Animparadise بهشت انیمه انیمیشن مانگا

دانلود زیر نویس فارسی انیمه ها  تبلیغات در بهشت انیمه

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 23456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 60 , از مجموع 81

موضوع: پرورشگاه برای دوستان خیالی بهشت انیمه

همکار بازنشسته بخش Dark Side of Eden mana sama آواتار ها
    نگارشها
    714

پاسخ : پرورشگاه برای دوستان خیالی بهشت انیمه

نقل قول نوشته اصلی توسط kam110 نمایش پست ها
    یوهاهاهاهاها دوستان بابا روشن کنید چی می گید ما هم بفهمیم !!یکم زیر سیکلی بگین ما هم بیام !!
    يه منطقه در شهر اصفهانه كه خيلي قديميه بعد از دوران قديم توش اتفاقات زيادي افتاده مثل همين مورد كه يه غول بوده ومردم ميترسندازش فرزادم ميدونه كجاروميگم اصولا جاهاي قديمي با خونه هاي قديمي خيلي ترسناك بيدند
    هيچ وقت از خدا نخواه که همه ي دنيا مال تو باشه ... هميشه از خدا بخواه کسي که همه ي دنياي توست مال کسي ديگه نباشه

کاربر افتخاری فروم Itachi Uchiha آواتار ها
    نگارشها
    4,457

نقل قول نوشته اصلی توسط sensei kakashi hatake نمایش پست ها
    يه منطقه در شهر اصفهانه كه خيلي قديميه بعد از دوران قديم توش اتفاقات زيادي افتاده مثل همين مورد كه يه غول بوده ومردم ميترسندازش فرزادم ميدونه كجاروميگم اصولا جاهاي قديمي با خونه هاي قديمي خيلي ترسناك بيدند
    راست ميگه كسي جرات نداره شبها بياد تو اون كوچه
    اسم غوله هم بيني گلي بيد

•♥•.¸•♥•

Bloo
    Guest

بینی گلی؟.................چقدر این شخصیت به نظرم آشناست...فکر کنم یک شخصیت مثل این رو هم تو انیمیشن خانه فاستر برای دوستان خیالی داریم....یادمه هیکلش گنده بود و بلو هم رو دنده دوئل باهاش افتاد.....قرار شده بود که بعد از ساعت سه دعوا کنند...اون هم سر اینکه شخصیتی که بلو پاپیچش شده بود از آدمهای دلقک بدش میومد...اما اخرش معلوم شد که خودش می خواسته دلقک باشه و کمدین بزرگی بشه به خاطر همین بلو رو سد راه خودش می دیده...یو ها ها ها..جالبه اون هم بینیش گلی بود...ها ها ها

.................................................. ..................
    خوب پس الان اسمش رو وارد لیست سیاه فهرست دوستان خیالی پرورشگاه می کنم؟...به نظرتون یک قفس با هشت تا قفل و سگ نگهبان و چند تا رمز و در اهنی بزاریم باز هم می تونه فرار کنه؟؟؟

نگارشها
    714

نقل قول نوشته اصلی توسط Bloo نمایش پست ها
    بینی گلی؟.................چقدر این شخصیت به نظرم آشناست...فکر کنم یک شخصیت مثل این رو هم تو انیمیشن خانه فاستر برای دوستان خیالی داریم....یادمه هیکلش گنده بود و بلو هم رو دنده دوئل باهاش افتاد.....قرار شده بود که بعد از ساعت سه دعوا کنند...اون هم سر اینکه شخصیتی که بلو پاپیچش شده بود از آدمهای دلقک بدش میومد...اما اخرش معلوم شد که خودش می خواسته دلقک باشه و کمدین بزرگی بشه به خاطر همین بلو رو سد راه خودش می دیده...یو ها ها ها..جالبه اون هم بینیش گلی بود...ها ها ها

خوب پس الان اسمش رو وارد لیست سیاه فهرست دوستان خیالی پرورشگاه می کنم؟...به نظرتون یک قفس با هشت تا قفل و سگ نگهبان و چند تا رمز و در اهنی بزاریم باز هم می تونه فرار کنه؟؟؟
    واي بلو هلو جونم نميشه گرفتش اول كوچيكه بعد اگه يه ادم ببينه كه اونم نگاش كنه مياد دنبالش پشت سرش وهي بلندو بلندتر ميشه وميشه غول تازه ميگفتند روپشت بوم خونه ها مي پره ومي دوه خيلي وحشتناك بيد توصيه ميكنم شخصا باهاش درگير نشي واگه شدي نقطه ضعفش دماغشه

نگارشها
    4,457

نقل قول نوشته اصلی توسط bloo نمایش پست ها

نه بابا قفس با قفلو سگ و اين جور چيزا بي فايدست اين بيني گلي خيلي خرزوره تا حالا هم چندتارو كشته ( از ترس سكت زدند )
    بيني گلي همه بدنش از گل و خشت درست شده و دماغ بزرگي داره كه تنها نقطه ضعفش هم دماغشه روزها خودشو توي ديوارهاي كاه گلي خونه هاي قديمي قايم مي كنه و شبها ساعت 2 مياد بيرون از روي پشت بومها ميپره تو كوچه اگه كسي باشه ميره دنبالش و اگه اون فرد پشت سرشو ببينه و نگاش كنه ميميره ولي اگه بتوني دماغشو بگيري فرار ميكنه ;)

Registered User kam110 آواتار ها
    نگارشها
    572

یوهاهاهاهااهاهاها بلوو خودت بیا بگو چی کار کنیم من مدتی هستش این مهذم کلی خرابه خودت بیا جمش کن !!!یوهاهاهاها ای خدا این غوله اومد دنبالم !!!
    یادش بخیر
    بجه ها من دیگه نمی تونم بیام

کاربر افتخاری فروم vincent valentine آواتار ها
    نگارشها
    614

نقل قول نوشته اصلی توسط Itachi Uchiha نمایش پست ها
    نه بابا قفس با قفلو سگ و اين جور چيزا بي فايدست اين بيني گلي خيلي خرزوره تا حالا هم چندتارو كشته ( از ترس سكت زدند )
    بيني گلي همه بدنش از گل و خشت درست شده و دماغ بزرگي داره كه تنها نقطه ضعفش هم دماغشه روزها خودشو توي ديوارهاي كاه گلي خونه هاي قديمي قايم مي كنه و شبها ساعت 2 مياد بيرون از روي پشت بومها ميپره تو كوچه اگه كسي باشه ميره دنبالش و اگه اون فرد پشت سرشو ببينه و نگاش كنه ميميره ولي اگه بتوني دماغشو بگيري فرار ميكنه ;)
    wow
    چقدر اطلاعات داري از اين بيني گلي حالا راستشو بگو خودت نيستي ناقلا
    دوغ

The only one who can beat me, is me alone

Bloo
    Guest

فکر کنم یک بسیج کلی از بچه های پرورشگاه باید برای گرفتن این جونور درست کنیم؟....سنسی کاکاشی هاتاکه هم میشه رهبر گروه..... وینسنت ولنتاین میشه مدیر تدارکات...تا دوغ بده به غوله.....

Anime Spoilerمتن پنهان: بازگویی نکاتی برای وینسنت ولنتاین:
    یو ها ها ها....به این میگن نسل کشی

ایتاچی اوچیها هم میشه سلحشور گروه...هر موقع غوله اومد نارجنک میبنده به خودش میپره رو دماغه غوله

کامی 110 رو هم با خودتون ببرین اگر دیدین نتونستید غوله رو بکشید و راه فرار نداشتید...این کامی رو بدید غوله به عوان هدیه..تا بخوردش ...خودتون با شعار بزرگ :
    الفرارررررررررررررررررر

بودید در برید بیاید تو پرورشگاه...یو ها ها ها ها

نگارشها
    4,457

نقل قول نوشته اصلی توسط bloo نمایش پست ها

ایتاچی اوچیها هم میشه سلحشور گروه...هر موقع غوله اومد نارجنک میبنده به خودش میپره رو دماغه غوله

نه بلو جان اين يكي وظيفه خودته چون من ديگه پير شدم چابكيه سابقو ندارم تو نارنجك ببند به خودت من پرتت مي كنم بطرف غوله
    خوب بيد؟

Registered User negin(sakura آواتار ها
    نگارشها
    59

من وقتی بچه بودم همیشه یه شوالیه ی بزرگ توی تخیلاتم بود .
    تازه خیلیم دوسش داشتم.

نگارشها
    572

یوهاهاهاهاهاها شما خوش امدید دوستان بلوو می خواد با یک سری طنز بره تو شیکم غوله و اون رو به ان دنیا واصل کنه !!!!بلوو بیا این هد بند یا حسین رو بگیر برو تو شیکمش !!!
    خوب دوستان من از دور هدایتتون می کنم !!!!

نگارشها
    714

نقل قول نوشته اصلی توسط Bloo نمایش پست ها
    فکر کنم یک بسیج کلی از بچه های پرورشگاه باید برای گرفتن این جونور درست کنیم؟....سنسی کاکاشی هاتاکه هم میشه رهبر گروه..... وینسنت ولنتاین میشه مدیر تدارکات...تا دوغ بده به غوله.....
    بسيار خوب بلو هلو جان من با سابقه فراوان در رهبري گروهاي انتحاري و به شرطي كه خود جنابعالي فرماندهي خط مقدم رو داشته باشيد اين مسئوليت خطير وبسيار مقدسو قبول مي فرمايم
    البته رو وينسنت حساب نكن چون فكر كنم تا بيني گلي رو ببينه دوغشو ميذاره و خودش در مي ره
    البته غوله اگه فرزادو ببينه (ايتاجي اوجيها)خودش از قيافه داداشمون سكت رو مي زنه وديگه احتياجي نيست ما كاري كنيم
    بلو جاااااااااااان الان كه فكر مي كنم نياي بهتره چون غوله ممكنه ولت نكنهوبهت علاقه مند بشه

نگارشها
    572

یوهاهاهاهاهاه دوستان این غوله چیز قرمزه حسابی این جا رو به هم زده نه خوب من از دور هدایتتون می کنم تا این جا پاک نشه !!

Bloo
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط negin(sakura نمایش پست ها
    من وقتی بچه بودم همیشه یه شوالیه ی بزرگ توی تخیلاتم بود .
    تازه خیلیم دوسش داشتم.
    هی ببینین کی اینجاست ؟ بچه ها یک نفر رو پیدا کردم نارنجک ببندیم بهش بفرستیم رو دماغ غوله....خوبیش اینه که اولا خون اشامه دوما که خودش تو بچگی یک شوالیه تو ذهنش داشته دیگه چ از این بهتر...ما یک شوالیه برای گرفتن غول داریم...

نگارشها
    572

یوهاهاهاهاههاا پس بلوو بده اون ارپیجی رو بیا اقا شوالیه بیا ببینم چی کار می کنی !!!

Tags for this Thread

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

قوانین ارسال