Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 42

موضوع: دانلود بهترین مرورگرهای اینترنتی

Registered User Sasuke-Naruto آواتار ها
    نگارشها
    1,124

Naruto دانلود بهترین مرورگرهای اینترنتی

سلام دوستان این تایپیکو درست کردم که بهترین مرور گرهارو قرار بدم.
    امیدوارم لذت ببرید.
    هدف دستیابی سریع به بهترین ها
    سلسله موي دوست حلقه دام بلاست*هر كه در اين حلقه نيست فارغ از اين ماجراست

2. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,124

پاسخ : دانلود بهترین مرورگرهای اینترنتی

خوب به نظر من بهترین مرورگرها به شرح زیر هستند:
    Mozilla Firefox

Google Chrome

Opera

Apple Safari

Internet Explorer
    اگه مرورگر دیگه ای میخواهید بگید تا در اصرع وقت توسط من یا یکی ازدوستان قرار داده بشه ممنون

4. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,124

دانلود آخرین نسخه Mozilla Firefox 4.0 Final

قابلیت های کلیدی نرم افزار Mozilla Firefox 4.0 Final :

• واسط کاربری جدید و جذاب تر نسبت به قابل
    • سرعت بسیار بالا در بارگزاری صفحات وب
    • داراي قابليت ‏Tabbed Browsing (باز شدن تمام صفحات در يك صفحه)
    • امنيت بالا در محيط نا امن اينترنت
    • جلوگبري از خطرات احتمالي Spy-Ware ها و دزدان
    • جلوگيري از باز شدن صفحات تبليغاتي بي مورد(Popup bloker)
    • محافظت از پسوردها و رمز هاي عبور خصوصي و امنيتي
    • مدیریت حرفه ای تر Add-on ها
    • استفاده ساده تر از نرم افزار
    • پشتیبانی از HTML نسخه 5
    • پشتیبانی از نسخه 3 CSS
    • امکان سازگاری با فرمت ویدئویی WebM
    • کاهش بسیار محسوس Crash ها در استفاده از این نسخه
    • سازگاری مثال زدنی با جاوا اسکریپت برای بارگزاری هرچه بهتر صفحات
    • آنلاین بودن همیشگی و عدم قطع شدن سوکت های ارتباطی (اجرای بهتر بازی ها و چت کردن)
    • امکان نمایش تمام صفحه ویدئوها
    • امکان مشاهده آفلاین صفحات از قبل کش شده
    • کش بخش هایی از سایت ها که معمولا ثابت هستند
    • انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار در مواجه با سلایق مختلف
    • سازگاری با نسخه های مختلف ویندوز از جمله ویندوز محبوب 7

Your download should automatically begin in a few seconds click here
    دانلود از سایت فایر فاکس

اگه دانلود نشد از لینک زیر استفاده کنید:
    دانلود نسخه مخصوص Windows (لینک مستقیم)
    12 MB
    دانلود نسخه مخصوص MacOs (لینک مستقیم)
    26 MB
    دانلود نسخه مخصوص Linux (لینک مستقیم)
    13 MB
    رمز: www.p30day.com

6. 12 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,124

دانلود Google Chrome 12.0.733.0 Beta
    مرورگر گوگل کروم در حال حاضر بی شکر جزء سریعترین و پیشرفته ترین مرورگر وب می باشد. منتشر شدن پی دی پی نسخه های جدیدتر نشان از فعالیت بالای شرکت گوگل جهت بدست آوردن بازار مرورگر ها می باشد.

Download Google Chrome
    دانلود از سایت اصلی مرورگر

For Windows XP, Vista, and 7

لینک دانلود مستقیم
    دانلود فایل (لینک مستقیم)

8. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

Re: دانلود بهترین مرورگرهای اینترنتی

سلام

من يه سؤال داشتم، احتمالاً اينجا مرتبط تر هست که بپرسم. من تا همين چند روز پيش از firefox استفاده ميکردم ولی کند شدن شديدش و اينکه نصف ram کامپيوتر رو استفاده ميکرد، جونم رو به لبم رسوند و باعث شد که برم و chrome رو دانلود کنم که در حال حاضر هم سريع تره و هم خيلی کمتر ram مصرف ميکنه!

مشکلی که برام پيش اومده اينه که من عاشق plug in ه session manager تو firefox بودم. تو chrome هم 2-3 تا plug in ه session manager ديدم ولی هيچ کدوم مثل plug in های firefox عمل نميکنن که به محض باز شدن session قديمی شما رو مجدداً باز کنن! (يا اينکه من خوب نگشتم يا درست تنظيمات رو تغيير ندادم!)

حالا سؤال اينه که ميدونين آيا session manager اي برای chrome وجود داره که مثل firefox، بعد از باز کردن مجدد، کل session قبلی شما رو اتوماتيک باز کنه؟؟؟!!!

10. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,124

دانلود مرورگر اپرا 11 - Opera 11.10
    Opera 11.10 یکی از مرورگرهای مهم در سراسر وب می باشد که کاربران نسبتاً خوبی را در سراسر وب برای خود جمع کرده است. طبق آمار ارائه شده توسط StatCounter، اپرا در سراسر وب سهمی برابر با ۲٫۶۷% از بازار جهانی مرورگرهای وب را به خود اختصاص داده است، این مقدار در ایران برابر با ۴٫۳۳% است که اپرا را در رده سوم مرورگرهای محبوب ایرانیان قرار می‌دهد، رتبه اول اینترنت اکسپلورر و رتبه دوم متعلق به فایرفاکس است.

دانلود از سایت اصلی مرور گر: کلیک کنید

دانلود فایل (لینک مستقیم)
    دانلود فایل (غیر مستقیم - Mediafire)
    دانلود فایل (غیر مستقیم - Embedupload)
    9.5 MB

12. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,124

Apple Safari 5.0.5

شاید برایتان سخت باشد از میان مرورگرهای Opera و Chrome و Firefox مرورگری را انتخاب کنید ولی باید بدانید انتخاب شما سخت تر هم شده است ! شرکت Apple نسخه ۵ مرورگر خود را وارد بازار کرده است . نسخه ۵ بعد از ورود به بازار بسیار سریع میان کاربران جا باز کرده است . یکی از خصوصیات های این مرورگر قدرتمند و سریع ، ظاهر فوق العاده زیبای آن است . از نظر قابلیت های مهم باید بگوییم هیچ دسته کمی از مرورگرهای ذکر شده ندارد بلکه بسیار قدرتمند تر و سریعتر از آنهاست .
    Safari شاهکار شرکت Apple است. این نرم افزار مرورگر (Browser) قدرتمندی است که برای دو سیستم عامل Mac و Windows ارائه می شود . مرورگر سریع صفحات با امنیت بسیار بالا و همچنین ظاهری بی نظیر در میان مرورگرها کاربران هنگام مرور صفحات به وجد می آورد . از نظر سرعت شرکت اپل اعدای بی نظیر بودن را دارد . این نرم افزار در اجرا جاوا اسکریپت از همه مرورگرها سریعتر است و باعث می شود بارگذاری صفحات بسیار سریع انجام شود . قابلیت های معمول مرورگرها یعنی Tab Browsering و Pop-Up Blocker نیز در این مرورگر وجود دارد . همچنین نمایش سایت هایی که شما بیشتر از بقیه سایت ها به آنها مراجعه می کنید ، در صفحه اول این مرورگر تعبیه شده است.

Download
    Latest Version

33.97MB

14. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,124

پاسخ : Re: دانلود بهترین مرورگرهای اینترنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Crown Clown نمایش پست ها
    سلام

من يه سؤال داشتم، احتمالاً اينجا مرتبط تر هست که بپرسم. من تا همين چند روز پيش از firefox استفاده ميکردم ولی کند شدن شديدش و اينکه نصف ram کامپيوتر رو استفاده ميکرد، جونم رو به لبم رسوند و باعث شد که برم و chrome رو دانلود کنم که در حال حاضر هم سريع تره و هم خيلی کمتر ram مصرف ميکنه!

مشکلی که برام پيش اومده اينه که من عاشق plug in ه session manager تو firefox بودم. تو chrome هم 2-3 تا plug in ه session manager ديدم ولی هيچ کدوم مثل plug in های firefox عمل نميکنن که به محض باز شدن session قديمی شما رو مجدداً باز کنن! (يا اينکه من خوب نگشتم يا درست تنظيمات رو تغيير ندادم!)

حالا سؤال اينه که ميدونين آيا session manager اي برای chrome وجود داره که مثل firefox، بعد از باز کردن مجدد، کل session قبلی شما رو اتوماتيک باز کنه؟؟؟!!!
    سلام در خواست شما درحال بررسی میباشد و سعی در آن است که در اصرع وقت چنین برنامه ای برای شما آماده شود

16. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,124

Wink پاسخ :Internet Explorer 8 Final + 9 Final + 10 Platform Preview 1

Internet Explorer بی شک امروزه پر طرفدارترین نرم افزار برای مشاهده وبسایت ها ، نرم افزاری جز Internet Explorer نمی باشد. طی آمار گرفته شده در سال ۲۰۰۹ حدود ۴۵% دنیا از این مرورگر که از ویندوز ۹۸ به بعد به عنوان یک نرم افزار پیش فرض در ویندوز قرار داده شده است استفاده می کنند. امروز نسخه ای از این نرم افزار در دسترس کاربران دانلودها قرار می گیرد که بسیاری از مشکلات این نرم افزار محبوب برطرف شده و شما می توانید از نسخه آزمایشی آن استفاده نمایید تا نسخه نهایی عرضه شود. این نسخه مشکلاتی همچون ناسازگاری با وبسایت های تحت PHP در صورت باز کردن بیش از صفحات ، پاک شدن کوکی ها در بعضی اوقات به صورت ناخودآگاه ، افزایش دقت در هماهنگی با دانلود منیجر ها ، افزایش تجزیه تحلیل در اسکریپت های PHP و … را برطرف کرده است.
    قابلیت های کلیدی نرم افزار Internet Explorer :

• امنیت بالاتر نسبت به نسخه های قبل
    • نمایش هرچه بهتر صفحات وب
    • پشتیبانی کامل از HTML5 و CSS3
    • سازگاری با تقریبا تمامی استانداردها
    • سرعت بسیار بالا در نمایش صفحات وب
    • اضافه شدن پوسته های جذاب برای این مرورگر
    • عدم استفاده بالا در منابع سخت افزاری
    • مناسب برای برنامه نویسان حرفه ای به دلیل پشتیبانی از جدیدترین تکنولوژی ها
    • پشتیبانی کامل از Web 2
    • پشتیبانی کامل از Silver Light 4 به منظور نمایش بهتر فایل های چند رسانه ای
    • سرعت بسیار بالاتر در پردازش و نمایش صفحات گرافیکی و چند رسانه ای
    • استفاده از موتور جاوا اسکریپت جدید برای پردازش
    • سازگار با ویندوز ویستا سرویس پک دو و ویندوز محبوب 7

دانلود Internet Explorer 10.0 Platform Preview 1

دانلود Internet Explorer 9 - Windows 7 x86

دانلود Internet Explorer 9 - Windows 7 x64

دانلود Internet Explorer 9 - Windows Vista x86

دانلود Internet Explorer 9 - Windows Vista x64

دانلود Internet Explorer 8.0 Final for Windows XP x32

دانلود Internet Explorer 8.0 Final for Windows Vista x32

دانلود ها از سرور اصلی مایکروسافت میباشند

18. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

****** هنرآموز مانگا ****** مدير بخش مانگا Yotsubato آواتار ها
    نگارشها
    1,235

پاسخ : Re: دانلود بهترین مرورگرهای اینترنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Crown Clown نمایش پست ها
    سلام

فکر کنم به خاطر اپدیت جدید این طور شده . میشه فایرفاکسو ان اینستال کنی و دوباره نسخه قدیمیشو اینستال کنی.و دیگه هم اپدیت نکنیش .

20. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,124

rolleyessmileyanim پاسخ : دانلود بهترین مرورگرهای اینترنتی

منم تا حدودی با شما موافقم.

دوستانی که با سرعت Mozilla Firefox درهنگام بالا آمدن مشکل دارن میتونن از دو برنامه پیشنهادی زیر استفاده کنن: من خودم اولیشو ترجیح میدم

Speedy Firefox 1.6.52
    قابلیت های کلیدی نرم افزار :
    • رایگان و کم حجم بودن نرم افزار
    • تقویت راه اندازی فایرفاکس تا 3 برابر
    • عملیات سریع تر با کو کی ها
    • یکپارچه سازی پایگاه داده فایرفاکس
    • سرعت نرم افزار در انجام کار
    • بدون احتیاج به نصب

و .....

دانلود فايل
    حجم فایل: 465 کیلوبایت
    پسورد فایل : www.patoghu.com
    --------------------------------------------------------------

firefox optimizer ultimate 2009
    توضیحات: ورژن ۲۰۱۰ این نرم افزار در برخی از سایت های خارجی منتشر شده است ، ولی مشکوک به ویروس می باشند.

دانلود فايل
    حجم فایل: 1.11 مگابایت
    پسورد فایل : www.patoghu.com

22. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,124

مقایسه چند مرورگر برتر

در نوشتار حاضر به بررسی مقایسه‌ای چهار مرورگر مطرح کنونی، یعنی اینترنت اکسپلورر، فایرفاکس، اپرا و سافاری خواهیم پرداخت.
    بر اساس آمار و ارقام مربوط به سهم هر مرورگر در بازار، برنده کاملاً آشکار و مشهود است. بر اساس جدیدترین برآوردها، اینترنت اکسپلورر با سهم 80 تا 85 درصدی، یکه‌تاز بازار مرورگرها است. فایرفاکس با در اختیار داشتن سهم هشت تا سیزده درصدی از بازار، نزدیک‌ترین رقیب اینترنت اکسپلورر محسوب می‌شود.
    سافاری با سهمی بین دو تا چهار درصد در رتبه سوم قرار دارد و Opera و aol Netscape نیز هر کدام با سهمی حدود یک درصد، نزدیک‌ترین رقبای Safari در بازار مرورگرها محسوب می‌شوند.
    با این همه، بر اساس کیفیت، برنده مطلقی وجود ندارد. تا قبل از ورود IE7 سال‌ها بود که ضعف در قابلیت‌ها و امنیت، اینترنت‌اکسپلورر را در رقابت با دیگر مرورگرها به عقب رانده بود، اما اصلاحات ساختاری اساسی در IE7 بار دیگر این مرورگر پیر را قدرتمندانه وارد میدان رقابت کرد.
    تقریباً همزمان با IE7، موزیلا نیز Firefox 2.0 را منتشر و روانه بازار کرد و در همین اثنا، سافاری (با ارائه نسخه 04/2) و اپرا (با ارائه نسخه 02/9 و نسخه آماده برای انتشار 1.9) آرام و دور از هیاهو و جنجال در مسیر رشد و اصلاح بودند.

به این ترتیب، برای اولین بار در طی چند سال اخیر، مرورگرهای برتر در سطحی تقریباً یکسان و مساوی قرار گرفتند. (یادآوری: به علت وجود اشکالات عمده و مهم در بررسی‌های انجام شده درباره مرورگر Netscape، از بررسی این مرورگر در زمره مرورگرهای برتر صرف‌نظر کردیم.)
    بنابراین سؤال این است: باید از کدام مرورگر استفاده کنید؟ حقیقتاً بهترین کدام است؟
    رای راهنمایی شما در انتخاب بهتر، از چهار کاربر حرفه‌ای درخواست کردیم به دفاع از مرورگر منتخبشان بپردازند. هر یک از این کارشناسان معتقد هستند که مرورگر منتخبشان بهترین است و با تمام وجود تلاش می‌کنند شما را نیز متقاعد و قانع کنند!
    بنابراین تنها مرور بخشی از مقاله چندان منطقی نیست؛ زیرا هر قسمت از مقاله صرفاً حمایتی یک جانبه برای متقاعد کردن شما به برتری یک مرورگر است. پس برای نتیجه‌گیری منطقی توصیه می‌کنیم کل مقاله را مطالعه کنید.
    فایرفاکس؛ بهترین مرورگر دنیا!
    تمام ساکنان دنیای مجازی وب، یک‌صدا به شما می‌گویند: فایرفاکس بهترین مرورگر وب برای سیستم‌عامل ویندوز و مکینتاش است. حتی بعد از آن‌که مایکروسافت IE7 را پیش از آغاز سال جدید میلادی به بازار ارائه کرد، بسیاری از کاربران ویندوز که وب را به خوبی می‌شناسند، مرورگر فایرفاکس را برگزیدند.
    جالب‌تر این‌که، کاربران ویندوز، فایرفاکس را نه فقط به دلیل ویژگی‌های آن، بلکه به خاطر سازگاری مناسب، امکان تطبیق‌پذیری عالی با نیاز و خواسته کاربر، و همچنین سهولت کاربرد، بر IE7 ترجیح می‌دهند.
    ضعف‌های فراوان IE6 بیش از هر دلیل دیگری مسیر پیشرفت و ترقی فایرفاکس را فراهم کرد؛ زیرا IE6 غیراستاندارد بود. در مورد اینترنت‌اکسپلورر 7 نیز قضیه تفاوت چندانی ندارد.
    سرانجام آنچه فایرفاکس را از دیگر مرورگرها متمایز و متفاوت می‌کند، بهره‌مندی از مجموعه‌ گسترده‌ای از برنامه‌های افزودنی است که کاربران مختلف برای بهبود عملکرد مرورگر و افزودن قابلیت‌های جدید به آن تدارک دیده‌اند.
    کاربران فایرفاکس با استفاده از این افزودنی‌ها‌ ‌می‌توانند مرورگر را آن گونه که می‌پسندند، تنظیم نمایند. در حالی که واسط کاربری IE7 اجازه تنظیمات چندانی را به کاربر نمی‌دهد.
    همچنین نوار ابزار مناسبی که در IE4 تا IE6 به چشم می‌خورد در IE7 چندان مشهود نیست. IE7 حتی امکان حذف بسیاری از برنامه‌های افزودنی موجود برای این مرورگر را در صورت عدم نیاز کاربر فراهم نکرده است.
    اندازه و عملکرد
    اپرا دقیقاً در نقطه مقابل فایرفاکس قرار دارد. همه چیز درباره اپرا در قابلیت‌های آن خلاصه شده است. ‌اگر چه اپرا با مجموعه‌ای از قابلیت‌های متنوع تزئین شده است، بسیاری از این قابلیت‌ها هیچ‌گاه توسط کاربران مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. البته این نقص تنها بخشی جزئی از عیوب این مرورگر محسوب می‌شود.

طراحان اپرا برای ایده‌های کوچک، کارشناسان ماهر و بزرگی هستند، اما قادر به پیاده‌سازی صحیح، روان و بی‌نقص افکار و اندیشه های کوچک خود نیستند و به همین دلیل، اپرا سراسر نقص و ایراد است!
    تنها مزیت و برتری اپرا، حجم کم کارایی و عملکرد مناسب و قابل اطمینان آن است.
    البته فراموش نکنیم که حجم نسخه International مرورگر اپرا در ویرایش 02/9 (نسخه ارائه شده در سایت6/72 (opera مگابایت است. در حالی که حجم Firefox 2.0 تنها 62/5 مگابایت است. همچنین البته به خاطر داشته باشیم که حجم Internet Explorer 7 برابر با 78/14 مگابایت است.
    با این حال باید پرسید: کدام یک از این چهار مرورگر، این سه مرورگر به اضافه سافاری، سریع‌ترین است؟ به نظر من سرعت ملاک چندان مناسبی برای مقایسه نیست؛ زیرا هر چهار مرورگر به قدری سریع عمل می‌کنند که در عمل سرعت یکسانی را از خود به نمایش می‌گذارند. به علاوه، سایت‌های مختلف بسته به نوع محتویات و کدنویسی زمان‌های بارگذاری متفاوت و گوناگونی دارند.
    امنیت؟ آنچه IE به آن محتاج است
    امنیت چیست؟ سیستم امنیتی مداخله جوی IE7 مکرراً شما را با میله های زردرنگ و دیگر اعلان های پی‌در‌پی متوقف می‌کند. IE7 سعی می‌کند با این روش، امنیتی هم‌طراز با امنیت بالای فایرفاکس (بدون اعلان‌های مکرر و دست و پا گیر) را فراهم کند.
    اگر وب‌گردی محدود و دست و پا بسته شما را ناراحت و عصبانی نمی‌کند، IE7 میزبان مناسبی برای وبگردی شما خواهد بود، اما من حس خوشایند آزادی با فایرفاکس را ترجیح می‌دهم.
    فایرفاکس، اپرا و سافاری به ActiveXها اجازه اجرا نمی‌دهند و این قابلیت یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که این مرورگرها را ذاتاً ایمن‌تر و مطمئن‌تر از IE ساخته است.
    اگرچه حقیقتاً ActiveX ابزاری مناسب و آسان برای برنامه‌نویسان و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار است، با وجود تمام ویژگی‌های خود از قابلیت‌های امنیتی جاوا بی‌بهره است. در واقع ما تاوان اشتباه مایکروسافت در اوایل سال 1990 را می‌پردازیم. اما مطمئناً آینده از آن جاوا و جاوااسکریپت خواهد بود.
    با این همه، قابلیت ضدفیشینگ در کدام مرورگر بهتر است؟ در حال حاضر اینترنت‌اکسپلورر تنها مرورگری است که شدیداً به این فناوری نیازمند است. البته وجود فناوری ضدفیشینگ تنها یکی از نیازمندی‌های امنیتی ضروری برای اینترنت اکسپلورر در تمام سیستم‌عامل‌های مایکروسافت و به ویژه ویستا به شمار می‌رود.
    IE بدون در اختیار داشتن ابزارهای ضدجاسوس‌افزار و ضدفیشینگ، مرورگری ناامن و غیرقابل اطمینان خواهد بود. در حالی که نبود این ابزارهای حفاظتی در دیگر مرورگرها تا این اندازه خطرآفرین نیست. در حقیقت این تفاوت نه به دلیل طراحی بهتر مرورگرهای فایرفاکس، اپرا و سافاری در قیاس با IE، بلکه به این خاطر است که اکثر جاسوس‌افزارها و ابزارهای سرقت آنلاین، رایج‌ترین مرورگر دنیا یعنی IE را هدف قرار داده‌اند.
    هدف اصلی سازندگان این‌گونه کدهای مخرب، کسب درآمد بیشتر است و این همان دلیلی است که IE را در کانون توجه سارقان آنلاین قرار داده است. البته فایرفاکس نیز به عنوان دومین مرورگر رایج دنیا، توجه بسیاری از سارقان آنلاین را به خود معطوف کرده است، اما موزیلا‌ زرنگ‌تر و با هوش‌تر از آن است که بازی را به سارقان آنلاین واگذار کند.
    یک مرورگر واقعی‌
    هنگامی که مایکروسافت از ویژگی‌هایی همچون پشتیبانی از RSS و قابلیت کار با Tabها به‌عنوان ویژگی‌های جذاب IE7 سخن می‌گوید، کاملاً مطمئن می‌شوید که IE7 ویژگی‌های جذاب و مبتکرانه‌ای ندارد.

یه مقاله دیگه هم بصورت فایل Zip هست که میتونید دانلود کنید
    ویرایش توسط Sasuke-Naruto : 04-24-2011 در ساعت 10:09 AM دلیل: به جای zip نوشته بودم Zop دی:

24. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

Re: پاسخ : دانلود بهترین مرورگرهای اینترنتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Yotsubato نمایش پست ها
    فکر کنم به خاطر اپدیت جدید این طور شده . میشه فایرفاکسو ان اینستال کنی و دوباره نسخه قدیمیشو اینستال کنی.و دیگه هم اپدیت نکنیش .
    نه، فايده اي نداره! همه ورژن هاشو امتحان کردم! خيلی سنگينه! يه چيزی نزديک 1 گيگ رم داره مصرف ميکنه (با پلاگ اين هاش) مخصوصاً که من هميشه 10-20 صفحه, بعضی وقتا تا 30 صفحه رو با هم باز ميکنم! :p

بچه مصرفش بالاست و کامپيوتر رو خيلی کند ميکنه! الان chrome به 100 مگ هم نميرسه مصرفش!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Sasuke-Naruto نمایش پست ها
    منم تا حدودی با شما موافقم.

دوستانی که با سرعت Mozilla Firefox درهنگام بالا آمدن مشکل دارن میتونن از دو برنامه پیشنهادی زیر استفاده کنن: من خودم اولیشو ترجیح میدم
    speedy Firefox 1.6.52
    ...
    ممنون

اينو تا حالا امتحان نکرده بودم! اينم امتحان ميکنم ببينم کدوم بهتره.

26. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User PikushiHime آواتار ها
    نگارشها
    590

پاسخ : Re: پاسخ : دانلود بهترین مرورگرهای اینترنتی

تنها مشکل فایرفاکس اینیه که شما گفتی. درست بشو هم نیست. کلا همینه.^^ ینی با باز کردن یه عالمه تب و پیج، یه عالمه رم مصرف می کنه، آخرشم هنگ می کنه و زارپ. برای کسایی که کلی پیج باز می کنن، مرورگر خوبی نیست.^^
    ...در نیمه راه زندگی ما، خویشتن را در جنگلی تاریک یافتم؛ زیرا که راه راست را گم کرده بودم.

28. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,124

پاسخ : Re: پاسخ : دانلود بهترین مرورگرهای اینترنتی

سرعت دو برابری اینتر نت با فایر فاکس

در این که هنوز هم مرورگر فایرفاکس سریعترین و قدرتمندترین مرورگر دنیاست شکی نیست ، این مرورگر که از سرعت بسیار بالایی در بارگزاری صفحات وب بهره می برد امنیت بسیار بالایی نیز دارد. شاید مهم ترین مشکلی که بتوان به این مرورگر گرفت مصرف نسبتا بالاتر آن با توجه به مرورگرهای دیگر از فضای سخت افزاری سیستم باشد. میزان فضایی از حافظه رم که در هنگام استفاده از این مرورگر مصرف می شود شاید بیشترین میزان در مقایسه با دیگر مرورگرها باشد؛ در این ترفند جالب که هیچ نیازی به نرم افزار خاصی ندارد قصد داریم تا افزایش سرعت مرورگر فایرفاکس را ا دو برابر تضمین کرده و در عین حال فضای مصرفی حافظه رم را در هنگام اجرای فایرفاکس تا حد زیادی کاهش دهیم. نکته مهم این است که این ترفند تنها برای کاربرانی که از ارتباط اینترنتی ADSL بهره می برند مناسب بوده و تاثیرگذار خواهد بود. پس از انجام این ترفند ساده مطمئنا متوجه تفاوت آن نسبت به قبل خواهید شد. انجام این ترفند شامل چند قسمت خواهد شد:
    برای کاهش میزان فضای مصرفی کش داخلی فایرفاکس از رم سیستم کافیست مراحل زیر را انجام دهید:
    در نوار آدرس فایرفاکس عبارت about:config را تایپ نموده و وارد یک صفحه جدید شوید. در صفحه با پیغامی رو به رو می شوید که می بایست با زدن دکمه I’ll be careful , I promise وارد صفحه اصلی تغییرات شوید . ( توضیح این که در تمامی موارد ترفند : این مرحله نیز تکرار خواهد شد )
    عبارت ” browser.sessionhistory.max_total_viewers ” را با جست و جو پیدا نموده و با کلیک برروی آن مقدار آن را که به صورت پیش فرض ۱- است را به ” ۰ ” تغییر دهید.
    اما برای افزایش سرعت لود نمودن صفحات وب نیز باید مراحل زیر صورت گیرد:
    وارد صفحه about:config شوید .
    ” network.http.pipelining ” را پیدا نموده و مقدار آن را با دوبار کلیک به ” True ” تغییر دهید.
    ” network.http.**********.pipelining ” را پیدا نموده و مقدار آن را با دوبار کلیک به ” True ” تغییر دهید.
    ” network.http.pipelining.maxrequests ” پیدا نموده و با دوبار کلیک مقدار آن را برای مثال به عددی مانند ۳۰ تغییر دهید. این عمل باعث می شود که در یک لحظه ۳۰ بار مرورگر شما از سرورسایت برای گرفتن اطلاعات درخواست دهد.
    در آخرین مرحله با راست کلیک برروی صفحه و از گزینه ” New ” وارد قسمت ” Integer ” شده نام را ” nglayout.initialpaint.delay ” قرار داده و مقدار آن را ” ۰ ” قرار دهید. انجام این مرحله هم باعث می شود که مرورگر شما برای دسترسی به اطلاعات سایت ۰ ثانیه صبر کند.
    ساخت و تغییر مقدار ” network.dns.disableIPv۶ ” به ” False “
    ساخت و تغییر مقدار ” content.notify.backoffcount ” به ” ۵ ” و ساخت و تغییر مقدار ” ui.submenuDelay ” به ” ۰ ” انجام این مرحله در افزایش سرعت را به پایان خواهد رساند.ضمنا این سه مقدار باید به صورت Integer ساخته می شوند.
    انجام این مراحل تا حد زیادی در سرعت بارگزاری مرورگر فایرفاکس تاثیر گذار خواهد بود به طوری که پس از مدت کوتاهی حتما متوجه این تغییر در سرعت نیز خواهید شد.
    مرحله پایانی هم برای کاهش ۱۰ مگابایتی حافظه مصرفی رم در زمان minimize بودن فایرفاکس است:
    بازهم وارد صفحه ” about:config ” شوید.
    با راست کلیک در صفحه و انتخاب گزینه ” Boolean ” ، از زیر مجموعه های گزینه ” New ” ، نام را ” config.trim_on_minimize ” و مقدار را ” True ” انتخاب کنید.
    حالا مرورگر خود را یک بار Restart کرده و از سرعت بالا هم در اجرا و هم در بارگزاری صفحات لذت ببرید.

30. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال