Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33

موضوع: بحث و مشاوره درباره کتاب های درسی و کمک آموزشی

A .A . E
    Guest
    بطور کلی زیاد از حد بحث کنکور رو بزرگش میکنید . سال پیش دانشگاهی سال متفاوتی نیست . فقط باید زرنگ باشی و بدونی که چی میخوای . قطعا واسه امتخانات نهایی فقط کتاب درسی به درد میخوره و آموزشگاه رفتن بزرگترین اشتباهه . پول میگیرن که آدمو سردرگم کنن . همون مدرسه خیلی بهتره . چون هم امتخانات راحتتر پاس میشه و هم هم اینکه تکلیفت روشنه . برای تست هم فقط گاج

البته اینم بگم که اینقدر تو فکر رفتن به دانشگاه سراسری نباشید . نوع دانشگاه مهم نیست . مدرکت هم مهم نیست . فقط بعد از گرفتن مدرک به فکر پارتی برای کار باش . مدرکت هم فقط بدرد روز خواستگاری میخوره که 100 البته بدون مدرک ، هم بهترین کار گیرت میاد هم بهترین زن زندگی ، باز هم تاکید میکنم ، پارتی یادت نره
    ویرایش توسط SoheilStar : 08-21-2008 در ساعت 01:35 AM دلیل: ترکیب پست

Registered User sarutobi آواتار ها
    نگارشها
    461

پاسخ : بحث و مشاوره درباره کتاب های درسی و کمک آمو

خوب من الان دانشجوام وقتی یاد کنکور میفتم بد جوری حالم بد میشه همینطور وقتی تلویزیون تبلیغ قلم چی رو میزاره بهم حالت تهوع دست میده . وقتی داشتم پستا رو میخوندم دلم به حالتون سوخت واقعا درکتون میکنم ,اون همه تنش و اضطراب, خوب اینم بهتون توصیه کنم یه کتاب یا معلم خوب موثره ولی عامل اصلی موفقیت فقط وفقط خودتونید. کنکور مثل یه ماراتنه میمونه خوب کسایی موفقن که هدفشونو دنبال کنن وخسته نشن رهرو آن است که آهسته و پیوسته رود مثل ناروتو مثل ناروتو عمل کنین حتما موفق میشین نه فقط تو کنکور بلکه توی همه زندگیتون

Registered User sabzchidori آواتار ها
    نگارشها
    86

پاسخ : بحث و مشاوره درباره کتاب های درسی و کمک آمو

راس میگه این دوستمون ! از نظر من کنکور مثل مرگه !!
    البته سعی کن که یه دفعه باشه !
    در مورد کتاب ها هم من حتی برای امتحان نهایی هم کتابهای مبتکران رو ( البته علاوه بر کتاب ) خوندم ! خیلی به درد خوره !!
    به قول دوستمون کنکور یه ماراتونه !! سعی کن حتی اگه شده راه بری مسیر رو طی کن ! مثل اونایی نباش که چون میبینن نمیتونن بهترین باشن ، ترجیح میدن نباشن !!
    چاپاپا!

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال