Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: The Solitaire Mystery

Registered User yabini آواتار ها
    نگارشها
    1,090

The Solitaire Mystery

The Solitaire Mystery| راز فال ورق

یه خلاصه :
    هانس توماس و پدرش میرن که مامان رو پیدا کنن .... مامان وقتی هانس توماس 4 سالش بوده بابایی و هانس رو تنها میزاره یه جورایی برای اینکه خود گم شدشو پیدا کنه . الان هم تو یونانه مدل شده !! ( اخه کدوم احمقی برا پیدا کردن خودش مریه مدل میشه )
    توی راه یه کوتوله به هانس یه شیشه یا به عبارتی یه ذره بین میده و توی دهکده ای که توقف میکنن یه نانوا بهش یه کتاب کلوچه ای و با خوندن این کتاب هانس وارد دنیای یه ملوان غرق شده !! و ورق هاش میشه .... ( اصلا به من چه پاشو برو بخون ... بلد نیستم خلاصه کنم !!)

اصل کاری !
    کتاب راز فال ورق در سال 1990 توسط یوستین گارد نوشته شده . مخاطبای اصلیشم نوجوانان بیدن ولی موضوع اصلی داستان فرا گیر تر از یه گروه سنی خواص هست .
    این کتاب هم مثل کتاب دنیای صوفی( شایدم سوفی) درباره ی فلسفه هست اما نه تئوری های فلسفه برای همین در حین خوندن ادم یادش میره داره فلسفه میخونه که خوب خیلی اینشو دوست داشتم خودم ( ا یعنی هنوزم دوست دارم )
    یه مقدار (خیلی زیادی) سبک تر از دنیای صوفی ( سوفی !) هست بیشتر داستانه ولی خوب یه نگاه جالب و به عبارتی فلسفی به دنیا که نه .... همون زندگی ورق ها داره که یه جوری تا ته مخ ادم فرو میره که از روی کتاب که سرشو بلند کنه انگار که پس گردنی خورده باشه گیج میزنه ( سر خوندن این باید با یه چی میزنم تا ول کنم کتابو!!) عرضم به حضورتون که ....
    یه چیز جالب من اینو سر سال دوم راهنمایی اونم نمیدونم چرا هرسری سر کلاسای دینی خوف میخوندم ( یعنی یه هو گازشو میگرفتم !!).. اگه با این برهانای اثبات خدا و اینا مشکل داشته باشید ... (در هین لالایی معلم )واقعا ایمان میارن !

ولی از اون زرف اگه نوفهمین شی شی وگه عاقبتتون مثل یکی از دوستان میشه که کرضی به اسم منطق درد گرفت !!

دیگه ...
    اقا جان از من به شوما نصیحت .. قبل از هرگونه امتحان فیزیک و ریاضی نخونید اینو .... ابرو خودتون میره سر امتحان از من گفتن بودا !!

من عادت ندارم از این حرکتای خارجکی بزنم ولی یه چیزای خوفی در باره اش یافتم می زارم وبینید :

Anime Spoilerمتن پنهان: دی:

اینا یه سری نقده
    Anime Spoilerمتن پنهان: لول:

اونایی که داستانو نخوندن نخونن چون داستان جذابتشو از دست میده

Anime Spoilerمتن پنهان: نقدها:

چیه نکنه انتظارداستی جدی جدی اینجا بزارم .. پاشو برو منبعش بخون

Anime Spoilerمتن پنهان: منبع:

http://www.sarshar.org/archives/critics/post_965.html
    چیه ترسیدی اینم سرکاری باشه

والا خودمم یکمی خوندم حوصله نودارم امتحانم دارم .. ( کوین : همینی که هست .. چیه . حرفی داری !!!)

2. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال