Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 56 از 108 نخستنخست ... 646545556575866106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 826 تا 840 , از مجموع 1611

موضوع: بازی با خاطرات خوب کودکی

پاسخ : بازی با خاطرات خوب کودکی

نقل قول نوشته اصلی توسط soshian نمایش پست ها
    چه جالب!
    منم 28 سالمه!
    و تمام اين برنامه هايي كه نام بردين رو يادم مي آد
    قبول داريد زمان ما حال و هواي كودكي واقعا زيبا بود؟
    دلم براي بچه هاي امروزي مي سوزه چون كودكي نمي كنن...

دقیقا موافقم . فکر می کنم میزان زیادی از اخلاق و خصوصیات ما حاصل نوع خاص تربیت نسل ما توسط همین کارتونها و برنامه ها و حتی بازیها بود . ( اصولا تو مدرسه هم هرچی یاد می گرفتیم از بچه های دیگه و دوستامون بود تا بزرگترها و معلم ها ... ) من خاطرات زنگ تفریحم خیلی بیشتر از خاطرات کلاس های درسمه !!!

حتی بازیهای خاص زمان ما ، معمولا بصورت جمعی و تو کوچه ، خیابونها ، حیاط های مدرسه ، یا خونه همدیگه بود.... بازیهایی مثل دزد و پلیس و هفت سنگ و وسطی و .... بزرگتر که شدیم انواع کاپ های فوتبال و مسابقات ( که برگزار کننده و داور و ناظر و کاپیتان و بازیگراش هم فقط و فقط خودمون بودیم و اصولا بزرگترها درکمون نمی کردند )

یا حتی وقتی کمبود امکانات داشتیم از خودمون بازی و مسابقه و اسباب بازی و حتی کاروکاسبی اختراع می کردیم . هنوزم یاد کتابخونه هایی که تابستونا راه می انداختیم یا چند بار مغازه ( تو پارکینگ خونه مون ) یا شهربازی ( تو حیاط یکی از بچه ها ) یا حتی بازیهای مخصوص خودم که دسته بندی های جاسوسی و جنگ و گریز تو کل تابستون بین بچه های چند محله بود ، وقتی یاد اینا میفتم نمی تونم حس سرخوشی و شادی نکنم . هنوز هم یکی از بازیهای فکری که شخصا ساخته بودم رو نگه داشته ام . یا کارتها و عکس های فوتبالی که زمان خودش گنجینه ای بود . ( عکسهای سین سین یادتونه ؟ )

ما حتی بازیهای کامپیوتریمون هم جمعی بود . اونوقتا که تازه آتاری اومده بود یا بعدها که میکرو خریدیم یا سگا و پلی استیشن کرایه می کردیم همگی یه جا جمع می شدیم و با هم مسابقه می دادیم یا نوبتی بازی می کردیم .... شب تا صبح ، بدون توقف ، چقدر جر می زدیم یا دعوامون میشد ! :p

یا زمانی که جامعه شدیدا زیر فشار تعصبات بود ( و البته هنوزم هست ) بازیها و روابط خالصانه بچگی بین دختر و پسرهای فامیل یا محله باعث میشد آروم آروم بدون دخالت یا آموزش بزرگترها روابط اجتماعی درست و سالم رو یاد بگیریم . ( از بعضی شلنگ تخته های زمان بلوغ که هم ما پسرا می انداختیم هم خوب می دونم دخترها هم برنامه ها داشتن بگذریم . گرچه معتقدم اونها هم لازم بود ... )

خلاصه من فکر می کنم این نوع تربیت خاص بود که خصوصیات خاص نسل ما رو ساخته ( اگه کمی دقت کنین متوجه تفاوتهای اساسی نسل ما با نسل قبل و بعدمون میشین ) که هنوز هم این تفاوتها تاثیر گذارن و باعث شده اند که امیدهای زیادی به نسل خودمون داشته باشم ...

اما بچه های الان ! انواع اسباب بازی ( که داشتن یکی از اونها هم آرزوی هر بچه ایرانی دهه 60 بود ) و یک روزه می خرند و همون روز یا می شکنندش یا از چشمشون می افته ! یا انواع بازیهای کامپیوتری و چت و ... که باعث شده روابط دوستانه و بازیهای جمعی فقط یه شوخی باشه ! یا انواع کارتونها و برنامه های بی مزه و بی هدف که جز گیج کردن ، خشن کردن ، و بی هویت و بی احساس کردن بچه ها هیچ ، هیچ ، هیچ نقش دیگری ندارند .... براستی بچه های الان باید کجا و کی چیزایی که ما یاد گرفتیم رو یاد بگیرن ؟

آره منم دلم می سوزه و به عنوان پدرومادرای فردا واجبه که در زمان خودش ، کاری بکنیم ....

راستی برای سوال فکر می کنم دیگه سوالای منم داره ته می کشه . دو روزه چیز خوبی به ذهنم نرسیده ، سعی می کنم امروز یه سوال خوب پیدا و مطرح کنم . :D
    $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$

حتما یه سر به این تاپیک بزنین ، منتظر شما هستیم : بازی با خاطرات خوب کودکی

چو ایران نباشد تن من مباد

کاربر افتخاری فروم ariangirl آواتار ها
    نگارشها
    489

آره دقیقا ما خیلی خوشبخت تر از بچه های الانیم . این بچه ها که حتی سلامتی کافی هم نخواهند داشت به خاطر نشستن بیش از حد پشت میز کامپیوتر نه چشمی واسه شون میمونه ، نه کمری ، نه قد و بالایی ولی تایگر جان فکرنمیکنی اینجا جای نوشتن اینا نیست ؟ چرا یه تاپیک مجزا ایجاد نمیکنی ؟ واسه خاطرات کودکی هر چند ربطی به دنیای انیمیشن نداره ولی جالب خواهد بود و همه حرفی واسه گفتن دارن . باشه ؟

کاربر افتخاری فروم soshian آواتار ها
    نگارشها
    1,434

آره آره يه جاي باز كنيد من خيلي خاطره و حرف دارم...

مدیر بازنشسته بخش انيميشن animations آواتار ها
    نگارشها
    350

دوران کودکی ماها خیلی با بچه های الان فرق داره. بچه های الان اصلا تحرک ندارن. فقط می شینن پای کامپیوتر بازی می کنن... ما همش در حال دوچرخه سواری و دزد و پلیس و دریپ تو گل و استپ هوایی بودیم!!

منم با ariangirl موافقم. بهتره بقیه خاطرات و بچگیهای خودمون رو توی گفتگوی آزاد بگیم... شب می یام این پست ها رو هم منتقل می کنم اونجا.

..........

ادیت:

ممنون ariangirl به خاطر تاپیک کودکی نسل ما (درباره کودکی خودتون بگید)

بچه ها، می تونین بقیه خاطرات کودکی رو توی همون تاپیک ادامه بدین.

تصمیم گرفتم پست ها رو منتقل نکنم. چون تاریخشون به هم می ریزه و می رن اول اون مبحث!! اگه خواستین خودتون حرفهاتون رو اون طرف کپی کنین. ;)
    ویرایش توسط animations : 09-10-2009 در ساعت 12:42 AM دلیل: بقیه حرفهام :d
    .

نقل قول نوشته اصلی توسط animations نمایش پست ها
    دوران کودکی ماها خیلی با بچه های الان فرق داره. بچه های الان اصلا تحرک ندارن. فقط می شینن پای کامپیوتر بازی می کنن... ما همش در حال دوچرخه سواری و دزد و پلیس و دریپ تو گل و استپ هوایی بودیم!!

منم با ariangirl موافقم. بهتره بقیه خاطرات و بچگیهای خودمون رو توی گفتگوی آزاد بگیم... شب می یام این پست ها رو هم منتقل می کنم اونجا.

منم از یه تاپیک جدید برای اینا استقبال می کنم . البته اگه لطف کنی برای آرشیو هم که شده ، بگذار پستها اینجا هم بمونه ...

خوب برگردیم سر بازی خودمون : یه سوال خوب به ذهنم رسیده .

اگه یادتون باشه تو کارتون مهاجران یه دکتر همیشه مست بود که مدت زیادی با خانواده لوسیمی زندگی می کرد و آخرش هم برادر لوسی دستیارش شد ... خوب سوال اینبار اسم دکتره است .

کاربر افتخاری فروم soshian آواتار ها
    نگارشها
    1,434

دكتر ديتون نبود؟

بابا ایول . خوش اومد . سوال بعدی با خودته ...

****** هنرآموز مانگا ****** مدير بخش مانگا Yotsubato آواتار ها
    نگارشها
    1,235

من پیغامتون رو دیر دیدم .میشه حالا بپرسم؟

نگارشها
    489

این تاپیک داره میاد پایینا . تکلیف اینا رو روشن کنید پلیز ! با اجازه تایگر خان من میگم اول Yotsubato سوالشو بپرسه چون نوبتش بود بعدم سوشیان که حالا نوبتشه

نگارشها
    1,235

باشه پس با اجازه.اسونه:)
    اسم شخصیته اواتار من چیه؟

سلام بچه ها من نبودم یه مدت . برگشتم .

چرا اینجا قاطی پاتی شده ؟ دی :

جواب سوال : اسمش پنه لوپه نبود ؟ ( زیاد درست معلوم نیست مال کدوم کارتونه ، شانسکی گفتم ! )

امتیاز هم فقط مال سوشیان مونده بود که آپدیت کردم .

نگارشها
    489

راپونزل گیس بریده نیست؟!!!!!!!
    تایگر جان من از طرف سوشیان تشکر میکنم

نگارشها
    1,235

علت قاطی شدنش احتمالا تقصیر منه که پریدم این وسط
    نه! راپونزل و پنه لوپه نیست:Dولی از دخترای دیزنیه که توسط نقاش به این وضع فجیع دراومده
    فکر کنید کدومشون موهای قرمز داشت

مدیر بازنشسته بخش انيميشن animations آواتار ها
    نگارشها
    350

خیلی هم خوش اومدی Yotsubato جان...

گفتی از دخترهای دیزنیه؟ پری دریایی نیست؟
    شبیهش نیست، ولی به خاطر موهاش می گم شاید اون باشه...

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال