Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 25 از 25 نخستنخست ... 15232425
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 363 , از مجموع 363

موضوع: مشاوره برای خواندن کتاب

Registered User parka آواتار ها
    نگارشها
    102

پاسخ : مشاوره برای خواندن کتاب

نقل قول نوشته اصلی توسط Shippuden نمایش پست ها
    به امید اینکه سایت نمایشگاه امسال نسبت به پارسال بهتر شده رفتم و خوش حال هستم که روم رو زمین نزدن !
    یکم بهتر شده ولی هنوز فیلتربندی جستجو رو اضافه نکردن به امیدخدا کرونا چندسال دیگه باشه یه روزی بالاخره به ذهنشون میرسه اینم اضافه کنن.

خواستم نسخه فیزیکی مه زاد رو بگیرم دیدم شده 200 تا چندماه پیش 100 بود
    به نظر میاد باید به همون دیجیتالی ادامه بدم :دی

اگر کتابی سراغ دارید پیشنهاد بدید.
    واقعا سوالی که همیشه برای من بوده نه فقط در مورد نمایشگاه کتاب بلکه خیلی دیگه از سایت ها این هست که جوری سایت رو طراحی میکنند که هدفشون این هست که مراجعه کننده یا نتوانه اون چیزی که میخواهد رو پیدا کنه یا کلی گیج بشه درست مثل روال بروکراسی در ادارات دولتی که هی از این طبقه به طبقه دیگه و از یه اتاق به اتاق دیگه باید بری و آخر سر هم طرف مربوطه یا رفته برا نهار یا سیستم قطعه و نتیجه هم هیچی.
    در مورد کتاب هم واقعا قیمت ها بد بالا رفته و بدتر از قیمت اون چیزی که بیشتر باعث عدم تمایل افراد به خرید کتاب میشه ضعف در ترجمه ها و ویرایش هست مخصوصا در تعدادی از نشرهای شناخته شده که بعیده همچین ترجمه های ایراد دار و ویرایش های داغونی رو چاپ کنند و مورد دیگه هم که خیلی اذیت کننده است این هست که استارت کتاب های چند جلدی رو میزنن و یکی دو جلد اول رو ترجمه میکنند و بعد باقی جلدها رو رها میکنند و خواننده ها رو میزارن تو خماری.
    و برای پیشنهاد سری چرخ زمان رو پیشنهاد میکنم تا اونجایی که میدونم نشر پریان 6 جلد رو چاپ کرده. سری راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زنها از داگلاس آدامز هم هست که 5 جلده.

2. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

سرپرست بخش انيميشن گرافیست تیم Urash
    Graphic
    Shippuden آواتار ها
    نگارشها
    1,175

نقل قول نوشته اصلی توسط parka نمایش پست ها
    واقعا سوالی که همیشه برای من بوده نه فقط در مورد نمایشگاه کتاب بلکه خیلی دیگه از سایت ها این هست که جوری سایت رو طراحی میکنند که هدفشون این هست که مراجعه کننده یا نتوانه اون چیزی که میخواهد رو پیدا کنه یا کلی گیج بشه درست مثل روال بروکراسی در ادارات دولتی که هی از این طبقه به طبقه دیگه و از یه اتاق به اتاق دیگه باید بری و آخر سر هم طرف مربوطه یا رفته برا نهار یا سیستم قطعه و نتیجه هم هیچی.
    در مورد کتاب هم واقعا قیمت ها بد بالا رفته و بدتر از قیمت اون چیزی که بیشتر باعث عدم تمایل افراد به خرید کتاب میشه ضعف در ترجمه ها و ویرایش هست مخصوصا در تعدادی از نشرهای شناخته شده که بعیده همچین ترجمه های ایراد دار و ویرایش های داغونی رو چاپ کنند و مورد دیگه هم که خیلی اذیت کننده است این هست که استارت کتاب های چند جلدی رو میزنن و یکی دو جلد اول رو ترجمه میکنند و بعد باقی جلدها رو رها میکنند و خواننده ها رو میزارن تو خماری.
    و برای پیشنهاد سری چرخ زمان رو پیشنهاد میکنم تا اونجایی که میدونم نشر پریان 6 جلد رو چاپ کرده. سری راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زنها از داگلاس آدامز هم هست که 5 جلده.
    Anime Spoilerمتن پنهان: سایت:
    کلا اکثر سایت های دولتی و بعضی شرکتی و .. 90% سایتشون تزئینی هست. یعنی سرچ میکنی هیچی نمیاره، سربرگ ها میزنی نهایتا 1-2 مورد باز بشه، محتوا هیچی، متن هیچی،امکانات استفاده نشده زیاد داره بیشتر جنبه اطلاع رسانی و خبری داره (من از همه دولتی ها خبر ندارم ولی به اینایی که گذرم افتاده یا اونایی که وابسته به دولت هستن مثل همین نمایشگاه این وضعیت رو دارن).
    البته چند سالی هست بین مردم جا افتاده که سایت خوب با طراحی زیبا و امکانات مفید خیلی به اعتبار و کسب و کارشون کمک میکنه به خاطر همین کم کم وضعیت بهتر داره میشه. که باز بین اینا هم پیدا میشه افرادی که درست حسابی اهمیت نمیدن و با دوتا قالب وردپرس و یه متخصص seo یه سایت الکی سرهم میکنن !

---

به اینا کیفیت کاغذ رو هم اضافه کنید با اون جلد های نازک کاغذی .. !
    یکی دو ماه پیش انقلاب بودم فروشنده گفت یکی دو بار از اول سال افزایش قیمت خورده احتمالا یک بار دیگه تا آخر سال افزایش پیدا کنه که احتمال میدم تا قبل نمایشگاه افزایش خورده :) ترجمه و ویرایش که همیشه بوده ولی الان بیشتر شده من یه دور اینترنت جستجو میکنم ببینم کدوم بهتره. نظارت ها خیلی کم شده.
    این نصفه نیمه کار کردن رو هم درست میگی شما. شنیدم. به خصوص انتشاراتی مثل جنگل.

راستش عقب نشینی کردم :ذی اما گذاشتم تو لیست ممنون. اگر نظرم عوض شد یه نگاهی میندازم به اینا هم.
    فعلا رفتم سراغ فیدیبو نسبت به آخرین بار خیلی بهتر شده. اکثر کتاب ها رو به فیدیبو پلاس اضافه کرده و با یه اشتراک 1 ماهه 25 هزار تومانی یا 6 ماهه 120 هزارتومانی میشه کلی کتاب خوند. خیلی خوبه به نظرم.
    فقط دوتا مشکل هست، کتاب فیزیکی اصلا یه حس دیگه داره به اضافه اینکه کتاب رو تو کتابخونه نگه میداری. دوم فکر کنم برای چشم خیلی خوب نباشه
    The one who wished for death more than anyone else was…
    The Grim Reaper himself.

4. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User parka آواتار ها
    نگارشها
    102

نقل قول نوشته اصلی توسط Shippuden نمایش پست ها
    Anime Spoilerمتن پنهان: سایت:
    کلا اکثر سایت های دولتی و بعضی شرکتی و .. 90% سایتشون تزئینی هست. یعنی سرچ میکنی هیچی نمیاره، سربرگ ها میزنی نهایتا 1-2 مورد باز بشه، محتوا هیچی، متن هیچی،امکانات استفاده نشده زیاد داره بیشتر جنبه اطلاع رسانی و خبری داره (من از همه دولتی ها خبر ندارم ولی به اینایی که گذرم افتاده یا اونایی که وابسته به دولت هستن مثل همین نمایشگاه این وضعیت رو دارن).
    البته چند سالی هست بین مردم جا افتاده که سایت خوب با طراحی زیبا و امکانات مفید خیلی به اعتبار و کسب و کارشون کمک میکنه به خاطر همین کم کم وضعیت بهتر داره میشه. که باز بین اینا هم پیدا میشه افرادی که درست حسابی اهمیت نمیدن و با دوتا قالب وردپرس و یه متخصص seo یه سایت الکی سرهم میکنن !

---

به اینا کیفیت کاغذ رو هم اضافه کنید با اون جلد های نازک کاغذی .. !
    یکی دو ماه پیش انقلاب بودم فروشنده گفت یکی دو بار از اول سال افزایش قیمت خورده احتمالا یک بار دیگه تا آخر سال افزایش پیدا کنه که احتمال میدم تا قبل نمایشگاه افزایش خورده :) ترجمه و ویرایش که همیشه بوده ولی الان بیشتر شده من یه دور اینترنت جستجو میکنم ببینم کدوم بهتره. نظارت ها خیلی کم شده.
    این نصفه نیمه کار کردن رو هم درست میگی شما. شنیدم. به خصوص انتشاراتی مثل جنگل.

راستش عقب نشینی کردم :ذی اما گذاشتم تو لیست ممنون. اگر نظرم عوض شد یه نگاهی میندازم به اینا هم.
    فعلا رفتم سراغ فیدیبو نسبت به آخرین بار خیلی بهتر شده. اکثر کتاب ها رو به فیدیبو پلاس اضافه کرده و با یه اشتراک 1 ماهه 25 هزار تومانی یا 6 ماهه 120 هزارتومانی میشه کلی کتاب خوند. خیلی خوبه به نظرم.
    فقط دوتا مشکل هست، کتاب فیزیکی اصلا یه حس دیگه داره به اضافه اینکه کتاب رو تو کتابخونه نگه میداری. دوم فکر کنم برای چشم خیلی خوب نباشه
    دولتی که کلا داغون هستند علت اصلی هم این هست که یا خودشون تیم درست و حسابی برای طراحی و پشتیبانی سایت ندارن (به خاطر اینکه موقع به کارگیری و استخدام افراد چیزهای دیگه ای به جز مهارت و توانایی و سواد فرد در اولویت هست) یا اینکه اگه طراحی سایت رو بخوان به جای دیگه ای بسپارن شرکت هایی در اولویت هستند که باز ملاک انتخاب تواناییشون نیست و ملاک اینکه که کار رو ترجیحا به یه اشنایی بسپارن که بودجه رو بین خودشون تقسیم کنند یا اینکه اونی که از همه قیمت کمتر پیشنهاد میده رو انتخاب میکنند تا باز بخش بیشتر بودجه برای خودی ها باقی بمانه و برای همین اغلب سایت های دولتی فقط یه چیزی هست که بگن اره من هم سایت داریم ولی به هیچ دردی نمیخوره باز در مورد شرکت های خصوصی اوضاع بهتره.
    فیدیبو هم علاوه بر فیدی پلاس طرح کتاب رایگان هم گذاشته که هر شب چند تا عنوان رو قرار میده به اضافه تخفیف برخی عناوین.
    اینجوری کتاب خواندن هم لطف خودش رو داره خوبیش اینکه که کتابها همیشه همراه ادم هست و دیگه نگرانی وزن بالا یا جا برای جابه جایی رو نداری همین اینکه کتاب گم بشه یا اسیب ببینه.
    ویرایش توسط parka : 01-26-2022 در ساعت 10:00 AM

6. 3 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال