Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 48 از 58 نخستنخست ... 384647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 706 تا 720 , از مجموع 862

موضوع: الان دارید چه کتابی میخونید؟

کاربر افتخاری فروم Madman آواتار ها
    نگارشها
    4,849

پاسخ : الان دارید چه کتابی میخونید؟

The Black Company، Shadows Linger، White Rose که سه جلد اول از نه گانه Black Company هست رو خواندم در این بین هم جلد اول چهارگانه Shadowmarch به همین نام رو هم خواندم و الان دارم جلد دومش رو میخوانم
    عالی، عالی . بازم عالی

2. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

**** مدیر ارشد ****
    Shaparak
    Shaparak آواتار ها
    نگارشها
    4,120
    Blog Entries
    128

خیلی فعالی حمید سان!
    یعنی حسودی می کنیم تا خرخره!:دی

4. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User kakashi-sensi آواتار ها
    نگارشها
    750

زدم تو کاره داستانای دوران بچگی. اول که جادوگر شهر از بود (در عین نا باوری خیلی کتابای قشنگیه, حیف همش ترجمه نشده) حالا هم سفر های گالیور. داستان جالبی داره. البته همه ما بطور کلی میدونیم چیه ولی جزییات یه چیز دیگست.
    بعد اینا هم کتاب فرشتگان و شیاطین رو تو آبنمک خوابوندم.
    I'm not a hero... Never was, never will be. I'm just an old killer... Hired to do some wet work

6. 12 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

مدیر بخش مترجمان slimshady21 آواتار ها
    نگارشها
    1,629

الان دارم دوباره هری پاتر رو میخونم اوپس زیادتا حال میده زیادتای زیادتا

و دوباره دارم"برادران کارامازوف" رو میخونم که با یکی از دوستام بحثینگ کنم

really?

8. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

کاربر افتخاری فروم Madman آواتار ها
    نگارشها
    4,849

بالاخره رسیدم به جلد چهارم و آخر سری Shadowmarch، فقط 100 صفحه تا پایانش مونده
    در این بین هم جلد دوم سری Wild Hunt یعنی Trinity Rising رو خواندم و باید منتظر جلد آخرش بشم
    ویرایش توسط Madman : 09-03-2013 در ساعت 06:25 PM

10. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط slimshady21 نمایش پست ها
    و دوباره دارم"برادران کارامازوف" رو میخونم که با یکی از دوستام بحثینگ کنم
    برادران کارمازوف؟؟ *ویبره رفتن* دوباره؟؟؟؟ *غش کامل!!* چطوری می تونی اون کتاب رو دوبار بخونی؟! یکی از boring ترین کتابهایی بود که من خوندم! زیاد هم بود نامصب :-|

من الان بگم خدا عمر بده به William Boyd یا نفرینش کنم؟ :دی به طرز بدفرمی اعتیاد کتاب خوندن رو در من بیدار کرد دوباره!! بعد وقت هم نمی کنم زیاد بخونم که!! عذابه قشنگ!! تو این دو ماه اخیر،
    Any Human Heart و Restless هر دو از بوید رو خوندم. اولی که عالی بود و به همگان توصیه می شود! دومی هم خوب بود.
    the great Gatsby رو خوندم که مقادیری درک نکردم چرا این کتاب اینقدر معروفه و سر و صدا کرده! خوب بود ها. اما عالی نبود.
    To kill a mockingbird رو خوندم که بدون شک یکی از بهترین کتابهایی بود که تا حالا خوندم، و اتیکوس فینچ یکی از بهترین شخصیتهایی که تا حالا شناختم تو کتابها!
    الان هم دارم the new confessions از مجددا بوید رو می خونم.
    ویرایش توسط KuchikiByakuya : 09-16-2013 در ساعت 03:37 PM

12. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,629

نقل قول نوشته اصلی توسط KuchikiByakuya نمایش پست ها
    برادران کارمازوف؟؟ *ویبره رفتن* دوباره؟؟؟؟ *غش کامل!!* چطوری می تونی اون کتاب رو دوبار بخونی؟! یکی از boring ترین کتابهایی بود که من خوندم! زیاد هم بود نامصب :-|
    موافقم خیلی خیلی زیادتا کسل کشندست ، ولی مجبوریه !!

باز صد رحمت به این، وقتی که فکر میکنم کلیدر رو خوندم............. حس میکنم هنوز میتونم یه بار دیگه کارامازوف رو بخونم

14. 9 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نقل قول نوشته اصلی توسط slimshady21 نمایش پست ها
    موافقم خیلی خیلی زیادتا کسل کشندست ، ولی مجبوریه !!

باز صد رحمت به این، وقتی که فکر میکنم کلیدر رو خوندم............. حس میکنم هنوز میتونم یه بار دیگه کارامازوف رو بخونم
    ایییییییییییییییییییییییی یییی *جیغ بنفش xD* کفر تو روز روشن؟؟؟ کلیدر اسطوره بود بابا!! اون شخصیتها!! وای وای! از رو اون کتاب باید شخصیت پردازی رو درس بدن!! خود داستان و بالا و پایینها و رئالیسم قشنگ و تلخش به کنار، من تا مدتها با اون کاراکترها زندگی کردم.

16. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,629

گومن گومن !! تو شاهکار بودن و توصیفات فوق العاده داشتنش اصلا و ابدا شکی نیست من اینجوری دوست ندارم

نه اینکه لذت نبرده باشم خیلی زیادتا لذت نبردم

توصیفاتش خیلی زیاد بود من خیلی توصیفات زیاد رو دوست ندارم

من قبل کِلیدَر میزان کتاب خوندنم بالا بود ولی بعد خوندن کلیدر یه جورایی خیلی کم کتاب خوندم

البته اینم اضافه کنم یه ایراد خیلی کوچولو داشت بنظرم شخصیت گل محمد انقدر عمیق نبود که تو حین تعقیب رویدادها ، خواننده به این نتیجه برسه که کسی تو تدبیر و شجاعت مثل اون نیست ، رهبر شدن گل محمد به قیمت کوچیک شدن خان عمو و خان محمد ، مخصوصا ستار که این همه تو داستان درمورد اطلاعات و گذشتش میگه تموم شد !! البته بعد کمی گذشتن داستان رهبری گل محمد تثبیت میشه و داستان دوباره خیلی عالی ادامه پیدا میکنه!!
    ویرایش توسط slimshady21 : 09-16-2013 در ساعت 11:56 PM

18. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

توصیفات در و دیوار و منظره منظورته؟ اگه آره، منم زیاد با این قضیه رابطه خوبی ندارم. نصف زمانی که دارم توصیف منظره می خونم، حواسم یه جای دیگه اس xD
    اگه منظورت چیز دیگه بود، نگرفتم.

من کلا توانایی کتاب خیلی طولانی خوندم درم نیست. این 10 جلد کلیدر فکر کنم 2 سالی تو کتابخونه ما بود. من هی نگاش می کردم، 10 جلد؟؟ بیخیال بابا :دی نهایت هنر من جان شیفته بود که اونم آنت رو دوست داشتم. و کمدی الهی که خب جهنمش مخصوصا بسی نشاط آور بود xD بعد همه تو خونه خوندن و شیفته و واله، ما رو هم جو گرفت! شروعش هم آروم پیش می رفتم. بعد یهو به خودم اومدم دیدم جلد 6م. واقعا نمی تونستم زمین بذارمش!
    در مورد گل محمد، اصلا هدف همون بود. اگه از اول رهبر و محشر و بی نظیر بود که داستان واقعی نمی شد. و مسلما همه اونهایی که گفتی، این پتانسیل رو درش دیدن که دنبالش حرکت کردن. مخصوصا خان عمو که من ارادتی عجیب بهش داشتم. در کنار بلقیس دو تا تاپ شخصیت من بودن.
    آآآآ دلم تنگ شد براشون ها! من اینجا کلیدر از کجا گیر بیارم الان؟ XD

20. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    1,629

نقل قول نوشته اصلی توسط KuchikiByakuya نمایش پست ها
    توصیفات در و دیوار و منظره منظورته؟ اگه آره، منم زیاد با این قضیه رابطه خوبی ندارم. نصف زمانی که دارم توصیف منظره می خونم، حواسم یه جای دیگه اس xD
    اگه منظورت چیز دیگه بود، نگرفتم.

من کلا توانایی کتاب خیلی طولانی خوندم درم نیست. این 10 جلد کلیدر فکر کنم 2 سالی تو کتابخونه ما بود. من هی نگاش می کردم، 10 جلد؟؟ بیخیال بابا :دی نهایت هنر من جان شیفته بود که اونم آنت رو دوست داشتم. و کمدی الهی که خب جهنمش مخصوصا بسی نشاط آور بود xD بعد همه تو خونه خوندن و شیفته و واله، ما رو هم جو گرفت! شروعش هم آروم پیش می رفتم. بعد یهو به خودم اومدم دیدم جلد 6م. واقعا نمی تونستم زمین بذارمش!
    در مورد گل محمد، اصلا هدف همون بود. اگه از اول رهبر و محشر و بی نظیر بود که داستان واقعی نمی شد. و مسلما همه اونهایی که گفتی، این پتانسیل رو درش دیدن که دنبالش حرکت کردن. مخصوصا خان عمو که من ارادتی عجیب بهش داشتم. در کنار بلقیس دو تا تاپ شخصیت من بودن.
    آآآآ دلم تنگ شد براشون ها! من اینجا کلیدر از کجا گیر بیارم الان؟ XD
    دقیقا منظورم توصیف همین در و دیوار مناظر بود که واقعا حوصله م رو سر میبرد !

من فکر کنم حدود دو ماه طول کشید خوندنش ! شخصیتای محبوبمم بیگ محمد و خان عمو بود !!
    منظورم دقیقا به همون وقتیه که رهبر شد اون موقع خیلی خاص نبود ولی بعدش خیلی خاص شد !!

اسپویل دی
    «خان عمو» نعره ای کشید و « بلوچ» سینه ی گرگ را نشانه گرفت

« زیور» اکنون نفس نفس می زد، « خان محمد» دلی به کار نداشت

« بیگ ممد» چگور برنو را در گلوگاه کوه آتش زد

مرگ با « پینه دوز» می رقصید، زندگی خیره بود و عار نداشت

گل محمد تفنگ را انداخت، تشنه ی یک نفس «کلیدر» بود

پنج تا سینه سرخ افتادند ، آسمان غير قار قار نداشت

22. 8 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User KAKASHI_LOVER آواتار ها
    Iran -Ahwaz-In my room with kakashi & byakuya
    نگارشها
    3,994

کتاب زیبای مثنوی و معنوی مولانا جلال الدین بلخی

24. 10 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User Khashayar آواتار ها
    نگارشها
    378

چه تاپیک های خوبی هست ، آدم کیف میکنه والا :دی

الان دارم دوتا رو همزمان میخونم: اولیش کتاب Hunger Games که احتمالا تا موقعی که فیلم دوم اکران شه و کیفیت خوب بلوریش بیاد، بتونم کتاب دوم رو هم تموم کرده باشم...
    بعدی هم کامیک بوک های سری Batman 52 New که کتاب محسوب میشه دیگه جالب شده تو شماره های 10 به بعد.طراحی ها خیلی خوشگل موشگل شده تو این نسخه های جدید. مثلا اگه برین کامیک بوک هایی مثل The Dark Knight Returns یا The Killing Joke رو ببینین میفهمین چی میگم :دی

اگه پولش هم فراهم بشه و هی واسه چیز میزهای مختلف خرج نکنم،میخوام کتاب "خلاء ناگهانی" اثر جی.کی. رولینگ رو با ترجمه ویدا اسلامیه بگیرم و بخونم.
    که به قولی الان این کتاب تو قسمت Wants To Read هستش :دی

26. 7 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User fati_q8 آواتار ها
    نگارشها
    198

رمان پسران بد
    No one important to me in this life unsuccessful

28. 11 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

ما the new confessions رو تموم کردیم. از دوستان کسی احیانا Confessions ژان ژاک روسو رو خونده؟ این کتاب قرار بود عملا روایت دیگه ای از اون داستان باشه. به شدت و وفور هم اشاره بهش داخل خود متن داستان بود. من نخوندمش در نتیجه نظری ندارم. اما خودش کتاب خوبی بود.

بعدش هم A portrait of the artist as a young man رو خوندم از James Joyce. اولش رسما همه آباء و اجدادمون رو آورد جلو چشمون XD حدود 10 صفحه کامل، داشت سخنرانی یه کشیشی رو تو کلیسا می نوشت که یه بنننننننند در مورد جهنم و اینکه سوزونده خواهید شد و عذاب خواهید کشید حرف می زد! ما خودمون کم از اینها شنیدیم آخه؟؟ جدا به زمین گذاشتنش فکر می کردم در اون مقاطع! اما خب بهتر شد هی. یه جورهایی می خواست نشون بده که شخصیت داستان تو چه شرایطی بوده و با چه پیش زمینه های ذهنی ای رشد کرده. و اینش ملموس بود برای من. و اینی که در نهایت به فردیت می رسه و خودش برای خودش تصمیم می گیره و نه جامعه، بسیار برام باارزش بود.

الان هم نشستیم محض شاد شدن the three musketeers می خونیم :دی
    ویرایش توسط KuchikiByakuya : 10-31-2013 در ساعت 01:53 AM

30. 16 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال