Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از شماره 76 تا 81 , از مجموع 81

موضوع: سفرنامه های Crown Clown

APTA Member Yu-chhiang آواتار ها
    نگارشها
    179

پاسخ : Re: پاسخ : Re: پاسخ : سفرنامه های من

اسمایلی هاج و واج شدن و دهن به تبارک الله گشودن. :دی
    چقدرم خوشگل عکس گرفتی. مرسی مرسی .

2. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User KAKASHI_LOVER آواتار ها
    Iran -Ahwaz-In my room with kakashi & byakuya
    نگارشها
    3,994

پاسخ : Re: پاسخ : Re: سفرنامه های من

خیلی ناز هستند.عکاسش خیلی زبردست بوده.حال کردم
    خییلی خیلیییییییییییی دلبرا شگفت انگیز هستند
    دستت درد نکنه

4. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: سفرنامه های من

اين پست رو جز سفرنامه محسوب نکنين! نميدونستم کجا بگم، گفتم اينجا بهتره...

همه ميدونين ديگه، از جمعه پيش قسمت جديد Star Wars رفت رو پرده سينما! خيلی با سياست اين کار رو انجام داده بودن، درست يه هفته قبل از کريسمس ... و دوست داشتم اينجا بودين و ميديدين که کلاً همه شهر و فروشگاه ها شده star wars!!! از اسباب بازی ها که هيچی نميگم، کفش، کيف، لباس خواب، چراغ خواب، ... lol خلاصه you name it! همه چيز Star Wars اي هست.

و اما اينکه خود من بخاطر يکی از دوست های کانادايم که fan بسيار پر و پا قرص star wars هست، از 2 ماه پيش بيليط سينما رو رزرو کرده بودم برای ديشب يعنی سه شنبه شب ها که قيمت ها نصف هم هست! خلاصه اون رديف بالا و صندلی هايی که وسطه وسط سالن بود! با خيل راحت تونستيم نفر آخر بريم تو سينما و رو بهتين صندلی ها بشينيم! D:

من اولين Star Wars اي بود که داشتم تو سينما ميديدم. اون هم، هم سه بعدی و هم تو سالن imax! خلاصه تجربه خيلی جالبی بود! ^^

از خود فيلم نميخوام زياد صحبت کنم. اينقدر بهتون ميگم که جی. جی. ابرام تونسته بوده به جورج لوکاس وفادار بمونه و چيز زيادی رو نبست به قسمت های قبل تغيير نده! چون ميدونين ديگه، ديزنی تمام حق و حقوق فيلم رو خريده بود و کارگردان هم عوض شده بود. همه ترس شون از اين بود که آقای ابرام فيلم رو خراب کنه يا اينکه چون مال ديزنی شده، بچگانه از آب در بياد. (جی جی ابرام هم کارگردان سريال ها محبوب/غير محبوب Lost و Fringe ، ... بود که معرف حضور همگی تون هست). خلاصه بگم نيمه اول فيلم Fantastic! نيمه دوم ولی حالت نزولی داشت ... و خوب يه متخصص درجه يک جنگ ستارگان هم بغل دست من نشسته بود که ميتونست از ريز تا درشت همه چيز رو تحليل کنه ... در کل خوب بود ^^

و اما قرض از زدن اين پست: من ميخواستم عکس های يه اطاق رو اينجا بذارم. اين يکی از اتاق های خونه دوست من هست که به جنگ ستارگان اختصاص داره. کسی که وقتی اولين star wars رفته بود روی پرده سينما 7 سالش بوده و همه 7 قسمت سری رو توی سينماها ديده و به گفته خودش هر دفعه 3-4 ساعت پشت در های سينما انتظار کشيده ... (من واقعاً نميدونم اينها چه جور fan های پر و پا قرصي هستن؟؟؟!!!)

عکس ها تو شب و با موبايل بود. پيشاپيش عذر ميخوام که تيره و تارن ... برای من جالب بود که يه نفر يه اتاق خونه اش رو به اين چيزا اختصاص بده!!! (و البته نتونستم وايسم و درست و حسابی عکس بگيرم وگرنه خيلی خيلی بيشتر از اينها بود ...) توجه کنين توی ويترين ها و طبقات کمد ها همه اسباب بازی ها و کميک بوکس های جنگ ستارگان هست ...

ویرایش توسط Crown Clown : 12-24-2015 در ساعت 12:31 PM

6. 12 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

Re: پاسخ : Re: سفرنامه های من

حال و هوای اين روز های ويکتوريا

عکاس:

ویرایش توسط Crown Clown : 03-14-2016 در ساعت 11:59 AM

8. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

Re: پاسخ : Re: پاسخ : Re: سفرنامه های من

هر سال تو يه همچين روزی توی ويکتوريا ما parade کاميون داريم! ماجراش اينه که همه شرکت های مواد غذايی و ... يکی از کاميون هاشون رو چراغ ميزنن و اين parade رو راه ميندازن، يه مقداری هم donate ميکنن برای بی خانمان ها! مردمی که برای تماشا ميآن هم (که کل شهر هست + از ونکوور و جاهای ديگه) يه مقداری کمک ميکنن تا حتی بی خانمان ها هم کريسمس خوبی داشته باشن ^_^ اين کاميون ها و وانت ها تو کل شهر ميگردن و يه 2-3 ساعتی اين ماجرا ادامه داره و همه خيابون های اصلی شهر هم توسط پليس بسته ميشه...

اين عکس ها مال سال های پيشه و من هم نگرفتم شون!

اومم، يادمه قبلاً عکس های Butchart Gardens رو هم براتون گذاشته بودم. بد نيست که عکس هاش رو با چراغونی های کريسمس هم ببينين:

https://www.google.ca/search?q=2016+IEOA+Truck+Light+Convoy&tbm=isch&tbs =rimg:CQk-ltpEwR7PIjh_1-pw7vyxlNwWi7yStiIPAylo37zyHrVdOErq-5lYAcfYaFoauxi4oEib6tpKfa3FxBGmWmo4onyoSCX_16nDu_1 LGU3EeVESQEDhCyXKhIJBaLvJK2Ig8ARtjcu6Cw2gKUqEgnKWj fvPIetVxHFs03YFN5YaioSCU4Sur7mVgBxEb2h7xoESHQsKhIJ 9hoWhq7GLigRliVMYB_1dXM0qEgkSJvq2kp9rcRHlREkBA4Qsl yoSCXEEaZaajiifETh4UWZytWBP&tbo=u#tbm=isch&q=butch art+gardens+christmas+lights
    ویرایش توسط Crown Clown : 12-04-2016 در ساعت 12:28 PM

10. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

Alaska

Alaska

خب فکر کنم بعضی هاتون ميدونستين که من 1-2 هفته پيش نميتونستم به فروم سر بزنم چون مسافرت بودم. راستش مدت طولانی ای بود که ما ميخواستيم بريم آلاسکا رو که تو يه قدمی مون هست، ببينيم ولی هيچ وقت، وقت نميشد! امسال از چند ماه پيش گفتيم اگه نريم، ديگه ديدن Glacier ها رو با اين وضعی که دارن آب ميشن، از دست ميديم... خلاصه من يه تحقيقی کردم که ببينم چه جوريه و برنامه ريزی کرديم که 2 هفته پيش بريم... اين مسافرت، برای من، از مسافرت به نيويورک، واشنگتن يا کاليفرنيا و غيره خيلی خيلی جالب تر بود. بخاطر همين با اينکه الان خيلی گرفتارم ولی تصميم گرفتم کم کم از اين مسافرت براتون بگم، شايد شما هم مثل من ازش لذت ببرين... ميگن وصف العيش، نصف العيش... ^^

نميدونم شماها هم مثل منين يا نه؟! ولی ذهنيتی که من از آلاسکا داشتم يه سرزمين يخی و برفی، و بی آب و علف بود! منظورم خشک نيست ولی يه جايی که از شدت سرما چيزی سبز نميشه توش... يا اينکه مسلماً از گل و سنبل ديگه توش خبری نيست! لول خب اين ذهنيت من کاملاً نقش بر آب شد! البته بذارين بيشتر توضيح بدم که چرا...

آلاسکا بزرگترين ايالت امريکاست! تقريباً ميشه گفت اندازه 1/3 يا ديگه مينيموم 1/4 کل مساحت امريکاست:

و از نظر موقعيت جغرافيايی از سمت راست به ايالت های بريتيش کلمبيا و يوکان کانادا چسبيده و از چپ هم مرز آبی داره با روسيه...

من هميشه خيال ميکردم بخاطر عرض جغرافيايی زيادی که آلاسکا داره خيلی بی سکنه و وحشی و ... باشه. البته اين فکر در مورد مناطق شمالی آلاسکا کاملاً درسته، جايی که شما ميتونين خرس های قطبی رو ببينين ولی در مورد مناطق جنوبی و مرکزيش به هيچ وجهی صادق نيست...

همينطور که تو عکس پايين ميبينين، ونکوور نزديک ترين شهر بزرگ به آلاسکاست، و با هواپيما 3-3.5 ساعت تا Anchorage بزرگترين شهر آلاسکا راهه:

رفتن به آلاسکا بين مردم ونکوور و ويکتوريا و سياتل خيلی خيلی رايجه! و تقريباً 90% اين آدما از اين 3 تا شهر سوار يه cruise ميشن و به يه مسافرت يه هفته اي round trip ميرن که ميشه اين مسيری که تو اين عکس ميبينين:

يعنی از لابلای جزايری که چسبيده به BC رد ميشن و بعدش ميآن و ميگن ما رفتيم آلاسکا رو ديديم!!! lol دقيقاً مثل اين ميمونه که يه گوشه ديگه ای از ايالت BC کانادا رو ديده باشن! و خب اين قسمت هم دقيقاً همون آب و هوا و مناظر BC رو داره... يعنی هوايی که به ندرت زير صفر ميره و شما چيز زيادی از سرما و قطب نميبينين و حس نميکنين!

ما ميخواستيم حداقل تا شمال 60 رفته باشيم که اون حس و حال رو تجربه کرده باشيم... سريال شمال 60 رو يادتونه؟! اون حال و هوا رو ميگم! D:

بخاطر همين تصميم گرفتيم که از ويکتوريا پرواز کنيم به انکورج و از اونجا تا جايی که 8 روز مسافرت اجازه ميداد شهر ها و جاهای ديدنی آلاسکا رو ببينيم!

واقعيت اينه که تمام جمعيت و شهر های پر جمعيت آلاسکا، روی اين خطی که تو نقشه هست، قرار دارن و بقيه جاهای اين ايالت بی سکنه ست! البته اگه بخوايم جمعيت خرس های گريزلی و موس ها و گوزن ها رو در نظر بگيريم، يکی از پر جمعيت ترين ايالت ها ميشه! ^_^

که طبق برنامه ای من برای خودمون درست کردم، ما تونستين تا شهر Fairbanks بريم و برگرديم... فربنکس در عرض جغرافيايی 64.5 قرار گرفته، البته ما به چشمه های آب گرم چينا هم رفتيم که در عرض 65 بود ولی بيشتر از اون نتونستيم بريم چون وقتمون اجازه نميداد ولی يه جاده وجود داره که روی همين خط مستقيم تا اقيانوس قطب شمالی بالا ميره...

در حقيقت اگه ما 4 ساعت ديگه به سمت شمال رانندگی ميکرديم، به دايره قطبی ميرسيديم.

همونطور که ميدونين دايره قطبی يه خط مجازی روی عرض جغرافيايی 66 درجه هست و مرز قطب در نظر گرفته ميشه. توی هر نقطه ای بالای اين خط در تابستان، خورشيد غروب نميکنه و تو زمستون طلوع نميکنه! ما اين ماجرای Midnight Sun يا خورشيد نصف شب رو به خوبی تو فربنکس تجربه کرديم! 12 نصف شب، 1 صبح، 2 صبح، ... هر وقت از پنجره هتل بيرون رو نگاه کرديم، خورشيد بالا بود و شب مثل روز روشن!!! تجربه بسيار بسيار جالبی بود!

خلاصه بالا رفتن تا قطب شمال حداقل يه مسافرت 2 هفته ای رو ميطلبيد که برای ما چه از جهت زمانی چه مالی مقدور نبود! آلاسکا جای خيلی خيلی خيلی گرونيه! چون فقط 3 ماه هوای خوب داره و فقط 3 ماه ميتونه توريست داشته باشه، در نتيجه هتل ها و رستوران ها سعی ميکنن جبران اون 9 ماه ديگه رو توی اين 3 ماه بکنن! يعنی قيمت نرمال هر چيزی تو هر کجای ديگه دنيا رو ضربدر 3 الی 4 بکنين، ميشه قيمت هر چيزی تو آلاسکا! تازه ما توی اين 3 ماه گرونی نرفته بوديم، يه ماه قبلش که به جای high season بهش ميگن shoulder season و قيمت ها خيلی خيلی متعادلتر بود ولی باز هم نسبت به بقيه جاها گرون بود...

حالا من کم کم براتون از چيزايی که تو اين مسير ديدم تو پست های بعديم ميگم...

فقط قبلش ميخوام يه چيزی در مورد تاريخ آلاسکا بگم. من نميدونستم ولی توی تحقيقات قبل مسافرتم فهميدم که تا همين 160 سال پيش اينطور ها آلاسکا جز خاک روسيه بوده و بعدش تزار بخاطر مشکلات مالی ای که داشته به قيمت هر acre دو سنت (O.O) آلاسکا رو به امريکا فروخته!!! ما همينطور تو اين سرزمين رانندگی کرديم و ديديم... و به حماقت روس ها خنديديم!!! اين سرزمين بکر، دست نخورده و غنی رو چه جوری امريکايی ها به اين مفتی از دست روس ها در آوردن؟! يعنی فکر کنم روس ها روزی هزار بار به تزار اون زمان لعن و نفرين بفرستن که يه همين گنجی رو از دست داده!!!
    حالا بعداً بيشتر در اين باب حرف ميزنم...

فعلاً برای پست اول بسته ؛)
    ویرایش توسط Crown Clown : 06-13-2017 در ساعت 05:58 AM

12. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال