Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 18

موضوع: مشکلات شما با تلفن همراه!

همکار بازنشسته فروم katsura آواتار ها
    نگارشها
    636

مشکلات شما با تلفن همراه!

سلام.

این تاپیک رو ایجاد کردم که سوالاتتون رو درمورد مشکلاتتون با گوشیتون بپرسین و اگه کسی بلد بود لطف کنه و جواب بده^^

اول از خودم ><"
    گوشیم Galaxy s هر کاری میکنم به wifi وصل نمیشه!یعنی پیداش میکنه اما وصل نمیشه و میگه signal =Excellent
    خیلی توی نت گشتم اما اصلا کمک نکرد QAQ
    لطفا اگه کسی میتونه کمک کنه!

پ.ن:کل صفحه هارو گشتم تاپیک مشابه پیدا نکردم....ولی اگه تکراریه حذفش کنین ><"
    I got the point that i should leave you alone...but we both know that I'm not that strong

2. 15 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم
    Graphic
    Alice آواتار ها
    نگارشها
    2,044

پاسخ : مشکلات شما با تلفن همراه!

عزیزم فکر کنم تو تنظیمات خود وای فایت یه allow mobile devices داشته باشه که باید تیک کنی،نمیدونم :-؟؟
    ----
    گوشی من HTC desire HD ـه و مشکل عمده ای که داره اینه که اس ام اس هام از آینده میرسن!
    یعنی فرض کنین تو ایران ساعت 9 شبه،بعد من یه اس ام اس به دوستم میدم تو این ساعت...جواب که ریسیو میشه زده "ساعت 10" ریسیو شده!در حالی که هنوز 10 نشده ساعت!!!
    بعد بدیش اینه اس ام اس های طرف پشت هم ردیف میشن مال منم پشت هم!مث مواقع عادی نیس که یکی مال من باشه بعد جواب اون بعد مال من و همین طور به ترتیب!
    نمیدونم باید چی کارش کنم!کسی نظری داره؟

4. 12 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User kakashi-sensi آواتار ها
    نگارشها
    750

نقل قول نوشته اصلی توسط Alice نمایش پست ها
    عزیزم فکر کنم تو تنظیمات خود وای فایت یه allow mobile devices داشته باشه که باید تیک کنی،نمیدونم :-؟؟
    ----
    گوشی من HTC desire HD ـه و مشکل عمده ای که داره اینه که اس ام اس هام از آینده میرسن!
    یعنی فرض کنین تو ایران ساعت 9 شبه،بعد من یه اس ام اس به دوستم میدم تو این ساعت...جواب که ریسیو میشه زده "ساعت 10" ریسیو شده!در حالی که هنوز 10 نشده ساعت!!!
    بعد بدیش اینه اس ام اس های طرف پشت هم ردیف میشن مال منم پشت هم!مث مواقع عادی نیس که یکی مال من باشه بعد جواب اون بعد مال من و همین طور به ترتیب!
    نمیدونم باید چی کارش کنم!کسی نظری داره؟
    موقعیتت رو چک کردی؟ همون location گوشی رو میگم. بعدشم ساعت گوشیتو از automatic در بیار. شاید کمک کرد.
    I'm not a hero... Never was, never will be. I'm just an old killer... Hired to do some wet work

6. 13 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

مدیر بخش مترجمان slimshady21 آواتار ها
    نگارشها
    1,629

نقل قول نوشته اصلی توسط katsura نمایش پست ها
    گوشیم Galaxy s هر کاری میکنم به wifi وصل نمیشه!یعنی پیداش میکنه اما وصل نمیشه و میگه signal =Excellent
    راستش گوشی خواهری همچین مشکلی داشت تو تنظیمات برو wifi رو خاموش کن و بدون اینکه هیچ لمس دیگه ایی رو گوشی انجام بدی گوشی رو خاموش روشن کن
    برای خواهری انیجوری درست شدش امیدوارم برای توام درست بشه

really?

8. 13 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

**** مدیر ارشد ****
    Shaparak
    Shaparak آواتار ها
    نگارشها
    4,120
    Blog Entries
    128

وقتی ابتدائا وایفای رو روشن می کنی علامت وایفای رو اون بالا میبینی اصلا؟ سفیده یا خاکستری؟ قبل از اینکه اوتوماتیک سرچ کنه و حالا پسورد بدی و کانکت بشی رو میگم.
    از اول این مشکل رو داشتی یا وقتی از محدوده ی دستگاه مودم خارج شدی و دوباره در محدوده قرار گرفتی وصل نمیشه؟

10. 13 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

گرافیست تیم Urash
    Graphic
    pucira_mja آواتار ها
    نگارشها
    1,810

سلام.

این تاپیک رو ایجاد کردم که سوالاتتون رو درمورد مشکلاتتون با گوشیتون بپرسین و اگه کسی بلد بود لطف کنه و جواب بده^^

اول از خودم ><"

احتمالا پروتکل رمزنگاری wpa2 نیست ؟
    چون wifi رو پیدا میکنه تو سرچ از نظر سخت افزاری هیج مشکلی نداره اما نرم افزاری هم مشکلی نداره =))) مگه این که گوشی قبلا روت شده باشه بعد فایلای سیستیمیش دستکاری شده باشه دی
    شما بیا یه کاری کن برو پروتکل رمزنگاری رو به wpa تبدیل کن اگه باز درست نشد بزن رو wep(این اخری اصلا و ابدا توصیه نمیشه امنتیت شبکه ات در حد معلومات حمید پایین میاد دی)
    اگه باز درست نشد با یه روتر دیگه تست کن باز نشد تعمیرگاه دی
    یه چیز دیگه وقتی میگه سیگنال اکسلنت و نمیره اینترنت به این معنی هست که ip نمیدونم چی چی (دوستان متخصص کامل کنن این اسم دی) رو از روتر نمیگیره و در نتیجه در گرفتن ایپی ادرس میمونه و هیچگاه به نت وصل نمیشه
    پ.ن:مدل روترت چیه؟
    آرام ؟آرام بـرای چـه بایـد گـرفت ؟ وقتـی بمیریـم ، خـود به خـود آرام می گـیریم !
    پیـش از آنکـه بمیریـم کـه نبایـد بمیریـم !

12. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

نقل قول نوشته اصلی توسط pucira_mja نمایش پست ها
    احتمالا پروتکل رمزنگاری wpa2 نیست ؟
    چون wifi رو پیدا میکنه تو سرچ از نظر سخت افزاری هیج مشکلی نداره اما نرم افزاری هم مشکلی نداره =))) مگه این که گوشی قبلا روت شده باشه بعد فایلای سیستیمیش دستکاری شده باشه دی
    شما بیا یه کاری کن برو پروتکل رمزنگاری رو به wpa تبدیل کن اگه باز درست نشد بزن رو wep(این اخری اصلا و ابدا توصیه نمیشه امنتیت شبکه ات در حد معلومات حمید پایین میاد دی)
    اگه باز درست نشد با یه روتر دیگه تست کن باز نشد تعمیرگاه دی
    یه چیز دیگه وقتی میگه سیگنال اکسلنت و نمیره اینترنت به این معنی هست که ip نمیدونم چی چی (دوستان متخصص کامل کنن این اسم دی) رو از روتر نمیگیره و در نتیجه در گرفتن ایپی ادرس میمونه و هیچگاه به نت وصل نمیشه
    پ.ن:مدل روترت چیه؟
    البته نظر منه ها ولی ما یه مودم وایرلس و یه روتر داریم گوشی خودم که htchd7 هست به راحتی به روتر وصل میشه ولی اصلا به مودم وصل نمیشه انواع حرکتها رو هم زدم مشکل داره مودمه کلا بیخیالش شدم.
    As soon as we are born the return begins
    at once the setting forth and the coming back
    we die in every moment

14. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

گرافیست تیم Urash
    Graphic
    pucira_mja آواتار ها
    نگارشها
    1,810

نقل قول نوشته اصلی توسط Boss Hunter نمایش پست ها
    البته نظر منه ها ولی ما یه مودم وایرلس و یه روتر داریم گوشی خودم که htchd7 هست به راحتی به روتر وصل میشه ولی اصلا به مودم وصل نمیشه انواع حرکتها رو هم زدم مشکل داره مودمه کلا بیخیالش شدم.
    برو تو کامپیوتر اونجایی که حافظه یا به اصطلاح چی میگن یوزر پسا و ستینگو ذخیره میکنه اونجا دی (فهمیدی کجا رو میگم به منم بگو)
    تو هر دو تا دستگاه پاک کن مال همدیگه رو بعد دوباره از اول یوزر پس بده وصل میشه دی
    پ.ن:احتمال داره چون از Wpa2 استفاده میکنی و یکی از این دو تا این پروتکل رو پشتیبانی نمیکنه به هم وصل نشن دی شما پروتکل رو روی wpa و wep بذار و بعد امتحان کن شاید فرجی شد دی
    پ.ن:یه چیزایی ادم این تایپیکو میبینه یادش میاد بعد یدفه یه شیرنی میاد تو ذهنش از یادش میره :-"

16. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

گرافیست تیم ZABOZA
    Graphic
    MADARA آواتار ها
    نگارشها
    323

من مشکل ندارم مشاوره میخوام

از بین این دو تا کدومو انتخاب میکنین؟

Huawi Ascend G600

Galaxy SII دست سوم،روت شده،رام غیر رسمی روش نصب شده و بدون گارانتی ولی تر و تمیز

هردوشونم حول و حوش 700 تومن...
    یعنی از نظر قیمت فرق نداره و مشخصاتشونم کاملا یکیه و حتی جی600 صفش بزرگتره و رزولوشنش بیشتره...
    همیشه خوب می بینی ، همیشه حق ما با توست
    واسه مثل شما دیدن چه قدر چشمارو باید شست؟

18. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

سلام.

اول از خودم ><"

با اجازه دوستان
    دو عامل برای این مشکل وجود داره یا از موبایل هست که معمولا بعد از روت این مشکل اتفاق میوفته یا اینکه از طرف مودم وای فای هستش
    در زمینه موبایل بهترین کار آپدیت به آخرین ورژن رام رسمی هستش که با یه فلش حل میشه البته قابل ذکر هست گاهی اوقات سیستم اندروید (سیستم ناپایدار اندروید) هنگ میکنه یا قاطی میکنه برای همین بهترین کار ریست فکتوری هست ولی حتما از اطلاعاتتون بک آپ بگیرین احتمال زیاد با این کار مشکل حل خواهد شد
    دومین عامل که روتر هست از جایی که روتر های افتضاح زیاد در بازار هست و مردم بدون مشاوره خریداری میکنن بهتره نوع مودم رو بدونیم و شما برین مودم رو به آخرین نسخه ارتقا بدین از طریق سایت اصلی، بعد از اون میتونیم روی خود مودم کار کنیم مودم رو ریست فکتوری کنین و بعدش بدون کی(پسورد وای فای) تست کنین و اگه کار داد بدونین از نوع پروتکل کی بوده ولا غیر که میتونین از پروتکل wep استفاده کنید که به دلیل سادگی معمولا مشکلی پیش نمیاد و حتما پسوردش 128 بیتی با اعداد سمبل و حروف بزرگ و کوچک باشه که در این صورت امنیتش خوب هستش اگر نگران امنیت هستین(توی این 5 سالی که برای مشتری ها راه اندازی کردیم هیچ مشکل امینیتی نداشتیم ) میتونین از پروتکل wpa استفاده کنین که لازم به ذکر هست که این پروتکل نیز به راحتی قابل هک هستش(اگر منتظر بشینین که آخ الان هکر میاد کلا نت رو قطع کنید و خیال خودتونو راحت کنین چون همین حالا هم توی کامپیوترتون ویرس های خیلی زیبایی هست که جاسوسی شما رو میکنن)
    پس بهتره همون روش اول رو به کار ببرید که درد سر کمتر رو داره اتخاذ کنین در ضمن باید بگم که در حال حاضر پروتکل wep تمامی استاندارد‌های 802.11 رو داره که این یعنی شرکت‌های امنیتی قبولش دارن و کارایی مناسبی داره در ضمن بگم که استاندارد وای فای معمولا بر این دو هستش 802.11b و یا 802.11g که همون استاندار های وایرلس هستن پس جای نگرانی نخواهد بود.
    توصیه کلی من این اول چک دستگاها و آپدیتشون و اگه نشد رسیت فکتوری کردنشون اگر سخت افزای آسیب دیده نباشند مشکل به صورت تضمینی حل خواهد شد.
    پ.ن:توصیه من برای دوستانی که میخوان از مودم هایی که تو بازار ایران هست رو بخرن اینه که حتما یکی از مارک های زیر رو خریداری بکنند و خیالشون راحت باشه. به ترتیب اولویت:
    روتر adsl wifi:
    Tp-Linke
    D-linke
    Data Sheen
    روتر wifi:
    D-linke
    Data Sheen
    Tp-linke
    البته مارک هایی چون سیسکو یا میکروتیک بسیار سر تر از اینهایی هستند که اسم بردم ولی هزینه بسیار بالاتری رو دارن و برای یه کار خونگی زیادی هستن و برای اماکن و اداره جات و شرکت ها توصیه میشه
    بهترین چیز دنیا درست نگریستن به چیزهاست

20. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

APTA Member rick آواتار ها
    نگارشها
    698

سلام و خسته نباشی به دوستان عزیز.

سئوال : قضیه فعال سازی برای گوشیها چیه؟!!

پ.ن: یه ماه مونده به ماه رمضون ، گوشیم مرخص شد. میخوام گوشی بخرم
    گاهے یڪ نگاه آنقدرمهرباݧ است ڪہ چشم هرگزرهایش نمیڪند
    گاهےیڪ رفاقت آنقدرماندگاراست ڪہ زماݧ حریفـــــش نمےشود
    و گاهے یڪ نفر آنقدر عزیزاست ڪہ قلب رهایش نمیڪند

22. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User kakashi-sensi آواتار ها
    نگارشها
    750

نقل قول نوشته اصلی توسط rick نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشی به دوستان عزیز.

سئوال : قضیه فعال سازی برای گوشیها چیه؟!!

پ.ن: یه ماه مونده به ماه رمضون ، گوشیم مرخص شد. میخوام گوشی بخرم
    چه گوشی ای رو میگی؟

24. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    698

اااامممم...فکر میکردم کلی باشه. مخصوصا گوشیهای رده بالا!!

سونی. مدل نئو ال

26. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    698

کسی آنتی ویروس خوب میشناسه برای آندروید؟

28. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

از نظر من NetQin برای آندروید خوبه... ولی ESET هم با توجه به عقبه اش،برای آندروید هم داره...دیگه انتخاب با خودت...فقط هر وقت خواستی دانلود کنی،به زمان آپدیتش ذقت کن که قدیمیش رو دانلود نکنی.
    Sunday, August 25, 2013 برابر است با یکشنبه، 1392/06/03

30. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال