Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: The Keys to the Kingdom

کاربر افتخاری فروم
    Graphic
    Raikō آواتار ها
    نگارشها
    3,249

The Keys to the Kingdom

هفتگانه کلید های پادشاهی یه مجموعه دیگه از یکی از مشهورترین فانتزی نویس های عصر یا همون گارت نیکس هست که به حول موضوع پسری نوجوون که بیماری تنفسی داره ولی روزی طی یه اتفاق کل زندگیش تغییر میکنه و با دنیایی ماورایی آشنا میشه که در اصل اون دنیاییه که فرای دنیاهای دیگه خلق شده ...
    در این دنیا که خالق اون وصیت نامه ای از خودش بجا میذاره , هفت نفر به نام های روز های هفته مامور اجرای وصیت نامه میشن ولی به اون عمل نمیکنن و در هفت مکان مختلف دفنش میکنن ... این وصیت نامه به صورت موجودی خاصی هستن که برای کامل شدن باید به هم متصل شن و وارث بر حق رو مشخص کنن ...

هفت جلد شامل :

Mister Monday
    Grim Tuesday
    Drowned Wednesday
    Sir Thursday
    Lady Friday
    Superior Saturday
    Lord Sunday
    =============
    APTA
    ترجمه ی فارسی مانگای Tsubasa: Reservoir Chronicle
    https://forums.animparadise.com/showthread.php?t=15696

2. 12 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

مدير بخش Pandora Hearts همکار بخش سریال های آسیایی APTA Fire Team Sh_shlove6 آواتار ها
    نگارشها
    4,448

پاسخ : The Keys to the Kingdom

اهم اهم
    متاسفانه :دی این سری کتاب بسیار جالب هستش ,
    مرسی پری دونو که بهم پیشنهاد دادی بخونم :>
    (سریع وضعیت رو مشخص کنم )

شاید چند فصل اولین جلد برای انقدر کشش نداشت , یعنی با خودم فکر میکردم یه داستان تکراری با پایان مشخصی رو به روم هستش
    ولی شخصیت آرتور خیلی خوبه , من خوشم امد . کاراکتری نیست که ادعای داشته باشه , با اینکه وارث ذی حق معرفی میشه ولی هیچ علاقه ای نداره و همه چیز ناخواسته بهش تحمیل میشه و با این حال خیلی خوب از عهده اش برمیاد ولی باز هم دوست داره به زندگی معمولیش برگرده

از طرفی فضای عمارت هیجان انگیزه , جای که شما هیچی نخورید و ننوشید هم نمیمیرید , عمارتی که کلی کارمند و ساکن عجیب غریب و هزارتا سوراخ سنبه داره (انقدر دوست دارم :دی)

و از همه جالب تر " هیچ " و "معمار" هستن. استفاده از "معمار" به نظرم واقعا ایده ی جالبی هستش.

و شاید بگین : چقدر خنگه تازه بعد از دو جلد فهمیده این موضوع رو :دی ... هر کدوم از این اربابان عمارت دچار یکی از هفت گناه کبیره هستن. تنبلی , طمع, شکم پرستی ...

و الان من مشغول چهارشنبه ی غرق شده هستم :دی
    سپیده دمش چقدر جذابه
    اوه یادم رفت , هر کدوم از اربابان , سه دستیار دارن " سپیده دم" " ظهر" "غروب" , یکی از یکی جالب تر :دی البته اگه ارباب هاشون بلای سرشون نیورده باشن :دی

4. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال