Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: The Christmas Mystery

Registered User yabini آواتار ها
    نگارشها
    1,090

Lightbulb The Christmas Mystery

The Christmas Mystery |Julemysteriet

(راز کریسمس اما تو ترجمه هایی که من دیدم راز تولد بود !!)
    خلاصه:
    يوكيم پسر كوچكي است كه يك تقويم مخصوص كريسمس مي خرد . اين تقويم يك عكس بزرگ است كه داراي 24 خانه است و پشت هر در قسمتي از يك داستان كريسمس نقل مي شود . یوكيم اين تقويم را 24 روز قبل از كريسمس مي خرد و هر روز در يك خانه را باز مي كند تا داستان را پيگيري نمايد .

داستان تقويم يوكيم مربوط به دختري است كه در روزهاي نزديك به كريسمس توی فروشگاه شلوغ دنبال یه بره ی عروسکی میکنه و طی همین قضیه با فرشته اي هم سفر مي شود تا به 2000 سال قبل به لحظه تولد حضرت مسيح بازگردد و فرشته در راه براي او راز تولد عيسي و ساير آدميان را فاش مي كند .. توی راه با انواع موجودات اعم از ادم و گوسفند و فرشته همسفر میشن

خو ... این اولین کتابی بود که من از جناب گردر خوندم . یا واضح تر جزو اولین داستانایی بود که ادم ()حساب میشد و من خوندم ... در نتیجه خیلی بهم چسبید و بدجوری رفت زیر دندونم .. ( همچینی که یه 10- 11 باری خوندمش تا الان !)
    در کل ولی اگه این جوری حساب کنیم که من کتابای دیگه ی اقای گردر رو اول تر خونده بودم شاید انقده از این یکی خوشم نمیومد .. به نظرم به پیچیدگی کتابای دیگه اش ( حالا من یه چی میگم شوما جدی نگیر!) نبود .. (کاملا نظر شخصی بود و درضمن از بعضی دیگه کتاب هاش هم بیشتر دوست میداریم .. پس لطفا اون دمپایی رو از سر من بکشید کنار #5)

یه جورایی بیشتر از اینکه مثل کتاب دنیای صوفی ( سوفی ... ثوفی !!)یا مثلا مایا رو منطق ادم کار کنه ( بخش فلسفی مخ رو سرویس کنه !)و دید ادم رو به دنیا باز تر کنه داستانی بود ! و خدایش داستان خیلی خوبی هم داشت ....
    .... داستانش یه جوری هست که اگه بار اول باشه که میخونید با توجه به قطر کم کتاب و اگه کتاب خون باشید تا ته اش رو یه دفعه می خونید ... ( و اگه به بد شانسیه من باشید یه کی از دستتون میکشد بیرون و می چه خبرته .. جوییدی کتابو !) ....

توصیف هایی که داره خیلی ... چی بگم اخه ... مثال بزنم بهتره :

مثلا فصل 21 دسامبر "... دریاچه شبیه به یک بشفاب بزرگ چینی ابی، با لبه ی طلایی ... "
    خوب مثلا یه همچین منظره ای به نظر من بهتر از این نمیشد توصیف شه ... کاملا قابل لمسه !

یکی از جالب ترین قسمت هایش به نظر من اونجا بود که

داستان شهر هاملن رو به این داستان چسبونده بود ..
    یعنی اونجا که الیزابت وسط بازاره میخوره زمین و ملت یه جوری نگاش میکردن انگار موش دیدن ( )

( میشه 9 دسامبر !)

خو دیگه من که مخم راه نمیدی بیشتر از این صفحه رو کش بیارم .. یه کار بلد میطلبیم که بیشتر از کتاب شرح بده چون من که از این کارا بلد نیستم !

2. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :