Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 2 از 25 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 , از مجموع 363

موضوع: مشاوره برای خواندن کتاب

kinshin
    Guest

پاسخ : مشاوره برای خواندن کتاب

خوب ممنون دوستان
    دوست عزیز اگر «پری» داریوش مهرجویی را ندیدی برای مقایسه با «فرانی و زویی» ببینش. پری،برداشت مهرجویی از فرانی و زویی هست و مقایسه این دو اثر و روند ایرانی سازی اون خیلی جالبه البته یک کم به ماجرا رنگ و بوی صوفی گری و عرفان داده که برای ایرانیها ملموس تر از جذبه مذهبی هست. معمولا ما ایرانیها بیشتر عرفا را غرق در جذبه یک کلام دیدیم تا افراد مذهبی
    فیلم پری رو دیدم فیلم خوبی با اینکه کماکان فیلم درخت گلابی بهترین فیلمی که از مهرجویی دیدم بازم ممنون
    من شخصا , تیرهای سقف رو بالا بگذارید , نجاران رو بیشتر از ناتوردشت دوست دارم ... شاید به این خاطر که زودتر خوندمش ( قطعا دلیل دیگه ای هم داره ) ... جنگل واژگونشم به نظرم اصلا خوب نبود ...به دلیل اینه که اصلا یادم نمیاد که در مورد کی و چی بود ! ... کتاب خوب خودش رو تو ذهن نگه می داره ...
    البته اینا که گفتی هم زیباست و من دوست دارم راستی داستان یک روز خوش برای موزماهی رو بخون شخصیتش همین سیمور (من قبلا تو نت پیداش کرده بودم می رم می گردم پیدا کردم واسط می زارم)
    3-نیروی اهریمنی اش نوشته فلیپ پولمن
    خوب من یه گشتی زدم اینو تو نت پیدا کردم تو تاپیک خودش می زارم هر کی خواست بره بگیره
    https://forums.animparadise.com/foru...html#post47374

area
    Guest

چند تا کتاب هست که فکر کنم کسی تا حالا نخونده 1.سری کتاب های روون از رین 2.درکولای برام استوگر3.وارکرفت4.پارسیان و من (از قصه های شاهنامه برداشته ) سری کتاب های دارن شان به نام نبرد با شیاطین که اگر به سایت طرفداران دارن شان برین می تونین راحت همه کتاب هایش را مجانی بگیرین و یک کتاب دیگه از دارن شان به نام کیوشین در ردیف سنی کودکان ولی خیلی قشنگه 5.قصر افسون شده که الهام بخش تالکین هم بوده6.سری تاران وشمشیر سحر امیز 7.کتاب قلعه متحرک که انیمیشن هایو میزاکی از روی همین کتاب بر ذاشته شده ولی با فیلمش خیلی فرق دارد.8. کتاب های انتونی هوریس که ترس و کلبه نحس و دوربین قاتل جزو این سری کتاب ها است .

کاربر افتخاری فروم Yen Yen آواتار ها
    نگارشها
    228

در رابطه با کتاب "پارسیان و من" ظاهرا یک کتاب ادامه هم داره سال قبل که نمایشگاه کتاب را خریدم (خود اقای ارین هم بودند کتابها را امضا می کردند ) یک وکارت هم همراه کتاب می دادند که اسم کتاب بعدی را نوشته بود (من که هنوز جایی ندیدمش متاسفانه) اشوزدنگهه "اسطوره ی هم اکنون"

کاربر افتخاری فروم Huashan آواتار ها
    نگارشها
    827

نقل قول نوشته اصلی توسط kinshin نمایش پست ها
    خ...

البته اینا که گفتی هم زیباست و من دوست دارم راستی داستان یک روز خوش برای موزماهی رو بخون شخصیتش همین سیمور (من قبلا تو نت پیداش کرده بودم می رم می گردم پیدا کردم واسط می زارم)

خ...
    ای ول ... چندین بار رفتم کتاب فروشی ولی این کتاب رو نتونستم گیر بیارم ... اگه بتونی پیداش کنی و بزاریش خیلی عالی می شه ... ;)
    به صلیب صدا مصلوبم ای دوست /تو گمان مبری مغلوبم ای دوست
    شرف نفس من اگه شد قفس من / به سكوت تن ندادم حالا میرم بی‌ كفن
    IPM

kinshin
    Guest

کتاب یک روز خوش برای موز ماهی رو پیداش کردم و اینجا گذاشتمش فقط لینکش رو من امتحان نکردم
    https://forums.animparadise.com/foru...html#post47613

کاربر افتخاری فروم alitopol آواتار ها
    نگارشها
    4,065

راجع به فرهنگ و افسانه هاي قديم يهوديت (مخصوصا" كتابهاي آفرينش)

کسی چیزی میدونه ؟ چیزی در این مورد میدونید ؟
    Being aloneis the some thing remarkable but to be ignoredis so awkward

Registered User vampire princess آواتار ها
    نگارشها
    102

فکر کنم مرجع اصلی همون کتاب مقدس باشه:d
    البته یه کتابم تو انتشارات سروش همون اصلیه که انقلاب-فلسطین هست دیدم در مورد دین یهود و اساطیرشون البته با شرمندگی اسمش یادم نیست اما اگه یه سر بزنی حتمن میبینیش مدتها تو ویترین بود اون ویترین کوچیکه که تو کوچه هستش! اگه در مورد دین یهود بطور کلی بخونی یه کم از داستانهاشون سر در میاری اما به نظر من هیچی کتاب مقدس نمیشه البته خوندنش خیلی همت میخواد:d
    برم کتابامو ببینم فکر کنم چیزایی پیدا بشه توش اگه یافتم و یادم موند بهت معرفی میکنم:)

کاربر افتخاری فروم alitopol آواتار ها
    نگارشها
    4,065

نقل قول نوشته اصلی توسط vampire princess نمایش پست ها
    فکر کنم مرجع اصلی همون کتاب مقدس باشه:d
    البته یه کتابم تو انتشارات سروش همون اصلیه که انقلاب-فلسطین هست دیدم در مورد دین یهود و اساطیرشون البته با شرمندگی اسمش یادم نیست اما اگه یه سر بزنی حتمن میبینیش مدتها تو ویترین بود اون ویترین کوچیکه که تو کوچه هستش! اگه در مورد دین یهود بطور کلی بخونی یه کم از داستانهاشون سر در میاری اما به نظر من هیچی کتاب مقدس نمیشه البته خوندنش خیلی همت میخواد:d
    برم کتابامو ببینم فکر کنم چیزایی پیدا بشه توش اگه یافتم و یادم موند بهت معرفی میکنم:)
    کتاب عهد عتیق یه چیزی توی مایه های 15000 صفحه هستش

پدرم دارتش و البته خونده تش ولی من مغزم سوت میکشه بخوام برم طرفش

هنوز زوده واصولا زمان ندارم

MASTERS
    Guest

سلام دوستان لطفا یه کتاب داستانی یا همون رمان به من معرفی کنید که داستانش ماجرایی باشه و پر اتفاقات باشه مثل رمان دور دنیا در 80 روز که یکی از کتاب های مورد علاقه منه . میخوام حدالامکان منو یه ماهی سرگرم کنه و یه جوری باشه که دلمو نزنه

kinshin
    Guest

خوب راستش من کتاب بارون درخت نشین رو پیشنهاد می کنم اون لحن ماجراجویانه ای که شما می خوای رو داره کتاب های دیگه هم هستند مثل کتاب سپید دندان که من خودم بسیار دوسش دارم یا کتاب های ژول ورن (هر کدومش) و البته یه سری کتاب دیگه مثل بابالنگ دراز و دشمن عزیز هم هست که البته ماجراجویانه نیستند اما برای سرگرمی کتاب های خوبی هستند تو ژانر علمی-تخیلی هم این کتاب ها زیاده که علی تو اون ضمینه متخصص تر از منه اما کتاب های سیکلارک و آزیمف هم خوبه البته اگه حوصله غرق شدن تو اصطلاحات عجیب غریب علمی و پیشگویی رو داشته باشی

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,088

خب من يه چن تا كتاب كه خودم دوس دارم معرفي كنم:
    1. درخت زيباي من( ژوزه.. اسم فاميل اين نويسنده پرتقالي بازم يادم رفت)
    2.ياس كبود( خود داستان كوتاه ياس كبود- المار اشنكل)
    3. انجمن شاعران مرده( آره همون كه توي فيلم نقش معلم رو رابين ويليامز بازي مي كنه)
    4. مجموعه كارهاي شل سيلور استاين
    5. مسافر كوچولو و باز گشت مسافر كوچولو( اولي رو اگزو پري نوشته .. دومي رو يادم نيست)
    6. كيمياگر ( همون دن پائو لوي خودمون نوشته) و از همين نويسنده كنار رود پيدرا نشستم و گريه كردم و شيطان و دوشيزه پريم( اين سه اثر رو تو كاراش بيشتر مي پسندم. بخصوص اولي)
    7.ژان كريستف
    8.جان شيفته
    9. 100 سال تنهايي
    10.دلتنگي هاي نقاش خيابان شماره 98
    11.آخرين وسوسه مسيح( نيكو كازانتزكيس)
    12. مسيح دوباره مصلوب("
    13.گزارش سفر به خاك يونان"
    14.جاناتان مرغ دريايي
    15.خرمگس
    فعلا ديگه چيزي كه بخوام بگم و دوستان قبلا نگفته باشن و در ضمن داستاني باشه يادم نمي ياد.
    تا بعد دوستان

نگارشها
    102

کتاب " بازگشت مرلین" اثر دیپاک چوپرا کتاب خوبیه و خوندنش لذتبخشه زیادم تو ورطه تکرار از لحاظ سوژه نیفتاده خصوصن کسایی که طرفدار ع.ت.ف هستن باهاش حال میکنن فانتزیش غالبه و همونطور که از اسمش پیداست مربوط به افسانه شاه آرتوره ولی خیلی زیبا بسط داده شده کلن یک شبکه زمانی بطور متقاطع و موازی رو پیش میبره که هم گیج کننده اس هم جذاب یه جای داستان که تو یه شُک فهمیدم گینور در زمان حال کیه نفسم بند اومد کتابو یه دقیقه بستم :دیییی
    چند جمله از کتاب :
    _ساحر بوسیله افسون زمان محدود نمیشود.
    _بسته به مشاهده گر،گونه های بیشماری از هر رخدادی وجود دارد.
    _ما بطور همزمان در همه زمانها به سر میبریم :خطوط مستقیم و باریک زمان رشته های شبکه ای هستند که تا بی کرانگی ادامه دارند.

نگارشها
    102

یه کتاب از گی دو موپاسان هست که مجموعه داستانهای کوتاهشه در ژانر وحشت و تا اونجا که یادمه کتاب خوبی بود

kinshin
    Guest

بچه ها من دارم یه کاری رو شروع می کنم و نیاز دارم در مورد تبلیغات چیز هایی بدونم مثل روانشناسیش و علمش دوستانی که تو این ضمینه تخصص دارن لطف کنن چند تا کتاب خوب به من معرفی کنن

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,088

نقل قول نوشته اصلی توسط alitopol نمایش پست ها
    راجع به فرهنگ و افسانه هاي قديم يهوديت (مخصوصا" كتابهاي آفرينش)

کسی چیزی میدونه ؟ چیزی در این مورد میدونید ؟
    كتاب مقدس اون ها عهد عتيق نام داره. كه از چندين بخش تشكيل شده.و هر بخش سفر نام داره.اين كتاب داراي يك تفسير هم هست كه كابالا يا قبالا نام داره.

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال