Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: His Dark Materials

Registered User yabini آواتار ها
    نگارشها
    1,090

His Dark Materials

His Dark Materials | نیروی اهریمنیش

نیروی اهریمنی‌اش (به انگلیسی: His Dark Materials) نام یک مجموعه سه‌گانه کتاب‌های داستان تخیلیه که توسط فیلیپ پولمن نوشته شده‌است. این کتاب‌ها به ترتیب سپیده شمالی (۱۹۹۵، در آمریکای شمالی با عنوان قطب نمای طلایی منتشر شده است.)، خنجر ظریف (۱۹۹۷) و دوربین کهربایی (۲۰۰۰) نام دارند. داستان کتاب در مورد دو نوجوان به اسم‌های لایرا بلاکوا و ویل پری است که در دو دنیای موازی زندگی می‌کنند و وارد ماجراهایی حماسی می‌شوند. کتاب سوم از مجموعهٔ نیروی اهريمنی‌اش در سال ۲۰۰۱ برندهٔ جایزه کتاب سال Whitebreard در انگلستان شد، که یک جایزهٔ معتبر ادبی به شمار می‌رود.

خب حال ماجرا

لایرا بلاکوا دختری ده-یازده ساله‌است که عمویش، لرد عزریل سر پرستیشو داره . سر یه کنجکاوی یابهتره بگم فضولی توی دردسر میافته و عمویش حاظر میشه کمکش کنه به شرط اینکه اون هم اطلاعاتی رو برای عموش جمع کنه .. چیزایی درباره ی غبار ..
    لایرا فکر می‌کند پدر و مادرش در یک سانحهٔ هوایی کشته شده اند؛ در حالی که این طور نیست.
    این وسط کسایی معروف یه شفن‌ها بچه‌ها و از جمله دوست لایرا، راجر را می‌دزدند و برای همین لایرا با کمک کوالی‌ها برای آزاد کردن بچه های زندانی شده و راجر به شمال می‌ره
    این غبار چیه؟ ..چه ربطی به شفن ها داره ؟.. شفن ها با بچه ها چی کاردارن؟ ... واقعا پدر مادر لایرا مردن!؟

خب ..

من جای تمامی بچه های فروم خجالت کشیدم وقتی دیدم معرفی اینو نداریم ...
    کتاب فوق العاده ای هست از اونجایی که الانا کتابا رو با مقیاسی به اسم هری پاتر می سنجن باید بگم اگه تو حد هر پاتر حساب نشه ازش خیلی بالاتره ....
    داستان با خطی سینوس حرکت میکنه .. الکی مشکل سبز نمیشه وسطش ... و بی خودی هم مشکلاتشون حل نمیشه
    منطقش کاملا ساده هست و کاملا منطقی * عجب!* ... شخصیت هویج هم نداره .. یعنی برای وجود هر کدوم یه دلیلی وجود داره
    دیگه .... به نظر من پایانش خوب بود .. شاید یه جورایی ( از نظر من ) پایان باز بود .. خودت میتونستی کشش بدی ...
    شروعش هم که حرف نداشت .. چون به هر حال همه یه روحیه کنجکاوی دارن که توی داستان با لایرا همراه شن ...
    دیگه این که وقتی جلد اول تموم میشه یه چیزی خرخره تو می جوه تا زود تر بعدی رو بخونی چون از فضولی میمیری .. مگر این که خیلی کار داشته باشی یا بی خیال باشی ... که در اون صورت ... خب برو غازتو بچرون تو !!

یه چیزی تا یادم نرفته.... 3 تا کتاب تکمیلی برا این وجود داره ( با تکمیلی ریاضی اشتب نشه ) :

1. آکسفورد لایرا
    2. روزی روزگاری در شمال
    3. کتاب غبار

ترجمش مال انتشارات کتاب پنجره بید

دیگه..دیگه ... هر کی نخونه نصف عمرش برفناس ...

2. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم
    Graphic
    Raikō آواتار ها
    نگارشها
    3,249

پاسخ : His Dark Materials

به و به ... جونم مهتا ...
    یه سری دیگه از کتابایی که من عشقشم و یه نویسنده خیلی خوب ...

تو این کتاب یسری چیزا واسه من جالب بود , جلد اول رو که خوندم , ناخود آگاه خانم کولتر رو نیکول کیدمن تصور میکردم و وقتی بازیگر فیلمش واقعا خودش بود , facepalm بودنم دیدن داشت ... واقعا شبیه هستن ...

هممم , این کتاب یه مشکله کوچولویی داره ... پولمن کلا یه نویسنده ایه که راحت کرکتر میکشه ... well , این حرکتش خیلی با من سازگار نبود ...
    دو جلد اول رو که فارسی خوندم و خوب بود ولی جلد سوم محشر بود the amber of spyglass و بازم مثه همیشه بشدت انگلیسیشو تجویز میکنم :دی
    بخوانید تا رستگار شوید ... :دی
    =============
    APTA
    ترجمه ی فارسی مانگای Tsubasa: Reservoir Chronicle
    https://forums.animparadise.com/showthread.php?t=15696

4. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Eyeshield21 آواتار ها
    نگارشها
    196

پاسخ : His Dark Materials

اسمشو شنيدم ولي فعلا نتونستم بخونمش در حال حاضر ٤تا سري فانتاسي رو دارم باهم ميخونم بعد كه تموم كردم ميخوام يكي همين كتاب يكيم wheel of timeجوردن و شروع كنم كه ١٤جلدش اومده و هركدومم حداقل ١٠٠٠ص ميشن!بازم اگه فانتاسي خوب سراغ داري معرفي كن
    Happines is a warm gun in hand

6. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال