Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ثبت نام myanonamouse برای دوستای کتابخوان

***** مدير بخش سينما ***** (در مرخصی) Kaveh آواتار ها
    نگارشها
    2,565

ثبت نام myanonamouse برای دوستای کتابخوان

سلام
    دوستای کتابخوان - ثبت نام الان باز شده و تونستم دعوت نامه بگیرم. ( ترکر خصوصی برای دوستداران کتاب )

راهنمایی :
    ۱. چند تا مطلب زیر باید خوب بخونین و اگر سوالی داشتید در همین تاپیک کمکتان خواهم کرد :
    قوانین :
    اخطار : محتوای ویژه کاربران
    برای دیدن این محتوا باید وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید.
    سوالات رایج :
    ۲. اقدام برای مصاحبه :
    روی
    کلیک کنید و سپس کلمه رمز Cheddar تایپ کنید تا یکی از کاربران با شما مصاحبه کند سوالاتی از همین قوانین و سوالات رایج از شما خواهد پرسید و در نهایت دعوت نامه برای شما ارسال خواهد شد.

مصاحبه من حدود ۲۰ دقیقه طول کشید و مشکل اصلی این بود که قوانین درست نخونده بودم. ( بنده خدا خیلی مهربون بود و خودش می گفت جواب هر سوال در کدام بند از قوانین آمده است )

سوالی بود بفرمایید تا راهنمایی کنم.

شادوسلامت باشید
    ویرایش توسط Kaveh : 09-12-2015 در ساعت 01:47 PM
    All good work is done the way ants do things, little by little
    پیام من این است که
    نباید ناله کرد ،نباید غمگین بود
    بلکه باید استوار بود ، بلکه باید عاشق بود
    بلکه باید غم را از درون و از دل برون کرد
    و در مقابل سختی ها ، رنج ها و ظلم ها ایستاد

2. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

پاسخ : ثبت نام myanonamouse برای دوستای کتابخوان

اصلا کسی اقدام کرد ؟

به هرحال فردا برای مصاحبه What.CD و گرفتن دعوت نامه اقدام می کنم ... چنانچه موفقیت آمیز بود و کسی خواست ، می تونم همین بهشت تاپیک راهنمایی بزنم ... البته اگر کسی خواست

WHAT IS WHAT.CD

Founded on October 27, 2007, What.CD is a private BitTorrent site with a large selection of music, comic books, software, audiobooks, and eBooks. With fast download speeds, well-seeded torrents, and a wide selection of music files encoded in a variety of formats, What.CD is a paradise for music lovers

متن صفحه ورودی، این ترکر خصوصی را دوست دارم و به همین دلیل ... دوست دارم عضو شوم :
    You've stumbled upon a door where your mind is the key. There are none who will lend you guidance; these trials are yours to conquer alone. Entering here will take more than mere logic and strategy, but the criteria are just as hidden as what they reveal. Find yourself, and you will find the very thing hidden behind this page. Beyond here is something like a utopia — beyond here is What.CD

4. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

به هرحال فردا برای مصاحبه
    What.CD و گرفتن دعوت نامه اقدام می کنم ... چنانچه موفقیت آمیز بود و کسی خواست ، می تونم همین بهشت تاپیک راهنمایی بزنم ... البته اگر کسی خواست
    گزارش مصاحبه
    What.CD :
    چشمتون روز بد نبینه اینا خیلی مصاحبه رو جدی گرفته بودن دو ساعت طول کشید و با اجازه بزرگترا رد شدم !!! ( مردود )

حالا 2 بار دیگه می تونم شرکت کنم ... 5 شنبه دوباره برای مصاحبه اقدام می کنم ...

برای عضویت در ترکر خصوصی موسیقی باید تک تک فرمت های آهنگ خوب بشناسی + بیت ریت + نرخ بیت ثابت و متغیر + کلی مطلب دیگه ...

موقع مصاحبه به من گفتن نباید تقلب کنی ---> منم گفتم همین بار تقلب نمی کنم تا ببینم چطور پیش میره !!! ولی مصاحبه کننده خیلی جدی گرفته بود، هرچی من شوخی می کردم اون جدی تر میشد !

از طرف دیگه : ( مصاحبه MaM )
    به هرحال مدیر و مصاحبه کننده ترکر خصوصی myanonamouse.net خیلی با مرام و مهربون بود! خودش به من می گفتم برم کدام قانون را بخونم تا جواب سوالا بدم ! در کل اگر فقط دنبال کتاب و کتاب صوتی هستید جو و محیط myanonamouse.net خیلی خیلی دوستانه و خوب است ... حتما عضو بشین ... خیلی منو تحویل گرفتن

برای روکم کنی هم شده 5 شنبه دوباره مصاحبه
    What.CD شرکت می کنم ولی این دفعه می دونم چطوری برخورد کنم

6. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

شدم یکی از عضوهای رسمی
    What.CD از همین تریبون اعلام می کنم اگر علافمند هستید بگید راهنمایی کنم ... درکل نزدیک ۱۰ ساعت وقت ام را گرفت(مطالعه بعلاوه دوتا مصاحبه) اگر زبان انگلیسی شما متوسط باشد میشه ۲۰ ساعت.
    مصاحبه دوم خیلی خوب بود ... البته یه چندتا ترفند زدم اگر خواستید میگم

بازم میگم اگر دنبال کتاب و کتاب صوتی هستید از همه جا بهتر همین
    myanonamouse.net است ... مثل بهشت می مونه! همه با هم دوست و صمیمی.

مصاحبه دوم What.CD حدود ۹۰ دقیقه زمان برد و خیلی سوالا تخصصی بود در مورد انواع فرمت های موسیقی و حتی نظر دادن در مورد کیفیت موسیقی از روی طیف رنگی گرفته شده از روی آهنگ. باید یه چندتا راه یادتون بدم تا قبول شین در آخر هم گفت یه مورد عجیب و غریب در مورد خودت بهم بگو ؟! گفتم : عاشق کارتون هستم و انیمیشن های ژاپنی میبینم !!!

درکل یه جوری شده بود برام - حرص یا اشتیاق به کاری که میگن سخته و نمیشه ... خوب شد

جونم براتون بگه چند روز پیش با فروشنده های اکانت ترکرهای خصوصی صحبت می کردم میگفتن اصلا نداریم ! تازه اگر داشته باشیم ---> خیلی گرونه مثلا شنیدم تا ۲۰۰ هزار تومان خرید و فروش میشه !!!

شادوسلامت باشین

پ.ن : ( برام آرزو کنید در راه راست قدم بردام!!! خودم را درگیر این کارای وقت تلف کنم نکنم !!! )
    ویرایش توسط Kaveh : 09-17-2015 در ساعت 07:52 PM

8. 2 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال