Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 , از مجموع 44

موضوع: دوره های آموزشی آنلاین رایگان در بهترین دانشگاه ها

***** مدير بخش سينما ***** (در مرخصی) Kaveh آواتار ها
    نگارشها
    2,565

پاسخ : دوره های آموزشی آنلاین رایگان در بهترین دانشگاه

سلام
    حدود یک سال منتظر این دوره بودم. الان هم با اینکه سرم شلوغه می خوام شرکت کنم. این دوره را از دست ندین :
    اخطار : محتوای ویژه کاربران
    برای دیدن این محتوا باید وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید.

English Composition I
    You will gain a foundation for college-level writing valuable for nearly any field. Students will learn how to read carefully, write effective arguments, understand the writing process, engage with others' ideas, cite accurately, and craft powerful prose. We will create a workshop environment.

هفته اول به read criticallyمی پردازد و باید فصل اول کتاب The Talent Code را به صورت critically بخوانیم ... بنظرم خیلی جالب باشد.

Greatness Isn't Born. It's Grown. Here's How.
    Talent. You've either got it or you haven't.' Not true, actually. In The Talent Code, award-winning journalist Daniel Coyle draws on cutting-edge research to reveal that, far from being some abstract mystical power fixed at birth, ability really can be created and nurtured. In the process, he considers talent at work in venues as diverse as a music school in Dallas and a tennis academy near Moscow to demostrate how the wiring of our brains can be transformed by the way we approach particular tasks. He explains what is really going on when apparently unremarkable people suddenly make a major leap forward. He reveals why some teaching methods are so much more effective than others. Above all, he shows how all of us can achieve our full potential if we set about training our brains in the right way.
    All good work is done the way ants do things, little by little
    پیام من این است که
    نباید ناله کرد ،نباید غمگین بود
    بلکه باید استوار بود ، بلکه باید عاشق بود
    بلکه باید غم را از درون و از دل برون کرد
    و در مقابل سختی ها ، رنج ها و ظلم ها ایستاد

2. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

پاسخ : دوره های آموزشی آنلاین رایگان در بهترین دانشگاه ها

سلام خوبین ؟

کمتر از یک ماه است که دوره جدید The Science of Everyday Thinking شروع شده است ... امروز چندتا از فیلم ها دیدم و بنظرم خوبه و می خوام دنبال کنم ...

البته coursera خیلی بیشتر از edx دوست دارم ولی کم کم دارم با مدل درس دادن این سایت هم آشنا میشم.

4. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

سایت edx چندتا دروه آموزشی خوب دارد ... مثل آیلس که چند ماه دیگه شروع خواهد شد :

IELTS Academic Test Preparation

Prepare for the IELTS Academic tests in this comprehensive, self-paced course covering listening, speaking, reading and writing.

یه سری دوره های رومان و کتاب خوانی هم دارد که کشف و شرکت در این دوره ها می گذارم برعهده خود شما ...

امروز متوجه شدم که استنفورد یه سری دوره های آموزشی را در سایت خود ارایه می دهد ... پیشنهاد می کنم عضو شده و دوره ها را بررسی کنید :

6. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

Superhero Entertainments

Are you curious how superheroes like Batman®, Superman®, Spider-Man®, and The Avengers® became global cultural phenomena appearing in multi-million dollar movies? This course will help you answer that question and improve your understanding of comics as culture. Superman & Batman are Trademarks of DC Comics. Spider-Man & The Avengers are Trademarks of Marvel Comics

پ.ن : مخصوص دوستداران دنیای کمیک ...

Constitutional Struggles in the Muslim World

Learn what motivates the restive Muslim youth from Tunis to Tehran, what political positions Islamists from Mali to Chechnya are fighting for, where the seeming obsession with Islamic law comes from, where the secularists have vanished to, and whether it makes sense to speak of an Islamic state.

Ebola: Essential Knowledge for Health Professionals

In this course you will cover the fundamental knowledge any health professional should have with expected or confirmed cases or a general interest in the Ebola disease. You will discuss the epidemiology of the disease, its pathophysiology and transmission, the clinical presentation including differential diagnosis and confirmation of disease. You will also discuss the general therapeutic approach to the care of Ebola suspected or confirmed patients and discuss the novel vaccine and drug developments.

هدف اصلی این پست نشان دادن دامنه وسیع دوره های آموزشی می باشد.

8. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

مدير بخش Pandora Hearts همکار بخش سریال های آسیایی APTA Fire Team Sh_shlove6 آواتار ها
    نگارشها
    4,448

سلام من تو http://coursera.org/ یه کلاس اموزش پایتون برداشتم
    نحوه کلاس هاش چطوریه ؟ یعنی اممم صرفا فیلمه یا نه همه انلاین هستن سوال پرسیده میشه و اینا؟ بعد ساعت های که شما کلاس داشتین چطور بوده؟ چون به طبع صبح اونجا تقریبا شب ما میشه! :-؟

10. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

گروه تدریس درس که از استادای مطرح دانشگاه های آمریکا هستند. برای هر هفته یه تعداد فیلم آموزشی قرار می دهند و شما یک هفته وقت داری فیلم ها ببینی و تمرین های آن هفته را انجان بدی.
    اگر سوالی داشته باشی در بخش دیسکاشن پست میزنی تا سوال خودتو بپرسی و دیگران جواب بدن.

این آنلاین که اینجا نوشتم به معنای چت و صحبت آنلاین نیست ... به هر حال باید این کلمه را از عنوان تاپیک حذف کرد ...

شرکت در دوره ها خیلی راحته - فقط وقت می خواد ...

حالا کدوم دوره برداشتین ؟

12. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

مدير بخش Pandora Hearts همکار بخش سریال های آسیایی APTA Fire Team Sh_shlove6 آواتار ها
    نگارشها
    4,448

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh نمایش پست ها
    گروه تدریس درس که از استادای مطرح دانشگاه های آمریکا هستند. برای هر هفته یه تعداد فیلم آموزشی قرار می دهند و شما یک هفته وقت داری فیلم ها ببینی و تمرین های آن هفته را انجان بدی.
    اگر سوالی داشته باشی در بخش دیسکاشن پست میزنی تا سوال خودتو بپرسی و دیگران جواب بدن.

این آنلاین که اینجا نوشتم به معنای چت و صحبت آنلاین نیست ... به هر حال باید این کلمه را از عنوان تاپیک حذف کرد ...

شرکت در دوره ها خیلی راحته - فقط وقت می خواد ...

حالا کدوم دوره برداشتین ؟
    سلام مرسی امروز شروع شد متوجه شدم چطوریاس :>
    https://www.coursera.org/learn/python/home/info
    این رو برداشتم , اسمش هست Programming for Everybody (Getting Started with Python)
    اینکه ویدیو هست و امتحان داره خیلی خوبه , مرسی که معرفی کردین این سایت رو :>
    امم انلاینی که گذاشتین به نظرم با این حال کلمه مجازی و از راه دور رو هم پیشنهاد میکنم :دی ولی همون انلاین بهترین گزینه بوده

14. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

****** هنرآموز مانگا ****** مدير بخش مانگا Yotsubato آواتار ها
    نگارشها
    1,235

اگه نرسیم تمرینا رو انجام بدیم چی میشه حذفمون میکنن از دوره؟

16. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

نه اگر انجام ندیم در پایان دوره به ما توصیه نامه یا نامه ای برمبنای گذراندن دوره نمی دن ...

یعنی می تونی ثبت نام کنی و فقط فیلما ببینی و تمرینا انجام ندی ...

درکل خودم همیشه کلی ثبت نام می کنم و مشکلی نیست ...

اگر در دوره ثبت نام کنید و تمرینا انجام بدین مدرکی برمبنای گذراندن دوره به شما می دن ... حالا اگر هزینه دوره را هم پرداخت کنید مدرکی می دن که قابلیت ردگیری اینترنتی دارد و قابل استناد است ...

حالا کسی که می خواد خارج از ایران کار کند یا در دوره ارشد یا دکتری پذیرش بگیرد همین مدرکا کلی ارزش و اعتبار دارد ... حتی مدرک بدون امکان ردگیری اینترنتی یعنی حتی مدرک بدون پرداخت پول ...

یکی از بچه های آزمایشگاه ما با 3 تا از همین مدرک ها که بدون پرداخت پول هم بود از یکی از بهترین دانشگاه های ایتالیا فول فاند گرفت !!!

18. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

****** هنرآموز مانگا ****** مدير بخش مانگا Yotsubato آواتار ها
    نگارشها
    1,235

یکی از بچه های آزمایشگاه ما با 3 تا از همین مدرک ها که بدون پرداخت پول هم بود از یکی از بهترین دانشگاه های ایتالیا فول فاند گرفت !!!
    ااا کدوم دوره ها رو گذرونده بود؟!
    پیش به سوی گرفن مدرک!=))

20. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

**** مدیر ارشد ****
    Shaparak
    Shaparak آواتار ها
    نگارشها
    4,120
    Blog Entries
    128

منم دوست دارم این ترم که تموم شد و دورۀ فعلیم هم به پایان رسید، توی یکی دو دورۀ مجازی هم شرکت کنم.
    این ترم دانشکده یه دورۀ اصول و فنون مذاکره در سازمان های بین المللی برگزار می کرد که هماهنگی زمان و شرکت کردن توش خیلی سخت بود. مخصوصا سوزنم روی مدرکش بدجور گیر کرده بود که من باید اینو بگیرم حتما! کلی ترجمۀ بین کلاس و امتحان و حتی یکم هم هزینه گذاشت رو دستم ولی احتمالا هفتۀ دیگه تموم میشه دیگه. Phew!

کاوه سان چطوری میشه یه دورۀ خاص رو پیدا کرد؟
    من نیاز مبرم به یه دورۀ جامعه شناسی فری و اینها دارم.

مرسی از این همه کمک های علمی و مفیدِ راهبردی. خلاصه کاوه سان قهرمانه ;-)

22. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

ااا کدوم دوره ها رو گذرونده بود؟!
    Heterogeneous Parallel Programming
    Process Mining
    The Data Scientist’s Toolbox

کاوه سان چطوری میشه یه دورۀ خاص رو پیدا کرد؟
    من نیاز مبرم به یه دورۀ جامعه شناسی فری و اینها دارم.
    بستگی دارد ... اگر مدرک بخوای سخت میشه! یعنی هماهنگ کردن برنامه زندگی شخصی با زمان ارائه کلاس خیلی وقتا سخت از آب در میاد ولی اگر هدف فقط آموختن باشد که فیلم های آموزشی همیشه برای دانلود در دسترس هستند.
    شما پیگیر درسای coursera و edx باشید بعضی وقتا دیدم در همین زمینه های مورد نظر شما دوره های جالبی برگزار می گردد ... باید هر ماه و یا هر فصل شروع دوره های را چک کنید ... بستگی به شانس و برنامه ریزی شما دارد ... مثلا از همین الان مشخصه که تا 3 ماه آینده چه دوره هایی شروع خواهد شد ... فقط کافیه با چند تا کلمه کلیدی مابین دوره های جستجو کنید و ثبت نام کنید ... زمان شروع دوره به شما ایمیل می زنن و میگن کلاس شروع شد و بیا ...

وقتی چندتا دوره ببینید به تفاوت سطح علمی دانشگاه های ایران و سایر کشورها پی خواهید برد ...

24. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

معرفی چند کلاس خوب و جدید

یادگیری زبان کره ای :

First Step Korean

Yonsei University
    About this Course

This is an elementary-level Korean language course, consisting of 5 lessons with 4 units, and covers 4 skills: reading, writing, listening and speaking. The main topics include basic expressions used in everyday life, such as greetings, introducing yourself, talking about your family and a daily life and so on. Each lesson covers dialogues, pronunciation, vocabulary, grammar, quizzes and role-plays. After completing this course, you will be able to1. read and write Korean alphabet.2. communicate in Korean with basic expressions.3. learn basic knowledge on Korean culture.It’s fun and easy to follow! Enjoy it!

دوره یادگیری زبان چینی :

Chinese for Beginners

Peking University

About this Course

Nowadays, there is an increasing number of people who are interested in Chinese culture and language. And it is useful to know about the language when coming to China for travel
    or business. This is an ABC Chinese course for beginners, including introduction of phonetics and daily expressions.

دوره آزموش مقاله نوشتن :

How to Write and Publish a Scientific Paper (Project-Centered Course

École Polytechnique

About this Course

What you will achieve:In this project-based course, you will outline a complete scientific paper, choose an appropriate journal to which you'll submit the finished paper for publication, and prepare a checklist that will allow you to independently judge whether your paper is ready to submit.What you'll need to get started:This course is designed for students who have previous experience with academic research - you should be eager to adapt our writing and publishing advice to an existing personal project. If you just finished your graduate dissertation, just began your PhD, or are at a different stage of your academic journey or career and just want to publish your work, this course is for you.

و کلی دوره های جالب و جدید ... اینجا سرچ کنید :

26. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User
    نگارشها
    1

خوب پرداخت شهریه چطوریه ما که با کارت بانکی خودمون نمیتونیم شهریه رو پرداخت کنیم

ادیت شد____________________
    شما اجازۀ تبلیغات ندارید.
    ویرایش توسط Shaparak : 05-09-2016 در ساعت 04:45 PM

28. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

به بهشت انیمه خوش آمدین

اگر از من بپرسی! میگم- باتوجه به هزینه بالای کلاسا به پول ایران - پیشنهاد می کنم کلاس با هزینه برنداری.

مثلا اگر مدرک برای اپلای بخوای ... نیازی نیست که پول بدی! همین سرتیفیکت های معمولی و بدون امضای دیجیتال هم خوبیه ...

حالا مثلا قبلا چندتا دوره پشت سرگذاشتی و با سیستم آشنا هستی و می خوای یه کلاس برداری و هزینه بدی و سرتیفیکیت با امضای دیجیتال بگیری. می تونی از طریق سایت زیر بخوای که پول برات واریز کنند : کافیه یوزر و پس خودتو بدی به این گروه تا از طرف تو پول واریز کنند ...

به هرحال بنظرم تا وقتی به خوبی با کلاسا آشنا نشدی و چندتا دوره همینطوری پشت سرنگذاشتی برای دوره با پرداخت پول اقدام نکن.

در حال حاضر اکثر کلاسا بدون پرداخت پول می تونی شرکت کنی ... کافیه موقع انتخاب کلاس گزینه بدون سرتیفیکیت انتخاب کنی ...

موفق باشی

30. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال