Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 11 از 51 نخستنخست ... 91011121321 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 165 , از مجموع 763

موضوع: [كامپيوتر] رفع مشکلات فنی

(- Gaara -)
    Guest

پاسخ : [كامپيوتر] رفع مشکلات فنی

نقل قول نوشته اصلی توسط rick نمایش پست ها
    کاشکی بچه های فنی در مقابل انیمه میومدن کامپیوتر دوستان بهشتیو که در محدوده اشون بود سرویس میکردن:p

برای تدوین کردن فیلم و انیمه چه برنامه ساده و قوی پیشنهاد میدین؟
    از همین Movie maker میتونی استفاده کنی ساده است اگه میخوای بهتر کار کنی با camasta studio کار کن اگه هم می خوای حرفه ای کار کنی با Adobe premier

کاربر افتخاری فروم YuGiOh آواتار ها
    نگارشها
    635

کاشکی بچه های فنی در مقابل انیمه میومدن کامپیوتر دوستان بهشتیو که در محدوده اشون بود سرویس میکردن:p

ما در مقابل دوستان هيچي دريافت نمي كنيم كمك مي كنم تا كاراشون راه بيفته اگه تو محله يا تو شهر ما بودي به روي چشم ميومدم خونتون سرويس مي كردم البته نرم افزاري چون براي پاك كردن قطعات ما وسايلش رو نداريم ;)

براي تدوين هم شما مي توني از برنامه هايي از شركتهاي Ulead و Adobe استفاده كني كه واقعا عالي هستن كه Ulead يك كمي از Adobe سبكتر و راحت تر هستش و براي سيستم هايي كه قديمي تر هستند راحتر از محصولات ADobe لود ميشه

================================================== ===================

راستي آپريل جان از يكي از دوستام هم پرسيدم گفت ورژن جديد برنامه Imtoo 3GP Video Converte كه نسبت به ورژن قديميش و بقيه نرم افزار ها بيشتر فرمت ه رو به هم تبديل مي كنه و خيلي پيشرفت كرده و حجم اون 18 مگ هستش البته خودم هنوز نديدمش ولي فكر مي كنم داره اگه نداشته باشه از اينترنت مي خوام دانلود كنم اون طور كه ميگفت خيلي نسبت به بقيه نرم افزار ها پشرفت چشم گيري داشته حالا دارم ميگردم دنبالش ، راستي اينمهست WinAVI Video Converter كه بيشتر فرمت ها رو به فرمت ديگه تبديل ميكنه
    دوستان عزیز یه مدت هست نتونستم بیام ، در اولین فرصت جواب تمام PM هاتو ن رو میدم

Registered User H2O آواتار ها
    نگارشها
    390

کرمان هرجا که هستید (باید بیارید من نمیام) بازارچه رضا;)خوشحال میشم
    برای تدوین هم از Ulead VideoStudio تر جیحاً ورژن 10 میتونید استفاده کنید (بچه ها گفتن) که برای مبتدیان بهترینه;);)
    برای کار با برخی از فرمتها که در یولید مشکل دارن میتونید از CyberLink PowerDirector استفاده کنید (بهترین ورژنش 3)
    البته شیششم اومده
    اگه کلکاشون رو هم خواستی بپرس که من همشون رو بلدم
    من برای تفریح ( پیرامون موضوع مورد علاقه ام "انیمه") اینجا میام .

Anime Spoilerمتن پنهان: انتخابات تموم شد:
    به استاد رای بدید تا بهشت زیر پای مادران است حافظا
    گارا قدش به این حرفا نمیرسه!!
    <==جوجه کاگه | استاد افسانه ای ===>
    Anime Spoilerمتن پنهان: علاقه های من:
    ================================================
    کاگه مورد علاقه من

================================================
    شخصیت منفی مورد علاقه من

=================================================

APTA Member rick آواتار ها
    نگارشها
    698

هاااااااااااااااااااا ویروسی شدم کسی گره مخصوص دارزدنو بلده؟

کدوم ویروس؟..همونی که همه جا نیو فولدر درست میکنه.nero از کار میندازه .نمیذاره دست آنتی ویروست بزنی بعدش یواش یواش شروع میکنه به پاک کردن فایلهات .
    گاهے یڪ نگاه آنقدرمهرباݧ است ڪہ چشم هرگزرهایش نمیڪند
    گاهےیڪ رفاقت آنقدرماندگاراست ڪہ زماݧ حریفـــــش نمےشود
    و گاهے یڪ نفر آنقدر عزیزاست ڪہ قلب رهایش نمیڪند

tahx
    Guest

یه مک آفی ورژن 8.5 یا 9 که آپ دیت می شه نصب کن اسکن کن و مشکلتو برطرف کن. اگه نشد می تونی رو یه ویندوز دیگه (که ترجیحا رو یه هارد مجزا نصبه) بیایی بالا و هاردتو اسکن کنی. یا از نسخه های ویندوز لایو استفاده کن.

مدير بخش عمومی انيمه Samurai X آواتار ها
    نگارشها
    629

کدوم ویروس؟..همونی که همه جا نیو فولدر درست میکنه.nero از کار میندازه .نمیذاره دست آنتی ویروست بزنی بعدش یواش یواش شروع میکنه به پاک کردن فایلهات .
    نرم افزار استینگر را حدود 2 مگابایت از اینجا دانلود کنید! یک نرم افزار کوچک و قوی!

البته به شرطی که کمتر از 70 درصد آلودگی ایجاد کرده باشد!
    ویرایش توسط Samurai X : 03-29-2008 در ساعت 09:53 PM

Registered User subasao آواتار ها
    نگارشها
    897

مي خواستم بدونم كه چگونه مي شود مانگا هاي سايتOne Manga | Your online manga reader. Read free manga online. را دانلود كرد

نگارشها
    390

قبل از هر کاری ویندوزتو عوض کن و به محض رسیدن روی دسکتاپ یه آنتی ویروس بنداز به جون درایوات
    تا اتمام ویروس یابی اصلاً داخل هیچ درایوی نرو (نگاشم نکنی بهتره ممکنه بیدار شن دوباره باید ویندوز عوض کنی) بعدشم خدا بزرگه هایدناتو باز کن یه مدت استفاده کن تا من یه فکری برات بکنم

نگارشها
    390

نقل قول نوشته اصلی توسط subasao نمایش پست ها
    مي خواستم بدونم كه چگونه مي شود مانگا هاي سايتOne Manga | Your online manga reader. Read free manga online. را دانلود كرد
    یکی یکی باید روشون راست کلیک کنی سیوشون کنی
    اگر هم کار با DAP رو بلد باشی توی سایتایی که توی یه صفحه چند تا عکس میذارن میتونی دسته جمعی دانلود کنی
    ولی این سایته زرنگه
    من برم ببینم نظر گوگل در این باره چیه;)

کاربر افتخاری فروم smiley آواتار ها
    نگارشها
    479

دوستاني كه به تورنت وارد هستند

دو سه نا مشكل دارم كه ممنون ميشم اگر كمك كنيد

1- براي مثال ، يه انيمه با سيد خيلي زياد مثلا آخرين قسمت ناروتو يا بليچ كه نزدين دو سه هزار تا سيد داره و ميخوام دانلود كنم . موقع دانلود فقط به پنجاه تا از سيد ها وصل ميشه !! چرا بيشتر نميشه ؟! و سرعت دانلود هم معمولا 20% كمتر از سرعت معمولي هست
    2- بيشتر وقتها آپلود خيلي زياده !! ناروتو و بليچ و كلا انيمه هايي كه جديد ميان خيلي خوبه ولي چيزاي قديمي تر كه بين بيست تا سي تا سيد دارند براي يه 200 مگابايت ، پنجاه مگ آپلود داره ... چطوري ميشه آپلود رو صفر كرد ؟! فلش گت محدود به يك كيلو بيت در ثانيه ميشه ولي دو - سه كيلو بيت در ثانيه آپلود ميكنه

3-چه برنامه اي پيشنهاد ميكنيد ؟!

ممنون

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    625

فلش گت که برنامه تخصصی تورنت نیست.

من از میکرو تورنت utorrent استفاده می کنم که میشه تعداد اتصال ها و مقدار آپلود رو تنظیم کرد.

برای رسیدن به سرعت حدود 50 کیلوبایت در ثانیه باید آپلود رو حداقل روی 6 بذاری!

در ضمن حتی میتونی میکروتورنت رو طوری تنظیم کنی که فقط در ساعت های خاصی دانلود کنی و کاملا اتوماتیک عمل کنه!

کاربر افتخاری فروم smiley آواتار ها
    نگارشها
    479

utorrent
    چقدر ستاپ برنامه كم حجم بود ! من اينترنتم خيلي هنر كنه با 10 - 11 دانلود ميكنه ... يه سري چيزا به ذهنم رسيد و تيك زدم !! ميشه تنظيمات اصلي برنامه كه مربوط به دانلود و آپلود و كانكت شدن ميشه رو توضيح بدين

کاربر افتخاری فروم A P R I L آواتار ها
    نگارشها
    259

خوب شد اسمایلی این سوال رو پرسید;)
    من همیشه ار تورنت استفاده می کردم اما این دفعه که می خوام استفاده کنم هر تورنتی می زارم نه سید داره نه پییر ! پس سرعت دانلود و آپلود هم صفر.هم با برنامه ی یوتورنت و هم بیت تورنت
    اشکال کار از کجا می تونه باشه ؟!

من بدون تورنت می میرم[IMG]http://img.****************************/154fs759111.gif[/IMG] اینطوری برای دانلود یه فیلم کلی وقت باید بزارم تا لینک پبدا کنم اما تورنت عزیزم ...

Help me pleaseeeeee !!!!

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    625

نقل قول نوشته اصلی توسط Smiley نمایش پست ها
    چقدر ستاپ برنامه كم حجم بود ! من اينترنتم خيلي هنر كنه با 10 - 11 دانلود ميكنه ... يه سري چيزا به ذهنم رسيد و تيك زدم !! ميشه تنظيمات اصلي برنامه كه مربوط به دانلود و آپلود و كانكت شدن ميشه رو توضيح بدين
    در قسمت connection:
    randomize... رو حتمن تیک بزن
    قسمت global... رو از حالت automatic خارج کن و maximum upload rate رو 2 بذاری کافیه ، البته خودت باید اعداد مختلف رو امتحان کنی ببینی با کدوم عدد کمترین آپلود و بیشترین دانلود رو خواهی داشت.
    maximum download rate رو هم روی حداکثر سرعت اینترنتت که گفتی حدود 12-13 هست بذار.

در قسمت BitTorrent :
    globam max... رو 100-150 بذار
    max peers رو هم 20 بذار
    upload slots رو هم 2 بذار
    protocol encryption رو هم حتمن enabled کن تا سرویس دهنده ی اینترنتت متوجه نشه که داری از تورنت دانلود می کنی!

در قسمت quening:
    اولی رو 2-3 بذار
    دومی رو هم 2-3 بذار

تمام اینا رو بر اساس سرعت 12-13 کیلو بایت گفتم ، در ضمن اینا وحی منزل نیستن! خودت دستکاریش کن شاید به نتایج بهتری برسی!
    در ضمن یک سری تنظیمات پیشرفته هم هست که من یه زمانی اون رو در PT دیده بودم اگر پیداش کردم میگم!
    نقل قول نوشته اصلی توسط A P R I L نمایش پست ها
    خوب شد اسمایلی این سوال رو پرسید;)
    من همیشه ار تورنت استفاده می کردم اما این دفعه که می خوام استفاده کنم هر تورنتی می زارم نه سید داره نه پییر ! پس سرعت دانلود و آپلود هم صفر.هم با برنامه ی یوتورنت و هم بیت تورنت
    اشکال کار از کجا می تونه باشه ؟!

من بدون تورنت می میرم[IMG]http://img.****************************/154fs759111.gif[/IMG] اینطوری برای دانلود یه فیلم کلی وقت باید بزارم تا لینک پبدا کنم اما تورنت عزیزم ...

Help me pleaseeeeee !!!!
    شاید سرویس دهنده ی اینترنتت تورنت رو بسته باشه!
    شاید تنظیمات برنامه به هم ریخته باشه!
    یا فایروال جدید نصب کردی
    هزار و یک دلیل ممکنه باشه!

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    625

راستی یه نکته ی مهم رو هم یادم رفت بگم!:

باید به یک نسبت مشخصی دانلود و آپلود کنیم. در مورد تورنت ها یک اصطلاحی هست که بهش میگن sharing ratio که نسبت مقدار آپلود به دانلود رو میگن ، عددشو تو برنامه میکروتورنت زیر ستون ratio نوشته.

بهتره این نسبت حدود 0.5 باشه! به 0.2 هم برسه اشکالی نداره ولی دیگه کمتر از 0.2 بشه احتمال بالایی هست که tracker ها ما رو بلوک کنن! و دیگه نتونیم دانلود کنیم! بنابراین بهتره همیشه مقداری هم آپلود داشته باشیم بعد از تموم شدن دانلود یک فایل هم سریع پاکش نکنین بذارین یک 5-6 ساعتی آپلود بشه!

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال