Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: The Chronicles Of Narnia

Registered User yabini آواتار ها
    نگارشها
    1,090

Lightbulb The Chronicles Of Narnia

ماجرا های نارنیا

دوتا بشه به نام‌های پلی و دیگوری، در یکی از خیابان‌های قدیمی لندن، در همسایگی هم زندگی می‌کنند. یک بعدازظهر سرد و نمناک، ‌مشغول اکتشاف خانه‌شان می‌شوند و در یکی از انبارهای خانه، به دالان تاریک و بلندی راه می‌یابند که خانه‌های آن‌ها را به هم وصل می‌کند. بدین ترتیب، وارد اتاق کار مخفی دایی دانشمند دیگوری می‌شوند و چون آزمایش‌های علمی دایی، آزمایش‌هایی معمولی نیست، بچه‌ها با مناظر بسیار شگفت‌انگیزی روبه‌رو می‌شوند. اگر می‌خواهید بقیه‌ی ماجرا را بدانید، اگر می‌خواهید د رآغاز آفرینش نارنیا حضور داشته باشید، باید به همراه پلی و دیگوری وارد آن دالان تاریک و بلند بشوید.

مجموعه کتاب های سرگذشت نارنیا، اثر سی اس لوییس، فیسوف، نویسنده و شاعر ایرلندی، نسل ها از مجموعه داستان های محبوب کودکان و نوجوانان بوده است. در این مجموعه‌ی هفتگانه، تخیلی بارور و ماجراهایی پرهیجان، هنرمندانه با تمثیل های مذهبی آمیخته شده اند. هر کتاب داستانی جداگانه دارد، اما هر هفت ماجرا در سرزمین افسانه ای « نارنیا » رخ می دهند، سرزمینی که در آن، کودکان به رهبری اصلان ، شیر بزرگ، می آموزند که تنها با راستی، شجاعت و فداکاری می توان بر پلیدی پیروز شد. سی اس لوییس این هفت کتاب را بین سال های ۱۹۵۰ تا ۱۹۵۶ نوشت که باعث شد او را استاد قصه گویی برای بچه ها بدانند. مجموعه « سرگذشت نارنیا » شامل هفت کتاب زیر است:
    خواهرزاده جادوگر،
    شیر ، جادوگر و گنجه
    ، اسب و ادمش،
    شاه زاده کاسپین،
    کشتی سپیدده پیما،
    صندلی نقره ای،
    اخرین نبرد.
    هر قسمت از این کتاب در مورد ورود چند نوجوان به این سرزمین است و قسمت ها ارتباط داستانی چندانی با هم ندارند.
    اما در جلد اخر این ماجرا های جدا به هم پیوند میخورن و داستان رو کامل میکنن

ماجرا های نارنیا ماجرا های یه دنیای دیگس ... همه ما توی بچه گی دنیایی برای خودمون خلق میکردیم .. اینم مثل همونه .. یه دنیایی هست که ادم میتونه توش امید ها ارزوهاشو بریزه
    خودم خیلی وقتا به داستانا نارنیا پناه میبرم از دست دنیای خودمو !>__________<
    داستانش بچه گونه میزنه .. یعنی خیلی بچه گونه نوشته شد ... اما فوق العاده زیباست و اگه مثل من بلاهت کنی بری وسط امتحانا بخونی ممکنه بیوفتی( امسال تابستونم در اومد !!!)

دیگه .. اهان ... اقا جان من نمی فهمم وقتی بلد نیستن فیلم خوب از رو کتاب بسازن چرا گند میزنن به داستان هرکی فیلمو دیده دیگه داستان اونجور خوب نمیچسبه بهش اما باز هم خوفه .. اگه همندیدین پیشنهاد میکنم که نگاه هم نکنین چون واقعا خراب کردن داستانو ..(یعنی هر بار که یکی شو میسازن سی اس لویس تو قبر تکنو میره !!)

خیلی ها میگن که ..."وای خیلی بچه گونه بید ! بدرد نمیخوره " ... اینا هم .....* به خودت مسلط باش!>__<* خیلی اشتباه میکنن شاید نثرش بشه گونه باشه اما ماجراش پر از نماد هست و اونم نه از نوی دری وری .. از نوع خوفش!!!

2. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User sasuke.sama آواتار ها
    نگارشها
    508

scratch_one-s_head پاسخ : The Chronicles Of Narnia

اگه برای خودت هم همچین اتفاقی بیفته اونوقت دنبال شیر میری؟ یا منتظر میمونی اون دنبالت بیاد؟

من که منتظر میمونم...
    http://www.micro-source.ir

4. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال