Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

# A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: راهنمای ساده برای کاربران تازه وارد

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

Re: راهنمای ساده برای کاربران تازه وارد

اين پست رو دارم برای کسانی ميزنم که مثل خود من فونت فارسی رو کامپيوتر شون ندارن! برای اينکه بتونيم تو فروم يا هر جای ديگه فارسی بنويسيم، ميتونيم از برنامه En2Fa استفاده کنيم.:D

برای دانلود اين برنامه روی کلمه set up کليک کنين: Download

يه فايل زيپ دانلود ميشه که برای باز کردنش ميتونين از برنامه winrar يا winzip استفاده کنين! (شخصاً اولی رو ترجيح ميدم!):p

بعد
    از باز شدن، فايل exe رو اجرا کنين و در آخر گزينه run En2Fa رو انتخاب کنين. برنامه En2Fa براتون باز ميشه!:D

درست دارين ميبينين منم خودم شديداً به اين درد مبتلا هستم ولی بعد 2 سال استفاده ازش ديگه بهش عادت کردم!:p

خوب همونطور که دارين ميبينين برنامه 2 قسمت داره! قسمت بالايی که شما توش مثل من فينگيليش مينويسين و قسمت پايين که توش ميتونين تبديل شده فينگييش تون رو به فارسی ببينين! نوشته های فارسی رو ميتونين کپی کنين و بعداً تو صفحه پست فروم paste کنين! به همين راحتی!:D;)

فقط برای درست نوشتن به اين نکات که تو عکس زير هست توجه کنين! البته من خودم چون خيلی تنبلم:p، خيلی وقت ها اين قوانين رو رعايت نميکنم و نوشته هام پر غلط املايی هست!

منظور از "`" ، دکمه بالای سمت چپ کيبوردتون هست که علامت"~" هم بالاشه! علامت ` باعث ميشه که حروف ز ذ ض ظ (z z` z`` z```) درست نوشته شن! با استفاده از اين راهنما ميتونين خيلی راحت متن های فارسی تون رو بنويسين! البته يه کم تمرين لازمه تا دست تون روون شه!;)
    ویرایش توسط Crown Clown : 08-01-2009 در ساعت 11:13 AM

2. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

banned AliMH آواتار ها
    نگارشها
    496

پاسخ : راهنمای ساده برای کاربران تازه وارد

روش كم كردن حجم عكس ها

میتوانید برای این كار از نرم افزار photoshop استفاده كنید
    در قسمت file -open عكس مورد نظر را انتخاب و بعد از باز شدن عكس
    در قسمت image/image size را انتخاب كرده وحجم عكس را كم كنید برای ای كار بهترین اندازه 800 در 600 پیكسله!
    بعد از انتخاب اندازه و اوكی كردن file/save as را انتخاب و در جای دیگری سیو كنید تا عكس اصلیتان مشكلی پیدا نكند!
    عكس را با فرمت .jpeg سیو كنید.

اما یک راه دیگر هم وجود دارد که میتوان حجم تصویر را باز هم کمتر کرد :

از منوی File گزینه Save for web را پیدا کنید و کلیک کنید. سپس در پنجره باز شده در سمت راست از بخش Preset نوع و میزان کیفیت تصویر را مشخص کنید و همزمان میتوانید اثر آنرا در گوشه پایین و چپ بصورت حجم فایل ملاحظه کنید. نهایتا با کلیک بر Save کار را ذخیره کنید.

4. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Hime Sama
    Hime Sama
    Crown Clown آواتار ها
    نگارشها
    5,092

Re: راهنمای ساده برای کاربران تازه وارد

طی مشگلات اخير و هيتلر شدن اکثر سايت های آپلود فايل در اينترنت توسط اکثر ISP های کشور، توصيه من به همه دوستان استفاده از سايت هايی که هنوز هيتلر نشدن مثل سايت هايی که در زير اسم شون رو آوردم هست:

اخطار : محتوای ویژه کاربران
    برای دیدن این محتوا باید وارد سایت شوید یا ثبت نام نمایید.
    ضمناً از همه دوستان تقاضا ميکنم که تمام لينک های مورد نظر خودتون رو در داخل تگ کد code قرار بدين، تا هيتلر شدن سايت های مذکور، باعث هيتلر شدن بهشت نشه!

از همگی سپاسگذارم.

6. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال