Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: روش تایپ سریع

Registered User yuki آواتار ها
    نگارشها
    297

روش تایپ سریع

آموزش تایپ 10 انگشتی در 30 دقیقه

مدت دوره آموزش تايپ حرفه اي، در آموزشگاه هاي فني و حرفه اي به طور معمول 4 ماه است كه گاهي بيشتر نيز مي شود. اما بنده معتقدم كه جهت آموزش اين مهارت به افرادي كه واقعاً انگيزه و پشتكار يادگيري آن را داشته باشند، يك جلسه نيز كافي بوده و بعد از آن در صورتي كه بطور مکرر تمرین کنند، به مرور زمان در حد تايپيست هاي حرفه اي ظاهر خواهند شد.
    قدم اول
    به صفحه كليد نگاه كنيد. دو تا از دكمه هاي صفحه كليد روي خود برجستگي هاي كوچكي دارند كه وجود آنها كمك مي كند تا موقعيت اين دو دكمه را حتي در تاريكي يا بدون نگاه كردن نيز بتوان پيدا كرد. دكمه هاي مذکور، حروف f و j مي باشند. انگشت اشاره دست چپ خود را روي حرف f و انگشت اشاره دست راستتان را روي حرف j بگذاريد.

قدم های بعدی رو در پست های بعدی میگم ...
    Princes of Vampires
    Be Care full...Death is near

2. 15 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User C.CryingEnemy آواتار ها
    نگارشها
    718

پاسخ : روش تایپ سریع

من خودم در تایپ سرعت نور رو دارم و 10 انگشتی که هیچ...گاهی اوقات 12 انگشتی هم تایپ میکنم (واضحه که کمی اغراق کردم @_@)
    ولی جدا از شوخی، با اینکه خیلی خیلی سرعت تایپم بالاست، این نکته ای که تو اولین پستتون گفتید رو اصلا نمیدونستم. خیلی جالب بود و واقعا مشتاقانه منتظر پستهای بعدیتونم هستیم ^_^
    موفق باشید و بازم مرسی بابت تاسیس تاپیک

Happy Halloween

4. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    297

قدم دوم
    دو انگشت شصت خود را روي دكمه space مستقر نموده و 6 انگشت باقيمانده را به ترتيب روي دكمه هاي كنار حروف f و j بگذاريد. (البته بدون فشردن دكمه ها) با مستقر شدن دستتان در اين حالت، موقعيت تمامي ديگر كليدها، نسبت به اين 8 كليد رديف وسط، قابل دسترس مي باشد. اين 8 دكمه را كليدهاي خانه (home keys) مي نامند.
    لازم به يادآوري است كه علت مرتب نبودن دكمه هاي صفحه كليد به ترتيب الفبايي، آرايش آنها به ترتيب ميزان كارايي است. 8 كليد خانه، پركاربردترين حروف صفحه كليد به شمار مي روند.

6. 14 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    297

قدم سوم
    براي تايپ كردن، بايد یکی از 8 انگشت رديف وسط، كه به آن دكمه نزديكتر است، را بالا برده و كليد مذكور را فشار دهیم. همينطور، هر دكمه اي را كه مي خواهيم فشار دهيم، فقط يك انگشت براي فشردن آن از جاي خود حركت كرده، آن كليد را فشرده و دوباره به جاي خود باز مي گردد.

8. 13 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    297

شروع تايپ سرعتي به روش صحيح:
    به عنوان شروع، دست خود را به روش گفته شده روي كليدهاي مبنا گذاشته و هر يك از كلمات زير (يا ديگر كلمات دلخواه) را در برنامه word به قدري تايپ كنيد كه احساس نماييد نوشتنشان (بدون نگاه به صفحه كليد) برايتان آسان شده است. هر كلمه، حدوداً دو خط.

الف) تمرين با حروف رديف وسط:
    سم، كشك، گك، ات، لب، شك،

بات،بابا ،الب، شبي، ياس، سال، لاك،

كمال، شيما، مينا، امشب، لك لك، نم نم

ب) تمرين با حروف رديف وسط و بالا:
    ضش، صس، ثي، قب، فب، چك، جك، حك، خم، هن، عت، غت

ضامن، صبا، ثمين، قليان، فلفل، چنگك، جنگل، خلاص، هميشه، علما، غلام

فسنجان، فسقلي، فكستني، ثنايي، قلقلي، قشنگ، عقاب، خنك

پ) تمرين با حروف رديف هاي وسط، بالا و پايين:
    ظش، طس، زي، رب، ذب، /ك، .م، ون، ئت، دت، زكي، رشت، دادار، طشت، زورو، رب انار، ملاحظه، كبوتر، شاهین نگار، بند رخت، ظالم، طالبي، زنبور، روزي، ذليل، دهكده، آشكار

نكته1: جهت نوشتن حرف آ كليدهاي shift+h را بفشاريد

نكته2: كليد shift همواره با انگشت كوچك دست مخالف دستي كه حرف مربوطه را مي زند فشرده مي شود

منتظر قدو چهارم باشید ...

10. 13 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User yabini آواتار ها
    نگارشها
    1,090

Lightbulb پاسخ : روش تایپ سریع

مهم ترین علت تایپ سریع تمرین مکرر هست جوری که جای هر دکمه رو ادم حفظ شه ...البته بهترین چیز هم برای این کار ماشین تایپ هست چون به دلیل اختلاف ارتفاعی که بین هر سری از دکمه ها وجود داره ادم بهتر تایپ کرده و راحت تر جای دکمه هارو یاد میگیره (خودم با همین روش یاد گرفتم )
    اگه می خواین خیلی سریع تایپ کنین پیشنهاد میکنم دستاتون رو بالای کی بورد نگه دارین، یعنی بیشتر افراد مچ رو به عنوان تکیه گاه قرار می دن اما به همین علت سرعت تایپ پایین میاد (به نظر من ارنج بهترین جاست برای تکیه) .

12. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    297

قدم چهارم :
    در شروع كار، ممكن است اجراي اين روش، كمي برايتان دشوار بوده و يا احساس كنيد روش كندي است. اما فراموش نكنيد كه به مرور زمان آنقدر در اين كار ماهر خواهيد شد كه سرعت نوشتنتان با صفحه كليد چندان فرقي با سرعت نوشتن با خودكار نخواهد داشت.

تمرین های مربوط به كليدهاي اعداد، در اينجا آورده نشده، اما جهت اطلاع از انگشت متناظر با هر عدد، به رنگ دكمه ها در شكل زير دقت نماييد. (كليدهاي همرنگ با انگشت مشابهي فشرده مي شوند.)

ممكن است با بلند شدن يك انگشت، انگشت ديگري نيز به طور غير ارادي از جاي خود بلند شود، اما اين موضوع ايرادي نداشته و مهم اين است كه حتماً پس از فشار دادن دكمه مورد نظر، هر دو انگشت به جاي اوليه خود باز گردند.

و این اخرین قدم از این سری اموزشی تایپ سریع بود

14. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User sasuke.sama آواتار ها
    نگارشها
    508

ممنون خیلی مطلب جالبی نوشته.
    راستش انگشت منم خود به خود از جاش بلند میشد و فکر میکردم که حتما یه اشکالی تو من هست ولی حالا با توضیحی که دادی خیالمو واقعا راحت کردی
    http://www.micro-source.ir

16. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User ASUMA آواتار ها
    نگارشها
    4,020

سلام ، مرسی بابت مطالب خوب ...

نظر من هم تمرین مکرر هست ...

پ.ن :یک جا رو دیدم برای تمرین و افزایش سرعت ، اهنگ هایی که خواننده تند اهنگ رو میخونه (مثل بعضی از رپ ها) رو توی هدفون گوش میدادن و همزمان باهاش تایپ میکردند ، من تست کردم کاری بس سخت است ولی جالبه ، گه گداری برای سنجیدن سرعت تایپ خوبه دی:
    vi veri veniversum vivus vici
    به قدرت حقیقت ، من جهان هستی رو فتح میکنم

18. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال