Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 , از مجموع 81

موضوع: سفرنامه های Crown Clown

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

Re: عکس های مکان های دیدنی

Orlando

میدونم قرار بود در ادامه سفر نامه از سنت پترزبورگ بگم ولی الان بیشتر دوست دارم از اورلندو و کیسیمی و دیزنی و ... براتون بگم!:D

خوب همونطور که میدونین بزرگترین دیزنی لند دنیا در فلوریدا هست. (عکس هایی که من قبلاً براتون گزاشته بودم مال دیزنی لند کلیفرنیا بودن!) ولی به اشتباه جا افتاده که دیزنی تو اورلندو هست، در صورتی که دیزنی بین اورلندو و شهر دیگه ای به اسم کیسیمی kissimmee هست و در واقع به کیسیمی خیلی خیلی نزدیک تر هست! ;)

متاسفانه این دفعه ما غروب بود بود که رسیدیم دیزنی و هر چی عکس گرفتم تار و سیاه افتاد!

دیزنی فلوریدا دقیقاً همون چیزی بود که تو انهایم کلیفرنیا دیده بودم با این تفاوت که از نظر سایز باید ضرب در 100 میشد! از توی اوتوبان که داشتین میرفتین هر کدوم از ریزورت ها خروجی خاص خودش رو داشت و تو اون زمان کمی که ما این دفعه داشتیم مفقت رسیدیم بریم magic kingdom رو ببینیم:

فقط اینقدر براتون بگم که از در پارکینگ تا در وردیه اول با این قطار ها باید میرفتین!

از اونجا به بعد یا باید سوار کشتی میشدین یا قطار هوایی تو برسین به خوده magic kingdom!

یه تفاوت های جزئی هم میتونستین ببینین، مثلاً رنگ قصر به جای صورتی، آبی بود اینجا:D:

خلاصه جای همگی تون خالی بود!

در کل چیز خاصی از اورلندو ندارم براتون بگم. تقریباً در وسط فلوریدا قرار گرفته و نسبت به بقیه فلوریدا کم آب ترین منطقه هست!

البته برای اینکه نزارن جایی خشک بمونه گله به گله دریاچه مصنوعی زدن! یا کانال کشیدن! کانال های مصنوعی که کشتی از توشون رد میشه! خلاصه نزاشتن منظره آبی شهرشون کم شه! :D ولی در نهایت تو کل فلوریدا، اورلندو یه شهر صنعتی بیشتر به نظر من رسید!!

کلی عکس دیگه هم هست که من نمیدونم چرا نمیتونم آپلود کنم!!! (علی ... هی بگو محدودیت نداریم! این عکس ها که همه jpeg هستن!!! دستم بهت برسه!!!)

آها تو این سفر ما یه همراه دیگه هم داشتیم:D که دارین تو این عکس آخری روی پنجره ماشین میبینینش:

نمیدونم هنوز سیستم GPS ایران اومده یا نه؟! ولی عجب چیزیه!!! واقعاً جون ما رو تو این سفر نجات داد! و من بیشتر از هوشمند بودن این وسیله در تعجب بودم! بعد از اینکه مبدا و مقصد تون رو بهش میدین، ازتون میپرسه کوتاه ترین مسیر مسافتی رو میخواین، یا زمانی؟ از اتوبان برم یا نه؟ از اوتوبان toll free برم یا toll دار؟!

=======

toll یا همون عوارضی خودمون تو این مسافرت یه چیز ایدر حدود 60-70 دلار خرج رو دست ما گزاشت! تمام مسیر های تو فلوریدا از شمال به جنوب، شرق به غرب، همه 2 تا اتوبان دارن! یه اوتوبان toll free که مثل بقیه اوتوبان ها هستن و شلوغ و ترافیک آن چنانی! و اوتوبان های Toll دار که بسیار خلوتن! مسیر صافی دارن و همه مسیر گل و چمن و دریاچه مصنوعی هست! سیستم این اوتوبان ها اینجوریه که وقتی وارد میشین یه کارت بهتون میدن و زمانی که میخواین خارج شین، کارت میگیرن و بسته به مسافتی که تو اتوبان بودین و رانندگی کردین چارج تون میکنن! کاملا حساب و کتاب شده !خلاصه اگه گزارتون از اون وری افتاد و مثل ما هم عجله نداشتین سمت اوتوبان toll دار نرین که نقره داغ میشین! البته بیشترین جایی که ما به toll برخوردیم تو میآمی و کیسیمی بود!

=======

داشتم از GPS میگفتم. یه خانم خوش صدا تمام طول مسیر شما رو راهنمایی میکنه که الان دارین به فلان چهار راه میرسین باید دست راست بپیچین، خروجی چند رو باید بگیرین، ... مخصوصاً وقتی که تو میآمی باشین و یهو 100 تا اتوبان از زیر و روی هم رد شن و 1000 تا هم خروجی داشته باشن، به هیچ وجه نمیتونین تو یه شهر غریبه مسیر تون رو پیدا کنین، هر چند که همه نقشه ها رو هم از گوگل گرفته باشین!

خلاصه نکته جالب تر اینه که اگه اشتباه یه جا بپیچین بلافاصله این خانم خوش صدا متوجه میشه و میگرده نزدیک ترین مسیری که شماا رو دوباره برمیگردونه به میسر اصلی رو براتون پیدا میکنه و خلاصه به هیچ وجه امکان نداره گم بشین!;):D

ویرایش توسط Crown Clown : 06-10-2008 در ساعت 10:12 PM

2. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

Re: عکس های مکان های ديدنی

خوب در ادامه سفر میرسیم به کیسیمی، شهر خوش گذرونی، تفریح و لذت بردن! همه مکان های تفریحی و دیدنی فلوریدا تو حول و حوش کیسیمی هستن:D:

و به خاطر همین قیمت هتل نسبت به بقیه جاهای فلوریدا ارزون تر هست!:D فرض کنین من یه ویلای سه خوابه کنار دریاچه رو شبی 100 دلار گرفته بودم!:D

از جاهای دیدنی دیگه ای که تو کیسیمی و اورلندو باید حتماً ببینین استودیو universal هست:

Aquatica:

water world:

از همه این تفریح ها که بگزریم کیسیمی جایی هست که به خاطر طبیعت بکرش معروف هست!:D

در این مرحله از سفر بود که به سر ما زد که بریم تو دل طبیعت و سوار airboat بشیم و یه تور توی دریاچه ها او رودخانه های کیسیمی بزنیم!

فقط میتونم بگم که این تور بی نظیر ترین تجربه زندگی من تا به امروز بود! منظره های طبیعی که توی فیلم های مستند حیات وحش کانال 4 نشون میداد رو به چشم دیدم:D و واقعاً جاتون خالی بود!

چون ما ردیف آخر نشسته بودیم توی همه عکس ها سر بقیه کسایی که سوار airboat بودن هم افتاده. به بزرگی خودتون ببخشید!:p

آماده هستین دیگه نه؟ :D:p

چه منظره طبیعی یه قشنگی!!!:D:p

اینی که دارین میبینین تو آب داره حرکت میکنه آقا تمساحه هست!:D یعنی اینجوری براتون بگم که اتفاقی برای این قایق میوفتاد و یکی از ماها میوفتادیم تو این آب به 1 ثانیه هم نمیکشید که دیگه چیزی ازمون باقی نمونه!

خوب این فیلم ها رو هم دانلود کنین و ببینین جالبن;):

4shared.com - online file sharing and storage - download Kissimmee 1.MPG
    4shared.com - online file sharing and storage - download Kissimmee 2.MPG
    4shared.com - online file sharing and storage - download Kissimmee 3.MPG

فیلم ها با همون دوربین دستیم بوده بخاطر همین اصلاً کیفیت ندارن ، فقط برای اینکه یه ایده ای بهتون بده که چه جور جایی بود!;)

خوب من که خسته شدم اینقدر حرف زدم :p، شماها رو نمیدونم! :Dحالا دفعه بعد از سنت پترزبورگ میگم براتون شایدم میآمی!;)

4. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

سلام به همگی

با عرض معذرت از همگی بابت اين غيبت چند وقته! برای جبران، گفتم طبق معمول مناظر زيبا رو باهاتون share کنم!;) يکی از زيباترين جاهايی که اين بار تو اين مسافرت من رفتم باغ گل رز شهر portland ايالت اورگن بود!

البته هنوز به زيبايی butchart gardens (زيبا ترين باغ گل دنيا) شهر ويکتوريا که من توش زندگی ميکنم نميرسه ولی ميتونه گوشه اي از اون باشه و انصافاً گونه های زيبايی از گل رز رو داشت که من سعی کردم از همه شون تا جايی که ميشد عکس بگيرم! البته من خيلی آماتورم ولی خوب سعی خودمو کردم ديگه!:p

خوب، جاده اي که به سمت اين باغ ميرفت خيلی منو ياد پارک جمشيديه خودمون انداخت ببينين;):

و اما نمای کلی اين باغ به اندازه خود گل ها زيبا نبود، ولی خوب زياد هم از حق نميشه گذشت! :p

من با butchart garden مقايسه ميکنم، به خاطر همين زياد به نظرم نميآد!:D در يه فرصتی عکس های بوچارت گاردن رو هم براتون ميزارم! اگه يادتون باشه پارسال همين موقع بود حدودا که البرز اومد پيش من و دوتايی با هم رفتيم بوچارت گاردن و جای همگی تون خالی ، خيلی خوش گذشت! ما 2 تا هم گل دوست هر 2 تايی مون يه 3-4 ساعتی داشتيم عکس ميگرفتيم! :D قول، حتماً اون عکس ها رو هم ميزارم!;) اين فعلاً يه گوشه ايش:

برای اينکه صفحه سنگين نشه، بقيه عکس ها رو تو پست بعدی ميزارم!;)

6. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

و اما خود گل ها:D:

يه سوال: تا حالا گل رز به اين رنگ تو عمرتون ديده بودين؟! من که اولين بارم بود!!!

دور و بر اين باغ پر از يه گونه ديگه از گل که من تو ايران نديده بودم, بود. اينجا تو کانادا برای اولين بار باهاش مواجه شدم و اسمش رودوس هست:) که رنگ های مختلفش رو ميتونين ببينين:

اينم محوطه خارج از پارک و چند نمونه از گل هاش:

خوب اميدوارم مثل من از اين باغ و گل های زيباش لذت برده باشين!;)
    ویرایش توسط Crown Clown : 06-24-2008 در ساعت 03:19 PM

8. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

طبق قولی که تو اين تاپيک دادم برای تشکر از همه دوستان اين پست رو ميزنم!:) خيلی ممنون که به يادم بودين و جشن تولد 30 سالگی يه منو به ياد ماندنی تر کردين!
    خوب توی جزيره ويکتوريا، در ايالت BC کانادا، در فاصله زمانی کمتر از 5 دقيقه از butchart gardens، يه باغ ديگه وجود داره، که باغ گل هم ميشه بهش گفت ولی از اون مهمتر باغ پروانه ها هست!(علی و بقيه دوستانی که قراره يه روزی اينوری بيان، حتماً يادتون باشه که اينجا رو برين و ببينين که يکی از جالب ترين تجربه های زندگی هست!) ;)

تمام اين باغ توی يه گلخونه عظيم قرار داره که توش گياه های حاره اي رو نگهداری ميکنن. انواع و اقسام گياهان عجيب و غريبی که فقط تو فيلم ها ميبينين! تمام سقف لوله کشی شده هست و دقيقه به دقيقه شيرهای اين لوله ها باز ميشن و بخار آب با شدت فراوان وارد اين گلخونه ميشه! و هواا رو تا حدی مرطوب و شرجی ميکنه که روی لنز دوربين تون بخار ميشينه، دقيقاً مثل يه حمومی که پر از بخار شده باشه! (کاملاً حواس تون به بخار زدگی باشه! که مامان من دچارش شد و ديگه نتونست تو بمونه و مجبور شد نصفه کاره بره بيرون!)

حالا توی اين بهشتی که درست کردن تمام پرندگان و از اون مهمتر پروانه ها آزاد هستن و شما که قدم ميزنين از بين 10 ها نوع پرنده و پروانه رد ميشين که دارن دورتون پرواز ميکنن يا ميآن رو دست و لباس تون ميشينن!

خلاصه که هر چی تعريف کنم کمه!:p عکس ها رو که ببينين شايد منظورم رو بهتر بفهمين;):
    (راستی پيشاپيش از بابت عکس های تار عذر ميخوام! هم اينکه بخار بود و هم اينکه پروانه ها صاف وا نميستادن تا من ازشون عکس بگيرم!:p و همينطور در هال درجا بال زدن يا اپرواز کردن بودن!:p)

تنها گل آشنايی که به چشم من خورد شاپسند بود که مثل اينک اپروانه ها هم خيلی دوسش داشتن!

اين پرنده هم به بند کفش آقايون خيلی علاقه داشت!:p

ادامه تو پست بعدی که پست سنگين نشه!;)

Attached Thumbnails

ویرایش توسط Crown Clown : 07-02-2008 در ساعت 12:56 PM

10. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

ببخشيد دير شد! آپلود کردن اين عکس ها يه کم وقت گيره!:p

خوب ادامه پست:D:

شايد براتون جالب باشه که ام ... تخمگزاری پروانه رو ببينين;):

اينم از کرمها!:p

بقيه اش تو پست بعدی که سنگين نشه!;)

12. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

ادامه عکس ها:D:

اينم از بخار آب هايی که ميگفتم دم به ساعت باعث ميشد موهايی که من 3 ساعت وقت صرف کرده بودم صاف کرده بودم رو دوباره فری کنن!:p

این پروانه هم اصلاً تعارف و اينجور چيز ها سرش نميشد :p جاش خوب بود;) و يه 2-3 دقيقه اي جا خوش کرده بود و تکون نميخورد! :p جالبه بدونين که داخل بال های اين نوع پروانه آبی رنگه! اونم آبی بسيار خوش رنگی! ولی نشد درست و حسابی از جلو ازش با بال باز عکس بگيرم!

اين کاسه هايی که ميبينين تو عکس ها و پروانه ها هم توش هستن جالب بود! :D ميدونين زير صفحه توری که توش داره برای پروانه ها موز و ميوه های ديگه گزاشته بودن که صرف کنن!:p (خوش سليقن!)

ادامش تو پست بعدی ;)

Attached Thumbnails

ویرایش توسط vahid_44 : 12-06-2008 در ساعت 11:34 PM

14. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

قول ميدم!;) اين ديگه آخريشه!:p:D

خوب اينم از فلامينگو ها و ماهی های قرمز و طلايی قول آسا!

اينم پروانه ها و پيله هاشون! اين بزرگترين پروانه اي بود که من اون روز ديدم!:D يا بهتره بگم تا حالا ديدم!!!:p

اين پيله هايی که ميبينم هم واقعاً زيبا بودن! آدم خيال ميکنه مصنوعی هستن نه طبيعی از بس زيبان!

خوب اينم از باغ پروانه ها:) اميدوارم که لذت برده باشين!;) اين تاپيک تولد هم فرصت خوبی شد تا با همه شماها که خيلی وقت بود نرسيده بودم صحبتی بکنم يه سلام و احوال پرسی اي بکنم!:p

بازم از لطف همگی تون ممنون

Attached Thumbnails

16. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

شديداً حوس کردم که يه کم سفر نامه دوباره تعريف کنم.:D اين بار يه سر بزنيم به لاس وگاس. چطوره؟:D

Las Vegas

لاس وگاس شهر نئون ها، شهر کازينو ها و جايی برای خالی شدن جيب تون!:D:p چيزی که خيلی جالبه اينه که شهری که وسط يه کوير به آب و علف هست چه جوری اينقدر به بهشت شباهت داره؟؟؟

راستش من تو اين چند تا سفری که به امريکا داشتم فهميدم که امريکايی ها از آب ، کره ميگيرن!:Dفلسفه اينکه چه جوری لاس وگاس بهشت شده به اين بر ميگرده که امريکايی ها رودخانه که از lake mead تو ايالت بقلی يعنی آريزونا جاری بوده رو منحرف کردن و فرستادنش به نوادا نزديک لاس وگاس و اونجا سد بزرگی به اسم Hoover dam رو زدن که تمام آب و برق شهر لاس وگاس از اين سد تامين ميشه!

خود hoover dam يکی از جاذبيت های ديدنی لاس وگاس هست.

برای مهندس های عمران هم فکر نکنم ديدن structure سد بد باشه!!! :D کمی متفاوته!;)

خوب از بحث انرژی در بيايم به ديدنی ها بپردازيم!;) اولاً اينکه ميگن لاس وگاس = کازينو واقعاً راسته! از فرودگاه گرفته تا سوپر مارکت سر کوچه کازينو دارن يا حداقلش دستگاه های بازی اسلات! مثلاً برای رسيدن به رسيپشن هتل اول بايد از کازيوی هتل رد شين تا برسين اون دم و کليد اتاقتون رو بگيرين!

و اما از las vegas strip يا مصطلح ترش the strip براتون بگم.

يه قسمتی از بلوار لاس وگاس به طول 6 کيلو متر تقريباً، بين 2 منطقه paradise و manchester، به اسم استريپ معروف هست. اون هم به اين دليل که تمام هتل های معروف لاس وگاس تو اين منطقه و دو طرف اين بلوار هستن!:D

جالب ترين جاذبه لاس وگاس از نظر من هتل ها بودن! هر هتلی نمايانگر يکی از سمبل های شهر ها و يا کشور های ديگه هست!:D مثلاً staratosphere اعينا space niddle سياتل هست! هتل لاکسور دقيقاً شبيه اهرام ثلاثه مصر هست، bellagio, ... خلاصه مثل اين هست که رفتين دور دنيا رو ديدين. از آتن و رم گرفته تا سياتل و ...

سعی ميکنم عکس تک تک اين هتل ها رو براتون بزارم!;) واقعاً ديدن هر کدوم از اين هتل ها فقط يه روز وقت ميخواست! هر کدوم از اين هتل ها خودشون مرکز خريد داشتن که گاهی از mall ها بزرگتر بود! بيشتر عکس هايی که گرفته بوديم سر يه اشتباه فريد پريد ولی سعی ميکنم عکس های مشابهش رو از اينترنت بگيرم براتون بزارم!;)

فعلاً عکس های خود استريپ رو ببينين تا من سر فرصت براتون عکس های هتل ها رو بزارم;):

ویرایش توسط Crown Clown : 10-14-2008 در ساعت 10:47 AM

18. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

چند تا پست از قديم و نديم جا مونده بود از PT, اينجا هم يه کپی شونو ميذارم

04-03-2007, 01:41 PM

يه نگاهی به Tiki Room يکی از جاهای ديدنی ديگه ديزنی لند کاليفرنيا، بکنيم:

اين اتاق پر پرنده ها و مجسمه هايی بود که بعد از اينکه در ها رو بستن و چراق ها رو هم خاموش کردن شروع کردن به حرف زدن و خوندن و يه پرژکتور همينطور روی اين ها ميچرخيد و کلاً رقص نور قشنگ هماهنگی با آهنگ هايی که ميخوندن، درست کرده بود.
    در آخرش هم فواره های آب باز شد و از سقف هم کلی پر و اين جيزا ريختن رو سر مردم ...

20. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

Re: سفرنامه های من

خوب مثل اينکه اگه خدا بخواد همه پست ها رو جواب دادم، ميخوام براتون چند تا از عکس های مسافرت رو آپلود کنم. فقط ببخشيد که کيفيت ها بده، ماشين با سرعت 140 کيلو متر در حال حرکت بود و از توی ماشين با پنجره بالا ، ...
    خلاسه ببخشيد اگه در و ديوار ماشين هم تو عکس ها هست.

خوب اين عکس رو گزاشتم که بگم ما از کجاا به کجاا رفتيم. خوب شهر victoria رو زير vancouver ميتونين ببينين. مسافرت از اينجاا شروع ميشه با کشتی رفتيم ونکوور و اونجا اون جاده سبز رنگ رو ادامه داديم تا
    kamploos و از اونجا به calgary.
    calgary رو مستقيم بالا رفتيم تا به edmonton رسيديم و از اونجا برگشتيم پايين به سمت jasper و اومديم به vernon و بعد از لب مرز امريکا برگشتيم به ونکوور و دوباره سوار کشتی شديم و اومديم خونه. اين يه هفته طول کشيد.

خوب اين سری عکس ها مربوط به قسمت ونکوور تا camploos ميشه:

و اما اينجا يکی از زيباترين جاهايی بود که تو اين مسافرت ديدم . اين هتل بقل درياچه معروف اوکناگن هست و جاتون خالی ما اينجاا سوار هلکپتر شديم و اين منظره از اون بالا ديدنی بود مخصوصاً که دم قروب خورشيد هم بود:

22. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

اينجاا تقريباً وسط راه کلگوری هستيم:

اين عکس هايی که الان ميزارم، مال درياچه واقعاً زيبايی به اسم lake luise هست. هر چی از زيباييش بگم کم گفتم:

24. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

خوب من تا اينجا گفتم که همه جا قشنگ بود، ولی اين يکی ديگه واقعاً استثنا بود: شهر بنف
    البته من تا حالا جای زيادی رو تو دنيا نديدم، ولی برادم هم که اکثر کشور های اروپايی رو ديده, ميگفت که شهر قشنگی هست:

خوب اين عکس ها دقيقاً قبل از رسيدن به کلگوری هست. از همه جالب تر اين کارخونه تو اين منظره هست!

خوب بقيه اش باشه برای يه روز ديگه.

26. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

Whistler

و اما يه کم از ويسلر براتون بگم. حتماً ميدونين که ويسلر شهری هست که قراره المپيک زمستونی 2010 توش برگزار بشه و از الان کلی سر و صدا راه افتاده و دولت کانادا هم کلی به تکاپو افتاده که از الان همه چيز رو سر و سامون بده.

همونطور که دارين ميبينين ويسلر در نزديکی ونکوور هست و با ماشين 2-3 ساعت طول کشيد تا برسيم اونجا. جاده اين مسير خيی قشنگ بود چون تماما از کنار اقيانوس رد ميشه.

اين جاده قبلاً 2 بانده بوده که الان دولت کانادا 10 ميليارد دلار رو اختصاص داده به پهن کردن اين جاده و دارن يه اتوبان 4 بانده درست ميکنن. قسمتيش تموم شده و بقيه جاها هم تمام راه در حال درست کردن جاده بودن!

و اما خوده شهر ويسلر شهر کوچکی هست که فقط توش يا هتل ميبينين يا کلبه و خونه شخصی و واقعاً جای از ما بهتران بود. اين نقطه کانادا به گرون ترين جای کانادا معروف هست و هوش از سر آدم ميبرد! اين موقع سال که ما با يه تيشرت هم گرم مون بود همه يه چون اسکی رو کولشون بود و داشتن ميرفتن بالا که اسکی کنن!

حالا چرا اينقدر پيست های اسکی اينجا معروفه؟ چون کاملن قابل مقايسه با پيست های اسکی سوييس هست و از وسط درخت های کاج رد ميشين.

اينم عکس های مسير برگشتن يکيش اين دست جاده هست اون يکی اون دست:

اينم چند تا عکس از hourseshow bay که ما سوارا کشتی شديم که بر گرديم خونه. اين اولين باری که من از اين مسير بر ميگشتم به جزيره. اينم مسير قشنگی بود:

28. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

داشتم فکر ميکردم که پست 6666 م تو PT هست و چی بنويسم که به عدد پست هم بياد!:D در نتيجه تصميم گرفتم در ادامه اين پست عکس های Royal Wax Museum رو بذارم.

حتماً اسم اين موزه معروف رو شنيدين و ميدونين که فقط 2 تا موزه وکس در دنيا داريم! يکی در لندن هست و شعبه ديگه اش در شهر ويکتوريا، ايالت BC يه کانادا!

اين موزه بسيار اعجاب بر انگيزه! با استفاده از موم تمام آدم های معروف دنيا رو ساختن و اينقدر طبيعی که فکر ميکنين الان اين شخص زندس و جلوی شما ايستاده! الان داشتم تو اينترنت يه سرچی ميکردم ديدم شعبه لندن يه نفر ديگه رو هم به ليست اين افراد اضافه کرده اونم اوباما هست!

(عکس موم)

از آدم های معروف که بگذريم (که تو پست بعدی براتون عکس هاشو ميذارم) اين موزه يه قسمتی داشت که فجايع تاريخ رو هم نشون ميداد! قتل ها، شکنجه ها و ...

و جلوی در ورودی اين قسمت هم اخطار داده بودن که کسايی که قلب شون ضعيف هست وارد نشن!

منم الان ميخوام همين عکس ها رو آپ کنم و دارم اين اخطار رو بهتون ميدم که اگه قلب تون ضعيفه!!!!! بهتره به اين spoil نگاه نکنين!

ام ... يه توضيح ديگه:

اين مجسمه ها (؟؟ يا هر چی ديگه که ميخواين اسمشو بزارين) در جايی مثل سياهچال قرار داشتن و راهروهايی که ازشون عبور ميکردين تا اينا رو ببينين کاملا تاريک بودن که آدم به سختی حتی جلوی پاشو ميديد! اکثر اينا در حال حرکت بودن و صدای جيغ و فرياد همه اينا هم به گوش ميرسيد! کلاً جو ترسناکی داشت! ميخواستم بگم عکس ها تارن و تقصير من نبود! اين دوربين بهتر از اين نميگرفت!

Anime Spoilerمتن پنهان: اخطار آخر: کسايی که با خون و ... مشگل دارن، نبينن:

30. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال