Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 , از مجموع 11

موضوع: اموزش بازی سازی

Registered User jocker آواتار ها
    نگارشها
    122

اموزش بازی سازی

با سلام خدمت همگی
    خب بالاخره امتحانام تموم شد و تونستم یه نفس راحت بکشم
    خب این تایپیک مربود به موتور بازی سازی udkاست
    خب قبل از هر چیزی به معرفی این موتور می پردازم
    چقدر خب می گم
    در سال 2009 بود که شرکت Epic بطرز عجيب و البته خوشحال کننده اي تصميم گرفت موتورش رو بطور رايگان براي استفاده هاي غير تجاري منتشر کنه . اين خبر براي بازي ساز هاي آزاد خبري عالي بود چون الان ديگه همه به يکي از قويترين موتور هاي دنيا دسترسي دارن !
    UDK در حقيقت همون نسخه ي باينري موتور UE3 هست که اونو ميتونيد بصورت رايگان از سايتش دريافت کنيد .

همان انجين Unreal 3 است ... پلت فرم قدرتمند و حرفه اي ساخت بازي. تمام چيزي که براي ساخت يک بازي عالي احتياج خواهيد داشت.
    UDK براي کيست؟
    هر کس. همه کس. اگر شما ايده اي براي گيم داريد که براي پياده سازي نياز به يک پلت فرم دارد، UDK براي شماست.
    چرا UDK؟

چون توانايي، قدرت و انعطاف موتور Unreal Engine 3 را دارد. اين ابزارها توسط طيف وسيعي از گروه هاي حرفه اي استفاده شده اند و امتحان خود را پس داده اند. راه بهتري براي ساخت بازي با Unreal Engine 3 وجود ندارد.

حداقل سيستم مورد نياز :

Windows XP SP2 or Windows Vista
    2.0+ GHz processor
    2 GB system RAM
    SM3-compatible video card
    3 GB free hard drive space

سيستم پيشنهادي :

Windows Vista 64 SP2
    2.0+ GHz multi-core processor
    8 GB System RAM
    NVIDIA 8000 series or higher graphics card
    Plenty of HDD space

موتور آنریل (Unreal Engine) بدون شک اگه قوی ترین موتور صنعت بازیسازی نباشه یکی از قویترین هاست و برای مقایسه فقط کافیه به بازی هایی که توسط این موتور ساخته شده توجه کنیم .
    سازنده ی این موتور شرکت معروف EPIC هست که تا به حال بازی هایی مثل سری Gears Of War رو با اون ساخته که تنها نمونه ای از قدرت این موتور هستند . این شرکت تا به حال سه نسخه ازین موتور رو ارائه داده :

Unreal Engine 1
    Unreal Engine 2
    Unreal Engine 3
    و نسخه ی چهارم آنریل انجین هم که سال 2005 اعلام شد در حاله ساخته و پیش بینی میشه تا سال 2012 به اتمام برسه .

Unreal Engine 1

اولین نسخه ی آنریل انجین بود . مهم ترین بازی که با این موتور ساخته شد بازی Unreal Tournament بود .
    زبان ساده ی اسکریپت نویسی اون و ساختار نوی موتور باعث محبوبیت زیاد اون در اون زمان شد .

Unreal Engine 2

نسخه ی دوم موتور آنریل بود که با اون بازی هایی مثل Unreal Tournament 2003 درست شد . این نسخه نسبت به نسخه ی قبل خیلی کاملتر شده بود و از لحاظ گرافیکی هم پیشرفت زیادی کرده بود .
    Unreal Engine 3

سومین نسخه ی آنریل انجین . این موتور در این نسخه پیشرفت خیلی عظیمی کرده بود . وقتی بازیهاش اومدن تقریبا همه ی ما فهمیدیم که با یه نسل جدید توی بازی های کامپیوتری مواجهیم . بازی هایی که با این موتور ساخته شده بودند دارای گرافیک خارق العاده و گیم پلی بسیار روان و فیزیک عالی و تمام مشخصات دیگه ی یه بازی عالی بودن . نمونه ی بارزش بازی خود شرکت Epic هست که تحت عنوان Gears Of War منتشر شد و طرفداران خیلی زیادی برای خودش بدست آورد . جامعه ی بازیسازا همیشه به این موتور به چشم یک رویای دست نیافتنی نگاه میکردن تا اینکه ...

خب این لینک دانلو فایل
    اخطار : محتوای ویژه کاربران
    برای دیدن این محتوا باید وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید.
    اگه هم خواستید می تونید از سایت های مختلف تو ایران بخرید قیlتش هم مناسبه من اون موقع که adslنداشتم خریدمش

اموزش ها هم سعی می کنم بذارم
    لقمان را گفتد ادب از که اموختی گفت از اینترنت ایران
    http://h-and-a.mihanblog.com/ myblog

2. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    122

پاسخ : اموزش بازی سازی

اینم دوتا اموزش

4. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User kakashi-sensi آواتار ها
    نگارشها
    750

نقل قول نوشته اصلی توسط jocker نمایش پست ها
    با سلام خدمت همگی
    خب بالاخره امتحانام تموم شد و تونستم یه نفس راحت بکشم
    خب این تایپیک مربود به موتور بازی سازی udkاست
    خب قبل از هر چیزی به معرفی این موتور می پردازم
    چقدر خب می گم
    در سال 2009 بود که شرکت Epic بطرز عجيب و البته خوشحال کننده اي تصميم گرفت موتورش رو بطور رايگان براي استفاده هاي غير تجاري منتشر کنه . اين خبر براي بازي ساز هاي آزاد خبري عالي بود چون الان ديگه همه به يکي از قويترين موتور هاي دنيا دسترسي دارن !
    UDK در حقيقت همون نسخه ي باينري موتور UE3 هست که اونو ميتونيد بصورت رايگان از سايتش دريافت کنيد .

همان انجين Unreal 3 است ... پلت فرم قدرتمند و حرفه اي ساخت بازي. تمام چيزي که براي ساخت يک بازي عالي احتياج خواهيد داشت.
    UDK براي کيست؟
    هر کس. همه کس. اگر شما ايده اي براي گيم داريد که براي پياده سازي نياز به يک پلت فرم دارد، UDK براي شماست.
    چرا UDK؟

چون توانايي، قدرت و انعطاف موتور Unreal Engine 3 را دارد. اين ابزارها توسط طيف وسيعي از گروه هاي حرفه اي استفاده شده اند و امتحان خود را پس داده اند. راه بهتري براي ساخت بازي با Unreal Engine 3 وجود ندارد.

حداقل سيستم مورد نياز :

Windows XP SP2 or Windows Vista
    2.0+ GHz processor
    2 GB system RAM
    SM3-compatible video card
    3 GB free hard drive space

سيستم پيشنهادي :

Windows Vista 64 SP2
    2.0+ GHz multi-core processor
    8 GB System RAM
    NVIDIA 8000 series or higher graphics card
    Plenty of HDD space

موتور آنریل (Unreal Engine) بدون شک اگه قوی ترین موتور صنعت بازیسازی نباشه یکی از قویترین هاست و برای مقایسه فقط کافیه به بازی هایی که توسط این موتور ساخته شده توجه کنیم .
    سازنده ی این موتور شرکت معروف EPIC هست که تا به حال بازی هایی مثل سری Gears Of War رو با اون ساخته که تنها نمونه ای از قدرت این موتور هستند . این شرکت تا به حال سه نسخه ازین موتور رو ارائه داده :

Unreal Engine 1
    Unreal Engine 2
    Unreal Engine 3
    و نسخه ی چهارم آنریل انجین هم که سال 2005 اعلام شد در حاله ساخته و پیش بینی میشه تا سال 2012 به اتمام برسه .

Unreal Engine 1

اولین نسخه ی آنریل انجین بود . مهم ترین بازی که با این موتور ساخته شد بازی Unreal Tournament بود .
    زبان ساده ی اسکریپت نویسی اون و ساختار نوی موتور باعث محبوبیت زیاد اون در اون زمان شد .

Unreal Engine 2

نسخه ی دوم موتور آنریل بود که با اون بازی هایی مثل Unreal Tournament 2003 درست شد . این نسخه نسبت به نسخه ی قبل خیلی کاملتر شده بود و از لحاظ گرافیکی هم پیشرفت زیادی کرده بود .
    Unreal Engine 3

سومین نسخه ی آنریل انجین . این موتور در این نسخه پیشرفت خیلی عظیمی کرده بود . وقتی بازیهاش اومدن تقریبا همه ی ما فهمیدیم که با یه نسل جدید توی بازی های کامپیوتری مواجهیم . بازی هایی که با این موتور ساخته شده بودند دارای گرافیک خارق العاده و گیم پلی بسیار روان و فیزیک عالی و تمام مشخصات دیگه ی یه بازی عالی بودن . نمونه ی بارزش بازی خود شرکت Epic هست که تحت عنوان Gears Of War منتشر شد و طرفداران خیلی زیادی برای خودش بدست آورد . جامعه ی بازیسازا همیشه به این موتور به چشم یک رویای دست نیافتنی نگاه میکردن تا اینکه ...

خب این لینک دانلو فایل
    اگه هم خواستید می تونید از سایت های مختلف تو ایران بخرید قیlتش هم مناسبه من اون موقع که adslنداشتم خریدمش

اموزش ها هم سعی می کنم بذارم
    خیلی خوبه که یکی بیاد و این لینکارو بزاره. ولی قبلش بگو که باید یه برنامه نویس قوی باشی تا بتونی با این نرم افزار یا همون موتور کار بکنی. کار هرکسی نیست.
    I'm not a hero... Never was, never will be. I'm just an old killer... Hired to do some wet work

6. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط kakashi-sensi نمایش پست ها
    خیلی خوبه که یکی بیاد و این لینکارو بزاره. ولی قبلش بگو که باید یه برنامه نویس قوی باشی تا بتونی با این نرم افزار یا همون موتور کار بکنی. کار هرکسی نیست.
    اره ولی این نرم افزار یا همون موتور یه قابلیت داره به نامkismentکه می شه با استفاده از اون برنامه هارو مثل پازل به هم وصل کرد که با این قابلیت شرکتepicگفته که می شه 90 درصد برنامه ها رو با هاش پیاده کرد که اموزش این قابلت رو هم می ذارم و خیلی اسونه کار کردن باهاش و خودم که زیاد برنامه نویس بلد نیستم با این راحت کار می کنم
    یه چیز دیگه هم بگم اونم اینکه کسی که می خواد با این برنامه یه بازی خیلی معنولی بسازه نیاز به برنامه نویسی نداره

ویرایش توسط jocker : 04-24-2012 در ساعت 11:01 PM

8. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    122

مطمئن بودم این تایپیک مورد استقبال قرار نمی گره ولی خب بازم ادامه می دم و ناامید نمی شم::#13::#13
    این نرم افزارو خیلی از تیم های بازی سازی ایرانی ازش استفاده می کنن و فکر نکنید چیز کمیه خیلی قدرتمنده

دوتا اموزش دیگه
    اولی اموزش ساخت نردبان از سایت poromakers.ir
    دومی هم اموزش ساخت اب و دریاچه با فیزیک از خودم

10. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    122

اموزش ساخت انیمیشن از خودم درudk
    اینم یه ویدیو از خودم که بهتون بگم کار با این برنامه سخت نیست البته این خیلی سادست مپ های بزرگ تر بیشتر کار می خواد
    اگه هم هر سوالی داشتید بپرسید خوش حال می شم

چند تا هم عکس از udk
    ویرایش توسط jocker : 04-26-2012 در ساعت 02:00 PM

12. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User
    نگارشها
    2

با سلام.
    خیلی خوشحال هستم که اینجا هم چنین تاپیکیو ایجاد کردید.

خوب این انجین یکی از قویترین انجین های دنیاست.

و همینطور رقیب سرسخت cryengine هست.

که خوشبختانه cryengine هم مثل unreal نسخه development kit اون عرضه شده.(رایگان هست)

این انجین ادیتور خیلی قدرتمندی داره و همچنین قدرت رندر بالا و زبان برنامه نویسی کمی مشکل.
    بازی های خیلی زیادی با این انجین ساخته شده:
    batman arkham city,bioshock 2,medal of honor 2010...
    اگر سوالی در مورد این انجین بود من در خدمتم.

موفق باشید

14. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User taha65 آواتار ها
    نگارشها
    119

اول به خاطر این تاپیک ممنون
    دوم چندتا سوال داشتم
    1)لازمه ما گرافیک و نقاشی خوبی داشته باشیم؟(من برنامه نویسیم بد نیست ولی از نقاشی چیز زیادی نمیدونم)
    2)میشه با این موتور بازی های HO ویا Point & click ساخت؟ یا بازی هایAdventure که خوب تیراندازی و دشمن و اینا کمتر توش مطرحه.
    3)اگر این موتور مناسب اون جور بازی ها نیست لطفا یه موتور خوب به من معرفی کن
    بازم ممنون

16. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    750

نقل قول نوشته اصلی توسط taha65 نمایش پست ها
    اول به خاطر این تاپیک ممنون
    دوم چندتا سوال داشتم
    1)لازمه ما گرافیک و نقاشی خوبی داشته باشیم؟(من برنامه نویسیم بد نیست ولی از نقاشی چیز زیادی نمیدونم)
    2)میشه با این موتور بازی های HO ویا Point & click ساخت؟ یا بازی هایAdventure که خوب تیراندازی و دشمن و اینا کمتر توش مطرحه.
    3)اگر این موتور مناسب اون جور بازی ها نیست لطفا یه موتور خوب به من معرفی کن
    بازم ممنون
    بابا خیره سرش این Unreal Engine ها!!!! میتونی باش آپولو هم هوا بکنی, چه برسه این سبکایی که گفتی. P&C که فقط یه بک میخوادو چنتا آیتم. معلومه که میشه. برای طرح هم , باید یه چیزی داشته باشی. حالا یا خودت میکشی یا یکی دیگه یا از یجا بر میداری (بخون میدزدی).

18. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User taha65 آواتار ها
    نگارشها
    119

نقل قول نوشته اصلی توسط kakashi-sensi نمایش پست ها
    بابا خیره سرش این Unreal Engine ها!!!! میتونی باش آپولو هم هوا بکنی, چه برسه این سبکایی که گفتی. P&C که فقط یه بک میخوادو چنتا آیتم. معلومه که میشه. برای طرح هم , باید یه چیزی داشته باشی. حالا یا خودت میکشی یا یکی دیگه یا از یجا بر میداری (بخون میدزدی).
    خوب نمیشه این آموزشتون رو یکم جزئی تر کنین لطفا
    من برای این جور بازی ها قبلا Adventure Maker رو دیدم ولی به نظرم کامل نبود
    خیلی محدود بود
    بازم ممنون

20. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    750

نقل قول نوشته اصلی توسط taha65 نمایش پست ها
    خوب نمیشه این آموزشتون رو یکم جزئی تر کنین لطفا
    من برای این جور بازی ها قبلا Adventure Maker رو دیدم ولی به نظرم کامل نبود
    خیلی محدود بود
    بازم ممنون
    والا این آموزش ماله من که نیست. باید به jocker بگی. من خودم با UE کار نکردم. ولی برای شروع بنظرم کتابی که بازی رایانه ترجمه کرده خوب باشه. شایدم جوکر آموزشای خوبی داشته باشه. ازش بپرس.
    لینک کتاب

22. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال