Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 58 از 58 نخستنخست ... 848565758
نمایش نتایج: از شماره 856 تا 862 , از مجموع 862

موضوع: الان دارید چه کتابی میخونید؟

***** مدير بخش سينما ***** (در مرخصی) Kaveh آواتار ها
    نگارشها
    2,565

پاسخ : الان دارید چه کتابی میخونید؟

دارم به آخرین کتاب جک ریچر گوش می دم ... مثل همیشه خوبه ... اخلاق ریچر دوست دارم، خیلی ...

The Sentinel
    Novel by Lee Child

البته آخرین کتابی که نسخه صوتی دارد ...
    Jack Reacher hitches a ride to Pleasantville where he steps right into the middle of a kidnapping.
    All good work is done the way ants do things, little by little
    پیام من این است که
    نباید ناله کرد ،نباید غمگین بود
    بلکه باید استوار بود ، بلکه باید عاشق بود
    بلکه باید غم را از درون و از دل برون کرد
    و در مقابل سختی ها ، رنج ها و ظلم ها ایستاد

2. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

باید گفت بهترین نویسنده ای که در حال حاضر دنبال می کنم کسی نیست جز نویسنده افسانه ای Brandon Sanderson

اگر قبلا کتابای این نویسنده تست نکردید، الان باید امتحان کنید ... خیلی خوبه ... خصوصا به دخترای بهشت پیشنهاد می کنم کتابای Brandon Sanderson بخون ... تا حالا ندیدم کسی به خوبی این نویسنده بتونه روی یه شخصیت اول خانم سرمایه گذاری کند و اینقدر خوب داستان دربیاره ...

الان دارم سری دوم کتاب Starsight مزه مزه می کنم ... خیلی خوبه ...

اگر قصد دارید کارای Brandon Sanderson شروع کنید، پیشنهاد من:
    این دو تا کتاب خیلی خوبن خصوصا نسخه GraphicAudio صوتی گرافیکی
    Mistborn
    The Stormlight Archive

البته اگر یه داستان کوتاه و دوست داشتنی مدنظر دارید بنظرم Starsight بخونین یا گوش بدین.

پیش خودمون بمونه از طرفدارهای کتاب The Stormlight Archive هستم و خیلی دوسش دارم ...

ویرایش توسط Kaveh : 11-26-2021 در ساعت 09:25 PM

4. 5 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User parka آواتار ها
    نگارشها
    102

باهات موافقم تو کارهای سندرسون اگه شخصیت اصلی داستان خانم نباشه حتما شخصیت های زنی قوی دیگه ای تو داستانش خواهد داشت از کارهای سندرسون سری اصلی مه زاد رو خواندم و همین طور الانتریس و روح امپراطور .
    سری مه زاد که فکر نکنم احتیاجی به معرفی داشته باشه الانتریس هم داستان جالبی داره ولی روح امپراطور با توجه به اینکه ترجمه شده خواندم به نظرم ترجمه خیلی خوب و روانی نداشت و نمیدونم به خاطر ترجمه بود یا خود داستان به نظرم نیاز به کار بیشتر و شرح و بسط بیشترداشت ولی هسته اصلی داستان و توانایی شخصیت اصلی چیز جالبی بود که قابلیت این رو داره که بیشتر روش کار بشه و دنیای داستان گسترش پیدا کنه.

6. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

کتاب صوتی Better Off Dead by Lee Child گوش دادم، احتمالا داستان های جک ریچر کمی برای تکراری شده مثل قدیما هیجان ندارد ...

جلد دوم سری کتاب های Skyward گوش دادم به این ترتیب:
    Starsight Skyward(#2)
    Sunreach Skyward(#2.1)
    ReDawn Skyward(#2.2)
    همکاری سندسون با خانم Janci Patterson برای بیان سر گذشت 2 تا کاراکتر متفاوت خیلی خوب بود ...
    کتاب سوم از این سری شروع کردم، Cytonic Skyward(#3) فعلا با ورود دایناسور شگفتی داستان کامل شد!

برای یکی مثل من که با کتاب سینوهه و کتاب های الکساندر دوما با ترجمه های ذبیح الله منصوری کتاب خوندن شروع کرد ... کارهای سندرسون خیلی متفاوت است، حداقل از نظر ارزش و احترام برابری که برای زن و مرد قائل است.

Mistborn من نسخه صوتی گرافیکی گوش دادم، خیلی خوب بود. اولین کتابی بود که از سندرسون می خوندم.

بنظرم حتما The Stormlight Archive بخونین، خیلی خوبه. کلا از بقیه کارای سندرسون سطح بالاتری دارد ... کتاب های اول و دوم این سری (The Way of Kings - Words of Radiance) حداقل 3 بار گوش دادم و هنوز برام جالب است ...

نقل قول نوشته اصلی توسط parka نمایش پست ها
    باهات موافقم تو کارهای سندرسون اگه شخصیت اصلی داستان خانم نباشه حتما شخصیت های زنی قوی دیگه ای تو داستانش خواهد داشت از کارهای سندرسون سری اصلی مه زاد رو خواندم و همین طور الانتریس و روح امپراطور .
    سری مه زاد که فکر نکنم احتیاجی به معرفی داشته باشه الانتریس هم داستان جالبی داره ولی روح امپراطور با توجه به اینکه ترجمه شده خواندم به نظرم ترجمه خیلی خوب و روانی نداشت و نمیدونم به خاطر ترجمه بود یا خود داستان به نظرم نیاز به کار بیشتر و شرح و بسط بیشترداشت ولی هسته اصلی داستان و توانایی شخصیت اصلی چیز جالبی بود که قابلیت این رو داره که بیشتر روش کار بشه و دنیای داستان گسترش پیدا کنه.

8. 4 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

سرپرست بخش انيميشن گرافیست تیم Urash
    Graphic
    Shippuden آواتار ها
    نگارشها
    1,175

این پست بیشتر به این منظور هست که فروم پست بخوره

اینایی که قبل خواب کتاب میخونن انسان نیستن :دی من میخونم روز بعد باید 1-2 صفحه آخر رو یه بار دیگه بخونم بعد میگم اینا دیگه کین میرم 2 صفحه قبل رو هم میخونم
    چطوری قبل خواب میفهمن چی به چیه ؟ :دی

گروهان سیاه رو میخونم. قبلا هم استارت زده بودم ولی اول داستان نامفهوم و یکم گنگ هست. ایندفعه یکم زدم بی خیالی دارم میرم جلو بهتر هم شد حالا بعدا میام این چند صفحه رو میخونم دوباره.
    The one who wished for death more than anyone else was…
    The Grim Reaper himself.

10. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

نگارشها
    2,565

من شبا خودمو تشویق می کنم، یعنی وقتی می رم داخل تخت خواب کتاب صوتی گوش می دم تا سرگرم بشم و کم کم بخوابم. البته بعضی وقتا شده به خاطر جذابیت کتاب تا ساعت 2 یا 3 صبح بیدار موندم. به همین دلیل این روزا موقع خواب یا کتاب گوش نمی دم یا کتاب تکراری گوش می دم تا جذابیت کمتری داشته باشد ...

چند وقت پیش به نسخه صوتی گرافیکی White Sand (graphic novel) گوش دادم، خوب بود ... البته بقیه کارهای سندرسون بیشتر دوست دارم ...

12. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Registered User parka آواتار ها
    نگارشها
    102

یه کتابی که این اواخر خواندم کتاب همه روزهای رفته از کیت دِ وال هست کتاب جمع و جور با شخصیت های اندک که تمرکز اصلی داستان بر زنی 60 ساله به نام مونا است زنی با اصلیت ایرلندی که کارش ساختن عروسک های کلکسیونی و تزئینی هست و البته در کنار ساخت و آماده کردن عروسک ها کار دیگری هم میکنه مونا با کمک دوستان و آشناهایی که داره به زنها و مردهایی که تجربه ناخوشآیند از دست دادن فرزند داشتند کمک میکنه تا با این فقدان راحت تر کنار بیان و در کنار شرح زندگی و فعالیت های حال مونا داستان خاطرات و زندگی گذشته مونا از کودکی نوجوانی و جوانی رو هم شرح میده اینکه زندگی خانوادگی مونا در یکی از شهر های کوچیک ایرلند چطور بوده و بعد که مونا در جوانی به انگلیس میره چطور میشه و البته اتفاقی که زندگی مونا رو دستخوش تغییر میکنه .
    همونطور که گفتم همه روزهای رفته کتاب جمع و جوری هست ولی توضیحات نویسنده از شخصیت اصلی و شرح و توصیف روند عروسک سازی و تاثیری که این عروسک ها در داستان دارند و همینطور روایت گذشته شخصیت اصلی در کنار وقایع حال چیزهایی هستند که خواننده رو جذب کتاب میکنند همه روزها رفته روایت آروم و کندی داره که شاید برای داستان های دیگه نکته مثبتی نباشه ولی در این داستان همین روایت آروم به انس گرفتن بیشتر خواننده با شخصیت مونا و درک بهتر زندگی و تصمیمات اون منجر شده در کل من از خواندن همه روزهای رفته لذت بردم و کتابی هست که میتوانم به دیگران پیشنهاد بدم.

14. 6 كاربر برای این ارسال مفيد سپاسگزاری كرده اند :

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال