Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 51 از 51 نخستنخست ... 41495051
نمایش نتایج: از شماره 751 تا 763 , از مجموع 763

موضوع: [كامپيوتر] رفع مشکلات فنی

گرافیست تیم Urash
    Graphic
    pucira_mja آواتار ها
    نگارشها
    1,810

پاسخ : [كامپيوتر] رفع مشکلات فنی

نقل قول نوشته اصلی توسط lio_polo نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان خوبم...راستش نمیدونم جای مناسبی برای طرح سوالم هست یا خیر.... یه mkv player برای گوشی آیفون که jail break نشده....سراغ دارید؟طبعا free باشه!!!!!!
    kmplayer رو امتحان کردی ؟ دی
    آرام ؟آرام بـرای چـه بایـد گـرفت ؟ وقتـی بمیریـم ، خـود به خـود آرام می گـیریم !
    پیـش از آنکـه بمیریـم کـه نبایـد بمیریـم !

2. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Kami آواتار ها
    نگارشها
    1,156

سلام به همه
    دوستان من دیشب ویندوز عوض کردم،سیستمم هیچ ویروسی داخلش نیست،آخرین نسخه آنتی ویروس BitDefender که رتبه اول رو به اصطلاح توی آنتی ویروس ها کسب کرده بود رو نصب کردم،هیچ مشکلی هم نداشتم و فعالش هم کردم،ولی حالا پسوند تمام فایل ها رو نشون میده و بخوام غیرفعالش کنم هم هرچی ok میکنم فایده نداره،از طرفی فایل ها هم کلاً نمیتونم از حالت مخفی در بیارم "Show hidden file"
    اوضاعیه اصلاً...
    کسی راهکاری نداره؟ تو نت گشتم و اون راه کارهای رجیستری که مقدار value رو 0 و 1 و اینا بزاری رو هم زدم ولی الکیه همش...
    LAST UCHIHA
    Sometimes you just have to die a little inside
    In order to be reborn and rise again as a stronger and wiser version of you

4. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

APTA Member rick آواتار ها
    نگارشها
    698

منم سلام
    برای من لابه لای صفحات تبلیغات گنجانده شده!!!بعضی وقتا هم هی اعلام دانلود میشه.چیکار کنم؟
    گاهے یڪ نگاه آنقدرمهرباݧ است ڪہ چشم هرگزرهایش نمیڪند
    گاهےیڪ رفاقت آنقدرماندگاراست ڪہ زماݧ حریفـــــش نمےشود
    و گاهے یڪ نفر آنقدر عزیزاست ڪہ قلب رهایش نمیڪند

6. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

گرافیست تیم Urash
    Graphic
    pucira_mja آواتار ها
    نگارشها
    1,810

نقل قول نوشته اصلی توسط Kami نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان من دیشب ویندوز عوض کردم،سیستمم هیچ ویروسی داخلش نیست،آخرین نسخه آنتی ویروس BitDefender که رتبه اول رو به اصطلاح توی آنتی ویروس ها کسب کرده بود رو نصب کردم،هیچ مشکلی هم نداشتم و فعالش هم کردم،ولی حالا پسوند تمام فایل ها رو نشون میده و بخوام غیرفعالش کنم هم هرچی ok میکنم فایده نداره،از طرفی فایل ها هم کلاً نمیتونم از حالت مخفی در بیارم "Show hidden file"
    اوضاعیه اصلاً...
    کسی راهکاری نداره؟ تو نت گشتم و اون راه کارهای رجیستری که مقدار value رو 0 و 1 و اینا بزاری رو هم زدم ولی الکیه همش...
    من ویندوز 8 دارم یادم نیست دقیقا تو 7 چطور درست میکردیم واسه پسوند فایل ها رو
    ولی برو تو computer بعد اون بالا تو تب view تیک file name extentions رو بردار
    واسه اون که فایلارو از هیدن در بیاری یه کپی از فایل بگیر یه جا دیگه سیو کن بعد فایل اصلی رو پاک کن فایلای کپی گرفته شده فکر نکنم هیدن باشن باز دی

8. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

گرافیست تیم Urash
    Graphic
    pucira_mja آواتار ها
    نگارشها
    1,810

نقل قول نوشته اصلی توسط rick نمایش پست ها
    منم سلام
    برای من لابه لای صفحات تبلیغات گنجانده شده!!!بعضی وقتا هم هی اعلام دانلود میشه.چیکار کنم؟
    از افزونه https://adblockplus.org استفاده کن
    هر چیزی که نخواستی دیگه ببینی کلیک راست بعد بلاک کن دی

10. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

APTA Member rick آواتار ها
    نگارشها
    698

چه جالبه دستت درد نکنه

12. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

مدیر بخش مترجمان slimshady21 آواتار ها
    نگارشها
    1,629

سلام به همه
    اوضاعیه اصلاً...
    سلام !!

راستش برای نشون ندادن پسوند باید بری تو فولدر آپشن که از کنترل پنل بعد برو رو گزینه ی folder option بعدش برو رو تب view بعد تیک گزینه ای که باعکس نشون دادم رو بزار تا پسوند فایلهاتو نشون نده

ولی اگه تیکش رو گزاشتی و بازم پسوند فایلها رو نشون داد باید این نرم افزار رو نصب کنی
    http://s2.p30download.com/users/202/...wnload.com.zip
    حجمش 6.5 مگه بعدش روی همون گزینه ای که تو عکس نشون دادم انتخاب کن و گزینه ی ignore جلوش رو بزن درست میشه

برای فایلهای هیدنت اگه کلا هیدن نشون نمیده یعنی تیک گزینه ی پایینی تو عکس رو تو فولدر اپشن انتخاب کردی و تیک این گزینه که نشون دادم رو برداشتی اوکی کردی و فایلت رو نشون نداد

این نرم افزار رو نصب کن گزینه ی که تو عکس مشخص کردم رو بزن و حتما حتما گزینه بیا پایین تر و تیک perfectly disable autorun رو بردار

اگه فایلهات سوپر هیدن شدن و نمیتونی از هیدن دربیاری یعنی یه همچین چیزی

کافیه این فایلی که خودم نوشتم رو بریز تو درایوی که میخوای فایلهات رو از سوپر هیدن در بیاری و اجراش کن همه فایلهای سوپر هیدن رو از درایوت درست میکنه فقط فقط این فایل رو اصلا تو درایوی که ویندوز نصب کردی نریز و اجراش نکن
    https://www.mediafire.com/?0e14z8o1xpjpqc0
    ولی اگه تک فولدره ctrl+r رو بزن و بنویس cmd اینتر رو بزن بعدش این فرمان رو بنویس تا اون فایل رو از سوپر هیدن بودن در بیاره
    attrib -s -h مسیر فایل
    مثلا اگه تو درایو d پوشه ی 1 ــه این کد رو بزن
    attrib -s -h d:\1

ببخشید دیگه خیلی توضیح دادم !! اگه بلد بودین اینارو معذرت زیادتا

ببخشید که کمی

really?

14. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,156

نقل قول نوشته اصلی توسط pucira_mja نمایش پست ها
    من ویندوز 8 دارم یادم نیست دقیقا تو 7 چطور درست میکردیم واسه پسوند فایل ها رو
    ولی برو تو computer بعد اون بالا تو تب view تیک file name extentions رو بردار
    واسه اون که فایلارو از هیدن در بیاری یه کپی از فایل بگیر یه جا دیگه سیو کن بعد فایل اصلی رو پاک کن فایلای کپی گرفته شده فکر نکنم هیدن باشن باز دی
    سلام
    عزیزم مشکل این چیزا نیست،ممنون از راهنماییت ولی من مُبتدی نیستم
    طبق حرفی که زدم گفتم پس از نصب BitDefender نسخه Plus 2015 آنتی ویروس بهم اجازه این کار رو نمیده،بعضی وقت ها میده و خیلی وقت ها نمیده
    گفتم شاید کسی با این آنتی ویروس آشنایی داره
    مرسی بابت پاسخت
    نقل قول نوشته اصلی توسط slimshady21 نمایش پست ها
    سلام !!

راستش برای نشون ندادن پسوند باید بری تو فولدر آپشن که از کنترل پنل بعد برو رو گزینه ی folder option بعدش برو رو تب view بعد تیک گزینه ای که باعکس نشون دادم رو بزار تا پسوند فایلهاتو نشون نده

ولی اگه تیکش رو گزاشتی و بازم پسوند فایلها رو نشون داد باید این نرم افزار رو نصب کنی
    http://s2.p30download.com/users/202/...wnload.com.zip
    حجمش 6.5 مگه بعدش روی همون گزینه ای که تو عکس نشون دادم انتخاب کن و گزینه ی ignore جلوش رو بزن درست میشه

برای فایلهای هیدنت اگه کلا هیدن نشون نمیده یعنی تیک گزینه ی پایینی تو عکس رو تو فولدر اپشن انتخاب کردی و تیک این گزینه که نشون دادم رو برداشتی اوکی کردی و فایلت رو نشون نداد

این نرم افزار رو نصب کن گزینه ی که تو عکس مشخص کردم رو بزن و حتما حتما گزینه بیا پایین تر و تیک perfectly disable autorun رو بردار

اگه فایلهات سوپر هیدن شدن و نمیتونی از هیدن دربیاری یعنی یه همچین چیزی

کافیه این فایلی که خودم نوشتم رو بریز تو درایوی که میخوای فایلهات رو از سوپر هیدن در بیاری و اجراش کن همه فایلهای سوپر هیدن رو از درایوت درست میکنه فقط فقط این فایل رو اصلا تو درایوی که ویندوز نصب کردی نریز و اجراش نکن
    https://www.mediafire.com/?0e14z8o1xpjpqc0
    ولی اگه تک فولدره ctrl+r رو بزن و بنویس cmd اینتر رو بزن بعدش این فرمان رو بنویس تا اون فایل رو از سوپر هیدن بودن در بیاره
    attrib -s -h مسیر فایل
    مثلا اگه تو درایو d پوشه ی 1 ــه این کد رو بزن
    attrib -s -h d:\1

ببخشید دیگه خیلی توضیح دادم !! اگه بلد بودین اینارو معذرت زیادتا

ببخشید که کمی
    سلام،اشکال نداره،من اینارو بلد بودم ولی بازم مفید بود،واسه باقی دوستان،ممنون بابت پاسخ گویی
    رجیستری خود ویندوز مشکلی نداره،مشکل سر BitDefender ـه که اجازه تغییر رجیستری رو نمیده
    نمیخواستم از نرم افزارهای دیگه واسه این کار استفاده کنم،خلاصه هرچی هم گشتم تو نت و حتی توی فروم رسمی BitDefender هم رفتم جواب درستی نگرفتم
    دیگه زدم پاکش کردم آنتی ویروسه رو و درست شد سیستم،حالا نسخه جدید Nod32 رو نصب کردم با اینکه ازش خوشم نمیاد خخخخ

16. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,156

از افزونه https://adblockplus.org استفاده کن
    هر چیزی که نخواستی دیگه ببینی کلیک راست بعد بلاک کن دی
    میگم این سایت بدرد این تبلیغات های pop-up سایت ها و فروم های مختلف هم میخوره؟
    نرم افزاری نیست که کلاً اجازه نده پاپ آپ بیاد بالا یا مثلاً قبلش بگه یه پاپ آپ یا ده تا پاپ آپ هست،اجازه میدی بازشون کنم یا نه؟

18. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

گرافیست تیم Urash
    Graphic
    pucira_mja آواتار ها
    نگارشها
    1,810

میگم این سایت بدرد این تبلیغات های pop-up سایت ها و فروم های مختلف هم میخوره؟
    نرم افزاری نیست که کلاً اجازه نده پاپ آپ بیاد بالا یا مثلاً قبلش بگه یه پاپ آپ یا ده تا پاپ آپ هست،اجازه میدی بازشون کنم یا نه؟
    این یه افزونه است واسه فایرفاکس و کروم که خودش اپدیت میشه تقریبا نصف بشتر این تبلیغاتو بلاک میکنه و البته خودتم میتونی اظافه کنی بهش
    کلا رو هر مرورگری واجبه نصبش دی

20. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نقاش‌باشی anita_78 آواتار ها
    نگارشها
    357

درود.
    یه مشکلی همین نیم ساعت پیش دست به یقه ام شد. :|
    داشتم انیمه میدیدم، یهو صفه ی کی ام پلیر سیاه شد. در صورتی که هم صدا میومد و هم زیر نویسش. اما تصویر نداشت. با چنتا انیمه ی دیگه هم امتحان کردم ولی کلا تصویر سیاهه.

22. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

گرافیست تیم Urash
    Graphic
    pucira_mja آواتار ها
    نگارشها
    1,810

نقل قول نوشته اصلی توسط anita_78 نمایش پست ها
    درود.
    داشتم انیمه میدیدم، یهو صفه ی کی ام پلیر سیاه شد. در صورتی که هم صدا میومد و هم زیر نویسش. اما تصویر نداشت. با چنتا انیمه ی دیگه هم امتحان کردم ولی کلا تصویر سیاهه.
    potplayer بریز دی

24. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,156

نقل قول نوشته اصلی توسط anita_78 نمایش پست ها
    درود.
    ساده است
    توی صفحه KM کلیک راست کن،از قسمت Video Advanced گزینه های داخل قسمت Video Renders رو همینطور دونه دونه تست کن ببین کی درست میشه
    من خودم همیشه از گزینه VMR9 Renderless HQ Subtitle استفاده میکنم
    این یه افزونه است واسه فایرفاکس و کروم که خودش اپدیت میشه تقریبا نصف بشتر این تبلیغاتو بلاک میکنه و البته خودتم میتونی اظافه کنی بهش
    کلا رو هر مرورگری واجبه نصبش دی
    مرسی ولی کی حوصله داره دونه دونه لینک ادد کنه آخه؟
    اینطوری باید دویست سیصدتا لینک ادد کنی...
    گفتم برنامه ای باشه که کلاً مخصوص Pop-up باشه،پس نیست همچین برنامه ای...

26. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال