Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 26

موضوع: مشکلات سیمای کودک و نوجوان !

Registered User ASUMA آواتار ها
    نگارشها
    4,020

مشکلات سیمای کودک و نوجوان !

سلام به همگی اینجا با کمک هم دیگه میتونیم مشکلات سیمای کودک و نوجوان کشور رو با هم بررسی کنیم و ریشه یابی کنیم و بهتر بشناسیم ...

لطفا با نظرات و انتقادات و نقد و گفت و گوی بین هم ، همدیگه رو از نظرات زیبای خود مطلع کنیم ...
    اینجا چون ممکنه بین نظرات تناقض پیش بیاد ، دوستان عزیز لطف کنن این چند نکته رو رعایت کنید :

1- از زدن حرف های ، نامربوط به موضوع ( تمسخرامیز ، سیا.سی و ...) خودداری کنید
    2- به نظرات همدیگه احترام بذاریم
    3- کمال متانت و ارامش رو رعایت کنید
    4- لطفا کاری نکید که 1نفر بیاد تذکر بده !(این خیلی مهمه)
    5- *** اسپم ممنوع ***
    6- میگن ، تاپیک هایی که در رابطه با مشکلاته اخرش 1چیزهایی توش گفته میشه که مدیر ها مجبور میشن ببندن تاپیکش رو ...
    بیاید اینجا کاری نکنیم که اینطور بشه (یعنی ، احترام به یکدیگه فراموش نشه)

راستی 1خواهش دیگه هم دارم ، فقط بازدید کننده نباشید ، لطفا نظراتتون رو بدید ، چه غلط چه درست هیچ کس کاری نداری ، اینجا در مرحله اول قراره با تفکرات همدیگه اشنا شیم ...
    سخن گو اینجا فقط من نیستم ، همه شما ها هستید

امیدوارم اوقات خوشی رو در تاپیک داشته باشید ....
    با تشکر .
    ویرایش توسط ASUMA : 11-17-2010 در ساعت 09:22 PM
    vi veri veniversum vivus vici
    به قدرت حقیقت ، من جهان هستی رو فتح میکنم

2. 20 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

مدير بازنشسته بخش ترجمه مانگا و کميک Re7a آواتار ها
    نگارشها
    1,354

پاسخ : مشکلات سیمای کودک و نوجوان !

اصل موضوع مشکله!‌سیمای کودک و نوجوان در ایران!! وقتی ناکاربلدا ریش و قیچی رو به دست میگیرن اینطور میشه که میدونی و منم نمیتونم توضیحش رو بدم و غیره‌ای که هست!‌ولی خلاصه‌ش همونه!‌ناکاربلدی و درپی اون ادعای کاربلدی پوچ! یعنی طرف به جا اینکه وقتشو صرف یادگیری کنه ،اون رو صرف جواب دادن به کسایی میکنه که بهش پیشنهاد دادن بره و تجربه کسب کنه!
    این دقیقا طی 2 نوبت برای خودم اتفاق افتاده!
    Fehlschlagen Scheitern Damonengott

4. 13 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    4,020

رضا جون حرفت صحیحه ، ولی به نظره من که حالا طی پستهای اینده توضیحش میدم ، اولین و بزرگترین مشکله ما ، فرهنگه غلطه ماست ...
    بزرگترها برچسبی دارن ، که روی این برنامه ها میزنن به اسم برچسب کودک ...(بعدا مفصل توضیح میدم)

ولی نمیگن این کارتونی که شما رو برچسب کودک میزنید ، چند 100ملیون دلار سالانه فروش میکنه و این همه فروش مطمئنا فقط متعلق به کودکان نیست ...

پس به نظره من یکی دیگه از دلایل فرهنگه اشتباهیه که جا افتاده بین ما ها ...

6. 12 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,354

نقل قول نوشته اصلی توسط ASUMA نمایش پست ها
    رضا جون حرفت صحیحه ، ولی به نظره من که حالا طی پستهای اینده توضیحش میدم ، اولین و بزرگترین مشکله ما ، فرهنگه غلطه ماست ...
    بزرگترها برچسبی دارن ، که روی این برنامه ها میزنن به اسم برچسب کودک ...(بعدا مفصل توضیح میدم)

ولی نمیگن این کارتونی که شما رو برچسب کودک میزنید ، چند 100ملیون دلار سالانه فروش میکنه و این همه فروش مطمئنا فقط متعلق به کودکان نیست ...

پس به نظره من یکی دیگه از دلایل فرهنگه اشتباهیه که جا افتاده بین ما ها ...
    اینا بخش اجتماعیش هست! اما پروسه‌ی ساخت انیمیشن پشت پرده اتفاق میافته و اون موقع این عواملی که گفتی مزاحم نیستن!(چون کسی خبری هم نداره!) برای همین اعتقاد دارم که خود‌تخریبی بزرگترین مشکل این موضوع هست!

8. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    4,020

نقل قول نوشته اصلی توسط Re7a نمایش پست ها
    اینا بخش اجتماعیش هست! اما پروسه‌ی ساخت انیمیشن پشت پرده اتفاق میافته و اون موقع این عواملی که گفتی مزاحم نیستن!(چون کسی خبری هم نداره!) برای همین اعتقاد دارم که خود‌تخریبی بزرگترین مشکل این موضوع هست!
    هااااا ؟
    زیره دیپلم حرف بزن ما هم بفهمیم !

شوخی میکنم ، درست میگی شما ...
    پس منظورت اینه که بخشه اجتماعیش در مرحله دوم مشکل داره ...

میتونی مراحل مشکلات رو به ترتیب بگی ؟

10. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

ALTIN
    Guest

خوب یه سری مقلات هم در مورد سینمایه کودک گذاشتیم که مشکلات سینمایه کودک در ایران رو هم برسی کرده
    این موضوع هم که اکثریت جایزه های که سینمای ایران از جشنواره های خارجی دریافت کرده مال سینمایه کودک هستش
    https://forums.animparadise.com/showthread.php?t=9725

12. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    4,020

رفقای عزیز ، لطفا فقط بازدیدکننده نباشی و فقط دنبال نکنید ...

لطفا نظراتتون رو بدید ...

بگید ما استفاده میکنیم ...

14. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User KAKASHI_LOVER آواتار ها
    Iran -Ahwaz-In my room with kakashi & byakuya
    نگارشها
    3,994

والا زمان ما یعنی دهه هفتاد به کودک و نوجوان اهمیت زیادی میدادن برنامه های مختلفی میساختن پخش میکردن
    استادهای بزرگ مثل مرضیه برومند.ایرج طهماسب.رسام.بیرنگ ..برای کودک و نوجوان فعالیت های زیادی میکردن..
    ولی الانه به دلایلی نامشخص کیفیت برنامه کودک نوجوان خیلی افت کرده ضعیف شده..
    برنامه های که الان پخش میشن نه داستان خوبی دارن.نه نکته آموزشی دارن

16. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

سرپرست بخش انيميشن گرافیست تیم Urash
    Graphic
    Shippuden آواتار ها
    نگارشها
    1,175

مشكل به نظر من اينكه اگر يه شبكه اي مثل شبكه كارتون نتورك بسازن خوب مي شه بعدش يه مورد ديگه اين هست كه بايد از اين كارتون هاي قديمي بيان بيرون يكمي به كارتون هاي جديد برسن شما الان كارتون ها رو ببينيد داره سندباد و كاپتان سوباسا و دختركشاورز و پسرشجاع و.....
    رو نشون مي ده يكمي بايد از اين جور چيزا بيايم بيرون وبريم سراغ كارتون هاي جديد مثل : بن 10 يا دزكتيوكونان چچيه اون يا دكستر يا ترانسوفمرز يا يوگي اوه
    اين همه كارتون كه هيچ موردي هم نداره اشكالي بداموزي چيزي نداره اينا رو نمي زارن حالا بن 10 ممكن هستش ولي بقيشون مشكلي نداره
    البته از نظر انيميشن خوب انيميشن هاي جديد رو بخش مي كنن و از نظر فيلم هاي كودك و نوجوان اون هم خوبه مشكلي نداره

اگر تماشاخانه و عمو پورنگ واين شبكه 2 كه ساعت 18:30 فيلم نوجوان پخش مي كنه نباشن از نظر كودك و نوجوان از خيلي كشورها پايين هستيم

حالا يه سوال مرتبط بودش يا نه
    The one who wished for death more than anyone else was…
    The Grim Reaper himself.

18. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,354

نقل قول نوشته اصلی توسط ASUMA نمایش پست ها
    هااااا ؟
    زیره دیپلم حرف بزن ما هم بفهمیم !

شوخی میکنم ، درست میگی شما ...
    پس منظورت اینه که بخشه اجتماعیش در مرحله دوم مشکل داره ...

میتونی مراحل مشکلات رو به ترتیب بگی ؟
    اگه مراحل اصلی کار رو ترتیب کنیم مرحله‌ی اول یعنی طرح ایده ایراد اول پدیدار میشه! ایده‌ای که تو ذهن تو یا من هست با ایده‌ی کسی که قیچی دستشه به غایت متفاوته! و خب تو باید کاغذ ایده‌ت رو بدی زیر قیچی! بعد طرح و بررسی ایده تعیین بودجه فرا میرسه برای جمع‌آوری تیم ساخت! اینجا ایراد دوم ظهر میکنه،یعنی نگاه غیر‌واقع‌گرایانه به موضوع! و البته نگاه غیر فنی! بازم اونی که با قیچی ایستاده (طبق تجربه‌ی شخصی بازم) به این موضوع به عنوان یه مصرف‌کننده‌ی پول و نه یه صنعت با قابلیت برگشت سرمایه،نگاه میکنه.پس این نگاهش باعث میشه که به جای نگاه صنعتی و فنی از این مدیوم برای زدن حرف خودش استفاده کنه و بازم از قیچی محترمه استفاده میکنه! این قیچی و کاغذ‌های قیچی شده همینطور ادامه پیدا میکنن! و در نهایت ما به جای مشاهده‌ی یه اثر هنری-فرهنگی یه اثر سی...-مذ... داریم! دیگه جدا بیشتر از این نمیتونم جلو برم!

نقل قول نوشته اصلی توسط KAKASHI_LOVER نمایش پست ها
    والا زمان ما یعنی دهه هفتاد به کودک و نوجوان اهمیت زیادی میدادن برنامه های مختلفی میساختن پخش میکردن
    استادهای بزرگ مثل مرضیه برومند.ایرج طهماسب.رسام.بیرنگ ..برای کودک و نوجوان فعالیت های زیادی میکردن..
    ولی الانه به دلایلی نامشخص کیفیت برنامه کودک نوجوان خیلی افت کرده ضعیف شده..
    برنامه های که الان پخش میشن نه داستان خوبی دارن.نه نکته آموزشی دارن
    دوره‌ی اون برنامه‌ها به سر اومده!‌اون دوره عصر بی اطلاعی بوده! الان پسرخاله‌ی 10 ساله‌ی من که دث نت دیده قطعا با همچین چیزایی ارضا نمیشه!‌
    -----

20. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Naruto_Gaara آواتار ها
    نگارشها
    1,719

هه هه
    تو ایران رسانه کودک و نوجوان هم داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!:rofl:

God Save Us

22. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    4,020

خب نظرات شیرین و متفاوته ....

به نظره من چندتا مشکله اساسی هست که میگم و در پسته بعدی از زبونه یک نفر دیگه هم براتون مینویسم ...

به نظره من :

1- گذشته روي برنامه‌ها كارشناسي بيشتري مي‌شد، ولي الان به نظر مي‌رسد، هدف فقط پركردن آنتن است.
    2- افراد بي‌تجربه‌اي هستند که عمور رو به دست دارند .
    3- كساني را كه نمي‌خواهند به راحتي كنار مي‌گذارند .(این خیلی مهمه ، یعنی پارتی بازی هم صورت میگیره)
    4- هرکس فکره جیبش است اول ، بعد فکره کیفیت و مخاطب .

همه‌ي اين مشكلات به خاطر برخورد سليقه‌اي است !!!

خب اینا نظره منه که اقای شهرام لاسمی هم تایید میکنه ...(در پسته بعدی ...)

24. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    4,020

تیتره داغ موضوعه این روزها در بحث سیمای کودک و نوجوان این است :

انتقاد «قلقلي» از مسئولان سیما

شهرام لاسمي با انتقاد از برنامه‌هاي گروه كودك و نوجوان سيما گفت: در گذشته روي برنامه‌ها كارشناسي بيشتري مي‌شد، ولي الان به نظر مي‌رسد، هدف فقط پركردن آنتن است.

به گزارش ایسنا اين بازيگر حوزه‌ي نمايش‌هاي تلويزيوني كودك و نوجوان تصريح كرد: بعضا افرادي وارد كار كودك مي‌شوند، افراد بي‌تجربه‌اي هستند. اين اتفاق از سه سال پيش رخ داده، مديران بايد تغييراتي در برنامه‌ها ايجاد و از افرادي استفاده كنند كه بچه‌ها با آنها ارتباط برقرار كنند.

وي اذعان كرد: يك سال و نيم است كه من براي تلويزيون هيچ كاري انجام نداده‌ام. من 26 سال براي تلويزيون كار كردم، ولي براي مسوولان هيچ اهميتي ندارد كه من چگونه زندگي‌ام را مي‌گذارنم. اين منصفانه نيست كه با من اين‌طور برخورد شود. نه مشكلي پيش آمده نه بحثي شكل گرفته، مساله اين است كه كساني را كه نمي‌خواهند به راحتي كنار مي‌گذارند.

شهرام لاسمي ادامه داد: همه‌ي اين مشكلات به خاطر برخورد سليقه‌اي است. اگر سليقه‌اي برخورد نكنند و منطقي برخورد كنند مسائل راحت‌تر حل مي‌شود. اين برخورد سليقه‌اي به نفع هيچ كس نيست، اما متاسفانه اين كار را انجام مي‌دهند.

اين بازيگر برنامه‌هاي كودك و نوجوان تاكيد كرد: اميدوارم آقاي ضرغامي (رييس صداوسيما)نگاهي به بخش كودك و نوجوان داشته باشد. كارهاي توليد شده به هيچ وجه كيفيت مناسبي ندارند و بدون كارشناسي توليد مي‌شوند.

وي خاطرنشان كرد: با مديريت شبكه‌ي آموزش صحبت‌هايي انجام داده‌ام و قرار است با او همكاري كنم. برنامه‌هاي شبكه‌ي آموزش خيلي بهتر شده، چون كارهاي اين شبكه كارشناسي شده و با نظارت، مديريت اين شبكه انجام مي‌شود، چون دكتر پورحسين، روان‌شناس كودك و نوجوان است و به خوبي به مسائل كودك و نوجوان واقف است. زماني كه او مدير شبكه‌ي دو بود، شرايط خوبي در شبكه ي دو اتفاق مي‌افتاد.

شهرام لاسمي اذعان كرد: متاسفانه يكي از مشكلات شبكه‌ي دو، جابه‌جايي مديران است. زماني كه يك مدير شروع به كار مي‌كند و با عوامل شبكه‌ آشنا مي‌شود، تغيير مي‌كند. اين امر، همه‌چيز را به هم مي‌ريزد. وقتي من با يك مدير براي هشت سال كار مي‌كنم، او كارآيي من را مي‌داند، اما اين مدير عوض مي‌شود و بعد از چندماه يك مدير جديد روي كار مي‌آيد.

تا زماني كه من خودم را به مدير جديد معرفي كنم، مديريت عوض مي‌شود. يكي از بزرگ‌ترين مشكلات سازمان به خصوص در امر كودك، عدم ثبات مديريت است.

اين بازيگر مجموعه‌هاي كودك و نوجوان در رابطه‌ي حضور جوان‌ها در بخش كودك و نوجوان گفت: از حضور جوان‌ها در اين بخش بسيار خوشحالم، اما نبايد جوان‌هاي بي‌تجربه را از پله اول در برنامه زنده قرار دهند و فردي كه در اين زمينه تجربه كسب كرده، بيكار باشد. اين درست نيست. جوان‌ها بايد در كنار افراد باتجربه وارد شوند تا به مروز تجربه كسب كنند و راه و رسم كار را ياد بگيرد. بعد كه توانايي او ثابت شد، برنامه‌هاي زنده را اجرا كند.

وي ادامه داد: به اعتقاد من، يك كار بايد در زمان اوجش به پايان برسد. ما برنامه‌ي «موتور امداد» را در زمان اوج قطع كرديم، يعني جايي كه برنامه مخاطبان زيادي داشت و مخاطبان زيادي با روابط عمومي تماس مي‌گرفتند. ما اين برنامه را در زمان اوج بستيم تا ياد و خاطره‌ي آن در ذهن‌ها باقي بماند، ولي برنامه‌هايي وجود دارد كه در حال از دست‌دادن مخاطبانش است. يك برنامه تا چه حد مي‌تواند روي آنتن باشد؟ چهار يا پنج سال براي روي آنتن بودن يك برنامه كافي است.

لاسمي كه به «قلقلي» شهرت دارد در پايان افزود: شبكه‌ي دو كه قرار است شبكه‌ي كودك باشد، بايد برنامه پربارتري داشته باشد. زماني كه قرار است مخصوص كودك باشد، بايد برنامه‌هايي پخش شود كه مخصوص كودكان باشد و حتي خانواده‌ها بتوانند از آن برنامه‌ها براي تربيت كودكان استفاده كنند و راهنمايي بگيرند.

26. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    4,020

رفقا این چند وقته یک چیزی خیلی ازارم میداد ...
    اون این بود ، که تو جامعه ما ، هرکسی رو که کارتون نگاه میکنه ، برچسب کودک میزنن روش...
    مثلا من وقتی ناراتو نگاه میکنم ، با حالت تمسخر خیلی ها خیلی تیکه ها به من میندازن (مثلا از سنت خجالت بکش و ...)
    به نظره من ، مشکلات فکری هم میتونه باشه در این موارد ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Naruto_Gaara نمایش پست ها
    هه هه
    تو ایران رسانه کودک و نوجوان هم داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!:rofl:

اسپم نکن بچه ...
    !@_______@!

28. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

سلام
    Anime Spoilerمتن پنهان: نظرات من:

شما برنامه ی هفت رو که در مورد فیلم سینمایی نخودی بود رو دیدید !؟

مهمان برنامه ( به تازگی اسم تو ذهنم نمی مونه ) یه چیز جالبی گفت (قریب به مضمون نقل می کنم ) : دهه ی شصت به هیچ عنوان کسی جرات ورود به حوزه ی فانتزی رو نداشت ، یعنی اجازه ی اون کار رو نمی دادن

و بعد مجری خیلی ازشون تعریف کرد که تا حدی جرات کردن وارد مسائل فانتزی بشن و خیلی هم از متولیان امر تشکر کرد ( بیشتر شبیه التماس بود ) که اجازه دادن تا حدی فانتزی وارد فیلم بشه ...

عرضم به حضورتون دیگه شما تا ته قضیه رو بخون

مشکل اصلی سینمای ما و سیمای ما این شده که همه چیز رو مثل پیام بازرگانی می ببینند ،، فکر می کنند باید مثل پیام بازرگانی و به صورت وحشتناک و تابلو پیام برسونند ( فکر می کنند مردم گیرایشون و قدرت تحلیلشون ضعیفه )

کلا سینمای ما مشکل داره چه برسه به رسانه ی کودک

موقعی که صدا و سیما زورش اومد تیزر بازی گرشاسپ رو ( که کل داستانش رو با نظر بنیاد ملی بازی رایانه ای تغییر دادن ،، بهتره بگم نابود کردن ) رو نشون بده و تازه بعد از چند هفته یادشون میاد که تو اخبار خبر منتشر شدنش رو بگن شما باید حساب کار دستتون بیاد (( خود شرکت سازنده و منتشر کننده حدود یکماه عرضه ی بازی رو برای پخش این تیزرها به تاخیر انداخت ولی شتر در خواب بیند پنبه دانه ... ))
    زمانی که یه عده تصمیم می گیرین که چه برنامه های پخش بشه ، باید حساب کار دستتون بیاد
    زمانی که برنامه های کودک و نوجوان شده فقط یه مجری که اون وسط مثل مرغ بال بال می زنه ...

اصلا زمانی که یه دیدگاه راه انداختن باید " برنامه ی کودک و نوجوان " باید فاتح رو خوند

اونچیزی که کودک می خواد و با اون چیزی که نوجوان می خواد فرق داره ، حالا این ها رو کردن یکی ،، زمانی هم که می خوان یه فرقی بینشون بزارن این می شه که برنامه ی نوجوان هم بشه یه پسری که میاد یه مشت حرف می زنه و بعد یه پیامی برسونه و بگه : پس بیان از امروز با خودمون رو راست باشیم

انگار نوجوان ها ما دچار مشکلات شخصیتی هستن که میاد این توهین رو بهشون می کنه

باید حساب کار دستتون بیا د
    ............
    این بندگان خدا نمی دونند چرا این چند وقته بهترین سریال های ما شده ، حضرت یوسف و مختار نامه و جدیدا بهترین فیلم سینمایی ما حضرت سلیمان

علاوه بر ارزش کار باید بگم یه نکته ی قضیه همون جنبه ی فانتزی قضیه و همون جنبه ی فیزیکی کار هست ، به جلوه های ویژه ( خواب های مختار ، شهر ، خواب ها فرعون و ... ) ، به علت وجود فانتزی ...
    .............
    در کل باید بگم تا زمانی که یه عده فانتزی رو سم می دونند و اون عده هم نظرشون غالب هست ، باید بی خیال شد و میدون رو برای همین انیمه های ژاپنی و فیلم های خارجی و ... آزاد گزاشت تا اونها ملت رو بمباران فکری کنند (( به خدا قسم اونها تو فیلم هاشون عقایدشون رو ترویج می دن ولی نه با ضایع بازی بعضی ها ...))

من باز زیاده روی کردم

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

30. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال