Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 4 از 51 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 , از مجموع 763

موضوع: [كامپيوتر] رفع مشکلات فنی

Registered User H2O آواتار ها
    نگارشها
    390

پاسخ : Re: [كامپيوتر] رفع مشکلات فنی

نقل قول نوشته اصلی توسط linghuchong نمایش پست ها
    شاهين جان ببخشيد من وسط مشگل تو يه مشگل ديگه رو گفتم.

آقايون کارت گرافيک سالمه!

بابک با restore چه کنم؟
    مشکلت اینجاست اینو باید نصب کنی
    من برای تفریح ( پیرامون موضوع مورد علاقه ام "انیمه") اینجا میام .

Anime Spoilerمتن پنهان: انتخابات تموم شد:
    به استاد رای بدید تا بهشت زیر پای مادران است حافظا
    گارا قدش به این حرفا نمیرسه!!
    <==جوجه کاگه | استاد افسانه ای ===>
    Anime Spoilerمتن پنهان: علاقه های من:
    ================================================
    کاگه مورد علاقه من

================================================
    شخصیت منفی مورد علاقه من

=================================================

banned AliMH آواتار ها
    نگارشها
    496

نقل قول نوشته اصلی توسط H2O نمایش پست ها
    مشکلت اینجاست اینو باید نصب کنی
    ببخش فريدا كه اين چند وقته زياد به اين تاپيك سرك نمي كشيدم ، به احتمال 99% مشكل هميني هست كه H2o گفته هست، ولي اگه نشدش بازم داريور هاي گرافيكي رو دوباره نصب كن، ويندوز ريپير رو قبلا همون طوري كه گفتم اون دفه كامل انجام دادي نيازي ديگه به ريپير نداري بخصوص اين روش هاي گفته شده (بچه ها با اين كاراي گه گفتيد Registry هم به عقب بر ميگرده ها:D) و خيلي از برنامه ها كه رچيستري چيزي ثبت كردند ممكنه از كار بيوفتند ;)
    اگه بازم نشد اين راهو تست كن:
    تو command prompt اينو بنويس:
    service pcmcia restart

راستي نگفته بودي لپتاپت IBM هست :p
    ویرایش توسط AliMH : 01-24-2008 در ساعت 06:05 PM

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    625

روی اون video controller کلیک راست کن و update driver رو بزن بعد not this time و بعد install from location رو بزن بعد با browse برو فولدر یا سی دی کارت گرافیکت یکی از فایلهایی که پسوند inf دارن رو انتخاب و نصبش کن!
    در ضمن اگر لپتاپ داری معمولا به خاطر مشکلات power هم ممکنه hibernate ناپدید بشه مثلا باطری خراب باشه!(البته اینو زیاد مطمئن نیستم!)

کاربر افتخاری فروم YuGiOh آواتار ها
    نگارشها
    635

نقل قول نوشته اصلی توسط linghuchong نمایش پست ها
    شاهين جان ببخشيد من وسط مشگل تو يه مشگل ديگه رو گفتم.

آقايون کارت گرافيک سالمه!

بابک با restore چه کنم؟
    نه بابا من که مشکلی ندارم با کامپیوتر میلاد تو بخش ترفند یه ترفند گذاشته بود برام سوال پیش اومده بود پرسیدم وگرنه ما از این مشکلات قبلا برخوردیم و همچنین دوستان مقدم تر هستند :D

اون طور که از تو عکس معلومه حق با H2O و و علی و Asura هست ماله کارته گرافیکه من به یکی از دوستام هم گفتم که تو کار کامپیوتره گفت این بیشتر ماله اینه که یکی از درایور ها نصب نیست اونو نصب کنی مشکلت برطرف میشه راستی شما کارت کپچر یا کارت Dv هم دارین ؟ اگه دارین احتمالا یکیشون نصب نیست .
    دوستان عزیز یه مدت هست نتونستم بیام ، در اولین فرصت جواب تمام PM هاتو ن رو میدم

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

Re: پاسخ : Re: [كامپيوتر] رفع مشکلات فنی

با يک دنيا تشکر از همگی که دست به دست هم دادين و جون منو نجات دادين! واقعاً از همگی ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط AliMH نمایش پست ها
    راستي نگفته بودي لپتاپت IBM هست :p
    نگفته بودم؟! چرا همون وقتی که خريدم اون ور تو PT گفته بودم! :p 2000 چوب آب خورد البته 2500 دلار قيمتش بود ولی چون با ID يکی از پرسنل خوده IBM رفته بودم تو وب سايت 500 تا تخفيف گرفتم!

اين لپ تاپ جون و عمر منه! هميشه هم باهامه! الانم تازه رفتم يه سوپر باتری براش زاپاس خريدم، 6 ساعت شارژ ميشه، ماله خودش هم 3 ساعت! برم مسافرت 9 ساعت شارژ دارم! ديگه اون بلايی که تو کنفرانس san diego سرم اومد، سرم نميآد!

Vampire Queen Raha آواتار ها
    نگارشها
    1,376
    Blog Entries
    1

پاسخ : [كامپيوتر] رفع مشکلات فنی

اين لپ تاپ جون و عمر منه! هميشه هم باهامه! الانم تازه رفتم يه سوپر باتری براش زاپاس خريدم، 6 ساعت شارژ ميشه، ماله خودش هم 3 ساعت! برم مسافرت 9 ساعت شارژ دارم!
    واقعا به خاطر این همه احساسات من یکی که تحت تاثیر قرار گرفتم فریدا جون

کاربر افتخاری فروم alitopol آواتار ها
    نگارشها
    4,065

پاسخ : [کامپیوتر] آموزش ها و ترفند ها

آقا یه سووال ......

من یه یک پی سی خونه دارم که باهاش به اینتر نت وصل میشم بوسیله مودم(ADSL)

حالا می خوام دوتا نوت بوک رو هم به طریق وایرلس از همین خطی که گرفتم استفاده کنند .

حالا چی کار کنم ؟

یکی بهم گفت مودم روتر دار بگیر ؛ اولین بار بود که مودم رو به همراه روتر شنیدم

خواهشن هر راهی میگید قابل انجام باشه و اطلاعات داشته باشید , نزارید من رو سر کار
    Being aloneis the some thing remarkable but to be ignoredis so awkward

نگارشها
    635

نقل قول نوشته اصلی توسط alitopol نمایش پست ها
    آقا یه سووال ......

حالا می خوام دوتا نوت بوک رو هم به طریق وایرلس از همین خطی که گرفتم استفاده کنند .

حالا چی کار کنم ؟

یکی بهم گفت مودم روتر دار بگیر ؛ اولین بار بود که مودم رو به همراه روتر شنیدم

خواهشن هر راهی میگید قابل انجام باشه و اطلاعات داشته باشید , نزارید من رو سر کار
    خوب علی جون چند راه هستش که من با دوستم هم مشورت کردم که مطمئن شم :D

چون لپتاپ داری باید هردوتاشون کارت شبکه داشته باشه پس میتونی فقط یکدونه از لپتاپ ها رو وصل کنی و دومی رو بیخیال شی که باید یه کابل کراس بخری یا درست کنی اگه می خوای هر دوتا رو وصل کنی باید یه سویچ شبکه با کابل معمولی شبکه رو بری تهیه کنی.
    اگه بخوای بوسیله وایرلس به شبکه وصل شی باید بری سویچ آنتن دار که مخصوص وایرلس هست رو بخری که معمولا گرون هم هستند وبردشون زیاد نیست .
    اگه بخوای وقتی کامپیوتر اصلی خاموشه بقیه کامپیوتر ها به اینترنت وصل باشن اون موقع به روتر شبکه نیاز داری چون کار روتر اینه وقتی که کامپیوتر اصلی خاموشه بقیه کامپیوتر هایی که به اون وصل هستند بتونن به اینترنت وصل باشن

اگه هم کامپیوترت کارت شبکه نداره باید بری یه کارت شبکه بخری که حدودا 100000 ريال هستش و اگه بخوای یه کامپیوتر هم وصل کنی کابل کراس 20000 ريال هست در ضمن سویچ معمولی شبکه حدود 300000 ريال هست ;)

در آخر من میگم هردو تا لپتاپ رو با یه سویچ معمولی و کابل شبکه وصل کنی هزینش کمتره ;)

امیدوارم به دردت خورده باشه

مدير بخش عمومی انيمه Samurai X آواتار ها
    نگارشها
    629

نقل قول نوشته اصلی توسط alitopol نمایش پست ها

.....
    بهترین کارخرید مودم ADSL با قابلین وایرلس است که اصولاً برای همچین مواقعی ساخته شده اند. اضافه کردن سوئیچ شما را برای آینده که شاید یک دسکتاپ بخواهید اضافه کنید آماده می کنه! ولی باید در نظر داشته باشید که مسافت حرف اول را می زند. استفاده از سوئیچ و روتر سیمی برای لپتاپ توصیه نمی کنم چون لپتاپ زمین گیر میشود.

در هر صورت می تونید به شرکتی که سرویس DSL گرفتید مراجعه کنید و از آنها مودم وایرلس درخواست کنید و مطمئناً راهنمایی کرده و حتی شرکت آسیاتک برایتان انجام هم می دهد. ولی در هر صورت این نوع مودمها، محدودیتهای خاص خود را دارند که موقع خرید از شرکت مورد نظر ،حتماً مدنظر داشته باشید و حتماً سوال کنید. مثلاً این موضوع که باید سیستم متصل شده ،روشن باشد.
    ویرایش توسط Samurai X : 02-06-2008 در ساعت 08:43 PM

مدیر بازنشسته
    نگارشها
    793

نمیدونم این سوال یه این تاپیک ربط داره یا نه ولی دیگه جایی روبرای پرسیدن این سوال پیدا نکردم.
    اونم اینکه من از نرم افزار دانلود منیجر استفاد میکنم بعد یه مدت استفاده ازم سریال نامبر میخواد هر جا هم میگردم چنین چیزی پیدا نمیکنم اگه میشه در رابطه با این مشکل یک کمکی به من بکنید چون خیلی کارم گیره.
    باتشکر
    NA_341 4 EVER

Registered User nboy آواتار ها
    نگارشها
    50

اسم برنامتون download manager هست یا اینکه از برنامه های دانلود منیجر استفاده میکنید؟(مثل DAP یا FlashGet) ورژن برنامتون رو بگید تا سریالشو بهتون بدم;)

نگارشها
    635

خوب ناصر جان فكر كنم منظور ميلاد برنامه Internet Download Manager هستش
    من خودم از كرك و پچ ها زير استفاده مي كنم برات تو همين فايل اتچ مي كنم ;)
    فقط حواست باشه از طريق اينترنت Update ش نكني و از پچ استفاده كن عمل مي كنه
    اگه هم از فايل IDM.Key استفاده كردي يه .reg آخرش اضافه كن بعد اجراش كن براي من كه جواب ميده :)
    راستي حواست باشه موقع اجرا اين فايل ها از برنامه خارج شده باشي بعد اين فايل ها رو اجرا كن و اگه يه وقت كار نكرد بگو تا يه سري ديگه بزارم :D

مدیر بازنشسته
    نگارشها
    793

نقل قول نوشته اصلی توسط nboy نمایش پست ها
    اسم برنامتون download manager هست یا اینکه از برنامه های دانلود منیجر استفاده میکنید؟(مثل DAP یا FlashGet) ورژن برنامتون رو بگید تا سریالشو بهتون بدم;)
    بله منظورم برنامه دانلود منیجر هستش که برای دانلود استفاده میشه{شاهین جان اسم کاملش رو تو پست بالا نوشته};)
    شاهین جان از تو خیلی ممنونم میرم الان امتحان میکنم ببینم جواب میده;)

مدير بخش عمومی انيمه Samurai X آواتار ها
    نگارشها
    629

نقل قول نوشته اصلی توسط boy_sama نمایش پست ها
    نمیدونم این سوال یه این تاپیک ربط داره یا نه ولی دیگه جایی روبرای پرسیدن این سوال پیدا نکردم.
    اونم اینکه من از نرم افزار دانلود منیجر استفاد میکنم بعد یه مدت استفاده ازم سریال نامبر میخواد هر جا هم میگردم چنین چیزی پیدا نمیکنم اگه میشه در رابطه با این مشکل یک کمکی به من بکنید چون خیلی کارم گیره.
    باتشکر
    من خودم مدت زیادی از این patch استفاده می کردم که خوب هم جواب میده، اگر مشکلی در patching پیدا کردید. به من اعلام کنید که خود IDM را هم برایتان آپلود کنم.

نگارشها
    635

ميلاد و آرش عزيز بيان حالا كه كسي مشكل نداره در رابطه با ترفند ورود به ويندوز ايكس پي كه براي ادمين هم پسورد داشته باشه توضيح بدند چون من هرجوري كردم وارد نمي شه و فقط اگه بخواي وارد بشي بايد با نرم افزار هاي خاصي اين كار رو انجام بدي خب بياد ببينم چي كار مي كنيد :)

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال