Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

**** مدیر ارشد ****
    Shaparak
    Shaparak آواتار ها
    نگارشها
    4,120
    Blog Entries
    128

بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

روز همگی به خیر ;-)

این تاپیک رو مختص نمایشگاه ایجاد کردم.
    نمایشگاه کتاب در هر سطح و با هر عیب، نقص و یا قوتی هم که باشه، به هر صورت یکی از اتفاق های مهم و فرهنگی مملکت ماست.

دوستانی که احتمالا امسال در این نمایشگاه شرکت می کنن و کتابی می خرن، می تونن عنوان کتاب ها، نشر اونها، کتابهایی که احیانا دوست دارن از نمایشگاه تهیه کنن و مسائلی از این دست رو با بقیه به اشتراک بذارن.

این روش یکی از روش هایی هست که به شما اجازه میده راحت تر کتاب های دلخواهتون رو پیدا کنید و کیفیت کتاب های امسال نمایشگاه رو ارزیابی کنید. یا حداقلش اگر نمی تونید توی نمایشگاه شرکت کنید، میتونید از بهترین کتابهایی که بعدا توی بازار پیدا میشه لیستی بردارید.

حمید جان اگر جا به جایی نیاز داره زحمتش رو بکش.
    ممنون
    ویرایش توسط Shaparak : 05-01-2013 در ساعت 12:38 PM

2. 19 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User taha65 آواتار ها
    نگارشها
    119

پاسخ : بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب

http://www.tibf.ir/
    آدرس سایت رسمی نمایشگاه کتاب
    البته قسمت جستجوی کتاب ها هنوز غیر فعاله.
    من خودم هم حتما شرکت می کنم. ولی وسعم نمی رسه بیشتر از 5 یا 6 تا از کتابهایی رو که می خوام بخرم
    اول از همه دنبال گتسبی بزرگ می گردم. بعد هم ماجرای عجیب سگی در شب
    به انتشارات افق و ماهی و چشمه حتما سر می زنم

4. 15 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

APTA Member rick آواتار ها
    نگارشها
    698

امروز ظهر یه سری زدم.خوب خلوت بود.
    کتاب دوجلدی گاتهای اوستا 55000توممممممممممممممممنننن نننن!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی دیگه فهمیدم نمایشگاه امسال چه خبره
    گاهے یڪ نگاه آنقدرمهرباݧ است ڪہ چشم هرگزرهایش نمیڪند
    گاهےیڪ رفاقت آنقدرماندگاراست ڪہ زماݧ حریفـــــش نمےشود
    و گاهے یڪ نفر آنقدر عزیزاست ڪہ قلب رهایش نمیڪند

6. 15 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    698

امروز کلا در خدمت غرفه سفارت ژاپن بودم

توی سایت نمایشگاه کتاب نوشته بود پنج شنبه پله برقی پل عابر پیاده راه اندازی میشود............... یکسال بعد.......صدای وزش باد و گردوغبار به هوا برخاستن..... عبور یه بوته خار از جلوی چشمان منتظر..........

8. 12 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

**** مدیر ارشد ****
    Shaparak
    Shaparak آواتار ها
    نگارشها
    4,120
    Blog Entries
    128

خب همونطور که حدسش رو میزدم...
    سال به سال بدتر از پارسال.

من البته برای نمایشگاه و خرید نرفته بودم خوشبختانه. مهمان نشر McGraw-Hill بودم امروز.
    ناشران خارجی که بسیار ماشالا داشتن و با این وضعیت افت ریال ما در برابر دلار بیش از این انتظار نمی رفت که دست بذارم روی یک کتاب و بپرسم چند و نگن با تخفیف یک و هفتصد.

ناشران داخلی هم واقعا وضعیتشون دراماتیک بود. من تو عمرم نمایشگاه رو اینقدر خلوت ندیده بودم.
    ناشران عمومی که تخصصی تر بودن، مخصوصا در حیطه ی ادبیات، ادبیات کهن و نشرهایی مثل نشر معاصر، امیرکبیر که کارهای دایره المعارفی می کنن، بسیار کتابهای خوبی داشتن؛ ولی خب رقم ها همه نجومی بود.

مخلص کلام اینکه عناوین خوبی موجود هست امسال. هم در حیطه ی کلاسیک و هم در زمینه های تخصصی تر؛ ولی ورود به نمایشگاه به قصد خرید واقعا منوط به این هستش که جیب پر و پیمونی داشته باشید.

10. 14 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Kairi آواتار ها
    نگارشها
    180

به شخصه بیشتر از 10 11 سال میشه که هر ساله از نمایشگاه دیدن میکنم ؛ امسال به معنای کلمه " مزخرف ترین " رو به خودش اختصاص داده بود .

نبودن چندی از ناشران معروف و خوش ذوق ؛ بی نظمی غرفه ها بدتر از همیشه ؛ تعدیل چشمگیر بازدید کننده ها و قیمت های سرسام آور که من رو پشیمون کرد که واقعاً چرا پارسال خرید یکسری از کتاب های موجود رو به امسال موکول کردم و در حال حاظر حتی یکیشون رو هم با این وضع نمیتونم بخرم .

نمایشگاه رسماً شده محل کسب و کار فست فود ها و رستوران های فوری و بستنی فروشی ها و شکم جات در کل !

پ.ن: در مورد وضع استقرار ناشران خارجی هم که چیزی نگم بهتره ...
    پ.ن2: واقعاً این نمایشگاه کتاب هر ساله یه دل خوشی بزرگی برای من بود و جو حاکم برش به واقع تک بود ؛ این هم عملاً از بین رفته.
    Real eyes Realize Real lies

12. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User taha65 آواتار ها
    نگارشها
    119

من تازه از نمایشگاه بازدید کردم.
    درمورد خلوتی کاملا با دوستان دیگه موافقم. حتی مترو هم خلوت تر از سال های قبل بود.
    تازه چند تا از ناشرای کار درست مثل نشر چشمه شرکت نکرده بودند که خیلی به من برخورد والبته سوال برانگیز بود.
    چیدن غرفه ها هم افتضاح چون برای رسیدن از ناشران عمومی به دانشگاهی چند کیلومتر باید طی می کردی
    کلا به نظرم هرسال همین مشنلات رو داشته باشیم . ولی مثلا برای منه شهرستانی چاره دیگه ای به جز شرکت در نمایشگاه نیست

14. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم
    Graphic
    Alice آواتار ها
    نگارشها
    2,044

فکر نکنم لازم باشه توضیح بدم که چطور رفتم اونجا و خورد تو ذوقم.به همون اندازه که نمایشگاه خلوت بود قیمتها سرسام آور بودن.به شخصه بیشتر پولهامو تو غرفۀ خانه زیست شناسی و گاج به باد دادم.
    ناشران عمومی هم باز انتظاراتم رو برآورده نکرد.از کنار هر ردیفی که رد میشدیم اسامی این طوری بود که "بوستان حق" ، "آیات تابناک ولایت" ، "استقلال اندیشۀ زاهد" و از این دسته انتشارات.
    بُن های کتابها هم که به هیچ کار نیومد.یکی از غرفه دارای بدجنس بُن رو گرفت گفت تخفیف حساب میکنه ولی همون تخفیف خود غرفه رو زد.
    با حرف علیرضا موافقم به شدت.فکر کنم بیشتر از اونچه که کتاب اونجا خریداری بشه احتمالا غرفه های بخور بخور سود کردن و پول پارو کردن.هر جا رد میشدیم یکی نشسته بود یه چی میخورد.
    برگشتنه هم که اصن حرفشو نزنین.
    مردم به جای نمایشگاه اومدن ریخته بودن تو مترو.
    مترو مصلی هوا نبود تنفس کنی حتی.بین سه چار تا از مسافرا همچین به دیوار مترو فشرده شدم که جاش موند رو دستم.کتابام ایضا.
    خلاصه که به نظرم امسال با نرفتن به نمایشگاه چیزی رو از دست نمیدید.

16. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    698

میخوان یه نمایشگاه دائمی توی زمینای عباس آباد بسازن. خب که چی؟!!
    یه مرده که تازه موهاش خاکستری شده بود داشت باهاشون صحبت میکرد که آره با این طرح ساختی که می بینم فضا برای دخترپسر بازی بیشتر میشه . منم یه خدا خیرشون بده اون وسط انداختم.

18. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

من فقط کتابهای هنر بخش بین الملل رو دیدم کتابهای خوبم دیدم خصوصا تو زمینه تصویرسازی حالا بگذیریم از سانسورهای مسخرشون که یه برچسب سفید زده بودن روی تصاویر و کلا گند زده بودن به تصویرساز بدبخت و کتاب . قیمت هام خیلی نجومی بود. توی کل غرفه ها تنها کتاب بدون سانسور در این زمینه طراحی های میکل آنژ بود که احتمالا از زیر دستشون در رفته بود
    هیییی چرا مانگاها برای فروش نبودن؟ دلم می خواست بخرم حالا هر چی هم که تو نت خونده باشی باز کاغذ یه چیز دیگست خب
    توی متروی مصلی نزدیک بود تلف شیم! دی
    ویرایش توسط sarehgol : 05-09-2013 در ساعت 06:31 PM

20. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال