Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: اصول و مبانى دفاع شخصى

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,644

اصول و مبانى دفاع شخصى

با درود

متاسفانه با گسترش جوامع ، شاهد ازدياد انواع جرائم مى باشيم.
    در بسيارى از وضعيتهاى بحرانى و خطرناك آشنايى با مبانى و اصول دفاع شخصى مى تواند زندگى شخص را نجات داده و مهاجم را از پا بياندازد.
    هدف من از ايجاد اين بخش آموزش اصول دفاع شخصى است به خصوص به بانوان گرامى اين بهشت .
    استفاده از مطالب اين مبحث يك پيش شرط دارد و آن اينكه شما به عنوان خواننده مى بايست به اين اصل پايبند باشيد كه از اين فنون و روشها فقط در دفاع از خود ، آنهم به شكلى منطقى استفاده نماييد . فنون هنرهاى رزمى تنها در دفاع از حقيقت و يا مظلوم بايستى به كار گرفته شوند ، حالت ديگرى متصور نيست.
    آنچه امروز هستی ، حاصل دیروز توست. قدر امروز را بدانیم و انسانی بهتر برای فردا شویم.

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,644

پاسخ : اصول و مبانى دفاع شخصى

دفاع از خود و ديگران ابتدايى ‌ترين حق شماست

بايد بتوانيد متناسب با خطرى كه
    شما را تهديد مى ‌كند از خود دفاع كنيد

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,644

دو ديدگاه عمده در مباحث مربوط به دفاع شخصى وجود دارد :

1- دفاع شخصى متكى بر سلاح (( در اينجا بايد ذكر كنم كه منظور از سلاح ، تجهيزات و تسليحات غير قانونى همانند سلاحهاى گرم و يا سلاحهاى سردى چون چاقو و ... نيست ، منظور تسليحاتى است كه از لحاظ قانونى هيچ منعى ندارند همانند كوبوتان يا تونفا و يا ... ))
    2- دفاع شخصى متكى بر فنون هنرهاى رزمى

در اين بخش در مورد هر دو ديدگاه بحث خواهيم نمود اما لازم به ذكر است كه كاملترين سبك دفاع شخصى متكى بر استفاده مناسب از سلاح و فنون هنرهاى رزمى است.
    اما پيش از ورود به جزئيات لازم است كه مقدمات لازم براى ورود به مباحث دفاع شخصى را مورد بررسى قرار دهم.
    در كل يك مدافع بايستى بدنى آماده و ورزيده داشته باشد ، منظور من از آمادگى داشتن يك بدن عضلانى غول پيكر نيست ، يك شخص لاغر اندام و يك كوچك جثه ، اگر به موارد مطروحه زير عمل نمايد ، مي تواند صاحب بدنى ورزيده شود كه آمادگى درگيرى با مهاجمين بزرگتر از خود است.
    سه عامل اصلى در ورزيدگى بدن موثرند :
    1- ورزش
    2- تغذيه
    3- استراحت

noname_dp
    Guest

ممنون میشم اگر با عکس هم کار کنی. اینطوری بهتر میشه فهمید!

کاربر افتخاری فروم
    نگارشها
    1,644

براى دفاع از خود نياز به درجه اى از آمادگى جسمانى داريد.
    البته اين بدان معني نيست كه شما براي موفقيت در دفاع شخصى ، قدم در راه ورزش حرفه اى گذاريد . شما با انجام حركات نرمشى مناسب و حساب شده مي توانيد همواره بدنى آماده و ورزيده داشته باشيد.

نرمش عبارت از حركات كششی ونرمشی است كه در همه جا و همه وقت می توان آن را انجام داد. نرمش بدون بالا بردن زیاد ضربان قلب عضلات بدن را كشش داده و به شادابی بدن می انجامد . با به گردش درآوردن جریان خون در تمام قسمت های بدن خصوصا"در آغاز روز نشاط را به ارمغان می آورد .

اما چه نرمشهايى براى بدن مناسب است ؟
    براى شروع نگاهى به حركات نرمشى تفنگداران نيروى دريايى آمريكا خواهيم داشت ، اين حركات بر اساس اصول علمى و عملى تدوين شده اند و به طور رسمى توسط بسيارى از واحدهاى نظامى آمريكا مورد استفاده قرار مى گيرند.

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

دفاع شخصی از نظر من به خود حمله شونده بستگی داره
    من خودم دو سه بتار از پشت حمله کردن ولی ناخوداگاه مشتم رفت برای صورتش، و طرف نقش زمین شد، وقتی دقت کردم دیدم رفیقامن که میخاستن شوخی کنن ولی خودشون داغون شدن.
    گینزیلاتور جان واقعا تاپیک خوبیه،ممنون
    As soon as we are born the return begins
    at once the setting forth and the coming back
    we die in every moment

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال