Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 13 از 51 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 195 , از مجموع 763

موضوع: [كامپيوتر] رفع مشکلات فنی

کاربر افتخاری فروم SoheilStar آواتار ها
    نگارشها
    135

پاسخ : [كامپيوتر] رفع مشکلات فنی

نقل قول نوشته اصلی توسط Smiley نمایش پست ها
    دوستان ، من بيشتر با برنامه فلش گت كار ميكنم و چند تا فايل سنگين ميذارم براي دانلود كه وقتي برميگردم خونه كارشون تموم شده باشه . ولي مشكلي كه داره بيشتر از سه تا فايل همزمان نميتونه بگيره و هميشه يكي از فايلها ارور ميده و دانلود نميشه تنظيمات خاصي داره ؟!

و آيا برنامه بهتر از فلش گت براي دانلود هست ؟! از نظر قدرت حرف نداره ... وقتي كه اينترنت براي حتي چند ساعت قطع ميشه ، بدون اينكه ارور بده و همه دانلودهارو كنسل كنه ، صبر ميكنه تا دوباره وصل بشه و ادامه بده ولي محدوديت تعداد فايلش كمي اذيت ميكنه

ممنون
    افشین جان برنامه های دانلود منیجر زیا هستش من با سه -4 تایی که کار کردم
    IDM internet download manager از همه بهتر بوده واقعا عالی هستش توصیه میکنم حتما امتحانش کنی.
    همزمان فکر نکنم محدودیتی داشته باشه البته اگه رجیسترش کنی، من تا 7-8 تا رو همزمان گرفتم اونم تو دانشگاه گذاشتم بیشتر رو امتحان نکردم جاییش هم ندیدم محدودیتی نوشته باشه مگه تو خونه این خط اینترنت داغون میتونه 3-4 تا فایل هم زمان رو دانلود کنه؟

یه قابلیت خوبی که داره میتونی بهش برنامه دانلود بدی مثلا n تا لینک بدی بهش بعد بگی اینا رو دانلود کن خودش از اول لیستت شروع میکنه به دانلود کردن تو این حالت همزمان 4 تا رو دیدم دانولد مکینه ولی شاید با توجه به خط باشه چون من که دایلاپ بودم بهش 50 تا لینک عکس داده بودم خودش اتوماتیک 4 تا 4 تا دانلود کرد تا آخرش :پی حالا شاید سرعت بیشتر باشه بیشتر دانلود کنه تو این حالت.

البته اینی که خانم Animationworld گفتن رو من تست نکردم.
    برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در ابتدای کمال … بنگر که چگونه می افتی ؟!

کاربر افتخاری فروم smiley آواتار ها
    نگارشها
    479

ممنون ... Internet Download Managar رو خيلي وقته كار ميكنم و تقريبا زير و بالاش دستم هست ... ولي يه مشكلي كه داره اينه : هنوز براي خريد اكانت رپيد شير نتونستم مستر كارت و اينها جور كنم چند نفري كه داشتند شارژ نداره . براي همين فعلا از سايت رپيدباز استفاده ميكنم !! و IDM خيلي با اين سايته مشكل داره . تا يه ذره سرعت سرورشون بالا پايين ميشه سريع ارور ميده و كل دانلودهارو كنسل ميكنه ... . تصورشو بكن بعد از هفت هشت ساعت مياي خونه به اميد اينكه سه چهار قسمت جديد سريال انيميشن تماشا كني ، ولي به جاش يه ارور خوشگل روي مونيتور باشه

کاربر افتخاری فروم YuGiOh آواتار ها
    نگارشها
    635

دوستان ، من بيشتر با برنامه فلش گت كار ميكنم و چند تا فايل سنگين ميذارم براي دانلود كه وقتي برميگردم خونه كارشون تموم شده باشه . ولي مشكلي كه داره بيشتر از سه تا فايل همزمان نميتونه بگيره و هميشه يكي از فايلها ارور ميده و دانلود نميشه تنظيمات خاصي داره ؟!

و آيا برنامه بهتر از فلش گت براي دانلود هست ؟! از نظر قدرت حرف نداره ... وقتي كه اينترنت براي حتي چند ساعت قطع ميشه ، بدون اينكه ارور بده و همه دانلودهارو كنسل كنه ، صبر ميكنه تا دوباره وصل بشه و ادامه بده ولي محدوديت تعداد فايلش كمي اذيت ميكنه

ممنون
    سلام افشين جون
    خوبي كار نشد نداره پسنبينم يه موقع ناميد بشي ها
    بله مي توني تعداد دانلود هاشو بيشتر كني ولي ممكنه از سرعت اينترنت و باز شدن صفحات كاسته بشه و براي بقيه فايل ها هم مقداري بيشتر طول بكشه با اين حال شما مي توني با وارد شدن به منوي : Tools\Option بري و در قسمت Connection در قسمت Limit آن عدد مربوط به Max Simultaneous Jobs رو به هر مقدار تعدادي كه مي خواي همزمان دانلود كني روافزايش بدي يا وقتي كه وارد Option برنامه شدي جاهايي رو كه درعكس پايين مشخص كردم رو تغيير بدي و براي بهتر كار كردن برنامه مي توني در قسمت Connection type/ speed‌سرعت كانت شن خودت رو مشخص كني كه برنامه بهتر كار كنه يا ا صلا كاري به اين قسمت نداشته باشي
    اميدوارم به دردت خورده باشه و شرمنده به خاطر دير پاسخ دادن
    دوستان عزیز یه مدت هست نتونستم بیام ، در اولین فرصت جواب تمام PM هاتو ن رو میدم

کاربر افتخاری فروم Yen Yen آواتار ها
    نگارشها
    228

جناب اسمایلی عزیز به نظر میاد دیگه مشکلتان کاملا رفع شده فقط اگر بخوام چیزی دیگه ای را توصیه کنم DAP هم برنامه خوبی شاید اگر ان را هم امتحان کنید ازش راضی باشید ^_^

کاربر افتخاری فروم A P R I L آواتار ها
    نگارشها
    259

اسم برنامه ای که لینک رپید یا مگا رو (قابلیت Pause و..، اگر نت قطع شد) دانلود می کنه چیه؟! (انگار دو سه تا دانلود منیجر بیشتر با این سایته ها سازگاری ندارند) من تا حالا موفق نشدم با DAp یا flash get ازشون دانلود کنم .به طور پیشفرض با موزیلا دانلود می شن !

DAp بسیار برنامه ی خوبیه که به نظر من سرعت اش بیشتر از flash get ه! اما خیلی برنامه ی شلوغیه اعصاب آدم رو خراب می کنه ،به خصوص اگر با Flash get مقایشه بشه و گرنه از سرعت حرف نداره !!

کاربر افتخاری فروم smiley آواتار ها
    نگارشها
    479

شاهين جان ممنون خيلي كمك كننده بود خواهر جان ... راستش با Dap زياد ميونه خوبي ندارم !! ممنون از لطفتون

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    625

نقل قول نوشته اصلی توسط A P R I L نمایش پست ها
    اسم برنامه ای که لینک رپید یا مگا رو (قابلیت Pause و..، اگر نت قطع شد) دانلود می کنه چیه؟!
    تنها راه داشتن قابلیت resume در رپیدشر خرید اکانتشه!

اما مگا resume داره به شرطی که ADSL داشته باشی و در صورت دیسکانکت شدن هم شماره IP ات تغییر نکنه. اگر dial up باشی هم میتونی دانلود رو pause و دوباره start کنی ولی این تا زمانی که دیسکانکت نشی کار می کنه!

من هم از DAP خوشم نمیاد ، بیشتر برنامه های سبک و کوچولو رو دوست دارم مثل IDM ولی همون Flash Get هم خوبه!

نگارشها
    635

نقل قول نوشته اصلی توسط A P R I L نمایش پست ها
    اسم برنامه ای که لینک رپید یا مگا رو (قابلیت Pause و..، اگر نت قطع شد) دانلود می کنه چیه؟! (انگار دو سه تا دانلود منیجر بیشتر با این سایته ها سازگاری ندارند) من تا حالا موفق نشدم با DAp یا flash get ازشون دانلود کنم .به طور پیشفرض با موزیلا دانلود می شن !

DAp بسیار برنامه ی خوبیه که به نظر من سرعت اش بیشتر از flash get ه! اما خیلی برنامه ی شلوغیه اعصاب آدم رو خراب می کنه ،به خصوص اگر با Flash get مقایشه بشه و گرنه از سرعت حرف نداره !!
    شانس و مي بيني آپريل جان هر چي فكر ميكنم اسم برنامه يادم نمي ياد
    وگرنه چنين برنامه اي هستش فقط تنها اشكالي كه داره از راپيد شر .كام نمي تونه دانلود كنه وگرنه از بقيه سايت ها مي تونه دانلود كنه چون سايتي كه اين برنامه رو گذاشته نوشته بود از اين سايت هم مي تونه دانلود كنه دانلود كردم ولي متاسفانه هر چي مي گردم نمي تونم پيداش كنم حجمش هم كم بودش اگه پيدا كردم حتما مي زارمش حالا شب مي خوام برم پيش يكي از دوستام كه اين برنامه رو با هم از محل كارش دانلود كرديم رو ببينم نداره يا اسم برنامه يادش نمي ياد اگه پيدا كردم حتما مي زارم
    شرمنده كه فعلا نمي تونم كمكي بكنم

شاهين جان ممنون خيلي كمك كننده بود خواهر جان ... راستش با Dap زياد ميونه خوبي ندارم !! ممنون از لطفتون
    خواهش مي كنم افشين جان خوشحال شدم مشكلت بر طرف شد و تونستم يه كاري رو انجام بدم

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    625

من قبلنا از 2 تا نرم افزار برای دانلود از سایت های sharing استفاده می کردم:

ولی همونطور که گفتم از rapidshare.com به هیچ روشی به جز خرید اکانت نمیشه به صورت resume دانلود کرد.

Registered User Kami آواتار ها
    نگارشها
    1,156

پاسخ : [کامپیوتر] دانلود نرم افزارهای مفید

سلام.کسی می تونه برنامه Conectix که تبدیل بازی پلی استیشن هست رو برام بزاره؟
    LAST UCHIHA
    Sometimes you just have to die a little inside
    In order to be reborn and rise again as a stronger and wiser version of you

مدیر بازنشسته بخش انيمه
    نگارشها
    141

سلام

البته اين IDA محدوديتي در به نوبت گذاشتن فايل ها نداره و علاوه بر دانلود 10 فايل همزمان (كه از يك تا ده متغير است) به طور نامحدود هرچند فايل ديگه هم كارير بخواد ميتونه لينكش رو بده و برنامه رو نوبت قرار ميده و به ترتيب بعد از اتمام هر فايل خودش دانلود فايل بعدي رو شروع ميكنه.يعني حتي اگر يك فايل رو در يك زمان دانلود بكنه فايل هاي ديگه رو هرجند تا كه باشند ميتونه در نوبت قرار بده و تا آخر به ترتيب دانلو كنه و ميشه تنظيم كرد بعد از دانلود همه فايل ها مثلا كامپيوتر رو shut down بكنه.

مدیر بازنشسته
    نگارشها
    793

پاسخ : [کامپیوتر] دانلود نرم افزارهای مفید

نقل قول نوشته اصلی توسط Kami نمایش پست ها
    سلام.کسی می تونه برنامه Conectix که تبدیل بازی پلی استیشن هست رو برام بزاره؟
    بیا دوست عزیز اینم از اجرا کننده بازی های ps1:D
    Best Download - download the best program, mp3, game, and emulator software
    NA_341 4 EVER

Registered User sadsad آواتار ها
    نگارشها
    207
    سلام
    روی یک هارد میخوام ویندوز نصب کنم
    ولی هر کاری میکنم پیغام خطا میده
    چی کار کنم؟

راستی یادم رفت بگم مشکل از سیدیش هم نبود تستش کردم
    امیدوارم کسی بتون راهنماییم بکنه ممنون
    ویرایش توسط alitopol : 04-14-2008 در ساعت 07:06 AM

نگارشها
    635

نقل قول نوشته اصلی توسط sadsad نمایش پست ها
    سلام
    روی یک هارد میخوام ویندوز نصب کنم
    ولی هر کاری میکنم پیغام خطا میده
    چی کار کنم؟

راستی یادم رفت بگم مشکل از سیدیش هم نبود تستش کردم
    امیدوارم کسی بتون راهنماییم بکنه ممنون
    ميگم اگه مي توني بگي چه پيغام خطايي ميده بهتر ميشه فهميد كه مشكلش چيه ؟ و راحت تر ميشه گفت چه كاري رو انجام بدي تا مشكلت حل بشه

Vergil
    Guest

من یه مشکلی پیدا کردم
    چند روزه هر وقت uTorrent رو باز میکنم بعد از یه مدت اینترنت هی قطع میشه یا وصله ولی صفره یعنی نه میفرسته نه میگیره
    وقتی IDM و firefox و غیره کار میکنم هیچ مشکلی نداره
    ویندوزم دوبار عوض کردم ولی مشکل حل نشد

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال