Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: percy jackson & the olympians

Registered User yabini آواتار ها
    نگارشها
    1,090

percy jackson & the olympians

پرسوس جکسون پسر 12 ساله ای ست با مشکل خوانش پریشی و بش فعالی و امکان نداره که بتونه بیش از یک سال توی یک مدرسه بمونه ... ماجرا از اونجایی شروع میشه که طی یک اردو به صورت کاملا تصادفی معلم جبر مقدماتی اش را تبخیر میکنه !! چرا؟! خب چون اون یه هیولا بود!هیولا واستا ببینم ...مگه اونا مال قصه های نیستن!؟ ... اون موقع هست که پرسی میفهمه که خیلی چیزا درباره ی گذشته اش دروغ بوده ... اولیش هم اینکه .. اون یه انسان عادی نیست .. اون یه دورگه هست!

پرسی جکسون و خدایان یونان (percy jackson & the olympians ) نام یک سری کتاب 5 جلدی فانتزی نوشته ی ریک ریودن هست که از سال 2005 تا 2009 در ایالات متحده ی امریکا منتشر شده و جزو کتاب های پروروش دنیا بوده است.

5 جلد این داستان به ترتیب

جلد اول : دزد آذرخش(The Lightning Thief)

جلد دوم : دریای هیولا ها(The Sea of Monsters)

جلد سوم : نفرین تیتان(The Titan's Curse)

جلد چهارم : نبرد لابیرنت(The Battle of the Labyrinth)

جلد پنجم : آخرین المپی(The Last Olympian)

داستانش پر است از هیولا ها و موجودات افسانهای یونان باستا و همچنین خدایان یونان باستان . توی غالب داستان های این مدلی خدایان خیلی موجودات خوبی نقش میشن یا هیدس خدای مردگان نقش منفی و زئوس خدای خدایان اقای مثبت تشریف دارن اما توی این مجموعه انتخاب بین بد بدتر هست ... هیچ چیز خوب مطلق نیست و این داستان را جالب میکند ...

مثلا توی کتابی مثل کتاب اتش دزد خدایان نقش موجودات خردمند تر ( ا خب شایدم نه خیلی خردمند!!)ولی بسیار مضحکی رو دارن (و همین جور گودزیلا ها!) ، از اون طرف کتاب هایی مانند کتاب افسانه های یونان و روم (که کتاب مرجع محسوب میشه) خیلی قلمبه سلمبه و زیادی خشکه ...#5
    توی این داستان اون عظمت خدایان یونان حقظ میشه اما خشک هم نیست (ابکی هم نیست) و کسایی که این افسانه ها رو خوندن مطمئن باشید که به جلد 3 نرسیده داستان با پتک میزنه و کل تصورتون رو دربارهی این افسانه ها به هم میریزه( البته بعضی ها مشکلی پیدا نمیکن)

توصیه میکنم حتما نوع چاپ شدهی اینو نخرین!! چون ترجمه ی افتضاحی داره حتی به ترجمه عناوین فصل ها هم رحم نشده ...

برای خوندنش ... جلد اول
    جلد دوم و سوم

بقیشم در اینده!

در کل من این کتابو به همه چه کسایی که افسانه های یونان و خوندن چه اونایی که نخوندن و چه اونایی که دوست داشتن و چه اونایی که دوست نداشتن پیشنهاد میکنم ...

با تشکر از divanکه منو یاد فیلم انداخت .... یه چیز دیگه یه فیلم هم برای این مجموعه درست شده (نمیدونم برای ادامش کاری کردن یانه!) که با همون موضوع کتاب اول بید اما کتابش کجا و فیلمش کجا ... کسایی هم که فیلمو دیدن بهتره کتابو بخونن چون فیلم اصولا کتاب رو بوسیده گذاشته توجیبش !!! کلا به نظر من فیلمه هیچ ربطی به داستان نداره !(فقط یکم!) ... اخه این پرسی تفلکی 12 سالش بیشتر نیس اونوقت این نره غول چیه گذاشتن جاش!! سن بابای منو داره این!! بنا براین توصیه میشه بیخودی وقت خودتون رو هدر ندین و خیلی دنبالش نگردین!
    ویرایش توسط yabini : 05-17-2011 در ساعت 05:29 PM دلیل: اصلاح اسم ها

2. 19 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

مدیر بخش هنر داستان نویسی نویسنده برتر hamed 128 آواتار ها
    نگارشها
    515

پاسخ : percy jackson & the olympians

واسه كدوم انتشاراته؟ و چاپ اولش كي بوده؟ حداقل يه نگاهي به كتابش بندازيم....

You hold your every breath
    but life is for the living, in the water
    You feel that you should run, but where are you to hide
    in the water

4. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

مدیر بازنشسته بخش فرهنگ Roksana آواتار ها
    نگارشها
    841

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed 128 نمایش پست ها
    جلد اول این پنج گانه تحت عنوان (دزد آذرخش) و جلد دوم آن با عنوان (دریای هیولاها) با ترجمه مریم حیدری توسط انتشارات بهنام به چاپ رسیده است و مجلدهای بعدی با فاصله دو ماه از یکدیگر به چاپ خواهند رسید. از جلداول، یک فیلم سینمایی با نام پرسی جکسون و خدایان یونان: دزد آذرخش در هالیوود ساخته شده که فروش خیلی خوبی داشته است و لوگان لرمن، در آن نقش پرسی جکسون رو بازی کرده‌است.
    ویرایش توسط Roksana : 05-21-2012 در ساعت 07:17 PM
    دلگشا . آینده روزی هست پیدا ، بی گمان با او.
    گَرَم یاد آوری یا نه ، من از یادت نمیکاهم .
    ترا من چشم در راهم...

6. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Elva آواتار ها
    نگارشها
    230

نه!
    اگه واقعا برای سلامت روانتون ارزش قائلید به نسخه ی چاپی این کتاب حتی نگاه هم نکنید!
    جدی می گم!وقتی من داشتم کتاب چاپیشو نگاه می کردم به شدت دلم می خواست یه نفرو بزنم.باور کنین ترجمه اینترنتیش بهتره.
    راستی توصیه می کنم قبل از این که فیلمو بببینید حتما حتما کتابو بخونید چون فیلمش کاملا...چی بگم؟::#13نصف فیلم فقط مربوط به لودگی های گراوره!بازیگر نقش پرسی سن پدر منو داره(پرسی قراره مثلا 12 سالش باشه تو فیلم 1)و همین طور آنابث!
    انتخاب بازیگران وحشتناکه!هیچ کدوم هیچ شباهتی به توصیفشون تو کتاب ندارن و رسما حال آدمو می گیرن!

راستی یابینی جان:
    اسم کتاب 4 می شه:نبرد لابیرنت(نه هزارتو)چون لابیرنت با l بزرگ نوشته شده و اسم خاصه.
    جلد پنج هم باید بشه "آخرین المپ نشین"یا"آخرین المپی"یا"آخرین الهه" یا یه چنین چیزی!آخه "آخرین خدایان یونان" یه خرده همچین قناسه!!
    ولی جدا کتاب خیلی قشنگیه

8. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,090

نههههههههههههههههههههه اینکارو نکن ... * یکی جلو اینو بگیره!* مگه زندگیتو دوست نداری ... ..... اگه میخوای نسخه چاپیشو بخونی برو تویه تیمارستان یه راست !!!

نه!
    اگه واقعا برای سلامت روانتون ارزش قائلید به نسخه ی چاپی این کتاب حتی نگاه هم نکنید!
    جدی می گم!وقتی من داشتم کتاب چاپیشو نگاه می کردم به شدت دلم می خواست یه نفرو بزنم.باور کنین ترجمه اینترنتیش بهتره.
    راست میگه ... راست میگه .... میخواست کتابو رو سر من خراب کنه!!!

انتخاب بازیگران وحشتناکه!هیچ کدوم هیچ شباهتی به توصیفشون تو کتاب ندارن و رسما حال آدمو می گیرن!
    اسم کتاب 4 می شه:نبرد لابیرنت(نه هزارتو)چون لابیرنت با l بزرگ نوشته شده و اسم خاصه.
    جلد پنج هم باید بشه "آخرین المپ نشین"یا"آخرین المپی"یا"آخرین الهه" یا یه چنین چیزی!آخه "آخرین خدایان یونان" یه خرده همچین قناسه!!
    ولی جدا کتاب خیلی قشنگیه
    مرسو * اصلاحش میکنم!*

اصلا به من چه اون موقع که من همشو هنوز نخونده بودم از تو ویکی اسم کل مجموعه هارو کپی کردم !!!

..... کتاب نه .... مجموعه ی قشنگیه!!

اقا ... هر دیوانه ای * ببخشید !* میخواد چتاب چاپی رو بخونه از هیم الان یه لحطه رو هم صبر نکنه پاشه بره یه تیمارستان مراجعه کنه ... من خریدم هنوز تو شوکه ترجمه بیدم ! الانم کتابو یه جا گم و گور کردم تا رختم یه ریختش نیوفته یه وقتی!!

پ.ن: عکس جلدش پرسی بید که اذرخش رو گرفته دستش .... همین جوریش زدوس میخواد اینو بکشه اونوقت اذرخشش رو دست این میدن ... دیوانه بیدان اینا به خدا!!!
    پ.ن 2: اقا من اعتراض دارم ... توی تیت مجموعه رو کتاب ننوشتن پرسی جکسون و خدایان یونان ... نوشتن 5گانه پرسی جکسون ... این حرکت چه معنی میده اخه!!!

10. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Elva آواتار ها
    نگارشها
    230

راستي يه نكته اي رو در رابطه با همين پرسي جكسون بگم...
    مي دونستين كه مجموعه پرسي جكسون سومين كتاب محبوب جهانه؟(درست بعد از هري پاتر و توايلايت)
    ولي به علت اين كه تو ايران توسط يه نشر ناشناخته ترجمه شده(البته اگه شما اسم اونو ترجمه بذارين) و ترجمه هاي اينترنتي هم خيلي فراگير نيستن تو ايران چندان مورد توجه نيست...
    خب به چي زل زدين؟
    پاشين برين دانلود كنين بخونين ديگه...
    Don't you dare look out your window
    Darling, everything's on fire
    The war outside our door keeps raging on

12. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم Madman آواتار ها
    نگارشها
    4,849

نقل قول نوشته اصلی توسط Elva نمایش پست ها
    نه!
    راستی توصیه می کنم قبل از این که فیلمو بببینید حتما حتما کتابو بخونید چون فیلمش کاملا...چی بگم؟::#13نصف فیلم فقط مربوط به لودگی های گراوره!بازیگر نقش پرسی سن پدر منو داره(پرسی قراره مثلا 12 سالش باشه تو فیلم 1)و همین طور آنابث!

راستی یابینی جان:
    ولی جدا کتاب خیلی قشنگیه
    من بعد از اینکه فیلمش رو دیدم رفتم کتابش رو خواندم .فیلمش واقعا مسخره بودو هیچی از کتاب نزاشته بود هرچند کتابش بهتر بود اما به دل من ننشست آخه من بیشتر dark Fantasy رو ترجیح میدم

14. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم
    Graphic
    Raikō آواتار ها
    نگارشها
    3,249

کامنتا بسی جالبه ... از افراد جالب ... :دی

خب پنج گانه ای که دو اکسترا داره با موضوعیت پرسیوس که اسمش از یکی از افسانه های یونانی گرفته شده بر مبنای یک قهرمان خوش عاقبت ...

اول اینکه کتاب فارسی رو اگر از کارای PDF اینترنتی { به خصوص فارسیشون } استقبال نمیکنید رو حتما بخرید ...
    میدونم از من بخصوص این حرف بعیده { لول } ...
    مترجم کتاب تقریبا Doesn't know a shit about EN ... ولی پاورقی ها و توضیحات برای افرادی که مثله من حاشیه ها براشون خیلی مهمه حتما کاربردیه ...
    من 3 جلد فارسیه این کتابو خریدم و خوندم که این رو دارم میگم , اگرچه بقیش رو انگلیسی میخونم که نثر خوبیم داره ولی واسه تقویت فارسی و به توصیه بعضی ها فارسی میخوندمش ...

درباره کتاب ها ... اول اینکه سایان همکار عزیز من به مهتا درباره اسم کتاب 4 میگفت و باید بگم که اسم این کتاب : نبرد هزارتو نام داره به فارسی ... استفاده از کپتال تو تایتل ها برای کاور دیزاین هست و این ارتباطی به اسم خاص یا غیر خاص نداره مگر در موارد خاص ... البته این اسم یه اشاره به یه اسم هم داره ولی مطمئنا این منظور فرعیه و منظور اصلی هزارتو هست ...

یه نکته واسه کسانی که :
    فارسیشون مشکلی نداره بر خلاف من
    و انگلیسیشون قویه { متاسفانه در سطح دبیرستان و دانشگاه منظورم نیست }

حتما داستانو به انگلیسی بخونین ...

شاید معجزست ولی لیست انتظار دانلود من امروز به این فیلم اول کتاب رسیده بود که این تاپیکو دیدم و یکم میندازمش عقب ...

btw , دو فیلم بعدی داستان هم داره کارهاش اجرا میشه , اولی فیلمبرداری و دومی مراحل مقدماتی ...

ممنون از مهتای عزیز بابت معرفی و تاپیک ...
    =============
    APTA
    ترجمه ی فارسی مانگای Tsubasa: Reservoir Chronicle
    https://forums.animparadise.com/showthread.php?t=15696

16. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم
    Graphic
    Raikō آواتار ها
    نگارشها
    3,249

قیافه پرسی وقتی انداختنش تو آب آخر کتاب احتمالا ترول فیس بوده ...
    دیروز کتاب آخرم خوندیدم و بسی خوب بود و چشای من درومد از جا ...:دی

18. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,090

عاشق این تیکه کتابم یعنی

Two archers ran by, chased by an angry Ares kid who was yelling in poetry: "Curse me, eh? I'll make you pay! / I don't want to rhyme all day!"
    Annabeth sighed. "Not that again. Last time Apollo cursed a cabin, it took a week for the rhyming couplets to wear off."
    I shuddered. Apollo was god of poetry as well as archery, and I'd heard him recite in person. I'd almost rather yet shot by an arrow.

بار دومیه که یه کتاب انقده جذب میکنه منو فقط یه تیکش ! .. بار اولی هم جلد دوم همین بود ! لول

20. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Eyeshield21 آواتار ها
    نگارشها
    196

امم من اين سري رو دو سال پيش خوندم اولش ازش خوشم ميومد ولي بعدا وقتي كه افتادم تو خط فانتزي خوني ديدم همچين ماليم نبوده راستي نويسندش يه نول ديگم شروع كرده به اسم red pyramidعين پرسي فقط با خداين مصري نه يوناني
    Happines is a warm gun in hand

22. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User
    نگارشها
    1

راستش حق داری انقدر از نسخه چاپی و فیلمش بدت بیاد چون اصلا فقط 25 درصد رمان درش بکار رفته مابقی..... ولی بهر حال هرکسی مختاره هرجور دوس داره علاقه مندی هاشو دنبال کنه من خودم به شخصه اولین بار با یه برنامه رمان خوانی کاملا رایگان با پرسی جکسون اشنا شدم و تا جلد اول مجازات های اپولو رو هم از طریق همون برنامه خوندم واقعا داستانش بی نظیر بود البته این نظر منه ولی متاسفانه سازنده اون برنامه مشکلاتی براش پیش اومد و دیگه ترجمه ها رو داخل برنامه ش قرار نداد(به ترتیب لینکای دانلود پی دی اف ها رو به همراه توضیحاتی قرار میداد ) من مجبور شدم مجموعه اپولو رو از اول به صورت کتابی بخرم چون دیگه هیچ سایتی نداد بیرون و من تا سال ها منتظرش موندم🥲 بله اون رمانو من تو متوسطه یک شروع کردم ولی برا مجموعه اپولو تا بعد کنکورم صبر کردم که خیلی سخت بود و بدتر از اون این بود که ناشرایی مثل پرتقال و... خیلی بد ترجمه کرده بودن و از اون افتضاح تر فیلمی بود که ساختن همش من باید فلش بک میزدم رو رمان چرا اینجا اینجوریه🥴 خلاصه که اگه واقعا برا خودتون ارزش قائلین نسخه های چاپی رو نخونید!

24. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User
    نگارشها
    1

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !

https://t.me/pump_upp - best crypto pumps on telegram
    Make 1000% and more within 1 day, join channel @pump_upp !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال