Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 53

موضوع: باغ گل ها! - Flower Garden

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    625

باغ گل ها! - Flower Garden

گل آبی نشانه و سمبل اصلی رمانتیک هاست! و به معنای آرزو ، عشق و ریاضت های روحی در راه یکی شدن با ذات لایزال و نیروی برتر جهان هست! بعضی گل های آبی هم در مناطق مختلف به صورت بومی می رویند که مشابه و هم خانواده ی گل آبی اصلی هستن.

اولین بار سمبل گل آبی رو یک رمان نویس آلمانی در رمان خودش به کار برد (وقتی که در رویاهای خودش یک موجود بیگانه رو ملاقات کرد و یک گل آبی رو در رویاهایش دید که اون رو به سوی خودش جذب می کرد!)
    ترجمه ی ژاپنی این رمان به نام aoi hana به معنای گل سبز آبی سان! باعث تقویت و مطرح شدن هر چه بیشتر این مفهوم و سمبل شد.
    سری مانگای Aoi Hana کار هنرمند ژاپنی "تاکاکو شیمورا Takako Shimura" با عنوان انگلیسی Sweet Blue Flowers درباره یک سری روابط و علایق و دوستی های رمانتیک و ایده آلیستی بین دخترهای یک دبیرستان دخترانه بود.
    گل آبی جادویی و سحرآمیز در انیمه Blood+ سمبل و نشانه وجود Diva بود! (گل صورتی هم که می دونین نشانه ساکورای مو صورتیه! )
    گل آبی همچنین نام یکی از آهنگ های گروه آوانگارد(پیشرو) Slapp Happy بود که چند گروه دیگه هم این آهنگ رو کاور کردن.
    گل آبی در رمان فیلیپ کی دیک هم به نام A Scanner Darkly (که یک فیلم هم اخیرا از روی این رمان ساخته شد) به عنوان یک داروی توهم زا مطرح شده بود!.

در انیمه های ژاپنی ار انواع گل ها و مناظر طبیعی استفاده های زیادی میشه و حتما میدونین که در آموزش های مهارتهای رزمی و تعالیم اخلاقی شرقی و ژاپنی ، طبیعت نقش مهمی در بیدار شدن و بروز نیروها و چاکراهای ذهنی و روحی داره.

در خیلی از انیمه ها قهرمانان داستان در دامان طبیعت زندگی می کنن و در همونجا هم تمرین و ورزش می کنن و به نیروها و توانایی های خاص خودشون میرسن و خیلی از این نیروهایی که این قهرمانان استفاده می کنن در واقع نیروهای طبیعت هستن که تحت کنترل قهرمانان انیمه قرار گرفتن ، مثل تکنیک هایی که با کمک نیروی آب ، باد ، خاک ، چوب و... اجرا میشن.

ژاپنی ها در واقعیت هم از قدیم با طبیعت انس زیادی داشتن ، و خیلی از تکنیک های ورزش های رزمی واقعی هم در واقع از حرکات و واکنش های طبیعی حیوانات و نیروهای طبیعی الهام گرفتن ، انحناهای خاصی که در ساختمان خانه های ژاپنی ها دیده میشه در واقع با الهام از زیبایی های طبیعت هست. این خانه ها معمولا در میان طبیعت و حتی روی آب ، در میان کوهستان و یا در جنگل ساخته میشدن.
    باغ های بسیار زیبا و بهشتی ای که ژاپنی ها داشتن و امروزه هم دارن ، در کل جهان معروفه و طرفداران زیادی دارن.

من این تاپیک رو زدم که با همدیگه با گوشه ای از این زیبایی ها آشنا بشیم ، هر عکس قشنگی از گل ها دارین اینجا بذارین ، اگر خودتون گل دارین ازش عکس بگیرین ، بذارین اینجا تا ما هم با گل شما آشنا بشیم(گل میگم ها نه از اون گل ها!) و اگر چیزی میدونین درباره ی نحوه ی پرورش گل ها اینجا بنویسین!

منبع: Blue Flower - Wikipedia, the free encyclopedia

کاربر افتخاری فروم alitopol آواتار ها
    نگارشها
    4,065

پاسخ : باغ گل ها! - Flower Garden

آسورا جان قراره این کار رو ادامه بدی یا همین یه پسته ؟

اگر تعدادش کمه بهتر نیست بره توی تاپیک دانستنی ها ؟
    Being aloneis the some thing remarkable but to be ignoredis so awkward

کاربر افتخاری فروم A P R I L آواتار ها
    نگارشها
    259

Thumbs down Jasminum officinale

عجب تاپیک خوشبو و زیبایی می شه !!ممنونم
    هیچ چیز تو ی این دنیای بزرگ و شلوغ مثل گل ها به انسان آرامش نمی ده [IMG]http://img.****************************/127fs2691814.gif[/IMG]

گل یاس ستاره ای ،گل محبوب من
    اسم لاتین Jasminum officinale ،در زبان انگلیسی آنرا Poet’s jasmine که به معنی یاس شاعران است مینامند.
    از زمانی که یادم میاد ما این گل رو توی باغچه ی حیاطمون داشتیم !! اگر در گلدون باشه رشدش بعد از مدتی متوقف می شه و آبیاری زیاد باعث خراب شدن گل ...گلی سفید رنگ و بسیار خوشبو ،با ساقه ای باریک و ظریف و برگ های سیزرنگ !این درختچه مثل پیچک رشد می کنه ،پس باید اون رو به جایی ببندید که بالا بره و گرنه روی زمین پخش می شه .این گیاه به نور(در رشد این گل خیلی مهمه ) و گرمای زیادی احتیاج داره (توی روز های شرجی پر از گل می شه [IMG]http://img.****************************/127fs2691814.gif[/IMG] )و همین طور آب زیاد،با آبیاری زیاد رشد و گل دهی اش چند برابر می شه !!!! زمان گل دهی این گیاه به طور معمول از خرداد ماه تا مهر ماه است .قبل و بعد از گلدهی درخت باید هرس بشه !!
    شیوه ی تکثیر این گیاه به صورت قلمه ای و خواباندن است! خواباندن ،اگر شاخه ای از گیاه به مدت یک هفته روی خاک باشه ،می بینید که ریشه داده و...

امروز زیاد گل نداده !! وقتی صبح زود توی حیاط می رید ،بوی خو ش همه ی حیاط رو گرفته ،بویی خوش و ملایم که بهتون آرامش می ده !! از این گل می تونیدکلی انرژی بگیرید و روز زیبایی شروع کنید !!

به یاس زیبای دیگه همه داریم به اسم رازقی [IMG]http://img.****************************/170fs734091.gif[/IMG] : بی نهایت خوش بو ،اما رشدش مثل یاس ستاره ای سریع نیست !!خیلی کم گل می ده و وقتی غنچه می ده ،خیلی باید منتظر باشید تا گل اش باز شه !!

منیع : سایت آفتاب و خودم :pاگه سوال بود ...

پ.ن :آسورا ی عزیز پست همونطوری هست که مد نظرتون بود ؟! من حوصله ی ترجمه کردن ندارم ....

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    625

نقل قول نوشته اصلی توسط alitopol نمایش پست ها
    آسورا جان قراره این کار رو ادامه بدی یا همین یه پسته ؟

اگر تعدادش کمه بهتر نیست بره توی تاپیک دانستنی ها ؟
    علی جان یه مدت صبر کن اگر استقبال نشد با تاپیک دانستنی ها ادغامش کن!
    پ.ن :آسورا ی عزیز پست همونطوری هست که مد نظرتون بود ؟! من حوصله ی ترجمه کردن ندارم ....
    عالیه. من در واقع انتظار ترجمه و پست های مفصل رو نداشتم! همین که عکس گلهای زیبا رو بذارین و 1-2 خط هم خودتون درباره اش بنویسین کافیه.
    شاید بهتر باشه نام تاپیک رو به "باغ گل ها ! (عکس و والپیپر)" تغییر بدیم! (علی جان میشه لطفا این کار رو انجام بدین؟!)
    ویرایش توسط Asura : 04-28-2008 در ساعت 08:12 AM

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,088

Thumbs down پاسخ : باغ گل ها! - Flower Garden

نقل قول نوشته اصلی توسط Asura نمایش پست ها
    علی جان یه مدت صبر کن اگر استقبال نشد با تاپیک دانستنی ها ادغامش کن!

عالیه. من در واقع انتظار ترجمه و پست های مفصل رو نداشتم! همین که عکس گلهای زیبا رو بذارین و 1-2 خط هم خودتون درباره اش بنویسین کافیه.
    شاید بهتر باشه نام تاپیک رو به "باغ گل ها ! (عکس و والپیپر)" تغییر بدیم! (علی جان میشه لطفا این کار رو انجام بدین؟!)
    آسورا جان من يه عالم عكس از رز.. لاله..اركيده( واي كه چقدر خوشگلن!)زنبق و انواع كاكتوس دارم بيارم؟( وقتي دلم ميگرفت اونا رو جستجو ميكردم )

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    625

نقل قول نوشته اصلی توسط manusha نمایش پست ها
    آسورا جان من يه عالم عكس از رز.. لاله..اركيده( واي كه چقدر خوشگلن!)زنبق و انواع كاكتوس دارم بيارم؟( وقتي دلم ميگرفت اونا رو جستجو ميكردم )
    بله بیارین!

می تونین در این آدرس آپلودشون کنین: https://forums.animparadise.com/vbimghost.php?do=upload

نگارشها
    259

بابونه

بابونه گياهي است دائمي و كوچك بارتفاع تقريبا 30 سانتيمتر داراي بوئي معطر كه در چمنزارها و اراضي شني مي رويد . ساقه آن برنگ سبز مايل به سفيد ، برگهاي آن كوچك متناوب و داراي بريدگيهاي باريك و نامنظم
    و پوشيده از كرك است . گلهاي آن مجتمع در يك طبق كه بطور منفدر در انتهاي ساقه گل دهنده در تابستان ظاهر مي شود . در هر طبق گلهاي سفيد در اطراف و گلهاي زرد در قسمت وسط قرار دارند .
    این گل یه زیبایی وحشی داره ،خیلی از این گل خوشم میاد !
    این عکس ها مال عید نوروز هستند !!

این عکس مربوط پارك جنگلي فندق لو

والپیپر :

ویرایش توسط A P R I L : 04-29-2008 در ساعت 04:30 PM

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    625

عشق در مه و غم! - Love in a Mist

این یه گل فوق فوق العاده قشنگه به نام Love in a Mist ! :

این گل یک سری رشته هایی داره که دور ساقه و گل اش رو مثل یک تار عنکبوت میگیرن و یه جورایی میشه گفت که به عنوان محافظ عمل می کنند! :

که این حالت رو عاشقان دلسوخته،هنرمندان،شعرا و خیالبافها به معنی فراق و دوری از معشوقه یا معشوقی زیبا و دور از دسترس یا به عنوان فرشته ای زیبا تصور کردند! :

حالت خاص این گل باعث ایجاد داستان ها و افسانه های زیادی درباره ی این گل شده و هنرمندان و نقاشان زیادی با الهام از این گل آثار هنری فوق العاده زیبایی رو خلق کردند ، از جمله نقاشی به نام سوفی اندرسون! :

این هم یک سری کارهای گرافیکی بسیار زیبا ، کار هنرمندان سایت DeviantArt :

این رو هم میگن فراکتال: تبدیل گل Love in a Mist به رشته های نورانی! :

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,088

اينم چن تا شاخه گل سرخ براآسورا جان و برو بچ بهشت:

ویرایش توسط manusha : 05-02-2008 در ساعت 01:19 PM دلیل: يه ذره بهتر كاشمتشون!

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,088

گلكاري مون رو ادامه بديم؟
    اسم اولين گل هست:
    ...valenica.. دومي .trumpeter.. اسم سومي: troika, و چهارمي همveteran honor تشريف دارن:

ویرایش توسط manusha : 05-02-2008 در ساعت 01:20 PM دلیل: مثه اولي.. جاي گلدون ها رو عوض كردم.

Registered User muhammadinfo آواتار ها
    نگارشها
    280

من دنبال گل گوشتخوار میگردم.
    کسی میدونه از کجا باید تهیه کنم

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    625

نقل قول نوشته اصلی توسط manusha نمایش پست ها
    اينم چن تا شاخه گل سرخ براآسورا جان و برو بچ بهشت:
    چقد خوشگلن! خیلی ممنون!

نقل قول نوشته اصلی توسط muhammadinfo نمایش پست ها
    من دنبال گل گوشتخوار میگردم.
    کسی میدونه از کجا باید تهیه کنم
    از اینا میگی؟!

راستش فک نکنم کسی بدونه! چون گل های خشن و بی تربیتی هستن!

ولی خب یه تحقیقی می کنم شاید بتونم از خوشگل هاش برات پیدا کنم!

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,088

خب از بالا خانم سمت راستي جادوي سياه هستن بغلي شون بلاك باكارا
    رديف دوم اله كرد( cered وآندرلنوتر
    رديف سوم آزافران و كناري شون( سمت چپي رز آبراهام آربي
    تا فردا شب رز هاي فردا شب.. شب بخير ...
    ویرایش توسط manusha : 05-04-2008 در ساعت 10:43 PM

نگارشها
    259

شکوفه های درخت هلو

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,088

ن آوريل جان چقدر تو و آسورا جان گل هاي زيبايي رو انتخاب ميكنين. روح و دل آدم تازه ميشه.ميدونين شكوفه ها بخصوص شكوفه صورتي سيب با اون عطر خوشش انگار دقيقا وسط ارديبهشت ايستاده.. دست گلت درد نكنه
    عنوان اين عكس هست:دوستي يه گله !

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال