Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 , از مجموع 53

موضوع: باغ گل ها! - Flower Garden

Registered User
    نگارشها
    10

پاسخ : باغ گل ها! - Flower Garden

Registered User
    نگارشها
    10

کاربر افتخاری فروم A P R I L آواتار ها
    نگارشها
    259

sakura

شکوفه های درخت گیلاس خیلی دوست دارم درخت اش رو از نزدیک ببینم !

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    625

پاسخ : sakura

نقل قول نوشته اصلی توسط A P R I L نمایش پست ها
    منم همینطور!

الان دیگه فصلشه! تو ایران هم باید باشه ، ولی نمیدونم کجا؟! یا باید مرکزشو تو ایران پیدا کنیم یا مستقیم چمدونا و کوله پشتی ها رو ببندیم بریم ژاپن یا اینکه بشینیم ساکورا رو نگاه کنیم!

نگارشها
    259

من جنوبیم ،ندید بدیدم:p ،شما دیگه چرا !؟! الان باید اصفهان و ... بهترین راه اینه بشینم ساکورای خودمون رو نگاه کنیم :D:p

برای امشب گلهای لاله :

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,088

پاسخ : sakura

نقل قول نوشته اصلی توسط A P R I L نمایش پست ها

آسورا جان و آوريل جان بهر آينده اگه عمري داشتم بياين خونه ما گيلان! الان همه جاش پر از گله.. بخصوص باغ كوچك ما به همت من و پدر پر از رز قرمز .. رز زرد.. رز سفيد.. نسترن صورتي و رز مينياتوري و يه گل معطر ديگه است كه ما بهش ميگيم: عروس.. فصل گل دادن بنفشه ها و آمارليس و نرگس مون تموم شده.. اما شب بوهايي كه مادر كاشته هنوز گل دارن.. بهار نارنجمون هم بخاطر برف امسال زمستون خيلي پر شكوفه نبود اما بهر حال عطر خودشو داشت.. از اين شكوفه خوشگل ها هم تو باغ پدر بزرگم خيلي هست.. ْآلبالو.. و سيب و گيلاس..

نگارشها
    259

خیلی ممنون عزیزم !! چقدر مهربونی . ما اینجا زیاد از این شکوفه ها نمی بینیم عید که شکوفه های درخت بادام رو دیدم ،کلی ذوق مرگ شدم [IMG]http://my.****************************/images/smilies/biggrin.gif[/IMG] !عکس اشون توی تاپیک تعطیلات نوروزی هست !!
    امروز به مستند از تی وی پخش می شد در مورد پروانه ها ! یک دفعه دلم تنگ شد ،بچه که بودیم چقدر پروانه بود چقدر دنبالشون می کردیم ،آدم وقتی بزرگ می شه از دیدن پروانه ها هم محروم می شه؟!... این بود که امشب پروانه سرچ کردم
    off تاپیک !
    آسورا جان ببخش

کاربر افتخاری فروم prosper آواتار ها
    نگارشها
    691

سلام به همگی,منم به جمع اضافه شدمالبته نمی دونم چرا زودتر اینجا رو ندیدماگه هم april بهم نمی گفت:p,من یکی از عاشق های واقعی گلهام,اما به هیچ وجه نمی تونم خودمو راضی به چیدن یه گل کنم,می دونم مطلب ها از خودمون باشن خیلی بهتره,اما امشب هم خوابم میاد,مخم تعطیل شده:pهم اینکه وقتی این مطلب رو دیدم دلم نیومد نزارمش,خوب اول از گلی که خودم فوق العاده دوستش دارم شروع می کنم:D

white rose
    گل رز سفید
    گل وجودی متولدیم مهرماه,همون طور که می دونید هر گلی پیام ومعنی خاص خودش رو داره.رز سفید یعنی مهربانی,پاکی و خلوص.گل رز به ملکه باغ و چمنزار معروف است(مثل فریدای عزیز خودمون)و در حدود ده هزار نوعمختلف گل رز وجود دارد که همگی عطر خوشایندی از خود متصاعد می کنند و در انواع رنگ های مختلف پرورش داده می شوند.گل رز سرخ گل وجودی متولدین فروردین ماه و گل رز صورتی گل وجودی متولدین اردیبهشت ماه وگل رز سفید گل وجودی متولدین مهرماه می باشد.

همانطور که می دانید گل رز سمبلی جهانی است برای عشق. ولی در اینجا از دو رنگ برای ابراز این عشق استفاده شده است. یکی گل رز قرمز ودیگری

رز سفید رنگ. در اصل این دو رنگ دلالت بر دو نوع عشق دارند. عشقی که همراه با گل سرخ می آیدعشقی است که در مورد احساسات نجوا می کند عشقی است که با جسم سر و کار دارد. حال آنکه عشق گل رز سفید عشقی است که از علاقه واقعی و معنویات ناشی می شود. عشق گل سرخ یک شاهین است پر از جوش و خروش و هیاهو اما عشق گل رز سفید فاخته ای است آرام و متین. در عین حال آنچه شاعر می پسندد نه کاملا گل سرخ است و نه سفید. بلکه گل رز سفیدی است که دارای لکه
    های قرمز است و این سمبلی است از عشقی که ریشه آن معنویات است اما به دور از عشق فیزیکی نیز نیست.

گل رز سرخ : عشق بی ریا ، زیبایی ، شجاعت ، احترام تبریک ، دوستت دارم.
    گل رز سفید : پاکی ، معصومیت ، راز ، سکوت ، فروتنی ، احترام ، عشق من به تو عمیق و خالصانه است.
    گل رز زرد : شادمانی ، رفاقت ،
    شوق ، حسادت ، آغاز دوباره ، فراموش نکن – معذرت می خواهم.

ویرایش توسط Crown Clown : 05-11-2008 در ساعت 06:57 AM دلیل: fontet ghaabel khondan nabood, avazesh kardam! :P
    ....Shinjiterunde

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,088

نقل قول نوشته اصلی توسط prosper نمایش پست ها
    سلام به همگی,منم به جمع اضافه شدمال

white rose

همانطور که می دانید گل رز سمبلی جهانی است برای عشق. ولی در اینجا از دو رنگ برای ابراز این عشق استفاده شده است. یکی گل رز قرمز ودیگری

رز سفید رنگ. در اصل این دو رنگ دلالت بر دو نوع عشق دارند. عشقی که همراه با گل سرخ می آیدعشقی است که در مورد احساسات نجوا می کند عشقی است که با جسم سر و کار دارد. حال آنکه عشق گل رز سفید عشقی است که از علاقه واقعی و معنویات ناشی می شود. عشق گل سرخ یک شاهین است پر از جوش و خروش و هیاهو اما عشق گل رز سفید فاخته ای است آرام و متین. در عین حال آنچه شاعر می پسندد نه کاملا گل سرخ است و نه سفید. بلکه گل رز سفیدی است که دارای لکه
    های قرمز است و این سمبلی است از عشقی که ریشه آن معنویات است اما به دور از عشق فیزیکی نیز نیست.

گل رز سرخ : عشق بی ریا ، زیبایی ، شجاعت ، احترام تبریک ، دوستت دارم.
    گل رز سفید : پاکی ، معصومیت ، راز ، سکوت ، فروتنی ، احترام ، عشق من به تو عمیق و خالصانه است.
    گل رز زرد : شادمانی ، رفاقت ،
    شوق ، حسادت ، آغاز دوباره ، فراموش نکن – معذرت می خواهم.

و رز دو رنگ سفيد و صورتي يعني: تو براي من منحصر به فردي!

نگارشها
    259

عکس گل رز در ادامه ی صحبت های ثمین و مانوشا ی عزیزم

دیشب گل یاسمون پر از گل بود چند شاخه چیدم(خدا منو ببخشه !!نتونستم جلوی خودم رو بگیرم ) ،گذاشتم توی اتاقم !!وای چه بویی دارند دارم دیوونه می شم ...

مهر
    Guest

ایول
    خیلی قشنگه
    دستتان درد نکنه واقعا

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,088

Registered User amin gholi آواتار ها
    نگارشها
    760

سلام
    گل خر زهره
    سانتي‌متر به سانتي‌متر اين گياه زهر است. حتي استنشاق تصادفي خرزهره‌اي كه سوزانده مي‌شود هم دردسرساز است.
    استفاده از شاخه‌هاي آن براي كباب كردن يا خوردن آب از محلي كه در آن خرزه‌هايي با گل‌هاي قرمز، صورتي يا سفيد رنگ روييده هم خطرناك است. تغيير در ضربان قلب (آرم شدن يا با سرعت تپيدن) بارزترين نشانه مسموميت با اين گياه است.
    دكترها تلاش مي‌كنند ضربان قلب را با كمك داروها كنترل كنند و احتمالا معده‌ را هم شست‌و‌شو دهند.
    قایقی خواهم ساخت ... دور خواهم شد از این خاک غریب
    “اگر بار گران بودیم،رفتیم و گر نا مهربان بودیم،رفتیم”.
    خب حالا بعضی وقتا میام ... مگه چیه؟

نگارشها
    259

Carnation یا ميخك صد پر

Registered User amin gholi آواتار ها
    نگارشها
    760

اطلسي)(petunia
    سلام خب مي شود گفت كه اين گل يكي از محبوب ترين گل هاي من است. اطلسي دوبله و اطلسي معمولي.خيلي هم خوش بو است.

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال