Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 4 از 47 نخستنخست ... 2345614 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 , از مجموع 697

موضوع: [فارسى] انجمن کتاب دوستان مقیم بهشت (نقد و بررسى‌)

نقل قول نوشته اصلی توسط Aram نمایش پست ها
    خب من دیشب یه کتاب به توصیه یکی از دوستانم خریدم برای یکی از آشناها که نوجوان هست نشون به اون نشون خودم از دیشب نشسته ام دارم میخونمش
    یه خلاصه براتون میزارم ببینید چه کتابی هست .من که خیلی خیلی خوشم اومده
    حفره ها !!! ( Holes ) نام کتابی است که نام لوییس سکر را بر سر زبانها انداخت.
    این فیلمش هم خیلی باحاله. کتابشو که نخوندم

نقل قول نوشته اصلی توسط Smiley نمایش پست ها
    اين كتابو آكادمي فانتزي داره روش كار ميكنه تاحالا چند فصلشو هم فارسي كرده ;) اين لينكش
    اینو تا فصل 10 خوندم خیلی جالب بود :)

//

الان دارم کتاب سیمای زنی در میان جمع از هاینریش بل رو می خونم. کلا از سبکش خوشم میاد. کتاب عقاید یک دلقک ش هم به شدت توصیه میشه :)
    .
    ...

Registered User Aram آواتار ها
    نگارشها
    455
    اين كتابو آكادمي فانتزي داره روش كار ميكنه تاحالا چند فصلشو هم فارسي كرده ;) اين لينكش
    راستی؟؟!!! من که کلا همین دیروز با این کتاب آشنا شدم و الان 4 فصل از جلد یکم خوندم اصلا نمیدونستم داره ترجمه میشه دستت درد نکنه افشین جان
    برباد رفته اولين رمان بلندي بود كه خوندم و شخصيت مورد علاقه ام هم رت باتلر بود !! شخصت منفي بود ولي منفور نبود
    کجا بنده خدا رت منفی بود ؟؟؟؟ به نظرم مثبت ترین شخصیت سریال خود رت بود ولی عجب آقای با شخصیتی بود روحش شاد من خیلی خیلی ازش خوشم می آمد

پ.ن ! قرار بود يه چند تا كتاب معرفي كنينا !!
    هنوز کسی به شما مشاوره نداده ؟؟؟!!!! منم کتاب هایی دراین زمینه نمیشناسم چون از پائولو کوییلو فقط کتاب کیمیا گر وخوندم اونم که کاملا شبیه دفتر هفتم مثنوی هست دوستان بشتابید برای مشاوره به افشین جان:D
    ویرایش توسط Aram : 09-15-2007 در ساعت 08:47 PM
    هرگاه به اوج قدرت رسیدی ، به حباب فکر کن ... !

نگارشها
    455
    نقل قول نوشته اصلی توسط Daneel نمایش پست ها
    این فیلمش هم خیلی باحاله. کتابشو که نخوندم
    من حتما حتما میخوام فیلمشم ببینم کتابش که خیلی خیلی خیلی باحال بود

الان دارم کتاب سیمای زنی در میان جمع از هاینریش بل رو می خونم. کلا از سبکش خوشم میاد. کتاب عقاید یک دلقک ش هم به شدت توصیه میشه :)
    OOOOPPPPSSS
    من وقتی رفتم کتاب بخرم مونده بودم سیمای زنی درمیان جمع وبخرم یا عقاید یه دلقک بالاخره تصمیم گرفتیم برای سهمیه این ماه عقاید یک دلقک وبخرم .:D
    البته ناراضی هم نیستم از شخصیت شنیر دلقکه خوشم می آمد خیلی قابل قبول بود وهمچین ماری ...;)
    به نظرت دنی سیمای زنی درمیان جمع قشنگتره ؟؟؟؟؟؟

نگارشها
    455
    سه کتاب متفاوت (منظور ضد نژاد پرستی ) که من خیلی بهشون علاقه دارم وواقعا خوندش خالی از لطف نیست .

ریشه ها, حماسه یک خانواده آمریکایی.
    ریشه ها اثر الکس هیلی که در دهه شصت شمسی جز پرفروشترین رمانهای ایران قرار گرفت
    Alex Haley برنده جایزه ادبی پولیتزر به خاطر کتاب ریشه‌ها کتابی در مورد نیاکان افریقایی‌اش که در میان ادبیات کلاسیک امریکا جای گرفته است.
    کتاب از سرگذشت کونتا کینته در گایبا در سال 1796 آغاز میشه وبه سرگذشت خود الکس هیلی نویسنده کتاب ونواده ششم کونتا کنیته ختم میشه .
    یکی از حرفهای باحالش در مقدمه ریشه هادر جهان هيچ عيبى آدمى را شرمگين تر از آن نمى كند كه ديگران دروغ اش را كشف كنند.
    ----------------------------------------------------
    دو کتاب دیگه
    بردگان سیاه اثر کایل آنستود ترجمه زیبای استاد محمد قاضی
    و کتاب خشمگین ترین سیاه آمریکا , زندگینامه مالکوم ایکس نوشته قوی داره که وقتی کتاب رو دست میگیرین محاله بتونی دل بکنی .البته من داستان خیلی خیلی خلاصه کردم و فکر میکنم خیلی بد تعریف کردم داستان رو .البته فیلم مالکم ایکس هم ساخته شد و دیدین شاید ولی کتاب یه چیز دیگه است
    ویرایش توسط Aram : 09-15-2007 در ساعت 06:50 PM

نگارشها
    455
    سه کتابی که حتما باید خونده بشن (سه کتاب بسیار مورد علاقه من )
    نان و شراب اثر اینیا تسیو سیلونه
    درباره زندگی یک مبارز که به عنوان کشیش دریک روستا مخفی شده ومردم سوالات ومشگلات شرعیش ونو میارن پیشش شخصیت دوست داشتی ومحبوب من دون بنه دتو درکتاب هست
    دومین کتاب لبه تیغ شاهکار سامرست موام ( البته من در باره موام شنیدم که جاسوس اینتلیجنس سرویس هست )
    لارنس دارل، لاری، ‌قهرمان رمان، جوانی است دارای درآمد ناچیزی که به آن راضی است. وی، که بالاتر از همه چیز روشنفکر و تشنه مطلق است، پیش از زیستن، در جستجوی جوابهایی برای سوالهای بزرگ، برای منشأ و پایان زندگی است.
    و بالاخره سومین کتاب خدایان تشنه اند اثر آناتول فرانس که تاریخ بعد از انقلاب فرانسه هست و خشونت ووحشیگریهایی که انقلابیون به راه انداخته اند
    ویرایش توسط Aram : 09-15-2007 در ساعت 08:49 PM

OOOOPPPPSSS
    من وقتی رفتم کتاب بخرم مونده بودم سیمای زنی درمیان جمع وبخرم یا عقاید یه دلقک بالاخره تصمیم گرفتیم برای سهمیه این ماه عقاید یک دلقک وبخرم .:D
    البته ناراضی هم نیستم از شخصیت شنیر دلقکه خوشم می آمد خیلی قابل قبول بود وهمچین ماری ...;)
    به نظرت دنی سیمای زنی درمیان جمع قشنگتره ؟؟؟؟؟؟
    تازه صفحه 50 هستم که از توصیفات اولیه فراتر نرفته

هر وقت خوندم میام میگم کدوم بهتر بود ;)

نان و شراب اثر اینیا تسیو سیلونه
    درباره زندگی یک مبارز که به عنوان کشیش دریک روستا مخفی شده ومردم سوالات ومشگلات شرعیش ونو میارن پیشش شخصیت دوست داشتی ومحبوب من دون بنه دتو درکتاب هست
    کلا کتابای انقلابی دوست داری

از اینیا تسیو سیلونه کتاب یک مشت تمشک رو خوندم ولی خوشم نیومد کلا بهش بدبین شدم

نان و شراب رو به توصیه تو می خونم شاید نظرم عوض شد

نگارشها
    455
    نقل قول نوشته اصلی توسط Daneel نمایش پست ها
    تازه صفحه 50 هستم که از توصیفات اولیه فراتر نرفته

هر وقت خوندم میام میگم کدوم بهتر بود ;)
    ok
    من منتظرم نظرت وبخونم :D;)

کلا کتابای انقلابی دوست داری
    آره دقیقا کتاب های انقلابی دوست دارم
    از اینیا تسیو سیلونه کتاب یک مشت تمشک رو خوندم ولی خوشم نیومد کلا بهش بدبین شدم

نان و شراب رو به توصیه تو می خونم شاید نظرم عوض شد
    کتاب یک مشت تمشک اینیا تسیو سیلونه دقیقه برداشتی از کتاب های دیگشه و حال وهوای سوزان فونتامارا، نان و شراب و دانه زیر برف وداره .
    من بین آثارش نان وشراب وفقط ترجیح میدم
    ببین دنی خوندیش نظرت وحتما بهم بگو
    ویرایش توسط Aram : 09-16-2007 در ساعت 02:06 AM

نگارشها
    455

پرل س باک

خب میدونم بروبچه های اینجا مثل خودم از سینمای شرق خوششون میاد حالا من سه کتاب از مشهورترین رمان نویس یا به عبارتی شرق نویس معرفی میکنم که خودم واقعا دوسشون دارم وبی اغراق کتابهای خوندنی هستید.
    اولین کتاب خاک خوب اثر پرل س باک این کتاب از Fav های منه خیلی دوسش دارم
    پرل س باک تونست با این کتاب اولین زنی باشه که نوبل آمریکا روکسب میکنه.
    ‌در خاک خوب، زندگی وانگ لونگ، دهقان فقیر شهرستان آن هوئی، را که در کنار شانگهای واقع است روایت می‌کند. در این کتاب،‌ عرف و عادات و باورهای دهقانان متوسط چینی را که با فقر و گرسنگی و جنگهای داخلی پیش از انقلاب درگیرند با دقتی واقع‌بینانه توصیف شده است.
    او به خاطر توصيف غني و حماسي‌اش از زندگي روستاييان چيني و نيز به خاطر زندگينامه فوق‌العاده‌اي كه نوشت، در سال 1938 جايزه نوبل ادبيات را از آن خود كرد
    وهمینطور اولین کتابی که درسن 38 سالگی نوشت باد شرق باد غرب نام دارد که خیلی زیباست .
    بادشرق باد غرب
    داستان از روز ازدواج Kwei-lan آغاز میشه شوهروی تازه از خارج برگشته ویک تحصیل کرده هست که مقابل برخی سنن غلط چینی موضع گیری میکنه .مضمون بيشتر كتابهاي پرل باك، تحكيم حسن تفاهم ميان آسيا و غرب بود.
    باك در جريان اين رمان سعي داشت تفاوت ميان شرق و غرب را به تصوير بكشد.
    و کتاب آخری که از پرل س باک خوندم وخوشم اومد بانام فارسی آخرین ملکه چین
    دمیباشد.
    Imperial Woman

داستان زندگی یکی از سوگولی های دربار منچو، که به درجه ی ملکه بودن ارتقاء پیدا می کنه و بعد از مدتی به جای امپراطور حکومت می کنه. نایب السلطنه چند تا از پادشاهان میشه، ولی در اصل یه جورایی خودش حکومت می کنه. داستان عشق پنهانی به پسر عموش، بچه ای که به عنوان پسر امپراطور شناخته میشه ولی . . .

Sephiroth
    Guest
    شاید سفیروث عزیز وبابک جان از این کتاب خوششون بیاد ...( البته شاید هم درباره اش شنیدی یا اصلا خوندید)
    خود من یک ساعته با این کتاب آشنا شدم وبسیاربسیار واسم جالب بود ...یه قسمتیش وترجمه کردم ببینید همچین ژانری ودوست دارید یا نه؟
    اسم کتاب نایت ساید هست نوشته سایمون گرین ...
    ممنون آرام جان آره چند ماه پیش 2 سری از کتاب هاشو خوندم واقعا" عالی بود . جالبه که اکثر رمان های فانتزی برتر از انگلستان بیرون میاد . البته حیف شد بخاطر مشغله کاری نتونستم ادامش بدم ولی در کل کتاب های درجه یکی هستند . در ضمن همونطور هم که دوستمون گفت بچه های عزیز آکادمی فانتزی هم روش کار می کنند و به خوبی یک گروه ترجمه حرفه ای دو جلدش رو ترجمه کردند . واقعا" دستشون درد نکنه .

Sephiroth
    Guest

رمز داوینچی

خوب دوستان فکر می کنم خیلی ها این کتاب رو خوندن یا حداقل اسمشو شنیدن چون خیلی معروف شد . حتی فیلمش هم چند وقت پیش دراومد که فیلم خیلی زیبایی بود و پیشنهاد می کنم حتما" ببینید .
    کتاب رمز داوینچی ( Davinci Code ) یکی از کتاب های فانتزی هست که بر اساس رویدادهای واقعی , داستان های فانتزی نقل می کند که مو رو بر تنتون سیخ می کنه .
    به شخصه نوشتن اینگونه کتاب ها مخصوصا" کتاب هایی که با مقدسات مردم ( حضرت مسیح ) بازی می کند رو خیلی کار شجاعانه ای می دونم چون از این کتاب ها هرکسی یه برداشتی می کند .

کتاب رمز داوینچی با مرگ صاحب موزه لوور پاریس در داخل موزه به دست شخصی ناشناس شروع می شود و پلیس و اقدامات رئیس موزه قبل از مرگ ( نوشتن یکسری علائم رمزی ) پای دختر خوانده صاحب موزه و یک محقق را به ماجرا باز می کند . کم کم با کنار رفتن پرده ها موضوع نشانه های تابلو شام آخر داوینچی و انجمن سری صهیون مطرح می شود که سرانجام آن به همسر حضرت مسیح و نواده هایش ( با توجه به اینک می گویند حضرت مسیح هیچ وقت ازدواج نکرده است ) می رسد .

soroush_mahdavi
    Guest

هفت عادت مردمان موثر

سلام
    من شروع به خواندن اين كتاب كردم
    هفت عادت مردمان مؤثر نوشته استفان کاوی
    دکتر استفان . آر . کاوی ، موسس کانون رهبری کاوی - سازمانی بین المللی که متشکل از بیش از ۷۰۰ عضو یا مشاور رهبری است - تقریباً برای همه مدیران و رهبران جهان شخصیتی آشناست. او نویسنده هشت کتاب پر فروش از جمله هفت عادت مردمان مؤثر است.
    دکتر کاوی مشاور دائمی بیش از ۵۰۰ سازمان رسمی از جمله سازمانهای صنایع و اتاقهای بازرگانی و دانشگاهها و تأسیسات دولتی و هزاران شرکت تجارتی و موسسات آموزشی در سطح جهان - از جمله مسئول آموزش رهبری به مدیران فروشگاهها و هتلهای زنجیره ای بزرگ و شرکتهای نفتی است.
    روش آموزش او (رهبری مبتنی بر اصول) و هدفش این است که به افراد و سازمانها این توانایی را ببخشد که خودشان به خود بیاموزند.
    از این رو همواره به این گفته لائو توسه اشاره میکند که :
    اگر به انسانی یک ماهی بدهید خوراک یک روز او را داده اید.
    اگر به او ماهیگیری بیاموزی خوراک همه عمرش را داده اید.

دکتر کاوی و همسرش صاحب نه فرزند ، و مقیم یوتا در آمریکا هستند. سازمان رهبری او به طور مداوم در ۷۵ شهر آمریکا و در ۴۰ کشور جهان سمینارهایی را برگزار میکنند. دکتر کاوی تحصیلکرده دانشگاه هاروارد است و در دانشگاه یانگ رهبری و مدیریت تدریس میکند.

هفت عادت:
    عادت ۱: عامل باشید.
    عادت ۲ : ذهناً از پایان آغاز کنید.
    عادت ۳ : نخست امور نخست را قرار دهید.
    عادت ۴ : برنده / برنده بیندیشيد.
    عادت ۵ : نخست گوش فرا دهید(نخست بخواهيد بفهميد، آنگاه جوياي تفاهم باشيد).
    عادت ۶ : نيروي جمعي ايجاد كنيد.
    عادت ۷ : اره را تیز کنید.

هر یک از این عادتها یک تغییر برداشت است.

توالی عادتها ضروری است زیرا پیش از در پیش گرفتن هر عادت تازه باید در عادت پیشین به مهارت رسیده باشید.

soroush_mahdavi
    Guest

چهار اثر از فلورانس اسكاول شين

فصل اول: بازي زندگي و راه اين بازي
    فصل دوم: كلام تو عصاي معجزه گر توست
    فصل سوم: در مخفي توفيق
    فصل چهارم: نفوذ كلام

درباره ي نويسنده:
    خانم فلورانس اسكاول شين، نويسنده ي آمريكايي اين كتاب، كه ديگر در قيد حيات نيستند، از يك خانواده ي قديمي فيلادلفيايي بود. ساليان سال در مقام هنرمند (نقاش)، مشاور، آموزگار ماورالطبيعه و خطيب، نامي بلند آوازه داشت؛ با شفا بخشيدن به هزاران تن از مردمان، در گشودن و حل گره ها و مسائل زندگيشان، ياوري سترگ بود.

"جايي هست كه جز تو هيچ كس نمي تواند آن را پر كند. كاري هست كه جز تو هيچ كس قادر به انجامش نيست"
    زندگي يك آينه است؛ ما در ديگران، بازتاب چهره ي خودمان را مي بينيم.

نگارشها
    455
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sephiroth نمایش پست ها
    .
    کتاب رمز داوینچی ( Davinci Code ) یکی از کتاب های فانتزی هست که بر اساس رویدادهای واقعی , داستان های فانتزی نقل می کند که مو رو بر تنتون سیخ می کنه .
    منم این کتاب وخوندم . سوای این مسئله که میگن داستان تخیلی هست و بازم سوای این مسئله که دن براون کلی سند ومدرک ارائه داده داستان سرگرم کننده ای داره .البته به نظر من اگه فقط همین یک کتاب دن براون رو بخونید، چنین احساس دلپذیری بهتون دست می ده. ولی وقتی بقیه کارهاش هم دیدید که عین همین، مثل deception point و nagels and demons اون موقع ممکنه احساس کنید که یک کیلو روزنامه به صورت فشرده به خوردتون دادن.:D

نگارشها
    455
    سروش جان به کتاب های روانشناسی علاقه داری؟؟؟؟;)

نگارشها
    455

سه کتابی که از گابرین گارسیا مارکز خوندم

خب همگی رمان نویس مشهور کلمبیایی گابریل گارسیا مارکز ومیشناسن من از این نویسنده تنها سه کتاب خوندم که هرسه تارو بسیار دوست دارم
    اولی رمان صد سال تنهایی
    گابریل گارسیا مارکز در رمان صد سال تنهایی به شرح زندگی شش نسل خانواده بوئندیا می پردازد که نسل اول آنها در دهکده ای به نام ماکوندو ساکن می شود. داستان از زبان سوم شخص حکایت می شود. طی مدت یک قرن تنهایی پنج نسل دیگر از بوئندیاها به وجود می آیند و حوادث سرنوشت ساز ورود کولیها به دهکده و تبادل کالا با ساکنین آن رخ دادن جنگ داخلی و ورود خارجی ها برای تولید انبوه موز را می بینند.
    خوزه آرکادیو بوئندیا که اولین مرد وارد شونده به سرزمینی ست که بعدها ماکوندو نام می گیرد زن او به نام اورسولا که در طی حیات خود اداره کردن خانواده را با تحمیل مقررات خود به بچه ها عهده دار می شود و تولد چندین نسل را به چشم می بیند.دو پسر او آئورلیانو و خوزه آرکادیو هستند که اولی در جنگ شرکت می کند و به عنوان سرهنگ و رهبر آزادی خواهان به مبارزه با دولت محافظه کار می پردازد و دومی به سفر می رود و بعد از بازگشت به دهکده ماکوندو به کارهای خلاف اخلاق می پردازد.سرهنگ آئورلیانو بوئندیا در طی سال های جنگ از زنهایی که با آنها در جبهه جنگ آشنا شده صاحب پسران بسیار می شود. دختر اورسولا به نام آمارانتا بر خلاف دو برادر خود تا آخر عمر مجرد می ماند و سرپرستی بچه های دیگران را برعهده می گیرد. نسل های بعدی این خانواده از خوزه آرکادیو و همسرش ربکا به وجود می آیند...
    دومین کتابی که از گارسیا مارکز خوندم
    پاییز پدر سالار
    پاییز پدرسالار (The Autumn of the Patriarch و با عنوان اصلی اسپانیایی El Otoño del Patriarca) ، رمانی است که به وسیله گابریل گارسیا مارکز در سال 1975 نوشته شده است.
    همانطور که نویسنده این رمان می‌گوید ، این اثر "شعری است بر تنهایی قدرت" و شرحی است بر زندگی یک دیکتاتور فناناپذیر. کتاب شامل 6 فصل است و در مورد قدرت نامحدود یک حاکم مستبد منطقه کارائیب است.
    گارسیا مارکز شخصیت تخیلی رمانش را از دیکتاتورهایی واقعی الهام گرفته است مانند : "گوستاوو رخاس پینلا" از کلمبیا ، "ژنرال فرانکو" در اسپانیا ( رمان در بارسلونا نوشته شده است) و "خوان ویسنته گومز" اسپانیایی...
    گارسیا مارکز درباره تنهایی دیکتاتور می‌گوید :" آدم هر چه بیشتر قدرت به دست بیاورد ، تشخیص این که چه کسی با اوست و چه کسی بر او ، برایش دشوارتر می‌شود. هنگامی که به قدرت کامل دست یافت ، دیگر تماس او با واقعیت به کلی قطع می‌شود و این بدترین نوع تنهایی است. شخص دیکتاتور ، شخص بسیار خودکامه ، گرداگردش را علائق و آدم‌هایی می‌گیرند که هدف‌شان جدا کردن کامل او از واقعیا است. همه‌چیز دست به دست هم می‌دهند تا تنهایی او را کامل کنند."

سومین کتابی که خوندم
    توفان برگ
    این کتاب بایدهر چند وقت يکبار خوانده شه و تنها با گذشت زمان می توان پی به ارزش حقـيقـی اش بردگابريل گارسيا مارکز بخاطر اين کـتـاب در سـال ۱۹۸۲ بـرنده ی جـايـزه ی ادبـی نـوبل شـدخود مارکز در مورد اين کتاب چنين می گويد:به گمانم بسياری از کارهايی که بعد از نوشتنآن کرده ام ،از آن مايه گرفته اند خودانگيخته ترين کار من است و نوشتن برايم از همه سخت ترو تجربه ی نويسندگی ام در آن زمان از هميشه کمتر بوده است از ترفندهای پليد نـويـسندگـیکمتر خـبر داشتم کتابی ناشـيانه و شـکننده اما در نهـايت خودجـوشـی است و نوعـی صـمـيميتخام دارد که کتابهای ديگرم از آن بويی نبرده اند دقيقآ می دانم که چطور توفان برگ از گوشه یجگرم کنده شد و بر کاغذ نشست
    ویرایش توسط Aram : 09-17-2007 در ساعت 05:19 PM

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال