Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 46

موضوع: لاک پشت های نینجا

ninja266
    Guest

Wink لاک پشت های نینجا

سلام به همگی:)
    خب , چون جای این تاپیک خیلی خالی بود . گفتم این تاپیک رو بزنم . درسته که این روزا بیش تر ,انیمه ها مورد توجه عموم قرار میگرند ولی این کارتون هنوز طرفدارای خودشو داره .
    راستی چند وقت پیش , شبکه پنج فیلم سه بعدیشو گذاشت . شما هم دیدید؟
    به نظر من که همه چیزش خوب بود به جز دوبلش . خیلی از صحنه هاش هم واقعی به نظر میرسیدند . حرکات رزمیشون هم خیلی نرم و واقعی بود . ولی من طراحی کاراکتر های سریالیشو بیش تر می پسندم .
    نظر شما چیه ؟؟؟

Registered User mehrdad-sensei آواتار ها
    نگارشها
    257
    منم باهات موافقم یه سرس مطالب در موردش دارم که بعدا میزارم
    توی تاریکی زندگی روشنی راه ، دیدن انیمه است .
    یه کمیک استریپ که اشکتو در میاره «عروسک پشت پرده»

معرفی کاریکاتوریست های ایرانی کاریکاتور چهره

فتوکاتور ببین و بخند

کاربر افتخاری فروم SoheilStar آواتار ها
    نگارشها
    135
    به نظر من اسم تاپیک رو میذاشتی این لاکپشت های دوست داشتنی خیلی جالب تر بودش :دی

کارتن لاکپشت های نینجا یکی از بهترین و مورد علاقه ترین کارتن هایی بود که من دوران بچگیمو باهاش سپری کردم تو هر مغازه ای با پدرم دنبال نوارهای vHSمیگشتیم تا قسمت های جدیدش رو پیدا کنیم و تقریبا فکر کنم بیشتر قسمت هاشو دیده باشم و سعمی میکنم یه معرفی نسبتا کاملی از قسمت های مختلف و شخصیت های این انیمیشن فوق العاده داشته باشم :دی

این کارتن دوست داشتنی بر مبنای 4 شخصیت اصلی که در واقع 4 لاکپشت هستند که براثر افتادن در فاضلاب شهری و تماس یا مواد آلوده هیکل درشت و بزرگی پیدا کرده اند و به همراه استاد خودشون که یک موش است و در اثر تماس یا مواد به این وضع افتاده زندگی میکنند و تحت تعلیم او قرار میگرند کاراکترها اصلی به شرح زیر هستند. این لاکپشت ها علاقه خاصی به خودن پیتزا دارند و غذای مورد علاقشون می باشد.

Leonardo

این جور که در قسمت های مختلف نشون میده دوست داره رهبری گروه 4 تایشون رو به عهده بگیره و در اکثر موارد هم این نقش رو به عهده میگیره چون نسبت به سه نینجای دیگه از جدیت و مهارت بیشتری بر خوردار هستش و در کنار استادش و به کمک او بطور جدی شروع به فراگیری هنر نینجتسو کرده است.اسمش از لئو ناردو داوینچی گرفته شده است، رنگ مورد علاقش آبی هست و نقابی هم که به صورتش میزنه آبیه و سلاح مورد استفاده اش هم دو عدد شمشیر نینجایی ( ninjaken یا ninjatō 忍者剣 ) است.

Donatello

نفر دوم گروه 4 تایی هستش و معمولا توی گروه سعی میکنه با همه مهربان باشه و از همه برادراش مخافظت کنه وارد به کارها الکتریکی و کامپیتری هستش و یک ماشین مخصوص نینجا ها و در سری جدید یک موتور مخصوص برای نینجا ها درست میکنه و انواع و اقسام سلاح های الکتریکی رو برای مبارزه با دشمنان می سازه و از مغزش نسبت به بقیه اعضای گروه بیشتر استفاده میکنه رنگ مورد علاقش بنفش هست و نقابی هم که به چشم داره نشون دهنده تمایل زیادش به این رنگ هست. سلاحی که مورد استفاده قرار میده یک چوب بلند به اسم (bō (棒: ぼう) or kon) هستش که معمولا ارتفاعی در حدود 1.8 متر داره . اسمش از شخصیت Donatello گرفته شده است.

Raphael

نفر سوم گروه به اسم رافائل هستش که یکی از قوی ترین و جدی ترین اعضای گروه محسوب میشه و معمولا از بقیه اعضا هم زود تر عصبانی میشه و از کوره در میره رنگ مورد علاقش قرمز هست و از نقابی به همین رنگ استفاده میکنه. سلاح مورد استفادش دو عدد سای (( Sai (釵) هستش و اسمش از شخصیت Raphael Sanzio گرفته شده است.

Michelangelo

نفر چهارم این گروه 4 تایی مایکلانجلو نام داره که شوخ ترین کاراکتر این گروه به حساب میاد و از همه هم شکمو تره و معمولا در حال خوردن پیتزا هستش. رنگ مورد علاقش نارنجی هست و نقابش هم به همین رنگ می باشد . در ضمن در میان همه لاکپشت ها از همه سریع تر هستش و معمولا از چند سلاح مختلف استفاده میکنه که سلاح اصلیش نانچیکو ( ヌンチャク nunchaku ) هستش و در کنارش از تونفا ( Tonfa ) و قلاب هم استفاده میکنه. اسمش از شخصیت Michelangelo Buonarroti گرفته شده است

Splinter

رویس این گروه 4 تایی یه موش به اسم مستر اپلینتر هستش که در اصل از اول موش نبوده بلکه ادم بوده و یک رزمی کار مشهور به اسم Hamato Yoshi بوده ( توضیحات من بر اساس خوده انیمه هستش که تفاوتهایی با مانگاش داره) که به جرم کشتن استادش ( در اصل باش پاپوش دوخته بودن) و نتونستن اثبات بی کناهیش مجبور به فرا میشه و میره در کانال فاظلاب به همرا موش ها زندگی میکنه یک روز با 4 لاکپشت کوچک رو به رو میشه که تو فاضلاب افتادن و بر اساس تماس با ماده ای 4 لاکپشت بزرگ میشوند و خودش نیز به همان دلیل تبدیل به یم موش می شود و چون اشنا یه هنر های رزمی بوده 4 لاکپشت رو تعلیم میدهد تا با دشمنانشون مقابله کنند.
    قیافه اصلیش قبل از اینکه تغییر کنه به این شکل بوده که تبدیل به موش شده است.

April O'Neil

یک خبر نگار که به این گروه کمک میکنه در سری اول به این شکل بوده ولی در سری جدید قیافش عوض شده و به این شکل تبدیل شده است

Casey Jones

یکی از شخصیت هایی که در سری جدید اضافه شده و به لاکپشت ها در انجام ماموریتشان کمک میکنه کیسی هستش و در هنگام انجام عملیان به صورتش یک ماسم هاکی میزنه و با چوب هاکی مبارزه میکنه و سلاحش رو درون کیف مخصوص چوب گلف قرار میده.

در ادامه به معرفی شخصیت هی منفی این کارتن میپردازم.
    برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در ابتدای کمال … بنگر که چگونه می افتی ؟!

kakashitoon
    Guest
    اگه علاقه داشته باشین میتونم این انیمیشن رو با کیفیت خوب و با زبان اصلی روی یه سی دی براتون بفرستم(تازه دانلودش کردم:d)

کاربر افتخاری فروم smiley آواتار ها
    نگارشها
    479
    ممنون سهيل جان خيلي جالب بود به خصوص اين قسمت كه اسم لاكپشتها از چه شخصيتهايي گرفته شده . فقط يه چيزي ... من دقيقا يادم نمياد ولي فكر كنم به استاده يه اشعه اي ليزري چيزي خورد كه تبديل شد به موش و لاكپشتها هم توي جيبش بودند . توي سري جديد هم اگر درست خاطرم باشه ، موشه رو از اول موش فرض كردند كه حيوون خونگي يه استاد هنر هاي رزمي بوده كه استاده رو ميكشند و موشه تصميم ميگيره انتقام بگيره و ... ولي نفهميدم چطوري بزرگ شد و لاكپشتهارو پيدا كرد !

نگارشها
    135
    نقل قول نوشته اصلی توسط Smiley نمایش پست ها
    ممنون سهيل جان خيلي جالب بود به خصوص اين قسمت كه اسم لاكپشتها از چه شخصيتهايي گرفته شده . فقط يه چيزي ... من دقيقا يادم نمياد ولي فكر كنم به استاده يه اشعه اي ليزري چيزي خورد كه تبديل شد به موش و لاكپشتها هم توي جيبش بودند . توي سري جديد هم اگر درست خاطرم باشه ، موشه رو از اول موش فرض كردند كه حيوون خونگي يه استاد هنر هاي رزمي بوده كه استاده رو ميكشند و موشه تصميم ميگيره انتقام بگيره و ... ولي نفهميدم چطوري بزرگ شد و لاكپشتهارو پيدا كرد !
    اشعه که میگی فکر کنم تیتراژ اول هر قسمتش بود که یهو یه چیزیب بهش میخورد تبدیل به موش میشد ولی اگه قسمت های اولشو دیده باشی یه ماده ای ریخته میشه تو فاظلاب که این بالا سرش میاد :دی

در مورد قسمت دوم هم که گفتی طبق مانگاش از اول موش بوده و حیوان خونگی Hamato Yoshi و هر کاری استادش میکرده رو تمرین میکرده تا هنر رزمی رو یاد گرفته که تو کارتن سری اولش این قسمت با مانگاش فرق داره.

kakashitoon
    Guest
    آقا سهیل شما مانگای کامل لاکپشتها رو دارین؟

نگارشها
    135
    نقل قول نوشته اصلی توسط kakashitoon نمایش پست ها
    آقا سهیل شما مانگای کامل لاکپشتها رو دارین؟
    ندارم فقط چند قسمت مانگا رو نگاه کردم

کاربر افتخاری فروم Kenpachi آواتار ها
    نگارشها
    155
    منم بازیهای نینتندو و سگاشو دانلود کردم . هنوز که هنوزه میشینم شماره 3 نینتندو را بازی میکنم. در بچگی یه معتاد به تمام معنا بودم.

کاربر افتخاری فروم smiley آواتار ها
    نگارشها
    479
    نقل قول نوشته اصلی توسط SoheilStar نمایش پست ها
    اشعه که میگی فکر کنم تیتراژ اول هر قسمتش بود که یهو یه چیزیب بهش میخورد تبدیل به موش میشد ولی اگه قسمت های اولشو دیده باشی یه ماده ای ریخته میشه تو فاظلاب که این بالا سرش میاد :دی

در مورد قسمت دوم هم که گفتی طبق مانگاش از اول موش بوده و حیوان خونگی Hamato Yoshi و هر کاری استادش میکرده رو تمرین میکرده تا هنر رزمی رو یاد گرفته که تو کارتن سری اولش این قسمت با مانگاش فرق داره.
    اي ول اطلاعات بسيار خوشمان آمد ... منم اعتياد داشتم و دارم ولي اطلاعاتم كامل نيست ممنون سهيل جان باز من منتظر مطالب خوبت هستيم

Registered User mehrdad-sensei آواتار ها
    نگارشها
    257
    نقل قول نوشته اصلی توسط Kenpachi نمایش پست ها
    منم بازیهای نینتندو و سگاشو دانلود کردم . هنوز که هنوزه میشینم شماره 3 نینتندو را بازی میکنم. در بچگی یه معتاد به تمام معنا بودم.
    منم بازی میکرو و سگاشو تموم کردم یادش به خیر

Registered User ashitaka آواتار ها
    نگارشها
    211

پاسخ : لاک پشت های نینجا

یا حق
    می خواستم در مورد فیلم سینمایی ای که چند وقت پیش اکران شد یه صحبت هایی کنم. خوب به نظر من شحصیت پردازی این فیلم خیلی بد و ضعیف بود و اگر کسی قسمت های قبل ( سه فیلم سینمایی دیگه به سورت زنده از این مجموعه ساخته شده ) رو ندیده باشه و یا سریال و کمیک اونو دنبال نکرده باشه دچار گیجی و سردرگمی می شه. ولی از این موضوع که بگزریم. مبارزات واقعا عالی از کار در اومده بودند و کاملا زنده و هیجان انگیز هستند. طراحی صحنه ها و دیالوگ ها هم تا حدی عالی و خوب کار شده ولی طنز و دیالوگ های بامزه ای که در سریال کارتونی به فراوانی دیده می شد در این فیلم کمتر استفاده شده. اسپیلینتر هم دیگه به اونطور که قبلا مرموز بود نیست ولی هنوز صبور و باوقار ترسیم شده. و کیسی جونز هم کمی دست و پاچلفتی تر شده البته کمی. در کل تماشای این فیلم خالی از لطف نیست. خبرهایی هم مبنی بر این که قراره قسمت دومی هم با حضور شدر ساخته بشه منتشر شده. با این حال باید منتظر موند و دید که چی می شه.
    سلطان انیمه فقط "هایائو میازاکی و ساتوشی کن "

Registered User leila_t آواتار ها
    نگارشها
    70

پاسخ : Tmnt

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

hooper
    Guest

در مورد فیلم Tmnt که تابستون 2007 ارکران شد باید بگم که اصلا در حد و اندازه سریالهای قبلیش نیست. طراحی لاک پشتها جوری بود که خواهرزاده 5 ساله ام که عاشق کارتونش هست فکر کرد بچگی لاکپشت هاست. بیشتر تمکز فیلم بر رافائل و لئوناردوست و بقیه در حاشیه قرار دارند برای همین نتونسته از تمام قوای 4 برادر و روابطشون استفاده بکنه...
    راستی اگر کسی بازی سگا یا نینتندو لاکپشتهای نینجا رو دانلود کرده لینکش رو بده ما هم فیض ببریم، هر چند بازی TMNT بعد از اکران فیلمش عرضه شد ولی بازی های قدیمیش یادآور دوران کودکیست و آدمو میبره تو یه حال و هوای دیگه ...

Registered User Yugi آواتار ها
    نگارشها
    117

از نظر من...
    زیاد قشنگ نبود.
    مستشار تویی؟ کیه کیه؟

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال