Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 41

موضوع: تاپیک انتقادات و پیشنهادات بخش انیمیشن

کاربر افتخاری فروم lucky15000 آواتار ها
    نگارشها
    1,068

Post تاپیک انتقادات و پیشنهادات بخش انیمیشن

با توجه به نزدیکی سالگرد فروم تصمیم گرفتیم یه تاپیک به اسم انتقادات و پیشنهادات بخش انیمیشن ، کامیک و معرفی نقد ها بزنیم تا دوستان عزیز بتونن هر گونه نظر یا پیشنهاد خودشون رو اینجا بگن
    امیدوارم دوستان عزیز با نظرات خوب و مفیدشون به پیشرفت این بخش کمک شایانی بکنن

با تشکر مدیریت بخش
    ویرایش توسط lucky15000 : 07-12-2008 در ساعت 05:07 AM

Registered User Werwolf آواتار ها
    نگارشها
    228

Post تاپیک انتقادات و پیشنهادات بخش انیمیشن و کمیک

سلام به همه دوستان.
    من از یه عزیزی پرسیدم آدرس صندوق پیشنهادات کافه چیه؟ آدرس اینجا رو داد. اگر چیزی که میگم ربطی به موضوع نداره، ببخشید.

اگر موافق هستین، انیمیشن هایی که یه جورایی به هم مربوط هستن، پشت سر هم نقد بشن و بینشون فاصله نیفته. مثل عصر یخبندان 1و2 ، سه گانه شرک، عروس مردگان و کابوس پیش از کریسمس، یا مثلا زیبای خفته و سیندرلا و سفیدبرفی. این طوری میشه تفکری که پشت سر سری های این چنینی بوده یا ارتباط بین این انیمیشن ها رو هم مورد بررسی قرار داد. شاید مقطع زمانی ساخت این مجموعه ها و چگونگی تغییراتی که در داستان هاشون ایجاد شده هم قابل بحث باشه.

مطلب دیگه اینکه اگر تمایل داشتین، نوبتی، هر دفعه، یکی از ما داوطلب بشه، و از نقدهایی که دوستان نوشتن، یه چکیده شسته و رفته تهیه کنه و اون رو با ذکر اسامی دوستان در پایان پست، بذاریم توی تاپیک مربوطه. الان این طور به نظر میرسه که ما با هم قرار گذاشتیم که هر دفعه بریزیم توی تاپیک یه انیمیشن و نقدش کنیم و بریم سراغ بعدی. عملا کافه این وسط حذف هم که بشه، اتفاقی نمیفته.
    یه مزیت دیگه هم که داره اینه که من نوعی کم حوصله، دیگه مجبور نیستم در مورد یک انیمیشن، 10-20 تا پست بخونم. با یک پست تر و تمیز، خیلی چیزا دستگیرم میشه. این رو از این بابت گفتم که خروجی کافه، بیشتر به چشم بیاد. حتی میشه این نقد رو به صورت PDF و به نام انجمن، توی تاپیکش قرار بدیم.

شرمنده که پا برهنه پریدم وسط بحث.
    علی رغم اینکه نتونستم پا به پای دوستان انیمیشن ها رو نقد کنم و باهاتون بیام جلو، اما اکثر پست هایی که زدین رو خوندم و کلی استفاده کردم. این رو باید اول میگفتم، که یادم رفت : خسته نباشید! ;)
    "ترجیح میدهم طوری زندگی کنم که گویی خدا هست و وقتی مُردم بفهمم نیست، تا اینکه طوری زندگی کنم که انگار خدا نیست و وقتی مُردم بفهمم که هست."

کاربر افتخاری فروم lucky15000 آواتار ها
    نگارشها
    1,068

پاسخ : تاپیک انتقادات و پیشنهادات بخش انیمیشن و کمیک

نقل قول نوشته اصلی توسط Werwolf نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    من از یه عزیزی پرسیدم آدرس صندوق پیشنهادات کافه چیه؟ آدرس اینجا رو داد. اگر چیزی که میگم ربطی به موضوع نداره، ببخشید.

اگر موافق هستین، انیمیشن هایی که یه جورایی به هم مربوط هستن، پشت سر هم نقد بشن و بینشون فاصله نیفته. مثل عصر یخبندان 1و2 ، سه گانه شرک، عروس مردگان و کابوس پیش از کریسمس، یا مثلا زیبای خفته و سیندرلا و سفیدبرفی. این طوری میشه تفکری که پشت سر سری های این چنینی بوده یا ارتباط بین این انیمیشن ها رو هم مورد بررسی قرار داد. شاید مقطع زمانی ساخت این مجموعه ها و چگونگی تغییراتی که در داستان هاشون ایجاد شده هم قابل بحث باشه.

مطلب دیگه اینکه اگر تمایل داشتین، نوبتی، هر دفعه، یکی از ما داوطلب بشه، و از نقدهایی که دوستان نوشتن، یه چکیده شسته و رفته تهیه کنه و اون رو با ذکر اسامی دوستان در پایان پست، بذاریم توی تاپیک مربوطه. الان این طور به نظر میرسه که ما با هم قرار گذاشتیم که هر دفعه بریزیم توی تاپیک یه انیمیشن و نقدش کنیم و بریم سراغ بعدی. عملا کافه این وسط حذف هم که بشه، اتفاقی نمیفته.
    یه مزیت دیگه هم که داره اینه که من نوعی کم حوصله، دیگه مجبور نیستم در مورد یک انیمیشن، 10-20 تا پست بخونم. با یک پست تر و تمیز، خیلی چیزا دستگیرم میشه. این رو از این بابت گفتم که خروجی کافه، بیشتر به چشم بیاد. حتی میشه این نقد رو به صورت PDF و به نام انجمن، توی تاپیکش قرار بدیم.

شرمنده که پا برهنه پریدم وسط بحث.
    علی رغم اینکه نتونستم پا به پای دوستان انیمیشن ها رو نقد کنم و باهاتون بیام جلو، اما اکثر پست هایی که زدین رو خوندم و کلی استفاده کردم. این رو باید اول میگفتم، که یادم رفت : خسته نباشید! ;)
    ممنونم از این همه توجهی که داشتی
    خوب من و اکثر بچه ها با پیشنهادات موافقیم
    باید بگم حتی روش کلی هم فکر کردیم
    الان یکی از اینارو عملی کردیم اونم اینکه دنباله عصر یخ رو گذاشتم تا نقد بشن
    یکی دیگه از پیشنهادات این بود که یه سری از بهترین پستای هر نقد رو بذاریم تو یه پست تو کافه و لینکش رو بذاریم تو پست اول
    اینم تصویب شد
    فقط هماهنگی قضیه با بهنام بود که قرار شد بره و همانگ بکنه این قضیه رو
    من هنوز اطلاع ندارم نتیجه چی شده ولی اونم ظرف همین چند روز اینده مشخص میشه

کاربر افتخاری فروم Aurion آواتار ها
    نگارشها
    1,368

پاسخ : کافه انیمیشن

اومدم یک پیشنهاد بدم...

از اونجا که دایره انیمیشن بین های این سایت خیلی کوچیکه، هم برای توسعه بخش و هم برای تفریح افراد، یک پیشنهاد داشتم.

من قصد دارم یک تعدادی انیمیشنی که دارم بین علاقه مندان به اونها پخش کنم، احتمالا به این صورت که مثلا 10 نسخه از روی یک انیمه تکثیر می کنم، توی امضام می زارم، کسایی که علاقه مند هستند، آدرسشون رو بدن تا براشون بفرستم.

خوب پیشنهاد من از اینجا شروع میشه:

یک تعداد عضو فعالی که اینجا داره مشخص بشند، هم توی پخش انیمیشن ها به من کمک کنند، و هم موضوعات مورد بحث توی تاپیک های شبیه به این تاپیک رو هم با توزیع ها هماهنگ کنند.

نظرتون چیه؟
    با تشکر از همگی اعضای فروم بهشت انیمه که من رو تا امروز تحمل کردند؛

بدرود

مدیر بازنشسته بخش انيميشن animations آواتار ها
    نگارشها
    350

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurion نمایش پست ها
    اومدم یک پیشنهاد بدم...

از اونجا که دایره انیمیشن بین های این سایت خیلی کوچیکه، هم برای توسعه بخش و هم برای تفریح افراد، یک پیشنهاد داشتم.

من قصد دارم یک تعدادی انیمیشنی که دارم بین علاقه مندان به اونها پخش کنم، احتمالا به این صورت که مثلا 10 نسخه از روی یک انیمه تکثیر می کنم، توی امضام می زارم، کسایی که علاقه مند هستند، آدرسشون رو بدن تا براشون بفرستم.

یک تعداد عضو فعالی که اینجا داره مشخص بشند، هم توی پخش انیمیشن ها به من کمک کنند، و هم موضوعات مورد بحث توی تاپیک های شبیه به این تاپیک رو هم با توزیع ها هماهنگ کنند.

نظرتون چیه؟

آخر انیمه یا انیمیشن؟ من پایه انیمیشن هستم. آرشیوم هم بدک نیست.
    ولی اگه می خوای انیمه پخش کنی، برو در خونه خودتون بازی کن.

سریالهای کارتون نتورک هم هست. ولی در مورد اونها، فقط از بلو دستور می گیرم. (بلو... بیا ببین چه مرامی گذاشتم برات. می شه صد تومن)
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط Aurion نمایش پست ها
    اومدم یک پیشنهاد بدم...

نظرتون چیه؟
    این انیمیشن هایی که داری سریالن؟ سینمایین؟ کارتون نتورکن؟ سریالهای دوران کودکین؟ ...

تو کافه بیشتر روی سینمایی ها فعالیت می کنیم که در دسترس همه هست.

همین طور اینا رو اکثرا دوستان دیدن [IMG]http://img.****************************/155fs198954.gif[/IMG] منتها کسی نقد نمی ذاره.

ولی کلا برای فعال شدن بخش انیمشن مثلما خوب هست.

خودمم دارم یک آرشیو HD از انیمیشن ها جمع آوری می کنم که اونها رو هم اگر ادمین ها اجازه ی پخش بدن، وقتی تموم شد می پخشم

ولی باز هر جور راحتی! یا دوستان راحتن! من که دیگه عمرا ازت چیزی نگیرم. مدیر اینجا که معلوم شد باهاش هماهنگ کن.
    :دی و بس :دی

پاسخ : تاپیک انتقادات و پیشنهادات بخش انیمیشن

خوب یک سری از تاپیک ها رو مهم کردم.

یکم پیشنهادی انتقادی چیزی بکنین دیگه! 2 تا پست برای این تاپیک ...

مدير بازنشسته فروم Boss Hunter آواتار ها
    نگارشها
    2,695

انتقاد و پیشنهادی رو مخلوط کردم و فشرده کردم و اینجوری شد

چرا مدیران این بخش نمیان کمی اسپم بزنیم و کمی داخلش پست مفید تا کمکی این بخش جون دار تر بشه؟

کاربر افتخاری فروم Aurion آواتار ها
    نگارشها
    1,368

خوب از دستم در رفت، منظورم همون انیمیشن بود. برای سری اول هم احتمالا این انیمیشن ها رو داخل یک دی وی دی می زنم:
    Wonder woman 2009
    Hulk vs Thor
    Hulk vs Wolverine
    و شاید یکی دو تا چیز دیگه

البته سریال هم زیاد دارم ولی فکر کنم برای گسترده شدن بیشتر بخش باید از همین فیلم های سینمایی شروع بشه

یک پک 60 - 70 فیلمی هم از فیلم های انیمیشن والت دیزنی و قدیمی دارم که حالا بعدا به اونها می رسیم:p:D:D

نگارشها
    350

بدو بدو انتقاد...

خودم شروع کنم:

- هم باید تفریحات مرتبط با انیمیشن، و هم مباحث مفید رو بیشتر کنیم... بیاین راجع بهشون ایده بدین!!
    - راجع به روش ساخت انیمیشن هم صحبت کنیم...
    - بد نیست اگه هدر بخش انیمیشن و عکس شرک که توی صفحه اصلی فرومه رو آپدیت کنیم.
    - و (؟)

Anime Spoilerمتن پنهان: فندوق بخونه:
    فندوق، دمت گرم به خاطر این هدر... شنیده بودم که طراحیش کار تو بوده.
    الان نظر همه بچه ها مهمه، ولی تو حق وتو داری!! به کسی نگی...

بهترین کار اینه که یه چوب بردارم بیافتم دنبالتون که راجع به این بخش انتقاد کنین...
    خب، پیشنهاد بدین دیگه بر و بچز...
    ویرایش توسط animations : 08-04-2009 در ساعت 11:51 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    بدو بدو انتقاد...

خودم شروع کنم:

- هم باید تفریحات مرتبط با انیمیشن، و هم مباحث مفید رو بیشتر کنیم... بیاین راجع بهشون ایده بدین!!
    - راجع به روش ساخت انیمیشن هم صحبت کنیم...
    - بد نیست اگه هدر بخش انیمیشن و عکس شرک که توی صفحه اصلی فرومه رو آپدیت کنیم.
    - و (؟)

Anime Spoilerمتن پنهان: فندوق بخونه:
    فندوق، دمت گرم به خاطر این هدر... شنیده بودم که طراحیش کار تو بوده.
    الان نظر همه بچه ها مهمه، ولی تو حق وتو داری!! به کسی نگی...

بهترین کار اینه که یه چوب بردارم بیافتم دنبالتون که راجع به این بخش انتقاد کنین...
    خب، پیشنهاد بدین دیگه بر و بچز...
    1- بخش تفریحاتشو پایم! ایده دارم اسپم بازار!! بعد مباحث مفید اصلا چی هست؟ من بلد نبیدم! [IMG]http://img.****************************/127fs4573872.gif[/IMG]
    2- کار کار تحقیقاتیه! دست خودتو می بوسه!
    3- این تغییر رو که پایم. این کار رو موقعی کردم که تازه فتوشاپ کاریم شروع شده بود... الان اینکه ترشی (Trash) بیش نیست!!

4- ایده هم اینکه یکم بیشترش کنین کلا دیگه....

پ.ن:چوب جواب نمی ده.... با*طوم کاراتره....البته ما با هر وسیله ای بود امتحان کردیم بازم جواب نداد....

پ.ن2: یک تاپیک بزن ارتباط ناروتو با زیبای خفته فاش شد .... انیمه ای که هست زرد هم که هست (انیمیشنی هم هست، مربوطه) بخش همچین شلوغ بشه....

Registered User KAKASHI_LOVER آواتار ها
    Iran -Ahwaz-In my room with kakashi & byakuya
    نگارشها
    3,994

هورا اسپم !
    انیمیشن جان چه کارهای سخت سختی از ما میخوای
    فندق جان ایده های تفریحی باحالی میزنه تخصص هستش یه دوره اموزشی باید بببنیم در رکاب ایشون

میدونید وقتی بچه ها کلمه نقد میبنن فکر میکنن باید بشینن کلمه های سنگین استفاده کننن ...(من خودم وقتی کلمه نقد میبینم هول میکنم ! )

یه فکری به حال کافه کنید. ..کافه نابود شد رفت مشتری هاش همه پریدن ...از دوران ماقبل تاریخ به سمت تکنولوژِی جهتش تغییر بدین .....
    حالا حتما نباید بشینم تو کافه یک انیمیشن نقد کنیم زیر رو کنیم...موسیقی...موضوع داستان... بررسی کنیم....میشه فقط درباره اش حرف زد

(مثلا:بچه های عصریخ بندان سه دیدین....سید رفت دنبال شیر برای بچه دایناسورها....چقدر جالب....بود)
    اینطوری مبحث شاد کنیم و به تفریح نقد انیمیشن به پردازیم نه جو رسمی خشک. کسی که میاد توی مبحث فکر میکنه باید خودش خیلی سنگین بگیره همه چیز بلد باشه تا توی مبحث شرکت کنه ( مثلا :کارگردان....شرکت ساخت....چه جوری انیمیشن میسازن بلد باشه )

انیمیشن های هستن که به صورت سریال باشن...مثلا لیگ عدالت....ایکس من....یا همین عصر یخبندان....داستان اسباب بازی اینا همه دنباله داشتن
    لازم نیست حتما سریال باشن ..همون فیلم سینمای کفایت میکنه برای مبحث شاد گرم تفریحی (خصوصا اسپم )
    فندق جان من شنیده بودم ناروتو با سیندرلا روابط مخفی داره ...طرف چقدر حرفه ای

ببخشید من عادت دارم از اسمایلی استفاده کنم !!!

Registered User
    نگارشها
    719

kakashi lover عزیز ، بابت پیشنهادت ممنون .
    بزودی "کافه انیمیشن" با یه ساز و کار جدید شروع به کار میکنه . فقط مقدماتی هست که بزودی با کمک انیمیشنز آمادش میکنیم .( از قضا پیشنهادت روی این مقدمه چینی تاثیر مثبتی داشت) یه وقت کوچولوی دیگه هم به ما بده ، زیاد منتظرتون نمیذاریم .
    باز هم ممنون.

Registered User KAKASHI_LOVER آواتار ها
    Iran -Ahwaz-In my room with kakashi & byakuya
    نگارشها
    3,994

دستتون درد نکنه
    فقط پروژه زیاد طولانی نشه...بخش انیمیشن خوابش بگیره ..با کلی دردسر دوباره از خواب بیدارش کنیم

نگارشها
    350

دکی جان، کافه رو منتقل کردم به بخش معرفی و نقد انیمیشن ها . پیشنهاد می کنم هر وقت در حال نقد یه انیمیشن بودیم، اسم کافه رو تغییر بدی. مثلا:

کافه انیمیشن: نقد الدورادو

اینطوری هر وقت نقدهای خوب رو منتقل کردی، از عنوانش معلوم می شه که از کافه اومده. اگه هم منتقل نکنی، بازم از عنوانش بعدا می فهمیم که این صحبت مرتبط با الدورادو بوده...

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال