداگذاری را از جشن خانه سینما گرفت و در دوسالانه انیمیشن جایزه بهترین کارگردانی ملی و بین المللی را دریافت کرد.
    به گفته وی، قرارست این مجموعه انیمیشن که در فضای مجازی نیز منتشر شده و طرفداران زیادی نیز دارد در ایام نوروز از شبکه "ifilm" پخش شود.
    وی در ادامه با اشاره به مضمون این انیمیشن گفت: مجموعه انیمیشن ایرانی "حیات وحش" به سبک فیلم‌های حیات وحش تهیه شده است که موجودات این مجموعه انیمیشن عادی نیستند و به جای شیر و ببر و فیل، از موجوداتی چون ناخوناسور-کانگوروی و به تربیت بچه‌هایی به نام‌های هملت مرغ و ... استفاده شده است.
    تهیه‌کننده انیمیشن "حیات وحش" در پایان عنوان کرد: بخش‌های مختلفی از حیات وحش و زندگی حیوانات از تولد، حیات تا انقراض در این مجموعه با زبانی طنز مطرح شده است.

منبع :مهر

به احتمال زياد همگي شما قسمتهايي از اين كار زيبا رو تو فضاي نت ديدن .من امروز به طور اتفاقي يه قسمت از اين انيميشن جذاب رو از كانال آي فيلم ديدم، الان يه سري به جدول پخش برنامه هاي اين كانال زدم و ديدم كه اين انيميشن رو همراه يه سري ايتم هاي ديگه به عنوان برنامه ي تركيبي هر روز ساعت 5 بعدازظهر و تكرار اون رو روز بعد ساعت 9 صبح نشون ميده
    اميدوارم ببينيد و لذت ببريد

18. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    698

چرا انقدر تعجب داره rick عزيز الان كه دخترا خيلي چيزاي عجيب تري مي بينن!

براي اون هايي كه دوست دارن دوباره ببينن،
    كلاه قرمزي 90 هر شب ساعت 9 از شبكه دو پخش ميشه
    خب دخترا معمولا از مسائل پسرا خوششون نمیاد بخصوص اگه جنگی و .... باشه!. ولی این "الان" که گفتی دیگه نمیدونم!!باید پژوهش کرد!
    اولین قسمت کلاه قرمزی92 پخش شد.xd که تیتراژ پایانیش برای 90بود. روی سالشو سانسور کرده بودن xd

20. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,434

پاسخ : «سیب، سنجد، سمنو»

انیمیشن «سفرهای گالیور» در شبکه نمایش
    بازگشت گالیور و رفقای لی‌لی‌پوتی

پخش کامل سریال کارتونی خاطره‌انگیز «سفرهای گالیور» از روز یکشنبه آغاز می‌شود. مجموعه انیمیشنی که سال ۱۹۶۸ به کارگردانی و تهیه‌کنندگی ویلیام هانا و جوزف باربرا ساخته شده است.

فیلمنامه سفرهای گالیور نوشته جو روبی و کن اسپیرز و الهام گرفته از رمان «سفرهای گالیور» است که جاناتان سویفت انگلیسی در سال ۱۷۶۲ نوشته و یکی از شاهکارهای ادبیات فانتزی به حساب می‌آید. رمانی که سویفت در آن کنایه‌های متعدد به سیاستمداران روزگار خودش می‌اندازد و به همین دلیل این داستان را در ردیف ادبیات استعاری هم دسته‌بندی می‌کنند. البته داستان کارتون تفاوت زیادی با اصل رمان دارد. در واقع تنها عنصر مشترک آن‌ها شخصیت گالیور و سرزمین لی لی پوت و آدم کوچولوها هستند اما اتفاقاتی که در کارتون می‌افتد در رمان وجود ندارد.

ماجرا از این قرار است که یک پزشک به اسم گری گالیور که از روی علاقه ناخدای کشتی شده، برای جهانگردی و دیدار سرزمین‌های تازه به دریا می‌زند و بعد از گرفتار شدن در یک طوفان، سر از سرزمین آدم کوچولوها درمی‌آورد؛ سرزمین لی‌لی‌پوتی‌ها و بلفوسکاندها که با هم جنگ و اختلاف دارند. بعد از آن‌جا، به سرزمین غول‌ها به نام بروبدینگ می‌رود که حسابی بداخلاق هستند. بعد به شهر هندسه و موسیقی لاپوتا می‌رسد که زیادی از خودراضی هستند. و در سفر چهارم هم به سرزمین اسب‌های سخنگو می‌رسد که آن‌ها را بهتر از همه آدم‌ها می‌بیند و...

رفقای لی‌لی‌پوتی گالیور، پنج تا هستند: یکی پادشاهشان که اسمش پمپ بود و شکم گنده‌ای داشت و همیشه خودش را جای پدر گالیور حساب می‌کرد؛ یکی فلرتیشیا که دختر شاه و موطلایی بود؛ یکی دیگر که از بقیه عاقل‌تر و قدبلندتر بود؛ یکی بانکو، تنها لی‌لی‌پوتی‌ای که کلاه نداشت؛ و بالاخره گلوم (که اسمش به معنی افسرده است) با آن تکیه‌کلام مشهور «من می‌دونم» که همیشه آیه یأس بود.

سفرهای گالیور محصول انیمیشن‌سازی آمریکاست. موسیقی انیمیشن سفرهای گالیور را تد نیکولز ساخته است. جفری گریفین و چیپ یاراس تدوینگر، ایوائو تاکاموتو طراح تولید، هوارد سویفت کارگردان داستانی، و ریچارد اولسون کارگردان صدای این اثر انیمیشن هستند.

مجموعه سفرهای گالیور روزهای یکشنبه تا سه شنبه هر روز ساعت ۱۵ از شبکه نمایش پخش می‌شود و تکرار هر قسمت نیز روز بعد ساعت ۵ صبح دوباره پخش خواهد شد.

22. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

همکار بازنشسته فروم katsura آواتار ها
    نگارشها
    636

پاسخ : «سیب، سنجد، سمنو»

مرسی از اطلاع رسانی خوبی که تو تاپیک قرار میدین

بازگشت گالیور و رفقای لی‌لی‌پوتی -
    وااااای چند وقت پیش داشتم میگفتم چقدر دوست دارم دوباره اینارو تماشا کنم دی:
    من دلم واسه کارتون لک لک ها تنگ شده T^T
    اونو جایی نمیده؟ T^T
    بالا بالا بالاتر بالاتر از ستاره تو آسمون قصه پرواز کنید دوباره 3>
    وااااااای چقدر دوست داشتم این کارتون رو
    یه کارتون دیگه هم یه گربه ای بود فک کنم جاسوس بود ><"
    اونو دیگه هیجی ازش یادم نیست دی:
    کاش اینارو هم پخش کنن T^T
    I got the point that i should leave you alone...but we both know that I'm not that strong

24. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,434

محله بهداشت بعد از 28 سال!

امروز بخش یه برنامه ای رو از شبکه آموزش(یا همون شبکه 7) دیدم که کلی خاطره برام زنده کرد
    محله بهداشت که سال 63 ساخته شده و برنامه ای آموزشی در قالب طنز برای کودک و نوجوان بود
    احتمالا سن خیلی از بچه های اینجا به دیدن برنامه تو اون زمان قد نمیده اما توصیه می کنم اگه ندیدن حتما وقت بذارید و ببینید چون هم طنزش و هم دیدن بازیگرانی مثل اکبر عبدی،حمید جبلی، آتیلا پسیانی ، رضا رویگری، حسین محب اهری ،فردوس کاویانی ،مرحوم رضا ژیان و حسین پناهی و... با چهره هایی جوان و شاداب خالی از لطف نیست
    این برنامه رو هر روز ساعت 4 بعد ازظهر می تونید از شبکه آموزش ببینید
    در ضمن ساعت سه بعداظهر هم سریال مجید دلبندم پخش میشه

26. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    698

یه حس غریب و عجیب با دیدن چشمهای بادامی ژاپنی و تیتراژی پر از نوشته هاشون بر صفحه تلویزیون ایران!!
    به مناسبت پخش انیمه ی گاندام در شبکه پویا.

28. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال